Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

ja mam pare w domu :P kolejny powód żeby przyjechać do Krakowa :P idę się położyć. to był tragiczny dzień :( psychicznie leżę. jakby mnie ktoś skopał. szkoda gadać... buziaki dla Ciebie Natuś, Karoli, Kici i Lonely:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horrory medyczne, dziołchy co Wy czytacie hehe :D:D Flaki, watroby i te sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On z Łodzi te pomysly bierze :D Ale to jasnowidz co afere nosem wyczul kilka lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie, wrocilam z jazd, dzis dowiedzialam sie ze cofam sie w rozwoju, co za podly siusiak ! Ćmo nie zauważyłam że jesteś nienormalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny, ratunku;-( Pamiętacie, że nas \"łączyły\" z eksiem kwestie finansowe. I okazało się, że on ani myśli je uregulować. Co robić?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O losie ... myslisz o jakis radykalniejszych krokach ? Moze do sądu z nim ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja sama nie wiem już co robić :O Bardzo bardzo chciałabym uniknąć sądzenia się z nim.. To była ostateczność, to paskudne rozwiązanie :O Ale skoro on ma podejście olewawcze.. to nie wiem, czy mam inne wyjście? Za duży ten dług, żebym mogła darować.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kolejny sobie w kulki polecial, wiesz to tylko swiadczy z jakimi my mamy doczynienia dzieciakami - obiecywal, obiecywal i co ? :o Szkoda slow. Nie mam pojecia jakie rozwiazenie byloby dobre, skoro rozmowy nie pomagaja ... Dostalam zwrot podatku lalalala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy T.love w stopce :P \" Na głębokości mej samotności w łodzi podwodnej umieram sam, wystrzelcie do mnie torpedę miłości jedyną szansę jaką dziś mam \" :P Znam na pamięć tą piosenkę :D No to mają kobity używanie :P Ciekawe jakies super lux historyjki wymyślaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T.love jest git :P O 17 mykam z chatki. A kto Ci doniosl ze znowu kobity knuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe naprawde nie do wierzam jak o nich opowiadasz ;) Nie, nie mam zajec ! Jedyny wolny weekend pozniej mam juz non stop zajecia do 24 czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro ide po kurtke na wiosne, widzialam fajna \"dżinsową\", dostalam zwrocik to mogę poszalec, a w niedziele imieniny dziadka i idziemy na obiad, bo zapraszaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do ktorej jutro w szkole siedzisz ? Udalo Ci sie cos zalatwic z tym obozem na ktory mialas jechac ? Ja sie jutro rozejrze po sklepach ale chyba wezme ta ktora juz ogladalam, bo ladna, taka zwyczajna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza mnie juz chwyta i wylecialo babie z glowy ;) Swietnie wlasnie w tv mowia ze mozliwe ze w przyszlym tygodniu moze nawet padac snieg ... :o Oł jes :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co niedobra Ty :P Wlasnie pokazuje mapki, deszcze ze sniegiem bleee. A ja juz myslalam ze wiosna u nas na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe czy uczciwy allegrowicz :D ale pewnie tak :P Najwyzej kupilas tusz za 50zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no chyba ze tak, to by bylo nawet logiczne. Ok lece Siora, musze sie troche ogarnac i mykam. Oby mnie nie zabili i obym nie spotkala D. Pliss :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mignonne
kolejny weekend w tęsknocie.. ż nadzieją, że chociaz mysłał o spotkaniu... ale on chyba ani nie mysłał tylko sobie tak pisał dla jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... co do tematu, to powiedzcie, czy ONI do Was wrócli....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mignonne
gdyby byli sami nie mieli kolezkow i byłych to by wrocili.. a tak oni mącą oczerniają ze na kase leci.. itp i potem on zamiast jak do ukochanej to jak do wroga podchodzi.. to sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja będę przykładem , tej dziewczyny do której nie wrócił....:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mignonneeee
to daj mu szanse by mogl sie wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby oni chcieli wrócić....tylko że nie chcą.......żeby mi sie tak nie chciało tak jak mi się chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, też się tak czasami pocieszam...że widocznie tak musiała być...że to nie byli CI...że zasługujemy na kogoś lepszego...i ten ktoś już na nas czeka..bla..bla..bal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dlatego że pierdolicie
głupoty we własnym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×