Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KTM

PROSTE WŁOSY NA ZAWSZE???

Polecane posty

Gość domix3x3
przepraszam wszystkich że nie odpisywałam na e maile ale nie miałam dostępu do internetu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pansy
U mnie np jest tylko jeden fryzjer, i to dosc dobry, bo jeszcze nie słyszałam zeby ktos sie skarzyl, i prostuje wlosy za 150zł. to jest takie sredniej długosci (ja takie mam)... I chcialam isc ale po tych waszych komentach zwatpilam czy to nie jest jakis szajs. Chociaz znam os która miala robione i jest zadowolona. mowi, ze wlosy sa ok, nie pusza sie, nie sa sianowate i sie ukladaja. naklada jakies odzywki, maski etc. dla utrwalenia i nie sa w ogole zniszczone... nie przylegaja chamsko do twarzy tylko sa jakby uniesione lekko ale naturalnie. i teraz nie wiem co dalej... spróbowac czy nie? Mam takie byle jakie loki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda4
Ja jednak wole narazie postawic na kosmetyki prostujace.Uzywalyscie moze tego balsamu prostujacego Nivea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa17
ja go uzywalam...jak dla mnie nie nadaje sie do niczego...moze tylko chroni przed temperatura prostownicy. ja jak juz prostuje wlosy to prostownica i do tego lakier do wlosow i jakos sie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diorss
nie narzekam na włosy, prostuje je żelazkiem bo tak wole i mniej niszczy włosy. kiedys prostowalam prostownica i nawet ceramiczna była beznadziejna bo szybko niszczyła włosy. prostowanie zelazkiem trwa 5 minut:) kłade na biurku ręcznik i prostuje wlosy z trzech stron z tyłu głowy, po lewej i prawej stronie. moim jedynym utrapieniem jest fakt ze kreca mi sie wlosy przy twarzy:/ z tyłu są prościutkie:) oczywiście spryskuje je lakierem. chętnie wyprostowałabym je na stałe tym Goldwellem ale boje się że to tylko zniszczy mi włosy które moim zdaniem mają bardzo dobrą strukturę mimo prostowania codziennie żelazkiem... chce zaznaczyć, że nigdy nie malowałam włosów, nie rozjasniałam i nie robiłam trwałej. Marzy mi się, zeby nic mi się przy twarzy nie kręciło... naj gorzej jest tak jest wilgotne powietrze;/ co radzicie? do sorina: śliczne włoski naprawdę widać że są odżywione i lśniące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sito
na razie przeczytałam początek ale już jestem zła!!!!! ja też jestem jak pudel !!!! i rozumiem ludzi że nie chcą chodzić z szopą na głowie ! ;/ i wkurza mnie jak ktoś mówi tak jak moja mama '' dobre masz włosy '' macie pomóc a nie dobijać !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutka99
Hej dziewczyny..mam pytanie wiecie czy gdzieś w okolicy Jeleniej Góry mogę znaleźć zakład fryzjerski w którym prostują te włosy na 3-6miesięcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achasta
Sorina jestem zachwycona rezultatem Twojego trwałego prostowania :) Proszę powiedz w jakim salonie to robiłaś w Warszawie, u kogo się zapisywałaś, jakiej długości miałaś wtedy włosy i ile Cię to kosztowało? Ja mam nijakie włosy - nie są kręcone, nie są proste, takie falujące od uszu w dół. Jak miałam dłuższe to jeszcze do zniesienia były, ale jak ściełam kilka cm to jest masakra...Wcześniej po umyciu robiłam sobie nisko kucyk i szłam spać w mokrych i rano były fajne fale, a teraz jak robie to samo to wyglądam okropnie :( jak suszę włosy to się tak puszą, a jeszcze do tego mi strasznie wypadają i nie do wytrzymania są te małe, wszędzie odrastające i stojące włoski :/ Dodam że nigdy nie robiłam żadnej trwałej ani nie farbuję włosów od 5 lat - wcześniej miałam robione tylko 2 razy pasemka więc powinnam mieć zdrowe włosy a na takie nie wyglądają :(( Zawsze marzyłam o prosciutkich i głądkich włosach ale przerażają mnie ceny tego stałego prostowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Ja robiłam we Wrocławiu w salonie Ines. Prostował mi David i Ania bo to 2 osoby robią jednocześnie. Włosy miałam tak lekko opadające na ramiona i płaciłam 700 zł U nich ta cena jest już najwyższa wiec jak się ma nawet do pasa to też się tyle zapłaci. Włosy sa bardzo gładkie nie puszą się POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achasta
A to źle przeczytałam, myślałam, że w Warszawie to robiłaś :( No trudno do wrocławia na pewno nie pojade ale może u mnie coś znajde jak zbiorę kase :) Ale dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Wejdz na forum wizaz tam jest taki wątek i ostatnio nawet kilka osób robiło w Warszawie u jakiegoś pana Marcina Goldwellem nie wiem czy to w Montowni fryzur czy salonie Diva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achasta
Dziękuję za info :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Sprawdziąłm to był salon Diva w Warszawie. Efekty super ale tam się płaci 900 za włosy dość krótkie a 1200 za dłuzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achasta
Tak tak już wiem ale dzięki :) niestety to dla mnie za dużo i taniej wyjdzie pojechać do salonu w Chodzieży gdzie była Maryta i tam prostowała też Goldwellem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
a ile tam biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achasta
Przytoczę jej słowa: "bo moje sredniej dlugosci wowczas wlosy bo za ramiona delikatnie - wyceniono na 700zł" Także warto bo w Warszawie zapłaciłąbym z 1200 zł co najmniej bo mam włosy tak jak ona mniej więcej :) Ale i tak narazie się nie wybieram na prostowanie tylko tak szukałam miejsca, gdzie to można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy
do sito ja tez wygladam jak pudel a moja mama mowi: ja bym chciala miec wlosy takie jak ty. mnie to tak denerwuje. Moja mama ma sie fajnie bo nie ma takich wlosow jak ja tylko proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
To niech sobie zrobu trwałą i bedzie miała kudły Gwarantuje że po 1 dniu będzie chciała wrócić do prostych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksia05
Chciłabym trwale wyprostować włosy,ale słyszałam że na włosach rozjaśnianych lepiej tego nie robiś czy to prawda? prosze o szybka odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Jeśli miałąs rozjaśniane włosy to fryzjer nie wyprostuje Ci włosów bo one się sfilcują .Mówie opczywiscie o uczciwym fryzjerze bo taki partacz to powie potem Ci ze to twoja wina bo miałaś rozjaśniane :/ A bardzo je rozjaśniłaś? Bo jeśli tylko dajmy na to farbowałas czarne włosy jakims jasnym brązem to wtedy to wtedy Ci sie nic nei powinno stac z włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksia05
No ja miałam jasne włosy i pofarbowałam na jaśniejszy blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
to raczej nei powinno być problemu Co to za farba była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksia05
Hym nie pamietam..bo to w zeszłe wakacje było:/ Tylko chodzi o to,że ja byłam u fryzjerki wypytac o to prostowanie i ona powiedziala ze na rozjasnianych lepiej nie a ja juz mam tylko końcówki jasne a reszta juz swój kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
A jaką metodą masz miec prostowane? Na jakich kosmetykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksia05
Hym..nie wiem bo narazie byłam się dowiedziec ile to kosztuje i czy na moich włosach da sie to zrobic-bo mam ich dużo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
to się zapytaj bo to najważniejsze pytani e;) pokaż jakie masz włosy> ile powiedizlei ze bedize kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksia05
Jak mam ci zdjęcie pokazac? podaj email to wysle..:) noo mówiła że ok 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Jak za takie pieniadze to odradza . Naoglądałam się i naczytałam o tym prostowaniu i te wszystko takie właśnie za tak małe pieniadze poprostu nie dizałają i na dodtatek niszczą włosy. Jeśli chcesz je wyprostowac trwale to albo goldwellem albo tańszym faroukiem, a już napewno nei lorealem. Ta metoda nazywa się chyba xtenso i wcale nei prostuje. Na wizzażu kilka osób robiło zapłąicło własnie jakies 250 zł i zaraz poprawiały na goldwella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×