Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość 20dziestolatka
BRAVIA A jakie przyjmujesz tabsy jesli mozna spytac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
czy leki to swinstwa.. hm napewno czesto jedyna droga do zdrowia :P cel uswieca srodki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
kurdef mi wyskoczyl jakos tydzien temu taki duzy na policzku :P i schodzi ale bardzo powoli.;/ po za tym tradzik mam teraz taki leciutki tzn cos wskakuje to prawie nie widac tak jakby na pol wyszlo :P i szybko schodzi.. takze u mnie obiecujaco :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 latka używam yasminelle i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
a co sie dzieje z mmj? :D ps. uzywal ktos juz krem no-scar? ja uzywalem i uzywam znowu :) efekty bardzo zadawalajace byly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic :] Biore nadal po 20 mg wieczorem. Na twarzy nic nie wychodzi od dosyc dawna, zostalo pare podskornych, ktore co jakis czas z nudow usuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
to dobrze :)) u mnie z dnia na dzien coraz lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba wiekszosc juz ma ladne buzki.. :) U mnie pod pudrem tez nie jest zle,aczkolwiek najlepiej tez nie.Jutro biore ostatnia tabletke Diane35,a we wtorek wizyta u dermatolog.Zadzwonie jutro do endokrynologa i dowiem sie dokladnie kiedy bede mogla zrobic badania i czy antybiotyk bedzie mial na to jakikolwiek wplyw(watpie,ale dla pewnosci mozna zapytac:) ) Tak wiec zaczynam dzialac ;) Niestety niezle mame pociagne jesli o kase chodzi...Prywatne wizyty u endokrynologa,leki,badania hormonalne...plus jakies leki miejscowe od dermatolog... No i chce pojsc wreszcie na prawko bo ciagle z tym zwlekam ze strachu ;) Ale mama dzisiaj powiedziala,ze da mi kase i mam isc.Takze chyba od marca zaczynam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
o prosze :P w jakim miescie bedziesz zdawawc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia tabletka zażyta w tym cyklu i buzia wygląda świetnie, okres pewnie za 3-4 dni, bardzo się cieszę, skończyla mi się już jakiś czas temu ta pianka effaclar i znowu powróciłam do mydła alepia, rzeczywiście jest baaardzo dobre, śmierdzi, ale bardzo ładnie wpływa na moją buzię, nie podrażnia, nie powoduje tak mocnego uczucia ściągnięcia jak w przy zwykłym mydle. Duacu jeszcze pół tubki, a tu trzebazmienić dermatologa i pytać... co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniacie tych lekarzy jak rekawiczki... eh kobiety ^^. A mnie dobrze ale bylo by lepiej gdyby siostra kremu matujacego nie zabrala z soba ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin bede miala w Trojmiescie:) A do endokrynologa tez musze jechac do trojmiasta... Jutro jade do dermatolog-30km ode mnie:) Ale przejade sie na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK - Dan
zmieniam nick!! :P dam moje imie czyli Dan =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
tu juz pod nowym nickiem xD u mnie z dnia na dzien coraz lepiej :P na zdjeciach nie widac juz nic tylko w realu widac troszke :P pozdrawiam i nadal 3mam kciuki za was =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im ładniejszą mam buzię tym bardziej mnie draźnią te małe dziurki po starych pryszczach na policzkach. to mnie skłoniło do zrobienia sobie ostrego peelingu, wiem, że w jeden dzień sobie tego nie wyrównam, ale jak będę to robić 2 razy w tygodniu, to jakiś efekt na pewno będzie :) a wogóle to już czas iść spać :) buzia nasmarowana :) więc mogę spokojnie zamykać oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Bravia powiem Ci ze mam tak samo :P tzn z dnia na dzien jest coraz mniej sladow przebarwwien i pryszczy ale jak mialem jeden na drugim to mi nie przeszkadzalo nic..zadne blizny a teraz to juz taki delikatny sie zrobilem i wrazliwy na tym punkcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole mezczyzni to mają gorzej, bo dla kobiet tyle jest tych wszystkich korektorów, podkładów itd itp, że jak już zostają tylko przebarwienia,to można je tak zakamuflować, że wyglądamy jakbyśmy miały nieskazitelną cerę.. a mężczyznapo prostu musi się wyleczyć do końca, mam wogole dla Was wielki tutaj szacunek, że tak długo i zacięcie walczycie o piękną cerę,bo nieraz widzę moich kumpli z uczelni, co nie robią w tym kierunku nic iwyglądają wręcz obleśnie. także chłopaki doceniam Wasze starania, wydatki i wyrzeczenia, jesteście wielcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie pisalem wiec teraz troszke naskrobie. Bylem dzisiaj na popularnie zwanym \"wku\" oczywiscie kategoria A z czego sie bardzo ciesze :), na oswiadczeniu jest napisane: \"ustalono, ze poborowy posiada schorzenia okreslone w: $2 p. 2 - trądzik twarzy nieznacznie szpecące;\" Normalnie myslalem ze padne, zadnych chorob, przypadlosci, itp a do takiego gowna sie doczepili i musieli to odnotowac ^^. Nadmierna dociekliwosc chyba :). Pozatym kupilem sobie krem do twarzy (wczesniej podbieralem go siostrze) i jest bardzo dobry kosztuje tylko 11zł a matuje i dobrze nawilza - nivea visage young control shine! matujacy zel-krem :). Polecam z czystym sumieniem. Co do facetów, to my zawsze mamy gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
heh :) Bravia no co prawda to prawda :P ale damy rade =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam u dermatolog.Przepisala mi tetracycline..Z tego co pamietam to blondyn Ty brales i Bravia tak? Albo cos podobnego w kazdym razie. A moglibyscie mi cos napisac o tym leku? Nie wiem w zasadzie nic-tylko tyle,ze mam brac po 3 tabletki dziennie przez 2 tygodnie,a potem przez 11 dni po 2 tabletki dziennie....Czy te 3 to aby nie za duzo? Nie wygladam juz zle,ostatni sie polepszylo o wiele...Starucha nie mowila mi czego unikac-a zawsze czegos trzeba podczas brania antybiotykow... :O Solarium to wiem-zreszta i tak nie chodze.Ale reszty nie wiem bo i skad skoro ona mi tego nie powiedziala. Pytalam kiedy bede musiala zrobic badania,a ona mi powiedziala,ze wcale :O Ale to jest jakas psychopatka chyba cholera...powiedzialam jej,ze chce odstawic diane aby zrobic badania hormonalne,a ona do mnie,ze to i tak mi nic nie pomoze,ze nie mam robic badan,ze nikt mi nie da skierowania bo nie ma podstaw :O:O Oblakana no...mam tradzik na dekolcie,twarzy i plecach,przetluszczajace sie wlosy i nieregularne miesiaczki....i ona uwaza,ze nie ma podstaw do robienia badan....na Boga ...:O To,ze sie ubiore w miare normalnie ;) i nie chodze w tych tlustych wlosach,a tradzik staram sie zamaskowac jak tylko potrafie,nie oznacza,ze z moim organizmem wszystko ok.Dbam o siebie jak potrafie...nie wygladam na zadna wiesniaczke...mimo ze jestem ze wsi hehe ;) Ale normalne,ze skoro myje wlosy tak czesto jak tego wymagaja,twarz zapudruje,a bluzek wydekoltowanych wiadomo,ze w takim stanie nie zaloze...to nikt nie widzi \"na oko\",ze mam takie problemy...co nie oznacza,ze one nie istnieja...poza tym ona o tym wie...Wiec nie wiem skad w ogole ta gadka,ze te badania nie maja sensu...I powiedziala do mnie cos takiego \"JESZCZE WROCISZ DO MNIE Z TYM SAMYM LEKIEM:o \" Czyli z Diana Mam nadzieje,ze ktos przez to przebrnie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja bralem tetralysal i powiem tak ze zadawalajacy byl koniec kuracji :P i miesiac po skonczeniu a potem porazka.. ale to u mnie bylo.. na poczatku Cie wyspie jak na wszystkich a jesli chodzi o sam lek to jest to najsilniejszy antybiotyk :P tetracycline bralem krotko bo mnie brzuch od niej bolal i wogule bylem jak chory tzn bralem tylko 2 dni ;] efekty uboczne jak przy grypie malem.. ale tetracyclina jest silniejsza od tetralysalu chociaz niby to samo ale slyszalem ze w tej pierwszej jest wieksza dawka :) bo to tzw "czysta tetracyclina" czyli antybiotyk w pierwszej postaci :) pozdrawiam i 3mam kciuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
No no..już mnie długo tu nie było. Tak Bravia, mamy gorzej :P Ja też jestem już przewrażliwiony na punkcie samego trądziku.plam i małych blizenek.Ostatnio nic nowego już mi nie wyskakuje, czasami coś małego z boku czoła ,ale dla mnie to już powód do nerwów.Mój trądzik nie był duży,na policzkach już nie mam nowych syfów,tylko 2 podskórne, których nie widać,lekko czuć.Wiesz...te peelingi samemu robione, to nie wiem czy dobry pomysł .Ja miałem już 2 takie bardzo głębokie.Blizny i plamki znikają co prawda,ale widać, że to jeszcze nie to...a taki peeling to coś dużo mocniejszego niż jesteśmy sami w stanie sobie zrobić. Już jestem zmęczony tym dbaniem.Wydaje naprawdę kupę siana, dziś znowy Effaclar-40 zł, Duac -40, Skinoren-50, cynk,witaminy -25...ale skoro skuteczne,to będę nadal wydawał.Do tego jeszcze średnio raz na dwa tygodnie mikro robię (100)i raz na miesiąc peeling(200).Dopiero jak to tu napisałem to widzę ile wydałem...Lekka masakra. O tyle lepiej,że juz 3 tydzien będzie jak nie biorę Unidox'u.Kazali mi odstawić.Lekarz powiedział,że skoro duże trądziki udało się jej wyprowadzić za pomocą leków zewnętrznych i zabiegów, tym bardziej mój się uda. Pozdrawiam Was ludzie i życzę udanej walki z tym ścierwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
doniedarko no to troche wydales :P ale jak samo mowisz..skoro warto.. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam tetralysal i efekt był super, w sumie to był przelom w mojej kuracji, bo od tamtego momentu w sumie nie było takiego wieeeeelkiego wysypu jakie były wcześniej i łatwiej mi było dalej walczyć. tetracyklinę brałam pare lat wstecz i zniszczyłam sobie żołądek, bo to lek starej generacji i jest bez oslonek. więc jak chcesz brać coś takiego, to zdecydowanie lepiej tetralysal, bo jest nowej generacji i nie niszczy a leczy tak samo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Bravia nie wiedzialem ale poczulem jak dziala ;/2 dni i nie moglem na watrobe :P eh i tak sobie myslalem "jak teraz od tetralysalu umieram to co bedzie jak wezme roa.." :) czuje sie lepiej niz na kremach ;p przynajmniej mam mniej roboty przy lustrze rano i wieczorem ... nie nawidzilem sie smarowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co, ten effaclar.. no cudo, nie przybywa pryszczy a buzia wygląda tak aksamitnie i matowo przez cały dzień, normalnie jestem zachwycona.kupię na pewno jak ten się skonczy, ale jeszcze długa droga, bo używam go w małych ilościach przyzwyczajona dawkowaniem duacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Effaclar to na pewno jeden z najlepszych kosmetyków do skóry trądzikowej.Naprawdę, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie dla kazdego - u mnie efekt byl jak po kazdym innym kremie czyli zaden - matowienie tez serowe :o tak wiec nie ma idealnego kremu dla wszystkich niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co ja mam teraz zrobic....W dodatku mam 3 tabletki dziennie...To chyba duzo...A przeciez nie mam zmasakrowanej twarzy... Z dnia na dzien jest coraz lepiej... Po pudrem widac tylko 3 takie gowna,ktore nie chca zejsc juz chyba ze 2 tygodnie.Glupio zrobilam,ze kupilam od razu 4 opakow. Bo jak nie daj Boze bede sie po tym zle czula to 4 dychy pojda na marne.No i koszt dojazdu to kolejne 2. Moze to nie duzo,ale moglabym juz miec w to miejsce inne tabletki... To co mam zrobic zeby nie zniszczyc sobie watroby i zolądka? czego unikac....Normalnie az mi teraz glupio,ze nic nie wiem,ale ona mi naprawde nic nie powiedziala.Ciagle tylko zapisuje cos w mojej karcie i nawet nie otworzy ryja....A dopiero jak cos zapisze to mowi co.Nie mowi czego unikac,jak uzywac...Tylko ile razy dziennie.Nie mowi,ze np 30 minut po umyciu twarzy nalozyc jakis zel,czy tam 30 minut po lub przed jedzeniem zjesc dane tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muoda89
donniedarko -> napisz proszę jeszcze raz adres i nazwisko dermatologa estetycznego ,do którego uczęszczasz, bo gdzieś zapodziałam tę kartkę, a już nie pamiętam, która to była stronka :( mam zamiar wybrać się w tym lub następnym tygodniu (pójdę,zeby obejrzała mi buźkę, przeprowadziła wywiad i zaproponowała mi odpowiedni zabieg). Z góry dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×