Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

aha, to tak jak ja...tylko ze wydaje mis ie ze chłop który ma 22 to ma jeszcze pstro w głowie:) olej go:P a skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z gdanska on z sopotu, wiesz mi sie wydaje ze on nie wie jeszcze czego chce...i to jest ten glowny problem...milosc to poswiecenia niestety...a on chcial byc sam i ze mna a tak sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacia zaraz wysle Ci maila i moze w koncu dodam swoj do profilu ;) wiecie, zle, cholernie zle mi bez niego... wczoraj rozmawialam z kims kto doskonale mnie rozumie bo przezyl dokladnie to samo, wyplakalam sie, ta osoba mnie przytulila i jak wrocilam do domu znow ryczalam jak glupia... nie wiem jak bez niego zyc, mimo ze mialam swoje zajecia jak jeszcze bylo wszystko ok to teraz juz nie mam na nic ochoty... w kwietniu mialam jechac (po za moje miasto) na pewna impreze, 2 dni... a teraz juz nie chce, nie chce mi sie tam jechac i udawac ze sie dobrze bawie bez niego ;( znow wraca mi zly humor, placze i tesknie i nie moge sie pozbierac z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia dla mnie Twoja historia jest bardzo budujaca...i wiem ze teraz musze urwac kontakt by cokolwiek osiagnac w jedna lub druga strone... chcialabym zeby ulozylo sie na moja korzysc ale ja juz nic wiecej zrobic nie moge...on wie co ja czuje..i co sam czuje...jego ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghi czekam na maila a tak poza tym ja dzisiaj rano mialam takiego dola ze z lozka nie moglam wstac bo miesnie odmowily mi posluszenstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghi---jedź na ta impreze...może na poczatku będziesz musiała udawac ze jest o.k.,ale póxniej sama zaobaczysz ze BEDZIE O.K.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problem w tym ze nie mam ochoty, wiecie zastanawiam sie czy ja nie chcialam jechac wczesniej tylko po to by zrobic mojemu chlopakowi na zlosc, a teraz jak jest taka sytuacja to po prostu nie chce ;/ choc taka impreza moze sie bardzo dlugo nie powtorzyc to i tak nie mam ochoty ;/ Nacia juz maila wyslalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghi------ mówie Ci jedź... zawsze jak sie nie chce gdzieś jechac itp...to później się okazuje ze było super..zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak doriss też chce Wasze zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!! :P ja Wam wyśle najwyżej moje później, jak chcecie, bo właśnie czekam na emaial ze zdjęciami z ost. wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriss to tez za sekundke wysle Tobie, Agusi juz wyslalam ;) Doriss ale jak mysle o tym wyjezdzie to nie chce, nie mam ochoty, po co... wolalabym wyjechac na 2 dni z tym moim, ale on nie chce, chociaz moze go przekonam ;) bo widze nadzieje w tym wyjezdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja dostalam i nie wiem jak ten Twoj mogl Cie zostawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghi,wiesz co nie wiem, bo nie wiem jaki jest Twój \"problem\" czy jestes z kimś czy sie rozstałas..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×