Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

A ja chce takiego Gira :P To nic, ze odrobinkę starszy, ale jaki doswiadczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM roznie to bywa z tym zaangazowaniem, nie wrzucajmy do jednego worka, kazdy przezywa na swoj sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie wiem co jestem w stanie zaoferowac, chyba nic dlatego pozbyl sie mnie... wyssal ze mnie wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę nie myśleć że swiat składa się z facetów którzy - nie angażuja się zbytnio - zdradzają - nie chą ślubu:P - reszta przyzwoitych jest zajęta albo geje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze pozbadzcie sie pesymizmu ... chociaz jego odrobiny ... Smutno mi, ze Wam smutno, a ja nie chce zeby tak bylo ! Ja jak rozlecial sie moj prawie 2-letni zwiazek to swiat sie zawalil, myslalam ze zaden samiec mnie nie zainteresuje, a jednak... a że i ten gatunek okazal sie wybrakowany coz... takie zycie :P Szukamy dalej :P Choc teraz naprawde najzwyczajnie nie chce mi sie z nikim byc...Dobrze jest tak jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - jeszcze troche sie posmuce a potem bede szczesliwa, moze tak byc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka wiesz ze kasowanie nic nie da... Emocje kiedys opadna i nastapi rownowaga i bedzie git. Kuzyn sie do Gdanska na studia wybiera, wiec poznasz Mlodego :D jak juz tam zamieszkamy oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanqa---------> nie możesz się zadręczać , nie dzwonić, nie pisać. Natia i ja jestesmy przykładami, że odzywają się kiedy my tego nie robimy. Zająć czas czymkolwiek. Zawsze jest następny autobus, pociąg, mężczyzna - nie wiem kto to powiedział ale miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanqua, pewnie, nie da sie z dnia na dzien zamienic w skowronka, zreszta nic na sile... Trzeba przez wszystko przejsc, ale odrobinka mniej pesymizmu i troche wiary ze bedzie jeszcze dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie powiem Wam jeszcze w tajemnicy ze ja tu sie teraz madrze, ale jak go zobacze w przyszlym tygodniu to moze byc zonk. Podkreslam MOŻE bo mam zawiar olać go totalnie, ale bedzie trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pisze jeszcze pesymistycznie ale mysle juz inaczej niz nawet wczoraj, widocznie za malo czasu upłynelo i zawsze bede gdzies za wami :) dobra koniec tego mój ulubiony dowcip : Lodówka zaprosiła na imprezę znajomych. Wszyscy świetnie się bawią:odkurzacz się nawciągał, kaloryfer nieźle już nagrzany, kuchenka daje ostro w palnik, pralka się rozkręca, w łazience wiatrak dmucha suszarkę. Krótko mówiąc imprezka na całego. Gospodyni chodzi po mieszkaniu i roznosi drinki. Nagle patrzy, pod ścianą stoi smutny Trabant. - Trabant, co ty tak stoisz i się nie bawisz? Masz tu setkę, to się rozruszasz. Trabant: - Nie mogę, jestem samochodem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapozyczone:) 27 powodów dla których ogórek jest lepszy od faceta Przeciętny ogórek ma przynajmniej sześć cali długości. Ogórki pozostają twarde przez cały weekend. Ogórek nie powie Ci, że rozmiar się nie liczy. Ogórki się nie denerwują. Dobre ogórki są łatwiejsze do znalezienia. Ogórek zawsze uszanuje Cię z rana. Możesz obejrzeć film będąc z ogórkiem w kinie. Ogórek nie zapyta \"czy jestem pierwszy?\". Ogórek nie powie innemu ogórkowi, że już nie jesteś dziewicą. Jeśli chodzi o ogórki, nie musisz za każdym razem być dziewicą. Ogórki nie zmuszają Cię do noszenia dziwacznych ciuchów albo do pójścia do łóżka w botkach. Możesz mieć tyle ogórków, ilu dasz radę. Ogórki nie są zazdrosne o ginekologa, instruktora narciarskiego albo fryzjera. Ogórki nie wymagają poważnych związków. Ogórek nigdy nie narobi wielkiego szumu o to, że w lodówce jest inny ogórek. Nie ważne, ile masz lat, zawsze możesz znaleźć świeżego ogórka. Ogórka nie obchodzi, jaki to czas miesiąca. Ogórkom nigdy nie musisz mówić, że jest Ci przykro. Ogórki nie zostawiają niedopałków, nie zasypiają na Twej piersi oraz nie przetaczają się na Twoją poduszkę. Ogórki nie trzymają Cię w niepewności przez miesiąc. Ogórki nigdy nie pytają o Twój telefon ani nie pożyczają Twego samochodu. Ogórek nie zje Ci wszystkiego ani nie wypije Twojego likieru. Ogórek nie pozostawia nie opuszczonej klapy od sedesu. Ogórek nigdy nie opuści Cię dla: innej kobiety, innego mężczyzny, innego ogórka. Zawsze wiesz, gdzie był Twój ogórek. Ogórki nigdy nie oczekują od Ciebie małych ogórków. Łatwo jest pozbyć się ogórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucze sie, Ty mi lepiej powiedz gdzie sa jeziora : tresna, porąbka, rożnowskie, czkowskie, czorsztowskie, solinskie, myczykowskie, pilchowickie, dychow ... Aaa nie moge ich znalezc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM ja niestety mam same maluchy, choc w dalszej rodzinie moze i by sie ktos znalazl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia to juz 10 miesiecy, ale jakie czekanie ? Nie czekanie tylko proba wyleczenia sie z tego chorego uczucia. Nie czekam bo wiem, ze nie wroci. Jedyne na co moge czekac to na to by zapomniec:(:(:(:(:(:(:(:( tylko tyle mi pozostalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie SZCZĘŚLIWA
Dziewczyny!!!!! zadzwonił!!!!! spotakalam sie z nim wasnie przed momentem! :) Pocałował, przytulił (oczywiście dodał ze nie przestał byc na mnie zły) ale beze mnie zyc nie potrafi!!!!!!! :D :D :D Teraz pojechal do domu, jednak to czekanie na spotkanie jest już całkowicie inne. Nawet gdydy miał mi robic wymówki jeszcze przez nastepny tydzien ;) Jezuuuuuu..... szczescie zapukało mi do drzwi wraz z jego usmiechem!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×