Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Te 30 lat gwarancji nie zawsze jest atutem. Kremik, czy "piguły" zużyjemy. Jeśli się jedno czy drugie sprawdzi, klient do nas szybciutko wróci. Produkt tupperware jest przy prawidłowym użytkowaniu niezniszczalny. Łatwiej jest pod tym względem w marketingu z produktami "zużywalnymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś te naczynia do mnie nie przemawiają, pewnie dlatego, że wszystko co jest nachalnie reklamowane uważam za tandetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj a mi się wydaję że ty jesteś nadęta tandeta która kupuje w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy kupuje gdzie uwaza za słuszne nie ma co na sile przekonywac do tapperkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda111
Mamy świetną ofertę to co sprawdziłam i mogę polecić to wiadro do kiszenia ogórków świetnie mi się sprawdziło przez 3 lata w nim kiszę ,są też ściereczki w zestawach najlepsza to chyba do szyb ,lustra super myje i nie zostawia smug ,laptopa też nią zmywam i zaleta że nie używam środków tylko czystą wodę do mycia,no i niezastąpiona Multi szatkownica na początku było ciężko ale teraz nabrałam wprawy szatkuję razem z opuszkami palców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tyg oferta na tłuczek do mies optima junior work widelec do mięsa zestaw neo z przybornikiem i kolekcja garnków.A pani wyżej powiem tak .Droga koleżanko też kiedyś miałam podobne zdanie ale gdy zaczelam używać jedno drugie i trzecie to moje zdanie zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak,naczynia Tupperware trzeba używać,żeby przekonać się o ich wartości. A w rankingu jakości zajmują bardzo wysoką pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać nie każdy może wszystkiego się nauczyć na początku też mi nie wychodziło i nie mogłam zakisić ogórków bo były spryskiwane ,albo sól nie taka ale nie lubię się poddawać i teraz umiem dużo a jeśli ktoś jest nie zadowolony niech pisze co nie tak przecież po to to forum ,z pewnością to nie wina naczyń ,i niech Pani pisze co do czego zmieniła Pani zdanie ,bo większość jest niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisze się junior work tylko KKSK Junior Wok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za aktywnosc 550 duza ziemniaczana spizarenka i tłuczek, a za 250 i wiecej niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można jeszcze kupić sitko do szefa kuchni do osuszania małych ilości "zielonego"? Chętnie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sito do szefa kuchni?? prosze sprecyzowac?? bo jestem krotko w TW i nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co czuje sie oszukana cały wrzesień ludzie zamawiali butelki a oni dopiero teraz mówią że butelek niema i nie będzie chodzi mi z ulotki wrzesnia i takim sposobem stracę klientów bo ktoś biedzie mi czekal aż będą.Fajnie sobie tupperware przelecieliście w kulki po co to bylo nie można bylo uprzedzić.jestem zła i na pewno już niezaplace żadnej faktury z góry bez kompletnego towaru teraz musze ja świecić oczami przed klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwuj się.Braki były,są i będą.Będziemy walczyły o jakiś gratis dla klienta.Nie nerwowo.Przeproś klientkę,jak sama nie zrobisz nerwowej atmosfery,to wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:48 - sitko do szefa kuchni było dawno temu , pojawiło się ze trzy czy cztery razy . Faktycznie do małej ilości "zielonego" sprawdza się doskonale. A co do gratisów przy brakach lub innych podmianach np. kolorów produktów, już dawno o tym zapomniałam. Kiedyś firma "przepraszała" za niedociągnięcia. Teraz albo tego nie robią, albo gdzieś po drodze to "znika". Napiszcie dziewczyny jak jest u was to rozwiązywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakas wersja kiedy te butelki beda?? masakra jakas - ludzie czekaja a my jak idiotki co tydzien dzwonimy ze jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
braki moga sie zdarzyc ale bez przesady u nas nadal sa braki za 37 tydzien 2l ultra pro - braki w ofercie tygodniowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio robiłam party robiłam przekąskę w ultra pro i mam klientów na to i czekam na promocje 6 l ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że braki były i są ale ludzie nie chcą czekać oni chcą na już mieć. Samo to że zamawiają i czekają tydzień a później dodatkowe tygodnie dochodzą klienta przez takie coś silą nie zatrzymam ani gratisami straciłam 3 dobre klientki przez takie mocenie po co dajecie taką ofertę skoro nie macie produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - gospodyni by miesiac na podziekowanie czekala to juz masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo co będzie za aktywność w następnym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile w końcu kosztuje neo przybornik na ulotce nam 229 a w biuletynie 129 zl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
229,9 - tak jest w systemie w biuletynie jest bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywność na poziomie 250zł - produkt niespodzianka, a na poziomie 550zł - spiżarka ziemniaczana i tłuczek /obywie rzeczy w nowym kolorze/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo bazyl kwiatki i butelki żabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o aktywność w 41 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba koleżankę poniosło z tym 41tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj poniosło , dopiero tydzień 40 się rozkręca , dystrybutorzy i ich przydupasy nic nie powiedzą więc zejdź na ziemię dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie a czemu ci to potrzebne?? aktywnosc wiemy dopiero w poniedziałek na meetingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha pewnie nie wie kiedy zamówienie wysłać na lepsze prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×