Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Cześć dziewczyny 👄 Ja mam wolniejszą chwilę teraz, a weekend jest naprawdę pełen wrażeń, przyjechali do mnie znajomi z Warszawy i dziś w akademikowym gronie robimy sobie małą imprezę, wczoraj zresztą też była :D Jedynym zgrzytem było to, że eksia spotkałam, i on znowu zachowuje się jak burak. No nic, trzeba się nauczyć to olewać. Jutro jadę do Krakowa na spotkanie z Panem Pisarzem, więc mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jedyny wolny weekend w tym miesiącu dobrze wykorzystuję :D A tak poza tym to było pięknie. Tak więc życzę wam dziś wesołego wieczoru, dziś dzień św. Patryka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Wróciłam z zakupów, dorwałam bluzke, piżame z żyrafami i koszulke do spania. Jutro jeszcze po kurtke, czy zwroty podatku nie moglyby byc czesciej ;). Gongu witaj, co się stało ? Skąd ta mina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emgie
Do mnie nie wrocil. Choc teraz jestem z kims innym, i minelo 5lat. Nadal zdaza sie, ze o nim mysle, ze czuje, ze tesknie. Ba, odszedl jak bylam w ciazy, kontakt jeden na ostatniej rozprawie - bo byl akurat, i to wszystko. Zdazylo sie moze z 15 smsow przez caly ten czas, a kazdy wywoluje jakies takie lomotanie w sercu. A przeciez ani juz nie kocham, ani nei chcialabym z nim byc - czemu, wiadomo, tlumaczyc sensu nie ma. Poza tym zalezy mi na tym obecnym. W kazdym razie, tez czekalam, ludzilam sie, mialam nadzieje, ze wroci, ze mu sie odwidzi, ze zateskni, bo przeciez kochal. Dupatam. Zreszta, prawda jest taka, ze mimo owczesnych dlugich checi, nie wiem, czy gdyby wrocil, zdobylabym sie na to, aby z now z nim byc. Tak paradoks. Chciec i nie chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie wybieram na swieta na wies, oby sie udalo :) Pascal w tv, jakies dobre żarełko robi, lubie tak on mówi np. przed chwilą \"nie wykipił\" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deserrrrr a ja bym wlasnie zjadla cos slodkiego :P Co sie jeszcze ciekawego dowiedzialas na tym zdrowotnym przedmiocie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zawsze mamy gorzej, ale nie zamienilabym sie :P Na cos umrzec trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty mialas przeciez mp3 ? ! W sklepie sa teraz takie promocje ze sie nawet bardziej oplaca, a wiesz co kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa akumulatorki :D Tepa glowa ze mnie :D Ja juz halowek nie kupie, ale powiem Ci ze pumy sa niezniszczalne mam jedna pare od kilku lat, dosc czesto noszone i nic ich nie bierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troche inne, ale chorowalam kiedys na te wlasnie :) W ogole lubie czarne buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys kupilam buty na Allegro, ale wlasnie byly za male i oddalam kolezance ;) Takze juz nie ryzykuje, lepiej jednak w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*
hej, rozstałam sie niedawno z facetem po 5 latach, podpowiedzcie mi jak dalej żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez koty same potrafia sie wypucowac:) Po co meczyc zwierzaka, lepiej niech zyje bez stresu nadmiernego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×