Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Mysle,ze jak to byl wrzatek to nie bo zabija co trzeba ale z drugiej strony nie wiem jak to wtedy ma pomagac ;) Bravia - dzieki za info o cynku. To znaczy,ze chyba moge lykac 2 tabletki mojego, ktory ma 10mg, choc niby na nim spozycie dzienne jest podane jako 15mg na dobe i pisza by nie przekraczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3613715&start=0 Zerknijcie jakich mamy wspanialych rowiesnikow :O Zal dupe sciska-za przeproszeniem-jak sie takie rzeczy czyta.Ale coz...laska pokazuje swoja glupote...i musze powiedziec,ze wychodzi jej to zajebiscie ;) Nikt jej nie pokona :P A z tymi drozdzami to tez chcialam wyprobowac te metode,ale nie wiem co dokladnie robic...Czyli do wrzatku lyzeczke drozdzy tak...-na szklanke? Fuj jak ja to przelknę ;) A zreszta narazie zaczekam bo we wtorej jade do dermatolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co dyskusja na poziomie, wiecej tam epitetow niz argumentow. Swoja droga kazdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazac, cos mi sie nie podoba moge o tym powiedziec ktos moze mnie przekonac lub nie, moge mic rozne poglady na rozne tematy nie koniecznie sluszne, ale na tym polega demokracja. Pozatym widzi sie takie posty to sie nie odpisuje, dolewa to tylko bezyny do ogniska :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arli40
Mysle zeby nie dostac grzybicy jelit,trzeba tez brac tabletki przeciw grzybiczne!Ale to powinien juz dermatolog wszystko objasnic!Wiadomo przeciez,ze jezeli sie bierze jakiekolwiek antybiotyki,trzeba zrobic oslone anty grzybiczna. BEDE NA BIEZACO OPISYWAC,PRZEBIEG TEJ KURACJII! Z tego co wyczytalam o tych tabletkach to wiadomo ze wysusza usta,skora luszczy sie jak u weza i juz po pierwszej dawce syn czol sie zmeczony.Kazdy organizm reaguje inaczej na antybiotyki,dlatego tez czeba troche dac mu czasu.Syn przyjmowal wszystkie te,o ktorych wy piszecie,,efekty owszem byly,ale tylko podczas leczenia,po paru miesiacach pryszcze wychodzily jeszcze bardziej intensywne!Mam nadzieje ze po tym nowym antybiotyku,niedosc ze beda efekty,to tradzik juz nie wroci!? Jeszcze cos! tez slyszalam o peelingu enzymatycznym? Musze o nim poczytac ,jezeli tbletki nie pomoga,moze ten peeling?? A jeszcze cos!kuracja Accutane kosztuje miesiecznie 200 zl.razy 6 miesiecy,bo tyle ma trwac kuracja. (Mam tylko nadzieje ze bedzie efekt,taki jak na tych zdjeciach!? ) jest jeszce jedno forum ,na ktorym pisza o tych problemach. http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4748847&start=30 wiecej wiadomosci,nigdy nie zaszkodzi! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostuje tylko, ze Accutane, czy inne jego formy, to nie antybiotyk. Peeling jezeli juz, to kilka miesiecy po zakonczeniu terapii, bo moze to sie tragicznie skonczyc. Tak jak juz pisalem kilka razy, polecam kupno isotretinoiny za granica (Niemcy), bo wychodzi okolo 200 zlotych taniej na opakowaniu 100 tabletkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienkaaaaaaaaaaa
no i co antoinete ( czy jakos tak ;) ) pomogl Ci ten DUAC??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vypłoszek
Tak wlaśnie sobie czytam wypowiedzi ( niby naszych ) rówieśników i sądze że tak pustych i banalnych wypowiedzi jeszcze nie słyszałem ! Wy kurwa wiecie co to w ogole jest trądzik????? Nie macie o tym zielonego pojęcia pustaki zaj*******ne!!! Oczywiście to tyczy się ludzisk żle do nas nastawionych. Ja mam trądzik , nie aż tak nasilony , ale dbam o to żeby go wyleczyć i czuc się w miarę normalnie . Wszystkim wam , którzy mają ten sam sroblem życzę dużo wytrwałości i cierpliwości.Pozdrawiam was moi mili!!! Vypłosz ( DAMIAN17)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vypłoszek
Acha , jeśli mogę wam coś polecić to moje nowe odkrycie- Zieloną glinkę . Kupuje się ją w aptece - ok. 5 zł za 10g i po dodaniu odrobiny wody , nakłada na twarz na ok. 20 min jak zwykłą maseczkę . Efekty są zniewalające - cera jest zdrowa i odnowiona . GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! CIAO!!***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arli40
mmj. masz racje to nie jest antybiotyk,tylko bardzo silny lek. a tutaj jest o nim po polsku,chlopk opisuje go sam,jego opis zgdza sie z opisami na stronach Szwajcarskich,Niemieckich i Amerykanskich. http://acne.republika.pl/roaccutane.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie mnie schłostać.. musze sięWam przyznać, że złamałam moja główną zasadę wycisnęłam dzisiaj trzy pryszcze!~!!!!!!!!!ale nie mogłam się jakoś opanować!! były takie wielkie i sterczące z białymi głowami!!! jutro pewnie będzie gorzej o ja glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tak czytajac ta strone a w szczegolnosci dzial roaccutane mysle sobie: KURWA! Moze to prostackie, ale nie wiem jak inaczej wyrazic uczucia ktore mna targaja. Wiedzialem ze ten lek na skutki uboczne ale nie sadzilem ze az tak duzo, pozatym z tego co widze to terapia jest doscy kosztowna co moze byc nie malym problemem. No ale trudno trzeba sie poswieciec zeby sie pozbyc tego gowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia, nie przejmuj sie az tak - nikt nie jest idealny :) Jak byly takie duze i juz dojrzale to pewnie nie bedzie gorzej bo i tak by same pekly za chwile i raczej mocno wyciskac nie musialas Ja powiem szczerze wyciskam 90% mniej niz kiedys ale tez czesem nie wytrzymam i jakiemus syfkowi \"pomoge\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn - fakt jest ich duzo ale wystepuja bardzo zadko. z czestych to te nadmierne wysuszenie skory, warg, suchosc oczu...to z tego co czytalam. to nie twoja \"dzialka\" ale jakbys poczytal o mozliwych skutach stosowania tabletek anty to tez bylbys przerazony no ale oni pisza o wszystkim nawet jak to 3 przypadki na milion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszxcze niedawno pisałm,że mam piękną cerę.. a jaka byłam głupia, parę dni temu mnie tak wysypało jak nigdy w życiu-nie wiem,czy to skutki opalania czy hertbatki z wierzbownicy.. policzki wysypane szok.. upiłam sie dziś :-O wracam do was.. ;-) zpodkulonym ogonkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snook
Blondyn,nie patrz na te skutki uboczne.Pokaż mi lek,który stosowany nieodpowiednio nie ma poważnych skutków ubocznych.Tak samo jest z ROA.Tyle,że na ultoce jest to wyszczególnione,bo to lek dość silny jednak,ale nie popadajmy w skrajności.To najlepsze co mogło spotkać osoby z trądzikiem.Wszyscy to wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZWIęKSZONA dawka duacu na noc jakoś opanowała sytuację, zostały czerwone plamy ale na szczescie nie roznioslo się po wiekszej partii twarzy. zasłoniłam włosami i jest ok. jednak stosując duac mam jakiś taki komfort psychiczny ,że dobrze robię dla mojej skóry i wiem, że z dnia na dzien jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bylam dzisiaj u dermatolog...nowa babka.Nie zgadniesz Bravia co mi przepisala ;) Tabletki anty.Powiedziala,ze Diane sa najlepsze,ze nie mam sie czego bac.Jakos jej zaufalam,zwlaszcza,ze ma doswiadczenie nawet w leczeniu Izotekiem itp. Wiec mysle,ze zna sie na rzeczy.Do tego kazala mi kupic brevoxyl i wiecie z czym mam go zmieszac....z kremem Clotrimazolum ...On jest przeciez na grzybice z tego co wiem....Ale nic-bede jej sluchac.I 2 razy w tygodniu mam tym na noc smarowac....I raz w tyg jakas mieszanka robiona na zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak narzekalam na Diane,ale stwierdzilam,ze te tabletki mi pomogly...A jesli nawet by mi sie pogorszylo po odstawieniu (Nie daj Boże) to uprosze sobie Izotek jesli bede czula,ze musze go juz miec i nie mam sily dalej walczyc...Dzisiaj pytalam o Izotek tak ogolnie i mowila mi,ze ma z tym lekiem doswiadczenie,ale dziewczyny aby go brac MUSZA jednoczesnie przyjmowac anty.A mi powiedziala,ze sie nie kwalifikuje za cholere do kuracji izotekiem ;) W sumie to i dobrze...pocieszyla mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"MUSZA jednoczesnie przyjmowac anty\" ....albo nie uprawiać seksu ;) bo to chodzi o to, że absolutnie nie można zajść w ciąże lecząc sie nim...nie sądze by była inna przyczuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana, a mowila cos o koniecznych badaniach np. watroby w czasie brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzialam jej,ze mi to nie grozi....chodzilo o ciaze...a ona powiedziala,ze bez wzgledu na wszystko nie rozpoczelaby leczenia kobiety bez przepisania tabletek anty... Dzisiaj nic o badaniach nie mowila,mam za miesiac przyjsc na kontrole...przepisala mi tylko jedna paczke tabl narazie.Wiec mozliwe(aczkolwiek nie pewne w 100%) ,ze podczas nastepnej wizyty da mi skierowanie na badania watroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo mi powie kiedy je bd miala zrobic... Hehe tak patrze,ze kto jak to,ale Ty za kazdym razem cytujesz czyjes slowa ;) I wtedy odpowiadasz :) To taki Twoj znak rozpoznawczy hehe:) Nawet gdybym nie widziala nicku to wiedzialabym kto sie wypowiadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no moze nie za kazdym razem ale dosc czesto to fakt :) wydaje mi sie,ze wtedy mniej sie czlowiek gubi, kto co do kogo pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj badania napewno bedzie trzeba robic conajmniej raz w miesiacy, jak by nie bylo lekarz na podstawie tego moze stwierdzic czy lek nalezy odstawic czy nie. Pozatym jesli wyniki badan za pierwszym razem beda zle nie ma liczyc na izotek itp. Co do skutkow ubocznych izo i pochodnych to jest ich sporo jednak jak ktoras z was napisala wypisywane ja nawet przypadki 1 na 1000 chorych :) Dla mnie chyba najwieksza przeszkoda beda wysychajace usta i pieniadze oczywiscie ^^. No ale trudno bedzie trzeba zacisnac pasa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn----> Ja mowie o badaniach ktore musialabym zrobic biorac anty,a nie izotek:) Zle mnie zrozumiales:) Boze jakby mi co miesiac mieli pobierac krew to wole zyc z tym tradem do zasranej smierci ;) Mam fobie zwiazana z pobieraniem krwi .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niestety proby watrobowe to tez badanie krwi o ile mi wiadomo i przy tabletkach tez powinno sie je raz na jakis czas wykonywac... nie wspomne juz o poziomie hormonow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz:) wiec będziemy obie na tabsach, tyl,e że ja na yasmin a Ty na dianie :) zobaczymy kto pierwszy pozbedzie się syfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten duac to jest jakiś cudotwórca,w dwa dni uporał się z tym co powstało po acne dermie. a myslalam, że miesiącami będęleczyć te wielgachne pryszczole. został co prawda slady, ale od tego mam korektor, ważne że nowe się nie pojawiają :) jupijaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana: czego sie boisz w pobieraniu krwi? Jak bolu, to wystarczy, ze posmarujesz reke godzine wczesniej mascia znieczulajaca Elma. Zero bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×