Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

wania ja mowie o peelingach, ktore wykonuje lekarz. to peeling leczniczy mozliwy do wykonania na twarzy w fazie aktywnej tradziku. nie wiem czy dobrze sie zrozumialysmy. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WANIA
Ja mówiłam o sypkim pudrze dla kolezanki:0) kilka postów wyżej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zuzyciu całej tubki poczułam ze faktycznie moja buźka jest super ale do tego czasu duac spowodował nasilenie syfków - po prostu miałm gule - wczesniej tego nie mialam teraz od 2 dni nie mam ani syfków ani gul ani zaskórników - po prostu rewelacja zastosowałam dzis peeleing enzymatyczny - bo nie mam odwagi uzywac ziarnistego jestem sczesliwa mam jasna , super rozswietlona twarz odpukac w niemalowane - ale dzis 2 osoby stwierdzily ze co ja takiego robie z twarza ze jest taka super po prostu duac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce zapeszyc ale naprawde do tego czasu to mialam udreke - bo faktycznie duac spowodował nasilenie syfków na twarzy - chodzilam jak frankensztajn (nie wiem jakto sie pisze) naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie ząbek
własnie wrocilam o od dentysty i wiecie co - sprawnym okiem stwierdził ze te pryszcze co mam na twarzy to pochodza od zeba - tak od zeba - zdebiałam jak to usłyszałam powiedziała doktor ze czesto ludzie lecza sie od tradziku - chodzi mi o boilace gule podskórna - takie jakie ja mam - ze to od leczenia zeba kanałowego - moze byc leczony zab 10 lat temu i moze to byc przyczyna syfów na twarzy - bo w kanałach zbiera sie ropa i najpierw trzeba wyleczyc zeby a potem brac sie za twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
czy duac i peeling migdalowy sie nawzajem nie wykluczaaja?? mozna stosowac ten peeling nie przerywajac kuracji duac'iem? moge codziennie rano stosowac kwas salicylowy 2 %??:) najszybsze zluszczanie moim zdaniem:) po jakim czasie od ostatniego peelingu oraz po jakim czasie od stosowania duacu mozna isc na solarium?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duac i peeling migdalowy sie nie wykluczaja. duac to moj glowny lek a peeling migdalowy wykonywany przez lekarza wspomagala leczenie. zanim mialam zabiegi kwasem migdalowym u lekarza to dermatolog pozwolil mi uzywac peelingow z kwasem salicylowym 2% w domu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrunetkaa
Ja stosuje go już ok 3 tyg i moge śmiało powiedziec, ze moje wypryski znikaja. :) Jestem bardzo zadowolona choć moja skóra nad ustami i na brodzie strasznie jest sucha:( bardzo to widać:( Kosmetyk jest skuteczny ale niestety wysusza, dlatego nalezy stosowac go tylko raz dziennie( najlepiej na noc) a na dzień krem nawilżający :) POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania
A stosował ktos z was antybiotyk doustny Unidox Solutab? Jakie były efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
a jak uzywals peelingu z kwasem salicylowym?:) daje dobre efekty np przy codziennym uzyciu przez miesiac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam zestawu z peelingiem z kwasem salicylowym AcneResponse Z loreala, z neutrogeny, i z olay z serii do cery tradzikowej Clarity. Po jednym miesiacu mycia rano i wieczorem efekt byl cudowny. niestety krosty zaczely powracac bo to kosmetyki a nie leki. ale jak ktos bierze leki to moze smialo zluszczac i bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ja stosowalam differin bardzo zadowolona jestem i znow do niego powracam Sluszalm jednak o duocie hmmm zastanaiam sie jak to cudo moze dzialac juz po kilku dniach jak luidzie lecza sie kilka lat i czasem nic. Moze ma inne skutki uboczne , albo po kilku miesiacach uzywania cos sie bedzie dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
wlasnie ... Yellow peel. Ponoc cudo, jesli ktos wie cos wiecej na ten temat prosze o komentarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwusek89
ja stosowalam unidox ok 2 lata temu. nie pomogl wcale.. ;/ moim zdaniem szkoda czasu i pieniedzy.. ale podobno kazdy organizm jest inny... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, I ja sie borykam z tym pie*** tradzikiem :(:( Mam wrazenie ze bralam juz wszystko co mozliwe. Co dziwne, jako nastolatka mialam ladniutka buzke, sporadycznie pojawiala sie jakas krostka na czole lub brodzie, I nagle mnie wysypalo, i tak wlacze juz trzy lata z tym g***. Na poczatku trafilam do b. dobrego specjalisty ( lekarzae ze szpitala wojskowego w Łodzi), ktory przepisal mi komplksaowa kuracje wew i zewn i tak minal rok , bylo lepiej, potem nawrot znow kuracja , Jakis czas mialam spokoj, ale po wakacjach znow sie zaczelo, i mam juz dosc, Zauwazylam ze wysypuje mnie jak zjem niektore produkty, I tak nie moge jesc zadnych przetworów mlecznych ( serow, mleka, jogurtów), zadnych gazowanych napojó-szczegolnie pepsi, piwa i czerwonego wina, platków do mleka, zadnych owocó cytrusowacy (wlasciwe jadam tylko jabłka), herbaty...Cokolwiek zjem z tych rzeczy wysypuje mnie natychmiast takie male bolace krostki ropne zakonczone bialymi kropkami. j uz sama nie wiem co robic, bylam u alergologa bo pocztakowo myslalm ze to jakas alergia pokarmowa, ale testy nic nie wykazaly/ Czy ktos z as moze orientuje sie gdzie w Poznaniu przyjmuje dobry dermatolog?? Zastanawiam sie tez nad hormonami, Jak to u was jest/bylo? czy pomoglo wam branie tabletek anty?? Boje sie troszke o to ze przytyje, Czytalam, ze jesli chce sie brac tableki anty tylko jako srodek lagodzacy trzadzik powinno sie wczesniej okreslic swoj profil hormonalny, Mial ktos z Was takie badania? A te peelingi zluszcjace mozna robic jak ma sie takie bolace gule na buzi? Czy tylko po zaleczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spontaniczna ja poczytaj w ulotce duacu to sie uspokoisz. po pierwsze duac jest stosowany w innych krajach juz od dluzszego czasu wiec po kilku miesiacach nic nie wychodzi po drugie to jest antybiotyk stosowany zewnetrznie wiec najlagodniejsza forma leczenia po trzecie to najzwyczajniejsza klindamycyna z nadtlenkiem benzoilu, ktore sa obecne w wielu lekach przeciwtradzikowych tylko, ze tu wystepuja razem i dlatego dzialanie jest szybsze niz w przypadku innych lekow. tez stosuje differin ale teraz to juz raczej zapobiegawczo. to lekki srodek, ktory bedzie mnie bronil gdyby cos mialo wrocic choc sie na to nie zapowiada. duac jest silniejszy wiec taka kolejnosc stosowania jest normalna duac na wieksze zmiany chorobowe a profilaktycznie differin raz na kilka dni bo juz nic nie mam :) mam nadzieje, ze rozwialam twoje watpliwosci. jakby cos to wpisz duac w google to poczytasz sobie na jakiej zasadzie dobrano zwyczajne skladniki w leku tak aby dzialanie bylo \"natychmiastowe\" pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwusek89
ja od miesiaca stosuje tabletki hormonalne. Diane 35. Przepisal mi je ginekolog, po wczesniejszych badaniach na poziom 2och hormonow: progesteronu i tzw hormonu młodości (DHEAS). badania te nalezy wykonywac miedzy 16 a 20 dniem cyklu miesiaczkowego, a diane zaczyna sie przyjmowac 1wszego dnia miesiaczki. u mnie poziom hormonow nie byl zbyt ciekawy, dlatego wskazania do brania tych tabletek. ja nie przytylam wcale, w pierwszym tygodniu mialam lekkie mdlosci, ale to normalne przy wahaniach hormonow... oprocz tego zauwazylam, ze opanowalam sytuacje z tradzikiem.. coraz rzadziej wyskakuje mi cos nowego.. nniedlugo bede walczyc juz tylko z przebarwieniami:) oby nie zapeszyc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem zmordowana w kolko tymi samymi pytaniami. kochani peelingi z kwasem salicylowym sa przeznaczone do pielegnacji cery tradzikowej wiec spokojnie mozna je uzywac. to mit, ze nie mozna uzywac peelingu bo niby roznosi sie bakterie. ja uzywalam peelingi dwa razy dziennie na bolace gule i mam sliczne czolo a krosty poprostu szybciej znikaly bo scierajac kolejne warstwy skory poprostu przyspieszamy ich gojenie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwusek89 dzieki :) Chyba tez sie skusze na hormony, mam dosc tego jak wyglada, Rozumiem ze to gin daje skierowanie na badanie poziomu hormonów? Płatne sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwusek89
z tego co wiem nie sa wykonywane w przychodniach i trzeba zrobic je prywatnie.. ja za oba hormony zaplacilam troche ponad 50 zl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaaa
Mi ostatnio tez przepiasał ,co prawda nie mam trądziku ale krosty na twarzy są.Po tygodniu widze poprawe ale co bedzie dalej to niewiem ,skóra jest przesuszona ,rzeczywiscie ,ale to nic w porównaniu do tego ze mam mniej syfów na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
ja mam pytanie mozliwe ze bylo juz zadawane znacie moze coś dobrego na blizny po trądziku? Uzywam juz duac'u z misiąc i widac poprawe i do bardzo dobrą ( nie zapeszając) teraz tylko z tymi bliznami bede walczyc narazie bylam raz na solarium cere mam czerwoną troche i nie widac zobaczymy jak będzie później pozdrawiam wszystkich trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja dzieki za informacje pouzywam narazie differin jak to swtwierdzilas ten slabszy bedzie ok to fajnie nie bede musiala siegac po mocniejszy nie bedzie ok siegne po duac pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeek
i czy mozna przy stosowaniu duacu nie ma jakis przeciw wskazań do ich stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwusek89
womenn z tradzikiem nie wolno chodzic na solarium. na poczatki widac lekka poprawe a pozniej wszytsko wraca ze zdwojona sila.. kazdy Ci to powie.. ja rok temu tez zaczxelam chodzic na solarium z nadzieja, ze jak sie opale to przebarwienia beda mniej widoczne.. a za jakis czas zamiast przebarwien mialam mega wysyp i znowu cale leczenie.. rewelacjo mam pytanie.. o co chodzi z tym kwasem salicylowym.. czy mozesz powiedziec co dokladnie mialabym zrobic, czy w aptece moge go kupic bez repecty, ile kosztuje, jakie ma dzialanie i czy naprawde dziala? acha i czy ktos kto stosuje duac laczy go moze z kremem skinoren? ja rano stosuje zinert a wieczorem duac, z polecenia pani doktor... mam jeszcze pol tubki scinorenu z poprzedniej kuracjui.. w ulotce jest napisane ze rozjasnia przebarwienia.. ale nie wiem czy moge go polaczyc z duaciem... zeby nie bylo jakiegos pogorszenia.. :( pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×