Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Tez tak mam ale szybko zapominam o strachach roznych. Pamietam wlasnie jak Ring ogladalam, polowe pod plaszczem wychylalam tylko jedno oko, a pozniej to juz pod siedzeniem :P Dobre to bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z pracy:) jestem mega zmeczona ide wziasc kapiel i spac bo jutro wczesnie wstaje....do pracy....eh zycie Pozdrawiam was gorace moje kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3majcie za mnie kciuki bo jutro ide na impreze...i zabieram bylego ze soba...i mam nadzieje ze sie na tej imprezie nie wk...na cos;) Jutro po pracy domek i szykowanki i lece na party a potem w niedziele dalej do pracy na 11 do 8:( no ale coz moze bedzie dobrze!jak bedzie zle to bede wiedziala ze juz nigdy wiecej nie mozemy wyjsc razem!!!Czy mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka...ojjj 👄 Napij sie Coli jak masz to pomaga na brzuch ... Lonely ryzykuj ! :):) A co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najbardziej sie boje opcji ze on bedzie sie lepil do innych i niezafajny widik dla mnie...:( ale ryzykuje-bede przynajmniej wiedziala! a jakies zdiecia ogladacie?Pokazcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonely wiesz co przyklej sie do kogos, niech mu sie troche zazdrosc wlaczy ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie co bedzie to bedzie,juz tak mnie zranil ze bardziej juz nie moze.....chyba....a wy co tam ogladacie za zdiecia co?Bo ja ciekawska jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wam
lonely soul zajrzyj na str 120 i przeczytaj wiadomosc od \'\'czesc wam\'\' jakbys mogla to odpowiedz.. bo ja zagladam co chwilke i sprawdzam czy cos jest od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czesc wam! nie widzilam tamtego posta jakos przemknal mi....przepraszam!Wiesz nie ma szans na nasz powrot ja to wiem!tez czasem mysle ale bezsensu tak do sibie pasowalismy tyle wariackich rzeczy sie wydarzylo....i nikt by mnie tak nie zrozumial jak on....ale jednak on wybral i chyba spodobala sie mu jego wolnosc...moze kiedys sobie cos uswiadomi...a moze stwiedzil ze nie bylo mu ze mna tak dobrze...nie wiem....milo jednak zobaczyc ze obcy ludzie maja uczucia :)i to tak cieple:)Dziekuje raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wam
tak więc dowiedzialam się tego czego chcialam, ale szczerze to nadal będe czytala wasze wiadomosci z nadzieja ze jednak sie zjednacie :) ze on zrozumie kogo stracil, a Ty wybaczysz mu :) hehe jaki piekny happy end :) ale ok dziekuje za odpowiedz :) 3majcie się dziewczyny! Glowa do gory! ja naszczescie mam partnera z trzyletnim stazem i nie zanosi się na rozstanie, tak więc jestem szczesliwa :) powodzenia wszystkim dziewczynom zycze ! z calego serca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam, a jutro rano pobudna i do domu jechać.. Ale wieczór bardzo miły, bo nie widziałam tego pajaca już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ( już prawie standardowo) wiem, że w sobotę o tej godzinie to wariactwo, ale zaraz lecę do pracy. Właściwie to nie lecę, ale doczołgać jakoś się muszę, bo ledwo chodzę. Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* jakoś tak mi lekko dzisiaj jest. przyjeżdża moja najlepsza Przyjaciółka. jedyna osoba, która rozumie mnie tak jak On, czyli w pełni.. bardzo za Nią teskniłam. :) uśmiech dla Was! jest mi coraz łatwiej! kiedy wiem czego chcę, świat jest piękniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie idealizuje :* to jest raczej pewność, że droga którą podążąm jest jedyną słuszną. bo ważne jest to jak się się w tym wszystkim czuję. mam tą pewność, że kiedy postępuję tak jak teraz, jestem sobą. że nie udaję i nie niszczę siebie w żaden sposób. :* ale dziekuję, że mnie przestrzegasz. będę uważała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze byłam pesymistką i mówiłam sobie: \"nie uda się\". i to wcale nie było dobre. bo co z tego, że byłam \'zabezpieczona\' przed porażką, kiedy cała ta otoczka przygnębiała? chce wnieść do swojego życia trochę optymizmu :) nie chcę już uciekać, zabezpieczać się, chcę uwierzyć, że bedzie dobrze, jakkolwiek będzie. to jak postrzegamy siebie i to czy wierzymy w to co robimy determinuje w jakiś sposób nasze działania. łatwiej jest wygrać jeśli całym sercem chcesz zwyciężyć. i nie chodzi tu tylko o Niego. skończyłam z pesymistycznym mysleniem. to moje życie i chcę być szczęsliwa! :) a nie zamartwiać się, że coś się może nie udać. a zobaczymy jak będzie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poczekaj, nie takie mocne słowa od razu, najpierw powiedz, o czym piszecie, bo jak o pogodzie, to nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poszła pod warunkiem, że byłabym pewna, że nie będę patrzeć na niego jak na soczysty kawał mięska ;) jak ze znajomym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja... mam dylemat, bo nie wiem, czy poinformować, go że idę do szpitala. Rozum mi mówi, że nie, ale serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje dziewczyny ze poki sie kogos mocno kocha i wiesz ze ta druga osoba odwzajemnie to uczucie to warto walczyc,warto pisac..nie warto udawac dumnej i sie nie odzywac, bo moze za 5 lat bedziesz sobie plula w brode ze nie robilas wszystkiego co moglas..jesli widzisz ze on zerwal znajomosc bo najzwyczajniej w swiecie cie nie kochal to rzeczywiscie przestac sie odzywac i nigdy juz nie podejmowac kontaktu bo to tylko rozgrzebywanie starych ran,wiec podsumuwujac poki jest uczucie walczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Czarna IwI No właśnie ten topic wziął się stąd, że po drugiej stronie nie ma przekonania o uczuciach, niestety. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×