Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
wiecie co ja zamiast brac sie za robote to siedze i pisze,fajnie tu jest ale bardzo brakuje Ilonki,nie sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a ja teraz mam spokoj z tesciowa,ja do niej nie chodze,ona do mnie tez nie,nie musze sie martwic ze mam nie posprzatane,ale ona choc do mnie nie przychodzi to i tak pewnie na mnie suchej nitki nie zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc ewelka zajrzyj tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo bardzo brakuje :) chetnie bym z nia dalej poklikala ona taka zajebista jest :) (sorki za pisownie) ilonko ,ilonko,wracaj a moze ona zeczywiscie karmi synusia cycem? oj oj uwazaj ilonko zeby nie nadgryzl suteczkow :) ale nie martw sie w aptece sa jakies masci na popekane brodawki:):)hhehehehe dziewczyny sama sie smieje z tego co pisze ale mi wesolo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja tez uciekam ale bede zagladala,moze Ilonka wroci??trzymajcie sie niedobre synowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teść daruj sobie
:p wdzieczność ,ze dała syna? najlepiej, nich go zatrzyma przy sobie-każda teściowa by tak chciała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka - dzięki za ciepłe słowo o bąblu :) twoja córeczka również słodziutka - taka do schrupania ;) Dziewczyny nad porządkami to ja się też nie rozczulam zbytnio - na początku się przejmowałam i wiecznie byłam nerwowa, że mam bałagan w domu. W końcu po słowach rodziny i męża poszłam po rozum do głowy, że przy małym dziecku nie da się mieć sterylnej czystości. Teraz sobie odpuściłam i nie przesadzam. I skąd ja znam te uplamione szyby oraz tv ;) Ja też robotę przerywam i zerkam co u was - wciągnęło mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Moni to bylo dobre,nie dziwie sie ze sama sie usmialas a Ilonka faktycznie jest zajebista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
asiek ale masz slicznego babelka,cukiereczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dalej nie polatałam na odkurzaczu bo was czytam :) uwaga uwaga!!!! synowe trzymajmy sie razem ,bedzie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja nistety nie mam sie czym pochwalic wszystkie fotki mam w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a ja dalej zamiast brac sie za robote siedze i pisze,nie teraz to juz naprawde lece bede o 17.00 ,,Synowe wszystkich krajow laczcie sie'' trzymajcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz ide ale zaraz zajrze ,dobrze ze toaleta ,łazienka i kuchnia sprzatniete:P przez ta ILONKE całe sprzatanie przesuneło mi sie :) tak mnie zainteresowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, co tu sie porobiło na tym topiku, zajrzałam tu rano jak jeszcze była teściowa Ilonka, a teraz :) wykurzyłyście ją, brawo, :) niech spada baba chamidło jedne :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę dokończyć pracę :P popołudniu pewnie nie wpadnę, bo muszę wynagrodzić mojemu synkowi moją nieobecność pół dnia:( Na pewno zajrzę jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka poleciała do synusia
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
ale sie rozpisałyscie moment ,poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dziewczyny Ilonka do nas zajzala,witaj Ilonko co slychac?cos sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
brakowalo nam ciebie i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Czy do was dociera to co napisałam ?Czy na tym forum sa kobiety czy dziewczynki? Majka dlaczego chamidło ? co ja zrobiłam po chamsku? Wczoraj pisałyscie ze dałam zrobic z siebie słuzacą i ze powinnam to zmienic ,a dzis ? Co mam znowu zmienic?.Dlaczego twierdzicie ze uciekłam w pracy Przed 15-tym mam mnostwo zajec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ILONKO czytaj czytaj !! i co tam słychac synowa dzwoniła?? a moze synus smsa wysłał :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
zastanawialysmy sie nad tym jak znajdujesz na wszystko czas praca dom wnuki fryzjer itd i gdzie pracujesz skoro stac cie bylo na kupno az 2-ch mieszkan a ze cie nie bylo to spekulowalysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
tak wczoraj ci radzilysmy ale czy ktoras ci poradzila zeby synowa z wnukami z domu pogonic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja caly czas ci pisalam ze musicie porozmawiac i cos zmienic w tym chorym ukladzie ale nie takie drastyczne posuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×