Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ja tam nawet się drę jak mam całe towarzystwo w chatce. :) Nie wiem jak Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to chyba trzeba powiedziec smutkom SIOOO ! :D Nie nie palić papierochów, bo smierdza i szkodza ! O ! :P Powiedzialam co wiedzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslonaaaana
wracajac do topiku....bzlam z nim 2.5 roku, zostawil mnie i po 4 tzgodniach mial nastepna, ja umieralam z bolu ale wkoncu doszlam so siebie, doszlam do momentu ze sama moglam powiedziec ze go nie kocham ale teraz po 6 miesiacach znwou o nim zaczelam myslec i nie wiem dlaczego, dlatego ze nie mam nikogo ? bo ja go chzba na nowo zaczelam kochac. co ja mam teraz zrobic? do tego wiem ze on nadal jest z tamta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki:) kurde ale mam świetny humor--nawet nie przejmuje sie TYM BURAKIEM!!!!!!!!!!!! i dobrze mi tak jak jest...oby się ten humor utrzymał...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslonaaaana
ktos mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazajcie
bo moja znajoma awieku 35 lat zmarla na raka pluc 2 tyg temu/palila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama kiedys popalalam, w ogole bylam \" okropna mlodzieżą \" :P Ale teraz papierochy, fuj, juz wole sie napić od czasu do czasu i mieć pozniej kaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie próbuje- ja nawet lubie palić,sprawia mi to dziką przyjemnośc...i jeszcze do tego piwko...Agusia, a powiedz mi jaka była Twoja historyjka, bo nie wiem albo nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze moj dziadek, palil 50 lat !! Teraz ma 79 lat i 5 lat temu rzucil, a wydawalo sie to niemozliwe, bo on wypalal dziennie prawie 3 paczki fajorów i to tych najokrutniejszych typu Meskie bez filtra, tudzież Popularne ;) . A jednak...lekarz odpowiednio postraszyl i Z DNIA NA DZIEŃ rzucil. Podziwiam go za to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslonaaaana
nie widzialam go przez ten czas i to pomoglo mi zapomniec. ale widzialam go w zeszlym tygodni i teraz caly czas o tym mysle. tez slyszalam ze zwerawal ostatnio z ta dziewczyna ale po trzecha dniach zwnou sie zeszli...hmm powinnam cos zrobic i walczyc ? poradzcie blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslonaaaana , moze nie walcz od razu, ale porozmawiaj z nim, nawiaz jakis kontakt, zobacz jak on zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×