Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

No ja tez mysle ze to sie czuje i raz na zawsze szarpanina sie zakonczy i czlowiek bedzie szczesliwy, bedzie kochany i bedzie kochal :) Sielana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
i bede dla niego kimś naprawde ważnym,..... a narazie wyżywam się na siłowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
tylko naj gorzej jest wieczorami i w pracy ( czyli teraz) bo mam dużo czasu na myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
pierwszy .... zalerzy w jakim sensie jako chłopak nie jako męszczyzna tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak Siora. Mam pizze - obzeram się więc :P Ech no Laski wiem ciezko jest, ale bedzie lepiej...no po prostu musi byc lepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
coły czas sobie to powtarzam ........a teraz siedzę i przeglądam wycieczki do egiptu ...dla klienta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
i w sumie sama tez bym sie wyrwała.... byle dalej ... inny klimat to dobrze by mi zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
tak...a przed swietami trochę luzniej to mogę pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka tez bym chciala pracowac w biurze podrozy ... ale nie chca ludzi bez doswiadczenia, a gdzie niby mam je zdobyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
nie bardzo finansowo- szkoła, prawo jazdy i codzienne sprawy ale w przyszłym roku na bank sama czy z kimś bez znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
ja studiują turystykę i wkręciłam się ale tylko na staż narazie - dlatego z funduszami krucho ....ale nie narzekam praca ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wlasnie dzwonilam na ogloszenia dotyczace pracy w biurze podrozy ... i wciaz to pytanie : ma pani doswiadczenie... nie ? O to dziekuje. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wlasnie trzeba najpierw szukac stazu, a potem ewentualnie liczyc na to ze przyjma do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
właśnie mnie też zbywano i dlatego ten staż a praca lekka i przyjemna mam czas na naukę, a szefową widuję 2 razy w tygodniu teraz jest w tunezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleglam calej nie zjem :P Pufff Mnie by generalnie zadowalala najbardziej praca w terenie - pilot, przewodnik, ale tu trzeba postarac sie o uprawnienia, chce sie wybrac kiedys na ten kurs. A ogolnie to musze miec w pracy kontakt z ludzmi, samo biurko i komp nie wystarczy, musi sie cos dziac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
dziewczynki ja właśnie kończe pracę na dziś ale jutro do was zajrze bo miło się z wami gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo rohulal sie topik :) U mnie pozytywnie i do przodu. A Tobie jak dzionek mija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko licze ze nie zapomnisz o nas i zajrzysz tu jeszcze !! Trzymaj sie cieplo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. co zresztą mnie nie dziwi i w jakiś chory sposób cieszy... bo mam nadzieję, że to Mu da do myślenia. a może i mi w jakiś sposób pomoże. dziwnie jest płakać teraz, w dzień.. pół roku jutro mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo 👄 przesylam pozytywna energie ... Jestes młoda, śliczna, bedziesz niedlugo obrzydliwie szczesliwa - mowie Ci to ja - wrozka Karolina - brzmi dumnie ;) ale tak wlasnie bedzie o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, Karola :* cieszę się, że Was mam... nie poznaję siebie, tyle siły miałam, tyle uporu i pewności. a nagle zaczynam się sypać w oczach. i co najdziwniejsze niewiele w tym tęsknoty do Byłego. więc co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że mnie też często łapią jakieś smutki i tez nie łącze tego z exem ... Tez czasami zastanawiam sie skad sie to bierze i dlaczego ? Czuje jakas pustke, czuje sie zmeczona...Nie wiem, nie wiem, walcze z tym i wychodzi mi to, ale czasami to mocno potrafi pomeczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sie cieszyc duperelami, nie skupiac na tym ze jest zle, zajmowac sobie czas, nie znam recepty tak naprawde, ja staram sie odpychac te mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dłuższego czasu sobie z tym radziłam, odsuwałam te myśli jak najdalej od siebie. może to jak jest teraz jest tylko przejściowym etapem? mam nadzieję, że tak właśnie jest... przytulam i dziękuję. uciekam poczytać historię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×