Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Witam, pokrywka ze sznurkiem kosztuje 58 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za opinie na temat tej maszynki jednak jej nie kupię po przykrych doświadczeniach z szefem kuchni mam dość i nie chcę wyglądać jak siłaczka bo naprawdę ciężko chodzą te sprzęty za taką kasę mogli by zrobić elektryczne a nie taki szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na marginesie, to sztućce kosztują tyle co pralka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żeby tu dostać pralkę , należy tylko 20 kompletów sztućców sprzedać , zastanawiam się czy znajdzie się chętny , w tym kolorze będzie później kłopot skompletować resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent dla MG za wykonanie celu też nie jest koszący, chociaż walizka fajna ale to logo zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUSIA13
Czytam... czytam i nadziwić się nie mogę, jak można tracić BEZCENNY CZAS i tyle tu kwękać, stękać, utyskiwać. Czy ktoś Was zmusza do pracy w Tupperware??? Firma daje... ŹLE... bo nie to, nie takie ładne, nie w tym kolorze, za małe, za duże... NIE DAJE... ŹLE bo nie daje, bo mogłaby się wysilić, postarać, bo Wy TAAAKIE zasłużone. Konsultantki... opamiętajcie się... WSTYD! Panie GOSPODYNIE PARTY, czy ktoś wmusił Wam prezent MASZYNKĘ DO MIĘSA? Z pewnością nie, co najwyżej zaproponował. Trzeba było poznać produkt, jego walory, nie brać "kota w worku". Miałyście wybór :) A teraz skarżycie się. Ja w przeciwieństwie do Was jestem bardzo zadowolona z maszynki. Byłam gospodynią spotkania... wybrałam maszynkę, bo moja Konsultantka na party wszystko mi wyjaśniła, pokazała, mogłam sobie zmielić mięsko zanim podjęłam decyzję wyboru prezentu... i NIE ŻAŁUJĘ :) Nikt nikogo nie zmusza do zakupu drogich produktów. Każdy kupuje na ile go stać. Ja wolę dać więcej i mieć produkt dobrej jakości, jakim jest m.in TUPPERWARE. Wczoraj miałam party i zostały zamówione 3 komplety sztućców. Także nie piszcie "KTO TO KUPI?"... M.in. ja dla siebie zamówiłam jeden komplet. Moja koleżanka, jak dowiedziała się, że mam umówione party i moja konsultantka na pewno będzie miała ze sobą sztućce, to poprosiła mnie, czy może przyjść je zobaczyć na żywo, dotknąć, bo widziała na stronie www.tupperware.pl i bardzo jej się podobają. Przyszła i zamówiła :) Także wniosek nasuwa się sam. Konsultantki rozżalone, bo zazdroszczą innym konsultantkom... i je tu wyśmiewają... ŻAŁOSNE! Gospodynie tak samo, bo nie mają gości, którzy potrafią docenić jakość... A SZKODA. Miłe Panie dajcie sobie spokój z firmą Tupperware, bo tylko siejecie zamęt w głowach osobom, które firmy jeszcze nie znają, lub znają krótko. Proponujecie tańsze maszynki, elektryczne.... po co wydawać pieniądze? Teraz mielą wybrane kawałki mięsa w sklepach, także maszynka na korbkę, czy elektryczna wcale nie musi zajmować miejsca w szafce kuchennej, czy pawlaczu. JESTEŚMY DOROŚLI I NAUCZMY SIĘ SAME DECYDOWAĆ, a nie korzystajmy z bzdurnych rad osób, które nie mają bladego pojęcia, tylko korzystają z kafeterii... konsultantki i klientki i tylko się ośmieszają. Mam nadzieję, że mój czas poświęcony na ten wpis nie pójdzie na marne i przynajmniej niektórym osobom da do myślenia. Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz co z pieniędzmi zrobić to kupujesz tupperware sztućce ha ha ha współczuje choroby tupperwarowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeszłość
Czemu tylko po jednym komplecie zamówiłyście??? swietny towar w świetnej cenie... Komplet na 6 osób to bardzo mało :-) A tak na marginesie- bardzo obiektywny ten wpis. Uśmiać się można. Tak jak koleżanka wcześniej napisała - objawy choroby tupperwarowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówie zeby szydzic z tupperware ale faktycznie trzeba miec umiar generalnie produkty nie sa dla statystycznego polaka dostosowane cenowo, a te sztuycce to przgiecie - nie ma w nich nic nadzwyczajnego akurat sztućce kupione za 50 zł w biedronce 10 lat temu mam do dzis i mysle ze spokojnie do 30 wytrzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUSIA13
Gratuluję wyborów :) Zgadzam się w Wami Tupperware jest dla osób wyjątkowych, takich jak ja. Mnie nie stać na kupowanie byle czego i byle gdzie. Za ciężko na to pracuję. Każdą osobę, która wpisze tu cokolwiek pozytywnego o firmie wyśmiewacie. Nie potrafię nawet Wam współczuć, bo potraficie tylko narzekać i dlatego stać Was jedynie na tacki i sztućce z Biedronki... nawet nie dopuszczacie do siebie myśli, jakie jesteście w tej zazdrości, że inni mają coś więcej ŻAŁOSNE. Może czas zacząć myśleć i zabrać się do konkretnej pracy. Chociaż, czy jakakolwiek będzie odpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Zgadzam się z NIUSIA13. Każdy swoje ciężko zarobione pieniądze wydaje na co ma ochotę i nikomu nic do tego. Nie rozumiem tych beznadziejnych komentarzy krytykujących zakupy w Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację NIUSIA13. Tupperware jest tylko dla osób wyjątkowych. Bo naprawdę trzeba być "wyjątkowym" i bezmyślnym człowiekiem, aby coś takiego kupić za tyle pieniędzy. Nikt zdrowo myślący tego nie zrobi. I nie chodzi o to, że nawet go nie stać. Po prostu ten towar nie jest warty nawet połowę tego. Ale jak widać są ludzie wyjątkowi (przynajmniej za takich się uważają). Ja bym to inaczej określiła, ale nie chcę nikogo obrażać. Niestety dla Ciebie NIUSIA13, tupperware = prestiż i luksus, co raczej wskazywałoby na konieczność konsultacji ze spacjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak logicznie rzecz biorąc na co komu sztućce w kolorze bakłażanowym jak nie ma się pewności czy wszystko się skompletuje w jednym kolorze , bo jak wiadomo do tego zestawu sa widelczyki do ciasta , łyżka do ciasta , widelce do serwowania wędliny, łyzki do sałatki , wcześniej były dostępne w ofertach w kolorach czarnym lub białym , a teraz wypalili z kolorem bakłażanowym. Nawet jak kogoś stać na wydanie takiej kasy to nie jest to mądry zakup . Koleżanki które to krytykują nie zazdroszczą tym które na to stać , tylko realnie patrzą . Bo jak jakbym miała wydać kasę na luksusowe sztućce to chciałabym mieć cały komplet , a nie nadzieję , że skompletuję resztę w tym kolorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferta w tym miesiącu jest kiepska niestety , wg mnie jedynie godny uwagi jest ten pojemnik na omlet, chociaż osobiście wolę omlet z patelni niż mikrofali , ale gdzieś na szybko w pracy gdzie jest tylko dostęp do mikrofalówki to się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest, że wiadomości od KIKI, IWY i teraz NIUNI wędrują z tego samego numeru IP komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Ty jesteś administratorem sieci ? , a jeśli nie to na jakiej podstawie administrator sieci pokazał Ci IP kiki, ninki i tej trzeciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie dajmy się ,jestem konsultantką i uważam że nie chodzi tu o zazdrość i to na co kogo stać widziałam te sztućce i nie polecam przecież są po prostu nie praktyczne rączki się zrysują i będą brzydkie nie wiem dlaczego takie jeszcze sprzedają ktoś nie pomyślał zanim zrobił przecież to już przeżytek i jeszcze za tą cenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Jak długo myślałaś,aby wymyślić takie bzdury,że wszystkie piszemy z jednego komputera. Z mojego komputera nie pisze ani Niusia,Iwa i inne,tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Mniejsza o komputer. Każdy kupuje co chce - to prawda, płaci ile che - też prawda ale żeby zaraz o zazdrośc***isać,obrażać - to już nieładnie. Droga Niusiu! Jeśli piszę, żę coś jest za drogie to mam do tego prawo, tak jak Ty masz prawo kupować drogie rzeczy. Mam w domu wiele luksusowych i drogich rzeczy ale mam też rozum. Potrafię odróżnić co jest naprawdę wartościowe a co tylko wartościowe udaje. I wkurzam się kiedy ktoś chce zrobić mnie w konia i winduje cenę do niebotycznych rozmiarów. Gdyby te sztućce kosztowały połowę ceny to też by były za drogie. Są ładne , nie przeczę ale stanowczo za drogie . Ale tobie szczerze życzę udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...do czego służy mielinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu się zaczyna. Już kiedyś pisałam, że każdy ma rozum i wolną wolę. Jeżeli ktoś chce kupować produktu tupperware to jego sprawa. Każdy ma wybór. Kiedyś na tym forum hnadczuk napisała, że można sobie kupić buty w ccc za 90 zł, albo w kazarze za 900. To każdego osobista sprawa. Ja też uważam, że produkty tupperware są w większości bardzo dobre, dlatego taka cena. Nie wyobrażam sobie bez nich kuchni. Cena sztućców powala ale jeżeli niusi się podobają to dlaczego ma nie kupić. To jej sprawa czy kupi za 900 zł czy za 50 w biedronce. Czemu ja wyzywać od tuupermaniaczki. Czemu kogoś zniechęcać stwierdzeniami, że się porysują, że się nie skompletuje całości, każdy ma swój rozum i niech wybiera co chce. Ludzie kupują to na co ich stać. Jak robię łazienkę mogę kupić płytki za 30zł metr lu za 90 żł jedną sztukę. Ale jak mam na to to kupuję . Ciągłe krytyki, niech każdy robi to co uważa za słuszne. Ja wolę kupić miseczkę z tupper za 70zł niż z biedronki za 10. Sztućce bardzo mi się podobają, ale nie stać mnie na nie więc nie kupię i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 10.22. Dlaczego trzeba być "wyjątkowym " i bezmyślnym, żeby kupić sztućce za 900. Jeżeli kogoś stać i się mu podobają niech sobie kupi. To jego sprawa i nie musi być od razu bezmyślny. Moja przyjaciółka kupiła sobie sofę za 25.000 i co mam powiedzieć, że zwariowała. Nie powiem tak, bo ma na to i to do niej należy decyzja na co wydaje pieniądze, ciężko na to pracuje. Ja kupiłem za 1500 bo na taką mnie stać. I to prawda, że przez niektóre przemawia zazdrość. Dajcie już spokój z negowaniem każdego, kto kupuje coś droższego w tupperware. Dajcie spokój z ciąglą krytyką produktów. Nikt nie jest ubezwłasnowolniony i wolno mu robić co mu się podoba, niech sobie kupi nawet katkę papieru za 300zł, jego pieniądze i jego decyzja a nam wara od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o sprawdzony przepis na rogaliki w 3l misie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny,co w tym tyg.jest za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za aktywnosc jest ulepszona candy z sitkiem za 700 za 500 samo sitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jakie ma wymiary ulotkowy pojemnik na ciasto perła stołowa ? Czy to taki katalogowy? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mi się poplątały nazwy jak wygląda candy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dzbanek 2l do miksowania, z taką pokrywką przeciw rozpryskiwaniu - w każdym razie w klasycznej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Tak,to katalogowy pojemnik na ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam forumowiczki. Byłam ostatnio na prezentacji Tupperware u znajomej. Konsultantka zachwalała naczynie ultra pro. Przygotowała nawet uda z kaczki z warzywami, które miałyśmy okazję spróbować. Fakt wyglądały świetnie i smakowały wyśmienicie :) Moje pytanie jest jednak inne... Wtedy nie mogłam sobie pozwolić na kupno tego naczynia ale znalazłam jedno w prywatnych ogłoszeniach do tego z gratisem Nie pozwala mi wkleić linka ale jest na olx (UltraPro Tupperware! Gratis Mix Max! ) Jak myślicie, czy warto kupować na aukcjach nawet gdy to taka okazja? Troszkę się obawiam czy aby nie oszustwo Pomzóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×