Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

hej wpadam tylko sie przywitac i lece do pracy!wczoraj znow na wieczor ciezko bylo :( ale caly dzien bede w pracy wiec jakos zleci,chyba....3majcie sie! Buziaki!I do wieczorka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecyja
Czesc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecyja
Dostalam list od niego,ale jakis dziwny jest.Napisal ze tak naprawde nie ma zadnej innej niz ja,ze musimy odopoczac os siebie.Bo on nie wie co czuje a jak sie straci to dopiero sie wie.Napisal jeszcze ze moge sie wtym czasie spotkac z innym zebym miala porownanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A list do niej tez przyslali ? Kumpela zamawiala cos takiego dla swojego psa i napisali do jej suni list w stylu : Nasza kochana Nesko :D wyrosłaś juz z okresu szczeniecego dlatego przygotowalismy dla Ciebie pakiet jedzenia dla dojroslego juz psa :D Zyczyli jej dlugo i wesolego zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ow list byl obszerny, zajmowal kartke A4 ale niestety calej tresci nie pamietam ;). Ale znowu pospalam, ale dlugo nie moglam zasnac... Snilo mi sie ze w ciazy jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz tego snilo mi sie ze sie przytulalam do kolezanki z ostatniej pracy, potem ze do kolegi na wykładzie a w miedzy czasie snil mi sie D. :o Mix po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, ja to tylko na twardo. Ja to mam w ogole schizy jesli chodzi o jajka :P Zawsze jak je rozbijam to boje sie za bedzie tam kurczak, albo conajmniej jego zarodek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ! Koszmar! Jakby to zobaczyla to... brrrrr ... Kurde zapomnialam mu wczoraj zostawic ta wiadomosc :o Ja sobie Bilobil kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee nie mów tak, jakie tam destrukcyjne... Choc wiem, ze ciezko sie nie przejmowac. Ja jestem chyba wychodze z zakretu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo znowu zdanie git mi wyszlo, nalezy usunac to \"jestem\" :P Ale Ty mnie siora rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w innym kraju maja teraz jakies \"ferie\" ? Ja tez znowu poczulam, ze tesknie...Ajć. Ale co zrobic ? Trzeba zyć bez Niego, nic innego nie pozostaje. Chcialabym sobie tak na niego spojrzec...:) Heh. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj glupie. Takie naiwne. Widywalam go przez 10 m-cy codziennie, a teraz ? Prawie miesiac \"separacji\", brakuje mi tych jego glupot. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja odczuwam jakby mi ktos fragment siebie zabral, a on czesto mi to powtarzal ze tak sie czuje jak sie ze mna rozstaje... Ale sie smutnawo zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego więc :) Reszta Dziewczyn pewnie goni za obowiazkami, tylko my takie nieroby :P I moj staz szlak trafil...kurde... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ze mnie też taki nierób teraz, czytaj bezrobotna jestem. Chę zająć czymś mysli, głowę. Dzis latałam za pracą, zobaczymy co bedzie. A raniutko dół niesamowity, aż musiałam do niego zadzwonic bo chciałam zrobić najgorszą rzecz... wiecie jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecz sie zaczal, ten dziad na pewno tam jest, widze co odstawia, jak sie głupek cieszy a mnie tak cholernie tego swiera brakuje ot co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Czas nie leczy ran...On tylko przyzwyczaja nas do bólu... \" Taki oto cytat znalazlam ... Humor mi spadł zupelnie, wiec nie zarazam pesymizmem ... Powydzieram sie moze to mi pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×