Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Też bym prosiła o podesłanie ulotki promocyjnej na srt@srt.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Niestety nie mam skanera w domu, nie mogę zeskanować nowej ulotki. Ale opiszę co będzie. Mr czosnek 59,90 Młynek do przypraw z pojemnikami 99,90 Nożyce do mięs 79,90 Miska Bella 2,5 l 39,90 Miska Bella 4,3 l przy zakupie za 70 zł - 39,90 MIx Max 39,90 Lodowiec 39,90 Małe sito 16,90 Piramidki 2 x 425 ml 49,90 (osobno po 29,90) Ręczniki sportowe 64,90 i 119,90 Elegancja miska 1,5 l i szczypce 52,90 Zestaw Szef kuchni, Rozdrabniacz, Kuchcik 349,90!!! Osobno: Szef 226,90, Rozdrabniacz 136,90 i Kuchcik 159,90 Dla gospodyń; 400 2x iglo 800 ml 600 +2x iglo 800 ml i szczypce 800 + przybory kuchenne i stojak do nich 1000 + Panierino 1600 + Karuzela Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Zapraszam chetne osoby do zakupu produktów tupperware w okazyjnych cenach posiadam wszystkie najnowsze promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Zapraszam chetne osoby do zakupu produktów tupperware w okazyjnych cenach posiadam wszystkie najnowsze promocje konmtakt 510123053 lub monikaoliwia@wp.pl gg 8804662

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Ogromne dzieki Myndziu! Ten zestaw szef, rozdrabniacz I kuchcik to niesamowita cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_gosposia
Okazyjna cena? 350 zł ! Przecież za 100 zł mniej kupisz lepiej wyposażony robot np. braun, który ma więcej funkcji. Poza tym, czy aby szef kuchni dzięki nożowi i mieszadełku nie zawiera w sobie funkcjonalności zarówno rozdrabniacza i kuchcika? Przecież te dwa pozostałe "przyrządy" nie dodają nic nowego oprócz zajmowania miejsca na półce i oczywiście wzbogacania tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Dla zainteresowanych Zestaw Szef kuchni, Rozdrabniacz, Kuchcik piekny zielony kolor cena poniżej 300 zł dla zainteresowanych prosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokilkaaa
do wyżej.nie bądź śmieszyna i się trochę wysil aby sprzedać w normalnej cenie.Nie rozumiem po co ci ta szopka? dla ac? smutne że taka niezaradna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kokilkaaa
Oj, ruszyło co? Przecież mamy wolny rynek i każdy sprzedaje za tyle, za ile chce. Widać, że szanowna konsultantka nie może tego znieść, że ktoś chce sprzedać trochę taniej. Poziom i argumentację wypowiedzi zostawiam bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokilkaaa
jesteś cienka jak barszcz jeśli nie umiesz sprzedać w normalnej cenie i ogłaszasz się na forach bo pewnie na allegro glucho. Biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Tkaczyk
Do kokilkaaa. Proszę nie kompromituj siebie i przy okazji innych konsultantek. Gdyby ludzie zaczęli utożsamiać "kokilkaaa=konsultantka tupperware", chyba nikt by nie kupował. Pokazałaś już swój poziom i swoją kulturę. Jeżeli Ci się to nie podoba, po prostu nie czytaj tego forum. Każdy prowadzi swój biznes jak chce. A używanie epitetów świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. I nie jest to dobra opinia. Dlatego proponuję zamknąć już ten wątek i skupić się bardziej na samych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Do Basi Gosposi. Z calym szacunkiem ale w przypadku tupperware cena za ten zestaw jest okazyjna. To jest moja opinia. Pieniadze zarabiam ja i decyduje na co je wydam. Szefa kuchni I rozdrabniacz posiadam od dawna i uzywam ich czesciej niz np thermomix,blender i mikser ktore "ozdabiaja polki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_gosposia
Do mama mani :) Tak, masz rację. Przepraszam. Zarówno cena jak i użyteczność to sprawy względne. Dla Ciebie rzeczywiście 350 zł za te przyrządy może być niewielką kwotą, a ja odbieram to jako bardzo wysoką. Oczywiście, w porównaniu z cenami katalogowymi to oferta jest bardzo dobra. Ale ja poziom cen katalogowych zupełnie pomijam, bo dla mnie to kosmos i tyle. Wygląda na to, że tak jak Ty pracujesz prosuktami tupperware, tak ja używam na okrągło miksera (braun) z dwoma misami i wieloma przystawkami. Niech więc każdy używa tego, co dla niego jest najwygodniejsze :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
I wlasnie o to mi chodzilo ze to niesamowita cena w porownaniu z kosmicznymi cenami z katalogu :( a jesli ogolnie o sprzet chodzi..to gdy dwoje malych dzieci spi wiadomo co wybiore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
a ile kosztuje sam szef kuchni i czy jest jakaś dodatkowa oferta na ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
To co w tym tygodniu na promocji znajduje sie na stronie Tupperware Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
nie otwiera mi się gazetka z dystrybucji i nie wiem po ile będzie szef.ktoś pisał 229 ale to chyba pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Nowa promocja z szefem kuchni wchodzi od poniedzialku o4.o6. Na stronie tupperware pojawi sie pewnie dopiero we wtorek-jak zwykle.Wtedy bedzie wiadomo jaka cena na sto procent. Mozliwe ze dodadza koszyk do osuszania salaty I juz cena bedzie wyzsza! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Mnie nie zalezy zeby zarabiac az tak na tym ja kupuje dla siebie a przy okazji ktos moze tez kupic sobie cos taniej dla siebie !!! Samego szefa moge sprzedac tez taniej 170 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy!!! Odnoszę wrażenie że moje pokrywki od miseczek zrobiły sie lużne. Próbowalam chłodzić je w zamrazarce ale nie odniosło to rezultatu. po włozeniu wędlin do miseczki i odpowietrzeniu jej na drugi dzień zauważylam że pokrywka nie jest wklęsła jak dzień wczesniej. Wyglada na to że bardzo powoli wraca do normalnego stanu i zbiera się powietrze w miseczce. Co mam zrobic z tym fantem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Odnośnie przykrywek do miseczek... To nie są miseczki próżniowe z odsysaniem powietrza. Miseczki z elastyczną pokrywką zasysają spowrotem delikatnie powietrze, ale najważniejsze, że jak już powrócą do normalnego prostego wieczka, wędlinom nic się nie stanie, bo chodzi o to, że bakterie nie mają świeżego powietrza i się nie rozmnażają tak szybko. Możesz zrobić test - nalać do miseczki wody, zamknąć, wydusić powietrze, odwrócić do góry nogami i zostawić na noc. Jeśli rano pojawią się kropelki wody lub podniesiesz i pokrywka spadnie zapraszam do dystrybucji po reklamację - brak szczelności to jeden z warunków reklamacji. Jeśli potrzebujesz bardzo szczelnych pojemników wybieraj Bazyle - świetne są te w ofercie czarne - płaskie i w różnych rozmiarach, one nie zasysają spowrotem powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Odnośnie promocji czerwcowej na zestaw zielony szefa kuchni etc: - szef kuchni 226,90 zamiast 249,90 (bez koszyka na sałatę) - kuchcik 159,90 zamiast 189,90 - rozdrabniacz plus (niski) 136,90 zamiast 169,90 Zestaw szef, kuchcik i rozdrabniacz w katalogu to 609,70, kupione osobno po cenach promocyjnych to 523,70, a zestaw w promocji to 349,90. Informacja całkowicie wiarygodna, bo z ulotki Grill Party. Idealny moment na zostanie konsultantką z takim zestawem. Baaaaaardzo dużo się oszczędza, a dodatkowo ma się produkty podstawowe do przeprowadzenia prezentacji. Dodam, że iglo w prezencie dla gospodyni są w niestandardowych kolorach czyli limonkowy, turkusowy, niebieski i żółty (dół+wieczko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech ktos zapoda ulotke
promocyjną ! pliiiiiiiiiiiiissssssss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Ja tez jestem ciekawa ulotki! Ale mimo kilku prosb nikt sie nie zlitowal :) i nie podeslal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Moge przesłąc skan ulotki prosze pisac na @ monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 82
Mam pytanko do konsultantek: ile wynosi marza na zestaw szef+rozdrabiacz+kuchcik? 23 procent czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja się zastanawiam, jak to z tymi marżami jest bo wszędzie słyszę, że standardowa marża to 23% a tutaj wczoraj dostaję informację, że osoba z tupperware ma do sprzedania 10 zestawów w cenie 249 zł/ sztukę czyli w tym przypadku marża to 30%. Nie sądzę, aby osoba dopłacała do interesu. Towar pewnie też nie jest kradziony. Nie jest wzór, bo chyba nie można kupić 10 sztuk jako wzór. To skąd taka osoba ma tyle kompletów i które sprzedaje w tak niskiej cenie? Ja wiem, że Polak potrafi ale....wydawało mi się, że zasady tupperware są dość sztywne i kalrowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 82
Mysle ze ktos przez dobra sprzedaz wypracowal sobie wyzszy upust....moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik1106
witam przepraszam wiem ze na tym forum jest sporo p[przepisów niestety nie mam czasu zledzic kartka po kartce jeżeli ktos ma chwile wolną bardzo prosze o przepisy na ultra pro na email magdaosiak@interia.pl Z GÓRY DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Całe zestawy szefa kuchni moge sprzedac za 270 zł zainteresowanych prosze pisac na monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×