Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

A ja wstawalam o 5 codziennie przez 10 m-cy :P Ale do tego czlowiek sie moze przyzwyczaic, ciezki ból jest gdy takie pobudki zdarzaja sie raz na jakis czas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapcoki z jajem sobie wciągam, mniam mniam :P Moze Ci Siora na co innego zrobie smaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ta mrygajaca reklama powyzej \" postaw rzesy do pionu \" :P Rzęsy :D :D ?! Będziesz się musiała Natka zmusić i pojechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
nie ma to jak solidna nauka :D hehehe już widze ten zapał :D szkoda że nie widać Twojej miny na myśl o jutrzejszym dniu ... musi być boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Moja mama wychowała się na wsi a też nieznosi mleka :) nie wiem jak to sie mogło stać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora plisss, takie od krowy jest jeszcze okrutniejsze :P Kuzyn takie popijał, dziadek przynosil jeszcze cieple od krowy, a on nura do kanki i chlipal :P Bleeeeee. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Natiu lepiej nie mowimy o ciepłym mleczku z pianką bo jeszcze Siostra Ci sie przekreci :D hehehe a tego byśmy nie chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tez schize z jajkami, nienawidze rozbiajac surowych bo sie boje ze tam bedzie niedorozwiniety kurczak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź mnie nie strasz !!! Ja bym padla :P A szpinak jest pycha :) Ja uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pewnie bo szpinak to przeklenstwo przedszkola, nienawidzilam, tak samo jak cytryny ktora nam dawali, wypluwalam zawsze i wrzucalam za szafke :P . A lezakowanie tez bylo be, ja nigdy nie spalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
chciałbym widzieć omdlewajacą dziewczyne na widok jajka :D hehehe :D ... ;-) ja nie lubie kokosów :P a jak bylem mały to wcinalem to łyżeczką z torebki :) ... nie wiem co się stało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
w przedszkolu to ja pamiętam panią basie :) i jak przynosiła ryż z truskawkami i śmietaną ... mmmm :) i pamiętam rysia który ciągle mnie bił :P ... aż w koncu mu oddałem i poskarżył sie mamie :D ... wyszło że jestem łobuz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam fajne panie, pamietam taka duza, wysoka, co troche miala posture faceta i usiadla na tym malutkim dzieciecym krzeselku i sie zarwalo :D Ale w glowe zachodze jak ona sie na nim w ogole zmiescila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
parzonki albo kluski na parze sie na to u mnie mowi :) robie sobie takie w domu czasem :) z masełkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu masz parowko manie ? Oj spojrzalam na te kluchy i bym zjadla z polewa z truskawek mrr . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja tam wole racuchy z plastrami jabłka całymi w środku zapieczonymi :) i do tego cukier puder :) ... dużo smaczniejsze nież nalesniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociniak zmarl ... pamietacie był Guciem w Pszczolce Mai, baja mojego dziecinstwa, smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
:( eh ja tez zawsze to oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest okropne , bo wszyscy Ci dobrzy znikaja stąd, a zostaja wymuskane delągi i inne takie wytwory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm w moich regionach nie ma czegos takiego jak kluski na parze:( nie mam pojecia jak to smakuje. a z przedszkola to pamietam \"pania z dziurawą głową\" -tak na nią mowilam- bo łysiała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zawsze jak wracalam z domu to sie tacie chwalilam ze bylam \"żurną od kredy\" :P znaczy sie dyzurna hehe:) popijam nescafe 3w1 mniammmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja w momentach "kryzysu" robie 30 pompek najszybciej jak sie da albo na drążu macham 20 i serce wali mi od razu jak młot :) i juz nie chce sie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo joł ! boshh ale sie spisaliscie... nie ma szans zebym to nadrobila. melduję, że zdałam prawko :D :D :D :D :D :D :D - dziekuje za kciuki :) dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×