Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
O matko ale ci trafila zolza,co za babsko chytre i bezczelne uzywane gacie,ale numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
z twoja tesciowa to chociaz wesolo,jest sie z czego posmiac,bo moja to wampir z najgorszego horroru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
To był jedyny prezent jaki dostałam od tesciowej oprócz własnego męża oczywiscie;).Zawsze sie zastanawiałam jak takim trolom udało się spłodzić takiego fajnego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
tez sie nad tym zastanawialam,moj maz taki fajny facet a taka matka mu sie wredna trafila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
do bronka Moze jak lepiej sie poznamy to napisze wiecej,ona mi napsuła tyle krwi,ze szkoda gadac,wybieram tylko te wesołe kawałki,bo o pozostałych wolałabym zapomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
jedno mnie zastanawia,nie widujemy sie z tesciowa od 2 lat a ona nadal mi zycie zatruwa,opowiada po sasiadkach jaka to ja niedobra jaka zla,ze biedny jej synus takiego pasozyta za zone ma,dobrze ze nikt w to nie wierzy bo mnie znaja ale niemilo mi strasznie,bo to bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Wlasnie zaczelam sie zastanawiac czy aby Ilonka nie wymysla tak na swoja synowa ze zlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Moja wręcz odwrotnie,opowiada jaką ma świetna synową i jak brdzo sie lubimy;).Myśle,że robi to dlatego,ze jest bardzo nielubiana wsród sasiadów i rodziny-chyba chce udowodnic wszystkim,że tesciową to ona jest super;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
co do Ilonki,to trudno cokolwiek powiedziec,ale wiesz teraz sporo panienek jest takich "lewych" do wszystkiego.Widze co robia niektóre kolezanki mojej corki,dzieci zostawiaja non stop z tesciowymi,lub matkami ,a same czas spedzaja na rozrywkach. I własnie takie psuja opinie synowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
tesciowa no własnie ja miałam taka synowa Jaki atak?ja na was ? nie ! zle to odebrałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Bronka !! Nic nie wymyslam Nawet nie zamierzam pisac o jakis konkretach bo mi sie włos na głowie jezy na jej mysl! Kupiłam mieszkanie -zle- utrzymywałam przez 3 lata -zle pomagałam -zle, wyręczałam nawet lenia-zle ona uzywała sobie zycia -dobrze? Moge pochwalic tylko jej urode i nic wiecej No i chyba kochaja sie z synem bo tak to wyglada Sa w stosunku do siebie bezkrytyczni Zachowuja sie jak para w czasie miodowego miesiaca A babcia czyli ja miałam ponosic odpowiedzialnosc za ich dzieci? Nie ma mi nikt nic do zarzucenia Nawet kolezanki mowiły mi abym wystawiła walizke za drzwi Bo one nie zniosłyby tego u swoich synowych A czesc z nich je ma Miałam opory ale napisałyscie ze dałam zrobic z siebie "Marysie"wiec to mi pomogło A oprócz tego ze jestem tesciowa jestem tez synowa i znam te role dłuzej niz wy Zawsze szanowałam tesciówke bo to matka mezczyzny mojego zycia Krzywdzac ja złym słowem ,gestem czy miną krzywdziłabym równiez męża uczucia Nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la la la
cześć ja nie mam jeszcze teściowej (hurrrrraaaa) ale mam matkę mojego chłopaka..... to już mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Ilonka,bardzo ładnie to ujęłaś.Nie zapominaj o nas,bo bardzo jestem ciekawa jak będą układać sobie życie bez mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
czesc ewelka musiałam zrobic pare rzeczy w domu:(,teraz relaksik,z doskoku kafe. W sobotę mój zięć przyjezdza z małymi,musze troche sie przygotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la la la
czasem ledwo się powstrzymuję, żeby nie wygarnąć tej babie jaka jest leniwą, marudzącą hipochondryczką och lepiej mi, jak to tutaj napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Czesc dziewczyny🌻Jezeli cie Ilonka urazilam to przepraszam ale to sa czyste spekulacje,roznie to w zyciu bywa,ale skoro bylo tak jak mowisz to o.k.ale pisze to ktorys raz z kolei nie pozbywaj sie tych dzieciakow na zawsze,sprobojcie sie jakos dogadac,jestescie rodzina,a to ze oni sie kochaja to dobrze niech sie kochaja,zobaczymy jak dlugo skoro ona nic nie robi caly dzien to sie maz troche wkurzy,do tej pory mu to nie przeszkadzalo bo ty ja z wszystkiego wyreczalas,zobaczymy teraz jaka bedzie ta milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
masz racje Bronka,najłatwiej jest sie kochac jak sie nie ma za duzo obowiązków.Ja tylko zastanawiam sie jak Barbie da rade ze wszystkim.A moze mile zaskoczy Ilonę i bedzie prowadzić normalny dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
No wlasnie moze barbii teraz pokaze ze jest wartosciowa dziewczyna i dobra gospodynia,ale by sie Ilonka zdziwila na pewno mile zdziwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Wiesz chcialabym zeby moja tesciowa do mnie wpadla w swieta,ale wiem ze to nierealne ona mnie tak nienawidzi a wsumie nie ma za co,juz dwa lata z nia nie rozmawialam i jej nie widzialam.Ciekawe jak by to bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Jestem nieprzytomna,lepiej sie czuje jak mam duzo pracy a dzisiaj caly dzien nic nie robilam,maz wszystko robil,a jestem zmeczona jakbym rowy kopala,chyba sie poloze,jutro tu zajze i pogadamy,wszystkim zycze milych snow,dobranoc 🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Wiesz Bronka ta Twoja tesciowa to też jakis dziwny przypadek.Zachowuje się jak kukułka,szkoda mi tego jej najmłodszego dziecka,co za babsko,nie mówiąc juz o waszych wzajemnych relacjach. Kończe na dzisiaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
cześć dziewczyny! Bronka, jesteś? Czy znów sie mijamy? Ilonko, wybacz, ale chyba jednak będę cię ignorować, bo krew wrze we mnie jak widzę jaką ilość agresji usiłujesz pakować we mnie. Zły cel, naprawdę. Przy okazji Ilonko: skromna nadzieja=nieśmiała, delikatna, odrobina nadziei nieposkromiona nadzieja=wielka, ogromna, gigantyczna i granicząca z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
a ja wam teraz rozluznie miesnie mimiczne twarzy podobnie jak tesciowa zieciowi z tym ze to bedzie ulubiony dowcip mojej barbi Rano po upojnej nocy maz pyta zone : Kochanie ile mam kupic bułek na sniadanie? Tyle ,ile razy w nocy sie kochalismy -mowi zona Maz w sklepie do ekspedientki: Poprosze ....yyyyyyyy ...7 bułek.Albo nie ,moment ...1234567- liczy w myslach mąż ...Poprosze 5 bułek ,1 loda i 1 kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Witam wszystkich w piatek trzynastego!!🌻 Mam nadzieje ze ten dzien bedzie dla wszystkich szczesliwy zarowno dla kazdej synowej jak i tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
NO NO CO TY-my to do siebie cos szczescia nie mamy,caly czas sie mijamy,Iwona niezly ten zarcik,widze ze humor ci dopisuje,to dobrze a jak tam dzieciaki,odezwaly sie czy nadal milcza??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no teraz to mi kwiatek wyszedl!!!!!!!chyba jeszcze wszyscy spia,trudno ale bede czekala.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła synowa a moze nie
do la la la - ja tez mam matke mojego chlopaka!! koszmar. stsosuje wobec niego pieprzona manipulacje psychiczna w najgorszym wydaniu. a wiecie co mi ostatnio powiedziala jak sobie popilysmy na wakacjach? dodam ze moj kochany zaprosil ja na nasze wakacje bez mojej wiedzy (wiecej tego nie zrobi tego jestemn pewna). ja SOBIE go urodzilam i SOBIE go wychowalam. i co teraz? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
czesc dziewczyny dowcip niezły:),nie znałam,pracuje z samymi facetami i ich dowcipy ograniczją sie wyłacznie do seksualnych,wiec troche sie tego nasłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×