Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

a_guu - ale narobiłaś mi smaka na racuchy. A niestety lekarz kazał mi być przez kilka dni na ścisłej lekkiej diecie i muszę zapomnieć o smażonych potrawach. Jak mi się marzą racuchy !!! Ile dni masz spóźnioną @ ? A może do bólu brzucha przyczynił się też stres związany z ewentualną ciążą ? Głowa do góry, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam dostać wczoraj a ten ból nie jest jak od stresu bo jak jestem w mocnych nerwach to niestety wymiotuję :o A tu mnie cały czas pobolewa to chollerne podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Querilla----ja nie dawno poronilam wiec w sumie jeszcze nie zaczelam jako takich staran no a wczoraj lekarka mi powiedziala ze jeszcze conajmniej przez 4 miesiace nie wolno mi zajsc w ciaze:( kurde tzn ze moglabym zajsc?? wiec czemu nie wolno mi?? dziewczyny powiedzcie... moglaby byc cos zle znowu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, witam kochane!!! 🌻 dopiero teraz kompa odpalam i spiesze doniesc,juz juz ...juz... ze .......... ....NA DWOCH TESTACH 2X D W I E KRESKI !!!!!! :-D :-D :-D normalnie pomlakalam sie w tej lazience ze szczescia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meybee tu chodzi o twoje zdrowie tylko i wyłącznie. Płodna jesteś przez cały czas ale organizm jest wyczerpany poprzednią (niestety nieudaną) ciążą. Jest prawdopodobieństwo, że organizm jest tak słaby, że byłaby w stanie podołać następnemu \"wyzwaniu\" i mogłabyś niedonosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW !!!! kochane..... normalnie nie moge...ach caly czas ten usmiech na twarzy mam...mowie Wam.....specjalnie kupilam dwa rozne testy....he heh e ....znam siebie...coby pytan sobie nie stawic...kupilam wczoraj dwa rozne..... 2x DWIE kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Maybee Po poronieniu lekarze zalecają odczekanie od 3 do 6 miesięcy. Ma to być czas na odbudowanie się tkanek macicy - wzmocnienie endometrium przed kolejną ciążą. Im wcześniej nastąpiło poronienie, tym szybciej odbudowywuje się macica. Cały organizm jest osłabiony poprzednią ciążą i też musi wszystko wrócić do normy. Z drugiej strony ma to być okres potrzebny na wycieszenie emocji, powrót do równowagi psychicznej po stracie dziecka. Jednak niektórzy lekarze twierdzą, że można rozpocząć starania po pierwszej @ po poronieniu. Taka też jest praktyka w wielu krajach zachodniej Europy. Podobno nie ma naukowych dowodów potwierdzających konieczność odczekania 6 miesięcy. TANTUSIA --- GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy drugą mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki🌻 o rany!!!!!!!!!!!!!! teraz doczytalam staraczka------GRATULACJE!!!!!!!!!🌻🌻🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam za kciuki Wasze!!! :-) no i prosze.... :-) zaraz bede sie umawiac na bete hip hip huuuura kochane, ten topik jest naprawde szczesliwy :-) to przez nasza zalozycielke!!!! WY tez zobaczycie dwie kreseczki, jestem o tym przekonana!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia Gratulacje az mi sie łzy w oczach zakręciły ze szczęścia SUPER wiedziałam ze ty bedziesz nastepna a ile ci sie spóźniał okres??? jeszcze raz gratuluje i co teraz na badania do lekarza tak tantusia?? :):):) oczywiście trzy buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu---cos mi sie wydaje ze ty bedziesz nastepna:) straczka---strasznie dlugo musisz czekac na wynik bety..ja jak robilam u siebie w przychodni to na drugi dzien byl a jak pojechalam do glownego laboratorium to po doplacie 2zl byl po 4 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - to która następna w kolejce :D ? Balerinko, teraz Ty masz mieć @, prawda ? To może Ty następna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test mówi nieeeeeeee A mi znów niedobrze po kawie :p A poza tym wściekam się, że jestem w takim zawieszeniu bo nie wiem co dalej robić w związku z pracą. Byłam w stanie załatwić sobie pracę ale bałam się, że jak jestem w ciąży i im wywinę taki numer, że ledwo poo przyjęciu bym poszła na chorobowe (bo praca dość ciężka - momentami -fizyczna). Po takiej akcji nie miałabym już szans na dalszą pracę w tej firmie a jest to dróga co do wielkości w naszym mieście i praca na stałe. Tam jak ktoś się dostaje to już może być pewien, że tak szybko go nie wywalą - no chyba, że się nie sprawdza ale to chyba logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> DO Tofikowa, a dziekuje bardzo za dopisanie mnie do tabelki..miałam problem z interentem wczoraj wiec dzis ospisuje. BRRR ZIMA IDZIE. -------> DO TANTUSIA GRATULUJĘ....mam nadzieje ze zaraże sie Ciążą od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinnam byla dostac 11-13/10, czyli jakies 5 dni mi sie spozniaaal...dzis rano robilam testy :-) wczoraj z mezem po testy do apteki wstapilismy i on normalnie sie nie mogl doczekac, cieszyl sie jak dziecko, jak wariat...mowie mu kochanie, ale to tylko przypuszczenia, nic pewnego....ale juz nie sluchal...wiedzial swoje! :-D poszlismy na kolacje, oczy mu plonely....az sie troche balam ze sie tak nakrecil...a potem sie moze rozczarowac.... rozczarowal sie jak wrocilismy do domu, bo myslal ze wieczorem bede robic..... wow! do rana kazalam czekac.... posmutnial jak dziecko, bo on JUZ by chciala wiedziec ze bedzie tatuskiem!!! ale numer, nie przypuszczalam ze az TAK sie bedzie cieszyc i nakrecac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja głupiutka jestem!!! :p Że odrazu nie wpadłam na pomysł aby włączyć Rubika na poprawienie nastroju. Jego muzyka działa na mnie kająco. Już czuję się lepiej :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mezowi nie powiedzialam.... wieczorkiem, razem z bucikami, o ktorych pisala wczoraj staraczka ;-) ha ha myslalam ze wytrzymam do niedzieli (nasza rocznica slubu) ale NIE WYTRZYMAM!!!! dzis wieczorem mu powiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak macie taką piękny dzień w niedzielę to moze jednak się powstrzymasz ;) Idż do parku i wykrzycz emocje może da ci trochę przetrzymać do niedzieli ;) Taki prezent na rocznicę nic piękniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuu----ja nie chce nic mowic ale czesto testy wychodza negatywne...:) jak nie bedzie nadal @ to powtorz albno zrob bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dowiedzialam ze jestem w ciazy 3 dni przed rocznica oczywiscie nie wytrzymalam i zaraz zadzwonilam do meza...zreszta jakbym nie zadzwonila to on by dzwonil i jak najbardziej traktowalismy to jako najpiekniejszy prezent na rocznice nie wazne ze 3 dni wczesniej... pomysl z bucikami rewelacyjny nastepnym razem moze tez tak zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę w szpitalu i przejdę się do mojego ginia i zapiszę się w ciemno na wizytę. Jak w międzyczasie dostanę @@@ to zawsze mogę odwołać wizytę. A jak nie to usg wszystko wykraże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×