Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość asia85a
Co sie dziwić większość z was pierze ścierki razem z majtakimi w proszku lub ach plynach itd ściereczki tupperware pierze sie tylko szarym mydlem.ścierkę do siebie w tupperware kupie max do 30 zl a act prawie 50 zl taka różnica nikt wam niekarze kupowac w tupperware .Idz do biedronki i nie komentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia85 swoją inteligencję pokazałas juz wcześniej, nie musisz więcej pajacowac dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Sama pajacujesz dobrze ty masz wysoki Q!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała sie ta co ma najwiecej do powiedzenia pajac to z ciebie jest bez przerwy ktos mnie krytykuje tu na forum mam swoje zdanie zapytałam a zaraz najazd na mnie babsztyle wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo ale ja nikogo tu nie krytykuje, po prostu asia85 jest juz irytująca, wiecznie coś jej nie w paski, niech sama idzie do Biedronki a nie się tu udziela małolata. To forum nie jest od wytykania ale niektórzy mają przerost ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak koleżanka z ATC nie daje rady ze sprzedażą bo za drogie niech się zapisze do Tupperware i się nie męczy nasze schodzą jak cieple bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przepraszam z ACT ,pomyliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha no szkoda bo nie jestem konsultantką ani tupperware ani ACT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dyskusja.... Kobiety uspokójcie się to nie jest jakaś wyliczanka!! Fakt Asia jest wkurzająca pisałam o tym jak była mowa o spizarenkach ale to nie jest powód żeby wypisywać takie rzeczy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zapewne asia85 nie będzie się już podpisywać ale coś się dziwić jak się dziewczyna wysłowić nie potrafi... Pewnie tworzy teraz wywód, że aż w pięty pójdzie ha ha tylko proponuję najpierw sprawdzić ortografię i składnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Czy któraś wie czy coś dochodzi w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski wyluzujcie , ściereczki są fajne warte swojej ceny . Jak raz spróbowałam tupperware , chciałam przerzucić się na tańszy wariant nie raz jednak bezskutecznie , bo to nie to . Jestem ze ścierek tupperware zadowolona, jedynie do ręcznika kąpielowego nie mogę się przekonać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że każdy ma prawo do swoich poglądów i niech tak pozostanie. Natomiast, to co jest żałosne, to ortografia. Autorka, która pisze gorzej niż moje 12 letnie dziecko po prostu kompromituje siebie. Nie znasz ortografii Asiu ? Szkoła nie była Tobie potrzebna? OK. Zatem skorzystaj ze słownika. MS Word też ma wbudowane sprawdzanie pisowni. Twoje poglądy na temat tupperware trzeba szanować. Ale Twoje pisanie, składnia, gramatyka i ortografia nie mają wytłumaczenia. Zaraz pewnie mnie obrzucić błotem, ale to tylko będzie kolejny znak Twojej kultury. Hmm, w zasadzie jej braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że za dużo wymagacie od Asi. Zostawcie ją. Jej własne wpisy wszystko mówią o niej. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nieładnie. A obrzucanie błotem Asi to nie jest przypadkiem brak kultury. Można zwrócić uwagę grzecznie, że razi Cię brak elementarnych zasad ortografii, ale w tak zjadliwy sposób "kulturalnej osobie" nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie człowiek wykształcony , inteligenty i z kasą potrafi z każdym porozmawiać , bez względu na ortografię , czy pochodzenie . Znów jakieś niedowartościowane zołzy wracają na to forum. Wracając do ściereczek dla mnie mop i ściereczka do kurzu jest nr 1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Moja ortografia to moja sprawa a wy drogie panie jesteście żałosne małolatą to nazywaj sobie swoją 12 córkę stara wyjadaczko bo niedługo twój czas w tupperware sie skończy i przestaniesz skakać komuś do gardła tak sie sklada że bede tu codziennie wchodzić na forum i was wkurzać wolno mi pytać i pisać wkurzające wy jesteście wiecznie coś sie wam nie podoba.I jak widać szacunku w domu nikt was nie nauczył bo swoją złośliwość wylewasz na mnie masz pecha bo ja nie myślę siedzieć cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tyg nic nie dochodzi, a za aktywnosc 550 jest nowa mata silikonowa a za 1100 dodatkowo tłuczek KKSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda111
Teraz są w promocji spiżarenki ja wszystkim polecam mam już chyba z 3 lata i jestem zadowolona nie trzymam ziemniaczków w reklamówkach ,mam czyściej i mniej strat nie psują się, jak ktoś myśli o kupnie to teraz zestaw się opłaca jest za 154,80 i pewno nie prędko się ta cena powtórzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy jest tu ktoś z Tarnowa potrzebuję tłuczek i chętnie bym się za coś wymieniła może ktoś ma 2 a potrzebuje coś innego proszę piszcie jak chcecie na coś wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuczek do mięsa w tym tygodniu jest za aktywność, popracuj i będziesz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak minął dzień kobiet w dystrybucjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi wstyd pisać skąd jestem ale u nas bida z nędzą, nawet tulipana nie było. Pomijając temat dnia kobiet, kiedyś tu każdy używał podpisu a teraz strach się podpisywać bo zaraz jest posądzony o brak stronniczości. Nie wróci już to forum do normalności, jednak podżegaczkom udał się podstęp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum jest odbiciem też tego, co się dzieje w tupperware. Pracuję ponad 10 lat i tak złej atmosfery nie było jeszcze w naszym rejonie nigdy. Kiedyś kobiety sobie pomagały, pożyczały produkty, organizowałyśmy wspólne wyjazdy do dystrybucji po towar. Teraz to jest walka szczurów. Jedna patrzy na drugą zazdrośnie. Zero współpracy. Jest wiele młodych, które są agresywne, chamskie i zawistne. Tak to niestety wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie odnośnie wymiarów pojemnika na naleśniki, chodzi mi o średnicę wewnątrz pojemnika i wysokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia W
A ja ponowię prośbę Gościa z poprzedniej strony: byłabym wdzięczna za przepis na drożdżowe rogaliki :) Ode mnie dołożę pytanie o przepis na chałkę - podobno taki jest, a nigdzie nie mogę znaleźć... Jakiś uniwerslany wygooglowałam, ale nie wyszedł mi za bardzo, więc zastanawiam się, czy Klientki lub Konsultantki Tupperware posiadają jakąś wypróbowaną recepturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda111
niestety nie robiłam drożdżowych ale półkruche więc podam mój przepis na 32 sztuki 1 kg mąki,2 margaryny,6łyżek cukru,1 jajko,kostka drożdży,pół szklanki mleka,do środka masa makowa ja dałam gotową z puszki ,lub marmolada ,na wierzch skórka z pomarańczy. Mąkę,margarynę i jajko wyrobić na stolnicy lub w misce ,,mleko z cukrem i drożdżami połączyć i dodać do ciasta i szybko zagnieść ,ciasto podzielić na 4 części ,rozwałkować koła i wykrajać po 8 sztuk dodać mak zwinąć na wierzch skórka.piec 20 minut w 180 stopni.mam nadzieje że posmakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia W
Bardzo dziękuję! Będę próbowała w ten weekend - dam znać, jak wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dziś spróbowałam. Przepis bardzo łatwy i smaczny. Dzięki! Wreszcie coś normalnego na forum. Prosimy o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×