Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość asia85a
Gofrowe party jeszcze w tym tygodniu . Zestaw kopytkomania +4koncowki +neo lyzka 139,80 zl zestaw duza miska do ciasta i neo lyzka do mieszania cena 69,90 zl . Zestaw silikonowa mata i pędzel 104 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Party party !! Zestaw dla gospodyń Zestaw turkosowa zastawa 2,5 l +3,5l z 2 lyzkami bardzo ładna Oferty specjalne na ściereczki zestaw akcesoriów neo 358 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezusie, jakie ceny ! Kto to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycopphyco1971emqom
nio i ja mam parę tych pojemników ale nie nazwała bym ich niezbędnymi po pierwsze drogie nie estetyczne a drożdżówka mi nie wychodzia wędlina w plasterkach i tak długo nie polerzy Jasne http://56.vc/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Wystarczy kupic i sprzedawać na sztuki i juz taniej wychodzi lub czekać na promocje ja kupuje w promocjach tu wszyscy narzekają zze tak drogo a porównując ciuchy buty kosmetyki oryginalne tez są bardzo drogie buty na dziecieci ciuszki bo głupi napis Cocordillo bluzeczka kosztuje 80 zl ktora spiera sie po kilku praniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uważa Pani, że tupperware jest tanie i dopasowane do rynku pracy i zarobków w Polsce? Przecież to jest chore, bo w Polsce naczynia kosztują tyle samo co w Niemczech i dużo drożeń niż na Słowacji. Co ciekawiej - jak ktoś spojrzy na ceny w sklepie internetowym tupperware w USA (tam oficjalnie firma ma sklep internetowy), to byście się zdziwiły cenami. A tutaj wychodzi, że Polska to kraj naiwniaków. Można rzucić ceny kosmiczne, bo taki naród i tak to kupi. Żadnego dopasowania do realiów życia. Ja rozumiem, że konsultantki się cieszą z takich cen, bo im droższy wyrób, tym więcej zarabiają i mają większe nagrody, ale spadający poziom sprzedaży co roku jednak pokazuje, że komuś chyba z cenami coś się pomyliło. Gdyby np. garnki kosztowały 20% tego, co w byłym katalogu, to i ludzie by je nagminnie kupowali i konsultantki by miały dobry zarobek. No ale ktoś ustawił cenę garnka na 1000 zł i garnki wyleciały z katalogu, bo praktycznie nikt ich nie kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się poprzedniczce, że pisze nie prawdę do końca. Owszem ceny są wysokie tapera w Polsce ale nie tylko to jest drogie. Jak kupujecie kilogram schabu lub nie wspomnę wołowiny to nikt tu nie pisze, że drogo zjadamy to praktycznie na jeden posiłek i nikt nie krzyczy, bo w Niemczech czy w Słowacji zarabiają więcej. Jak macie zapłacić za produkt którego nie przeżyjecie, oczywiście jak będziecie go użytkować mądrze, to wiecznie macie drogo. Żaden produkt na który jest tak długa gwarancja nie może kosztować 5zł. Nie jestem jakąś maniaczką tapera ale jak mi się cena nie podoba to idę gdzie indziej, kupuję inny produkt, w którym odpowiada mi cena. Rozumiem kupiłam jestem nie zadowolona bo ktoś mnie oszukał, ale jeśli kupiłam bo miałam kaprys lub brakowało mi rozsądku to nie wiń wszystkich w koło i nie pisz bzdur. Jest wolność na rynku i każdy niech kupuje to co mu będzie pasować. Dajcie już spokój z tym wiecznym biadoleniem bo robi się od tego już nie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie coś miłego (poprzedniczka)a wogóle mam propozycje aby założyć jeszcze jedną kafeterię np,anty tupperware . Wtedy wszystkie rządne krytyki i biadolenia miałyby swoją stronę a te które chcą optymizmu, może jakiś fajnych pomysłów, wymiany doświadaczeń , przepisów miałyby swoją stronę i byłoby dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum już dawno umarło. Teraz służy narzekaczom i niedoinformowanym konsultantkom. Możecie założyć nowe ale kto w nim będzie brał udział? Jak nie narzekacze, to 99% wpisów będzie dotyczyło "co nowego?", "co za aktywność?", "kiedy złożyć zamówienie" itd czyli będzie służyć niekompetentnym konsultantkom. Porady na tym forum skończyły się 20 stron wcześniej. Bo i wtedy poziom konsultantek był zupełnie inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Takie male porównanie ostatnio wychaczylam w sklepie obieraczkę bardzo podobna do tuppwrware tylko polska firma galicja koszt 4,50 zl niby ceramika jesli chodź oto jak sie nią obiera to pozostawia wiele do życzenia ciężko i tępo obiera na grubsze skorki wec lepiej dolozyc i kupic taka jaka ma być a nie podruba .Druga sprawa ściereczki z mikorofibry tu jest inna technologia inna mikrofirba niż ta w sklepie np ściereczki do kurzu do podług co z tego ze tanie 4 zl kosztują jak wody niewpijaną zostawiają maziugi i ta mikrofibra to nie jest prawdziwa tylko szmelc wolność rynku chcesz to kupuj nie chcesz to nie komentuj idz do biedronki nakup sobie dużo i tanio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze zwrócę uwagę na jedną rzecz. Jeżeli kupujemy buty np. firmy addidas to ich cena na całym świecie jest taka sama. U nas kosztują 400zł, a WB 90 funtów, w Niemczech 80 euro. I nikt nie porównuje tego do realiów. Tak już jest, że wielkie korporacje mają identyczne ceny i nieważne, że dla Polaka 400 zł to ogromna suma, a dla anglika 90 funtów to nic. Dlatego nie biadolcie, nie podoba się to nie kupujcie, bo rzeczywiście niedobrze się robi od tej ciągłej krytyki. Jest wolny rynek, chcesz kup, nie to idź do marketu i kup sobie miskę za 10zł. Też nie jestem maniaczką tej firmy, ale lubię produkty dobrej jakości. Wolę kupić jedną rzecz, a dobrą. To co mam z tej firmy sprawdziło mi się i nie żałuję zainwestowanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram gościa z 9.60. Dużo podróżuję i co jeżeli jestem w Londynie to mam nie jeść i nie pić, bo u mnie w Polsce woda mineralna kosztuje 1,50zł (duża butelka), a tam za małą muszę zapłacić w przeliczeniu na złotówki 9zł. To chore, ceny są ogólnoświatowe, to nie Polska ustala ceny tylko korporacja, a jej siedziba jest na Florydzie. Jeżeli wspomniana obieraczka u nas kosztuje 39,90 to tyle kosztuje wszędzie i nieważne, że dla Polaka do drogo a dla Niemca to są grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz czekam na porady i wymianę doświadczeń oraz przepisy. Super, że osoby będące fankami tupper same to zaproponowały. No w końcu skończy się też pytanie o to, co w nowej ofercie i jakie są nagrody za aktywność. Niech konsultantki załatwiają swoje sprawy biznesowe w obrębie własnej sieci dystrybucyjnej. Zostawcie to forum dla ludzie, a nie dla siebie drogie konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram - forum wyłącznie dla użytkowników tupperware !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też popieram. Na tym forum o tym jak używać, przepisy, a nie biadolenie, konsultantki odsyłamy do swoich dystrybucji, tu niczego nie zmienicie, jak wam się coś nie podoba to przekazujcie to pracodawcy, a nam zostawcie możliwość wymiany doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie odpowiadać zarówno na biadolenie, jak i pytania które nie dotyczą użytkowników (aktywności, nagrody, zamówienia itd). Jak nikt nie będzie odpowiadał, to szybko przestaną o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się całkowicie. Prośba do konsultantek - nie chcecie, aby było narzekanie na tym forum - ok ! Ale bądźcie konsekwentne i przestańcie traktować to forum jak Wasz zakład pracy. Myślę, że to będzie po prostu uczciwe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam nowe sito tuppwrware 65 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie: czy deskę bambusową należy zaimpregnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś książeczkę z przepisami do kopytkomanii? Pytam, bo zastanawiam się, czy warto ją kupić. Są tam jakieś "normalne" przepisy? I jeszcze jedno. Mam wersję z 3 końcówkami a czytałam, że teraz sprzedawana jest kopytkomania z 4 końcówkami. Jaka jest ta 4 końcówka? Będzie można ją po prostu dokupić np. jako część serwisową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przepisach sa rózne pomysly, proste i bardziej wyszukane czwarta koncówka nazywa sie gnocci i konsultant moze ja kupic jako wzór jako czesc zamienna jeszcze nie jest dostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo cos o ulotkach na luty??? bardzo jestem ciekawa podziekowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lutym rewelacji też nie ma. W ofercie: Cud kuchenny, Nożyce do mięs, Sito Maxymilian, Patelnia 24cm z KKSzK, Dzbanek Bistro z KKSzk, Tarteletki, Kluseczkomania okrągła i Zestaw Ultra Pro 3,5l +2l + 800ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podziekowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jestescie po meetingach - napiszcie co w lutym jako TG - bo taka wielka tajemnice zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Witajcie ja dzis dopiero jadę na 18 godz na miting jak wrócę po 20 tej to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za550 miska 4,3l Tristar lub Kubek termiczny dla wyższych poziomów zestaw misek lub któryś z termosów ,jest metalowy i jeszcze taki zielony ale nie katalogowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zapraszam na fb na grupę ploteczki tupperware bedzie można pogadać pochwalić sie przepisami i zdjęciami i pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapraszam na FB stronka Kuchnia od Kuchni Tupperware Rzeszów, są tam najnowsze promocje jak tylko się pojawią to informacje są zamieszczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym kupić coś na prezent dla mojej koleżanki z tej właśnie firmy. Czy mogłybyście mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×