Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

MM nie juz dosc slodkiego :P Jestem zla jak diabli, jest mi przykro iiiii wlasnie sie wyzywam Natce na gg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM prosila zeby przetlumaczyla slowa ze swojej stopki :P Odczep sie od malych paluszkow, sa piekne :D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wrocilam z pracy,bylam na zakupach i jem bigos z swieza bagietka :) Po pracy zmeczona i lece zaniedlugo spac:) Ale w pracy myslalam o was:D i bylam dusza tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
moi zawsze chca wracac,ale ja odgrzewanego nei lubie ,wiec mowie adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos minal, co dziwniejsze wrocilam a on sie pyta czy pojade z nim po zakupy do tesco,a ze wisial mi pieniazki a musialam cos do jedzonka kupic to pojechalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonely soul witaj ! Wiesz nie czas w zwiazku jest wazny, ale zaangazowanie... Ja nie moge uwierzyc ze po tak krotkim zwiazku tak dlugo dochodze do siebie...az mi glupio. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc np. wiem ze i tak go nie spotkam bo jest w tym czasie w pracy ale i tak sie za tym dziadem rozgladam...Ajj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam na 6 dni, Dziewczyny piszcie duzo żebym miala co czytac po powrocie :P :) Siostra 👄 ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ty tez znikasz?? Ja wlasnie wpadlam przed praca :P a wroce na chwilke do was dopiero pod wieczor...i niestety na chwilke bo musze sie spakowac do wyjazdu :) Jutro lece do pl odwiedzic rodzinke :D 3majcie sie buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na chwilkę. Ale zimno, ciemno i smutno. Przygnebias mnie dzis złapał rano , byłam na cmentarzu, no i wieczorem ale mniejszy. Te poranki odbieraja mi chęc do życia( co ja piszę - jaka chęć? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fmts...
Odpowiadajac na temat: NIE i mam nadzieje ze wiecej juz jej nie zobacze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!Wlasnie wrocilam z pracy i nie mam nawet czego nadrabiac?? cos slabo sie staralyscie eh.... ja sie ide teraz pakowac a jutro ziuuum lece ;) Dzis mialam ciezki dzien a przyjechalam do domu i niespodzianka awantura ehhh....caly czas w dupsko dostaje:( 3majcie sie dziewczyny cieplo!bede zagladac;) i piszcie piszcie cos!!! Buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×