Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Ja tylko wpadłam się przywitać😘 i jeszcze ja -Ja ci kurde dam z tym zapomnieniem o Tobie❤️ Selenka🌼 starazka❤️ no jestem ciekawa tego wyniku jutrzejszego testu i kciuki trzymam!! A teraz znikam🖐️ wpadne jeszcze wieczorkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja wytrzymamy obie:D Chociaż przyznam, że ciężka sprawa z tym. Jakie plany na niedziele? Ach własnie Ja wczorajszą sobotę spędziłam fantastycznie w gronie rodzinki, która mnie nawiedziła. Dzisiaj rano pojechali a teraz sprzątania i zmywania uuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam luzik , nie musze myslec o obiadku, ktos iny to robi :P a tak siedze w gronie rodziny jak to przy niedzieli u mnie bywa tylko wspolczuje mezowi , wyglada tragicznie ale cierp cialo jak zes chcialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Zajrzałam tylko na chwilkę, dziś nie będę z Wami rozmawiać, bo nie mam nastroju. Dziś jest Dzień Dziecka Utraconego. Jest mi smutno i nie chcę psuć tak optymistycznej atmosfery. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka rozlazla dzis, ze nawrt kawa nie pomogla. Wstalam o 13 :-) Balerinka za 1000 wpis 🌼 Staraczka nie moge sie doczekac na Twoj test. tak bardzo, bardzo trzymam kciuki zeby byl pozytywny ❤️. ciekawe co u tantusi? miala pozycje lidera w naszych staraniach i jeszcze ja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - jesteście kochane 🌻 jutro idę do pracy. Pierwszy dzień pracy po przerwie pięciomiesięcznej. Trzymajcie za mnie kciuki. tantusia - co u ciebie?? trzymam kciuki za dwie kreseczki. Zajrzę do Was jutro wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Peppetti kochana będzie dobrze!Nie martw się!W pracy napewno i oni się zastanawiaja jak się zachować, co powiedzieć, aby Cię nie urazić (bo z tego co zrozumiałam to pracowałaś tam wcześniej, przed ciążą?) Ściskam Cię z całej siły!Bądź silna dla siebie i swojego Łukaszka. Pamietaj, że on patrzy i wszystko widzi!On nie chce smutnej mamusi! ❤️ i jeszcze ja ❤️ staraczkaaa trzymam mocno kciuki!Kurde aleś Ty cierpliwa!ja to bym już dziś do apteki po test leciała :) Daj znać jak wyszedł :) Selenka32 czemu piszesz, że zapewne nikt nic do Ciebie nie napisze? Czujesz się pominietam czasami?Nie martw się!też tak mam, a to dlatego, że zaglądam tu tylko raz dziennie, a dziewczyny prowadzą ze sobą normalne rozmowy!A ja bidulka tylko od czasu do czasu coś skrobnę :) balerinka ❤️ bella36 ❤️ Peppetti i bella to dla naszych Aniołeczków [ * ] Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Dla wszystkich naszych Aniołeczków [ *] Ja tylko na chwilkę, Staraczka - trzymam kciuki Pepetti, Bella nosimywielki ból w sercach, ale mamy szansę i musimy w to wierzyć. Wiem że nie jest łatwo, ale jeśli choć jednej z nas się uda, to będzie super Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jaka dzisiaj brzydka pogoda - zimno i szaro :( Nie lubię jesieni. Spodziewałam się, że jak wrócę po weekendzie, to zobaczę tu 30 nowych stron ;) ale przynajmniej szybko nadrobiłam zaległości w czytaniu. Widzę, że miałyście raczej udany weekend - nawet piwko przed TV w obecności męża było dla mnie szczytem marzeń. Od piątku wieczorem do niedzieli leżałam w malignie w łóżku, zamiast piwka - Gripexik, zamiast męża - ból gardła i kaszel, nie miałam nawet siły oglądać filmów, szybko traciłam wątek i zasypiałam ;) Jedyne co obejrzałam to \"Mikrokosmos\" (raczej nierozbudowana fabuła he he he) i \"Taniec z gwiazdami\". Dzisiaj czuję się już lepiej, ale po południu muszę iść do lekarza. Jak mi to grypsko nie przejdzie to owulacji to się wk...... A na wolne w pracy teraz nie mam co liczyć. Tantusia i Staraczkaa - testowałyście ? :) Mea29 - biedactwo jesteś, ale jak Twój mężczyzna wróci za tydzień, to sobie odbijesz te wszystkie samotne wieczory ;) Mea29, Bella36, Peppetti, Gawit_27 i wszystkie mamy Aniołków ❤️ Wczoraj był Dzień Dzieci Utraconych. Nie byłam w stanie się opanować i coś we mnie pękło ... Peppetti - trzymam kciuki za pierwszy dzień po przerwie w pracy Balerinko - gratulację 🌻 1000-ny wpis Bella36 - też marzysz o bliźniakach ? Chyba założymy klub miłośniczek bliźniaków ;) Ta metoda myziania się na kopiarce chyba nie dla mnie, bo ksero mam tylko w biurze i raczej nie przemycę tu męża po zakończeniu pracy ;) A poza tym jeszcze by wyszła replika Braci Ksero (tj. Braci Mroczek) :D Selenko32 - ej nie czuj się pominięta, fajnie, że jesteś z nami Urszulaxxx - jesteś naszą topikową specjalistką od wiesiołka :) I jeszcze ja -też znam ten poimprezowy \"ból\" - mój mąż też zawsze zdąży się ululać na każdej imprezie (a dodatkowo zawsze twierdzi, że wcale się nie upił ;) ). A rano z taką dziwną minką pyta: \"Przyniesiesz mi zimnego mleka ?\" albo \"Masz jeszcze jakąkolwiek zupę ?\" Maybee, Podlamka, Aa_guu, Kawiarenka i wszystkie kobietki z tego topiku i dziewczyny podczytujce nas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co Wy jeszcze śpicie ? ;) Zapraszam na poranną kawę :) Staraczkaa chyba jeszcze testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella18
Czesc tofikowa, jak zwykle w dobrym nastroju :-) Peppetti trzymamy kciuki za udany powrot do pracy. Caluski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bella18 Też zaczynasz teraz starania ? Nie zauważyłam Cię na wcześniejszych stronach :) Jeśli jesteś nowa, to serdecznie witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dalej przytrzymana :-( poprzedni wpis moj, a podalam czesc mojego e-maila. Mam obnizaony nastroj, wczoraj Dzien Dziecka Utraconego :-( a dzisiaj moje testowanie niepomyslne- jedna krecha buuuuuuuuuuuuu Nie nakrecalam sie, ale nadzieje mialam, ze.....moze tym razem bedzie dobrze.Co prawda to moj 24 d.c. ale mam ktotkie cykle. Zrobilam test, bo ide dzisiaj do dentysty, wiec znieczulenie i te sprawy.Poza tym wybieram sie na urlop, a jakby dzidzia byla to zmienilabym plany.Eeeee, szkoda gadac. Trzymam tym bardziej kciuki za testujace dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bella36 ❤️ Przesyłam pozytywne fluidki bzzzzzzzzzzz ! Następnym razem na pewno będą 2 krechy :) Popatrz na to z drugiej strony - sam proces starania się jest też całkiem całkiem miły ;) Więc jeszcze jeden miesiąc przyjemności więcej ;) I życzę powodzenia u dentysty. Ja zawsze - mimo znieczulenia - czuję strach, gdy siedzę na fotelu u stomatologa. A na szczęście moja ósemka nie boli mnie już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tofikowa, ale wiesz co sie czuje :-( mimo, ze twierdze, ze nie nakrecalam sie.Tym bardziej, ze mam swiadomosc, ze nie mam juz duzo czasu na swiadome macierzynstwo jezeli wogole moge mowic, ze w tym wieku mozna planowac dzieciatko... Ja mam kolezanke stomatologa a i tak schizuje jak mam isc do niej na wizyte. Musze leciec do pracy, milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×