Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

ja wrocilam i marzne pomimo ze wszyscy mowia ze ciepelko jest...tam na bikini chodzilam bo caly czas bardzo cieplusio,choc codziennie padalo...eh to globalne ocieplenie spowodowalo takie zmiany na calym swiecie ze to sie w glowie nie miesci.Niby pora sucha nie powinno byc ani chmurki a dzien w dzien od 4 po poludniu lalo...ale i tak nadal bylo powyzej 28 stopni...bajka...eh chce spowrotem!!!I jacy fajni panowie tam byli;) ajjjj..... A to co sie przyplatalo i krzyczy to nie odzywac sie i moze przestanie hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę Cię :D gówniara jestem? to w takim razie jak nazwiesz siebie? skoro taka jesteś mądra to jaki masz cel w tym \'zerwaniu kontaktu\'? po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
Natia hahaha oo szok rozwlaials mnie bede wyla!!!hahahahahahahahahaha ojjjjj ojjjj ojjjjj...szok gowno wiesz co moze byc miedzy nami!!!ciebie kopnal w dupsko to nie znaczy ze i moja histroriabedzie taka sama...smiejecie sie jakbyscie wiedzili lepiej odemnie i od niego co bedzie dalej.....zalosni jestscie....mozecie pisac sobie dalej ja mam to w dupie....:)hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
napewno nie bede sluchala waszych rad...bo kazdemu piszesz to samo olej nie worci itd...ajednak??pomyslias sie w wielu przypadach,.jaka tyjestes pusta dziewczyno to szok!!!wmawiasz mi ze bedzie tak a nie inaczej!!!!!!!!!!!!!!!!jaaa co za debilizm!!!!wrozka wiwdze ze jestes!!!!hahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
natoa to ze ciebie kopnalw dupsko to nie znaczy ze kazdy inny tez tak robi!!!!!!!!!!!kurwa radzials innym dziewczyn to i owo i dobzre ze cie nie posluchaly!!!znam nawet jedna ktorej radzials to samo a koniec byc inny niz ty przewidywalas!!jaka jestes zapatrzona w swoje racja to masakra!!!!!!!!!lecz sie..a psychiatra potzreby jest tobie czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
no i o co ci chodzi!!!olalam go!!nie pisze!!!!!milcze!!!!zobaczymy co dalej bedzie!!!a ty piszesz ze sie przejade!!Ze bedzie tak a nie inaczej!!!!!!!!!!!!!czytac nie umiesz?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwile mnie nie bylo, a tu taki rumor, brak slow. Kwiecien mowicie, ja mam co weekend zjazdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikiem prostym to wszystko, nie mam slow, szczeniackie zachowanie + atak. Beznadzieja. Siora gdzie te foty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo to wszystko nasza wina i wina wszystkich ludzi ktorzy smia wypowiedziec niepochlebne zdanie na jej temat :o My niedobrzy :P I to za plecami obgadujemy ! Ide cos zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
widze ze dalej moj temat..o co wam chodzi do holery!!zerwalam kontakt!!!no wiec nie rozumiem?!!niemacie ciekawszych tematow???pisalam nie o radach...ale o tym jaka natia byla pewna ze ktos tam sie z kims nie zejdze a jednak sie zeszli:)i wkurzaja mnioe teksty typu ze bede jeszcze kiedys plakala....bo kazda z was tujest przekonana ze nam sie przenigdy nie uda!!!i kazdy z was nie znajac sytuaji probuje mi to wbic do glowy!!!cojest smieszne bo nie jestescie w stanie przewidizec jak sie sprawy potocza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
pozatym ktos sobie znalazl zabawe blokujac mi nicki...haha zalosne....swiadczy to tylko jaka ta osoba jest plyciutka..ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj, piszac na publicznym, ogolnodostepnym - ryzykujesz, sa tu ludzie ktorzy maja prawo powiedziec to co sadza, maja prawo obiektywnie na to spojrzec na sytuacje ktora opisujesz ! To nie klubik wzajemnej adoracji. Mozesz zalozyc swoje prywatne forum, skrzyknac ludzi ktorzy beda Ci bili brawo i bedziesz szczesliwa. O to dziewczyno chodzi a nie o to czy on jednak wroci czy nie wroci. Reagujesz agresywnie, niemilo, dokuczasz innym tylko dlatego ze nie czytasz tego co przeczytac bys chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
chyba nie jestes w stanie pojkac co pisze..ty swoje nadal...chyba juz wam sie skonczyly tematy skoro piszecie o mnie:)milego wieczoru...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
oho kolejna ktora wie wszytsko lepiej odemnie --masakra...pojawila sie nagle i pisze jakby znala sprawe od poczatku,.,.ehhhhh szkoda na was slow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem tępa, ograniczona, nie rozumiem co piszesz a w dodatku jestem chorobliwie zazdrosna, a Ty jako gwiazda topiku jestes tutaj numerem jeden i temat ciagnie sie tylko dzieki Tobie. No daj spokoj. Obrazasz Cmie, nie masz czego sie uczepic to czepiasz sie jej wieku, a sama uwazasz sie za dorosla, bo masz ze 3 lata wiecej. Czepiasz sie Natki, jestes niesympatyczna, wmawiasz cos, a potem sie dziwisz ze jestes niemilo tu przyjmowana bo przeciez Ty tylko ZERWAŁAŚ kontakt :o Ile razy jeszcze napiszesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka :D :D Ha ha, ja tez chyba padne krzyzem przed nasza Gwiazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tam..
Czesc! od dawna czytam ten topic... i nie wyobrazalam sobie jaki bol mozna przezywac jak chlopak zerwie, dopoty dopoki chlopak ze mna nie zerwał... po 3,5 letnim zwiazku tak poprostu... nie potrafie sobie tego uswiadomic... :( pomozcie mi, co ja mam robic? jak mam sie zachowywac? mam jedna wielka pustkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D :D Ok zwleklam sie :P Odpokutowalam swoje grzechy liczne a jad wywolany chorobliwa zazdroscia ulecial w przestworza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×