Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Mam pytanie związane z przechowywaniem sałaty masłowej w szklarni. Co prawda, słyszałam o zaletach trzymania w balonie ale jest on po prostu za mały na sałatę więc przypomniałam sobie o szklarni. Czy szklarnia z sałatą musi być trzymana w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie związane z przechowywaniem sałaty masłowej w szklarni. Co prawda, słyszałam o zaletach trzymania w balonie ale jest on po prostu za mały na sałatę więc przypomniałam sobie o szklarni. Czy szklarnia z sałatą musi być trzymana w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie związane z przechowywaniem sałaty masłowej w szklarni. Co prawda, słyszałam o zaletach trzymania w balonie ale jest on po prostu za mały na sałatę więc przypomniałam sobie o szklarni. Czy szklarnia z sałatą musi być trzymana w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za wiele identycznych wpisów. Coś mi się wywalało i był komunikat, że serwer odrzucił wypowiedź. A tutaj okazuje się, że je wszystkie wrzucił na raz ale z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
Dzięki za przepis na ryżówkę. Nie omieszkam spróbować, ale to już w przyszłym tygodniu. Na jutro rodzina ustaliła na obiadek danie Mario, te z ziemniaczkami i roladkami z bekonem. Brzmi apetycznie. Tak sobie właśnie siedzę i biję się z myslami kupić francuski młynek, korzystając z promocji czy może ryżowy garnuszek? Sama nie wiem co bardziej przydatne dla mnie, bo tak faktycznie to jedno i drugie chciałabym mieć. Opinie na temat tych produktów są podzielone na forum. Cóż zbyt wiele czasu na podjęcie decyzji to nie mam. A może ryżowy będzie w kolejnej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez nie są jasne zasady tupperware. Również nie wiem przy jakim zamóweieniu moge kupować jako wzór. Takie zasady powinny być gdzieś spisane, ale kogo nie zapytam to inaczej liczy i przy innych kowtach zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba95
też jestem ciekawa jakie są zasady aby kupić wzór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Może wypowie się na ten temat jakaś doświadczona konsultantka? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaart
Witajcie kkjolka, krecik7, saba95, myndzia i może jeszcze ktoś:) Zasady zakupu wzorów dotyczą konsultantów i jeśli istnieją jakieś rozbieżności to wynikają z ustaleń danej dystrybucji. U nas ustaliliśmy, że każdy kto chce zakupić wzór (1 raz dany produkt za 40% ceny katalogowej) może to zrobić, jeśli jego zamówienie wynosi minimum 100 zł. Wzory mają służyć naszym klientom, a więc pomagać w naszej pracy i tyle:) A co do zakupu makaronowego garnuszka czy młynka to najpierw zadałabym sobie pytanie co na ten moment potrzebuję bardziej:) bo oba produkty są bardzo dobre, ale one mają nam ułatwić życie. Tupperware to firma wielkich okazji, wielkich podziękowań itd. coś jest w promocji dzisiaj, coś za jakiś czas. Doskonałe wzornictwo tych produktów warte jest ich ceny. Francuski młynek jest bardzo wygodny do sera na pizzę, do czekolady, ale i ziemniaków na kluski. Gorąco polecam. Pozdrawiam. Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Droga AlicjoArt nie wprowadzaj osób w błąd - wzory kupuje się z 40% upustem a nie za 40% wartości - to różnica! Nowości, które wchodzą są czasami ok 50%, ale od ceny katalogowej. Z tego co napisałaś wynikałoby, że upust wynosi 60%, a jest 40%. A i do zobaczenia w Rawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy konsultant może1 raz kupić wzór z 40% rabatem i może to być każda rzecz z katalogu przepis do ultra plusa 2 paczki ryżu ( ja daję paraboliczny) sypiemy na spód , 0.5 kg pieczarek ( może być więcej) kroimy i kładziemy na ryż , siekamy 2-3 cebule i dajemy na pieczarki na to siekamy ( kroimy) 1- 2 papryki czerwone i na paprykę puszka groszku lub kukurydzy kto co lubi , na sam wierzch możemy ułożyć przyprawione wcześniej pałeczki z kurczaka lub piersi z kurczaka pokrojone w kostkę ( ja jutro będę robił z piersiami kurczaka) zalewamy sosem: 1/3 margaryny lub masła rozpuścić w rondlu dodać koncentrat pomidorowy1 szklanka wody 3-5 kostek rosołowych lub inne przyprawy może być vegeta lub ziarenka smaku co kto uważa zalewamy wszystko sosem i do nagrzanego piekarnika 200 stopni góra dół 1 h 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
Mario właśnie dziś na obiad podałam twoje danie do Ultra+ to z cebulka i roladkami z bekonem. Pychota. Dzięki. Do EliK: jak tam robiłas moją rybkę? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Ciekawe co ciekawego przygotował Tupper w nowej ulotce? Bo co co dali teraz to beznadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ulotka będzie fajniejsza i przy sprzedaży dla gospodyni też będą fajne rzeczy troszkę już widziałem a reszta w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ulotka będzie fajniejsza i przy sprzedaży dla gospodyni też będą fajne rzeczy troszkę już widziałem a reszta w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Nic nie zdradzisz? Może chociaż odrobinkę opiszesz co będzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiele wiem ale w ulotce na pewno będą trzy bazyle w cenie ponad 70 zł atrakcyjna cena a za sprzedaż dla gospodyni będą pojemniki na sypkie formy sylikonowe salaterki pojemnik na ciasto miski wszystko w kolorach wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
No to czekamy zatem do przyszłego tygodnia Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpuleczka
Witam mile Forumowiczki. Mam pytanie do Pan Konsultantek, lub osob z praktyka . Chcialabym kupic pojemniki do przechowywania w lodowce. Do sera -moj typ to cheesmart. A do mokrych wedlin typu szynka???? Szczelny czy z kratka? Dziekuje za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa54
do przechowywania sera oczywiscie ze CHEESMART, a do wedlin mokrych plasterkowanych najlepsza jest OPTIMA DUZA lub do mniejszej ilosci mala OPTIMA. Do wiekszej ilosci wedlin mokrych najbardzej nadaja sie miski MEGA MISKI ,NIEZBEDNA TROJKA ,ZKTORYCH WYPUSZCZAMY POWIETRZE I WEDLINY PRZECHOWYWANE SA DLUZEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Albo harmoniusz. Mnie sprawdza się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Jest szaleństwo z nową ulotką i nowym katalogiem, nowe zasady aktywności, nowy konkurs na sprzedaż, nowe produkty, tańsze noże, a ulotka wyjątkowo jajeczna...bajeczna. Marcowe największe Party świata czas zacząć... nowe ultra pro okrągłe, pingwiny i nowy produkt z KKSK. Obecność na poniedziałkowym mitingu OBOWIĄZKOWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie bądź
taka,uchyl trochę rąbka tajemnicy :-) cały weekend przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
maselniczka za 9,90 mini silikonowa łyżka fioletowa 16,90 babia góra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ooo, to moze w koncu dochrapie sie maselniczki, podoba mi sie, ale nie w cenie katalogowej. Qrde, odkad sie zapisalam do Tupper...zeby miec co nieco taniej, to nic ciekawego nie ma, na razie w sumie promocyjnie, to sie dorobilam tluczka i francuskiego mlynka. Marza mnie sie promocje na Ultra Pro, na Micro-Max, na "ciezki sprzet" ;-)! Wobec tego, niecierpliwie czekam na przyszly tydzien! Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
A co byście kupili gdyby ceny w katalogu w jednym tygodniu były tańsze o jakiś procent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×