Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość no no co Ty
witajcie Pani w sklepie o poranku przyprawiła mnie o łzy ze śmiechu Ja: nie mam drobniejszych, no szkoda Pani: szkoda to jest wtedy jak teściowa do studni wpadnie i się nie utopi - bo i woda brudna i tesciowa żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc NO NO CO TY,to bylo dobre,usmialam sie musze to zapamietac,a tak pozatym to co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
dziś goście, jutro goście. Na trochę wyszli po sniadanku pozwiedzać miasto, ale nie mam zbyt wiele czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
teściowe zakładają, że tylko ich sposób życia się sprawdzi? wstawanie o 7, gotowanie w domu, sprzątanie? moja też tak zakładała..... zawsze mówiła "co wy byście beze mnie zrobili"..... wciskała nam pomoc, ja przez szacunek siedziałam cicho, ale szlag mnie trafiał..... że mi mówi, jak mam zyć.... przeprowadzilismy się na szczęście do innego miasta, i wiecie co nie wstaje o 7, tylko o 10 ( dziecko chodzi do przedszkola takiego, w którym godziny wybiera się samemu wedle uznania między 6 a 20), nie gotuję- mam kilka świetnych miejsc, w których można zjeść taniej niż w domu i do tego, każdy może sobie wziąć co innego..... ....do "grubszych" spraw, jak czyszczenie dywanów, mycie okien, łatwo można kogoś wynająć za grosze..... a codzienny nie ład wręcz lubimy.... zmywać nie ma co.... talerzyki i szklanki po śniadaniu i kolacji wrzucamy po prostu do zmywarki..... mam nie normowany czas pracy.... czasem też wynajmujemy opiekunkę- jak chcemy gdzieś wyjść...... i fakt, ciągle jesteśmy w sobie zakochani i zapatrzeni w siebie.... uważam, że to najważniejsze!!!! no i tak dalej..... podsumowując, żyjemy kompletnie inaczej niż wyobrażała sobie to teściowa..... i jesteśmy szczęśliwi.... choć jej się "włos na głowie jeży"..... widzę to.... ale szcerze mówiąc mam to gdzieś..... nie żebym była nie miła.... wręcz przeciwnie, z usmiechem na ustach ignoruję to jej "POWINNIŚCIE ....." Ilono, dlaczego zakładasz, że twoja "Barbie" sobie nie poradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:D za 1 godz to juz bede miała czas pisac juz sie steskniłam pozdrawiam was :) mamusia zieciowi -dobrze ze sobie włoski przedlurzyłas :) bronka czekaj ja wroce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Barbi mnie nie interesuje ! Nic a nic Niech robi co chce Ja mam swoje zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
zmywarka dla niej to rakieta kosmiczna Nie wie jak to uruchomic i jak ułozyc w niej nazcynia Raz włozyła kubki ale nie do góry dnem O wybiorze programu mycia nie wie nic Zamknęła ja i czekała! HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
skoro cię nie interesuje, to skąd te uszczypliwe uwagi? nie możesz po prostu życzyć im jak najlepiej? BEZ PODTEKSTÓW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
jakich podtekstów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
na forum sie pisze co sie mysli Mam milczec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Powinnam im zyczyc jak najlepiej i wcale sie nie odzywac ?? Mieszkam u siebie i mam milczec w swoim domu? Przemilczac wszystkie jej idityzmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
że się opieprza np.... ja nie wstaje o 7.....i wcale nie uważam, że wstawanie o tej porze świadczy o pracowitości.... a oni już przecież z Tobą nie mieszkają.... z tego co czytałam... jak mieszkali to trzeba było ustalić ogólne zasady współżycia, np korzystania z kuchni wc itp, a w resztę się nie wpieprzać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
a kto ci powiedział ze ja sie wpieprzałam?gdzie to wyczytałas? ciebie mamusia wychowała? nie umiesz sprzatac nie umiesz gotowac a co oprócz właczenia zmywarki potrafisz? To co Barbi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do interesuje mnie dlaczego- masz racje ilona powinna powiedziec barbi od razu co ona sobie zyczy,w zamian za pomaganiu przy balbinkach! co nalezy do jej obowiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
a codzienny nieład wręcz lubimy ...................a ja nie lubie !U siebie moze nasrac na srodku kuchni ale u mnie NIE!!!!!!!!!!Tak trudno to zrozumiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brobka32
Ilona sama napisalas ze nic nie wiesz co sie dzieje z dzieciakami i nieinteresuje cie to,a nadal czepiasz sie tej biednej nieporadnej barbii a obsluge zmywarki to nawet dzieci znaja wiec nie wierze ze ona to taki gamon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Moni !Ja nic nie powinnam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Powinnam jedynie olac ja jak była juz po połogu I tyle !Powinnam 3 miesiace po porodzie zwinac jej zagle i pokazac drzwi Powinnam ! Ale nic to !Wreszcie nic nie musze! wasz tesciowe tez nie musza i tez nic nie powinny Wasze dzieci i wasi mezowi Finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miej tylko do siebie pretensje i sie nie uzalaj!!!!!!!!nie powiedziałas czego oczekujesz to tak miałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
grzecznie ??Wmawiajac mi ze sie wpieprzałam ? Owszem wpieprzałam sie bo opiekowałam sie dziecmi O ile to wpieprzanie a nie wyreczanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brobka32
widze ze nadal probujecie tlumaczyc Iwonie,dajcie juz spokoj to i tak nic nie zmieni,chciala sie ich pozbyc i sie pozbyla ma teraz spokoj,niech kobita odrzyje,steskni sie niedlugo za nimi,gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
powiedziałam milion razy jak to sobie wyobrazam i czego oczekuje czytaj zanik skomentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
za czym stesknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brobka32
ale robie byki az wstyd,sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brobka32
za snem,synowa i wnukami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sama do tego doprowadziłas, ale juz nie pisz o tym ,bo masz juz finito z synowa ! wiec mozesz mowic o czym innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
za synem i wnukami !!!!!!!!!!!!!!!!!!Moze i tak !Ale jakos to przezyje spoko spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
synowa nie jest dla mnie rodzina TAKA SYNOWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
a o czym chcesz pogadac Moni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×