Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czosneczek

INFEKCJE POCHWY A..... CZOSNEK???

Polecane posty

zosia_007 >> dostałam od lekarza Augmentin na 2 tygodnie w dawce 875+125 co 12 godzin... Zaczęłam łykac w środę z rana, do teraz nic mi nie pomoglo...Mam nadzieje ze jeszcze zadziałają.. bo inaczej będę w kropce, zwłaszcza ze to lek z antybiogramu...To wowczas by znaczyło ze mam silne bakt jesli nic mi nie pomoże...i bedzie trudny orzech do zgryzienia.... do antybiotyku dostałam również robione w aptece globulki: kwas borny, nystatyna, glukoza, detromycyna, olejek kawowy....... i mam juz dośc tego swędzenia towarzyszącego mi od sierpnia:O bo ile w koncu można leczyć sie..... w grudniu zmienilam lekarza bo dotychczasowan lekarka leczyła mi jedynie grzybicę, a kłucie komentowała ze tak musi być bo jest odparzenie itp:O a posiew nie był potrzebny:O az w koncu zrobilam go na wlasna rękę... i z wynikiem poszłam do nowego lekarza, który już jakoś mi pomogł bo chociaż w ciagu dnia moge usiedziec w miare spokojnie w pracy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Muszę was prosic o radę, sama nie wiem co robić :( . Biorę wlaśnie 2 opakowanie lactovaginalu, mam go sobie aplikować 2 razy w tygodniu.Poprzednie opakowanie przyjmowalam codziennie i było wszystko w miarę ok.Tylko od czasu do czasu coś tam zapiekło. A teraz podczas tego opakowania znów powróciło pieczenie. I nie wiem co robić, dopiero przyjęlam 1 globulke z tego opakowania. Zauważyłam gdy go zaaplikuję to jest ok, ale gdy np. dzisiaj jest przerwa, bo wczoraj go nie bralam to przez cały dzień czuję pieczenie. I teraz nie wiem co robić ? :( . Przyjmowac lek częściej np. co drugi dzień, czy może przyjmować wg zaleceć lekarza i nie czekać do wykończenia leku tylko udac się wcześniej na wizytę ? Co wy o tym myslicie kobietki ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mops
c z o s n e c z e k ! ! ! ! ! ! Zagladasz tu jeszcze niekiedy? Jesli to mozliwe chcialabym sie dowiedziec jak ci idzie po gynatrynie? Ja we wtorek ide po 3 szczepionke. Ale poki co to zadnej poprawy nie ma. Juz mi troszeczke psycha siada. Jak dlugo jeszcze musze sie z tym swinstwem meczyc? W razie gdybys nie miala co robic to napisz prosze czy chociaz tobie pomoglo. Z gory dziekuje. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani dobra rada
Ja sie borykałam z takimi samymi problemami aż w końcu mój gin przepisał mi Gynalgin. To prosty i niedrogi lek na wszystko.Czyli i na rzesistki i na grzyby i na bakterie.W swoim składzie ma miedzy innymi chlorchinaldin taki jak jest w tabletkach na ból gardła. Za pierszym razem jak założyłam to troche piekło.Za godfzinke przeszło a za drugim i kolejnym juz nic.To naprawde pomaga. Oprócz tego teraz tez stosuje lactovaginal raz na jakis czas. Robie sobie czeste kapiele w Vagosanie ( to zioła które stosuje się także w trakcie infekcji ) Ja stosuje profilaktycznie raz lub dwa razy w tyg. Podmywam się lacibios femina.Aha i jeszcze jedno.zmiana recznika obowiązkowa czesto ! A najlepiej miec do pupy taki mały. Po kazdym podmyciu stosuje również krem nivea żeby nawilżyć wysuszona śluzówkę. Uwage na to zwróciła mi przypadkowa Pani ginekolog mówiąc że zbytnie podmywanie sie wysusza sluzówke która pod wpływam jakiegos srodka chemicznego lub mechanicznego może zostac uszkodzona na wskutek czego złuszcza sie i tam zagnieżdzaja sie bakterie, grzyby , pierwotniaki. Mozna nawilżać również naturalna oliwa z oliwek. Bardzo dobrym sposobem zapobiegania infekcjom jest również nakładanie sobie tam jogurtu ale tylko czystego naturalnego ( trzeba czytac skład )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:):):) mopsiku...ja czulam sie po gynatrenie o niebo lepiej i jakies pieczenie ciagle odczuwalam.Teraz po ostatniej dawce poszlam na bakteriologie pochwy i okazalo sie ze paciorkowiec jeszcze jest:O ale \"wzrost skpy\" czyli prawie caly wybity;) z antybiogramu lekarz dobral mi leki: furagin + jodyna dopochwowo i powinno juz byc po sprawie:):):) A jesli chodzi kochana Pani Dobra Rado...ja uzywalam gynalginu i czulam sie po nim strasznie!!Kurcze kazdej z nas inny lek sluzy prawda??:( Nie ma jednego rozwiazania dla nas wszystkich...Bede pisac po kuracji,zobaczymy jak to bedzie ale jestem dobrej mysli,papa:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani dobra rada
To prawda każdemu służy co innego :) Każdy może inaczej ragowac na dany lek. To co słuzy jednemu może szkodzic drugiemu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
witam was po dluzszej nieobecnosci')*...ja stosuje teraz betadine,zostaly mi 3 do konca,nie powiem zeby przeszlo na 100% ale czuje sie o wiele lepiej niz po innych lekach,mam nadzieje ze pieczenie przejdzie calkowicie,za tydzien ide do gina porobic badania i sprawdzic czy mam czysto,jesli tak ide na zamrozenie nadzerki,jesli nie...ehhh...lecze sie nadal;/...chyba nawet bedzie kontynuacja betadine bo po nich jest najlepiej ze mna,mozna chyba zastosowac kolejny raz skoro nie ma podraznien od jodu?jak myslicie?pozdrawiam,trzymajcie sie i zdrowiejcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej trishka:):):):) mnie betadine uczulilo:( ale teraz uzywam polseptolu to tez z jodyna ale troche delikatniejsze....no i z antybiogramu biore jeszcze furagin...Mam kuracje na 10 dni...minely 3 a ja czuje sie lepiej...Zdrowiejemy dziewczynki;) Musimy w koncu:P Kurka wodna w mojej ............ musi sie w koncu znalezc cos ciekawszego niz globulki!!! Jak to powiedzial moj gin \" przeciez do wyzszych celow jest stworzona!!\" :D ma facet chociaz poczucie humoru;):):):):) Trzymajcie sie cieplo kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dłuuugo mnie tutaj kobietki nie było.... dzisiaj bylam u mojej pani doktor, mam przepisany polseptol a potem mam przyjsc, tak jak Ty trisko, zeby sprawdzić czy jest juz ok i jeśli tak to zabieg. Kurcze czosneczku ale z tego Twojego lekarza żartowniś, ale ma facet rację. Pozdrawiam :) Życzę duuuuużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) u mnie wszystko na dobrej drodze:):):) jestem po kuracji, biore juz tylko lactovaginal i czuje sie z dnia na dzien lepiej:) Napiszcie pare slowek,co u was!!!:) Caluje 👄 !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ci pomoże TANTUM VERDE ROSA do \"płukania\"? Kiedyś lekarz mi polecał. Nie stosowałam ale może tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea1003
witam! piecze mnie o hmm od tygodnia, na poczatku nie piekla mnie pochwa tylko wtedy kiedy oddawalam mocz wiec pomyslalam zw to zapalenie pecherza. zaczelam brac furagil i przeszlo mi pieczenie podczas oddawala moczu ale wtedy dopiero zaczelo sie swedzenie i pieczenie pochwy. koszmar...wizyte mam zamowiona dopiero na wtorek a to jeszcze tyle dni. nie mam pojecia czy to zapalenie bakteryjne czy grzybiczne ale nie mam objawow grzybicznych taki jak szarobiale plamki na pochwie, chcialabym dodac ze moje uplawy sa bezzapachowe ale dosc geste i biale, troche grudkowate, co to moze byc?? i co moge zrobic zeby dotrwac do wtorku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli swedzi to prawdopodobnie grzybica a nie mzoesz po prostu do rodzinnego isc i poprosic o globulki clotrimazolum?? bez kolejek i mozesz juz dzis zaczac kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM ZDROWAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO TYLE NAPISZE:):):):):):):) JAK Z WAMI DZIEWCZYNKI???TRISHKA, VIPECZKA???????WIERZE,ZE JUZ BEDZIE DOBRZE !!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
witam po dlugiej nieobecnosci;))nie wchodzilam na kafeterie bo nie chcialam non stop tego samego pisac...bardzo sie ciesze czosneczku ze chociaz ty wyzdrowialas;)))***moze zdradzisz sekret?;))ja teraz bede brala albothyl znow bo mi sie nadzerka powiekszyla a jak skoncze musze poczekac na okres i zaraz po nim ide na zabieg,nie ma na co czekac bo lekarz powiedzial ze te ciagle infekcje i pieczenie jest od nadzerki!!teraz non stop uzeralam sie z krwawieniami,odstawilam tabletki,juz 4 miesiace nie biore no i co chcialam wziac lek to krwawilam,w ciagu 1,5 miesiaca mialam trzy skape i bezbolesne miesiaczki;/przez co nie moglam brac regularnie betadine i przez to nic mi nie pomoglo,nadal mam biale uplawy i pieczenie,tak wiec biore ten albothyl i do dziela,gin nadzerko;))pozdrawiam i zycze wam z calego serce powrotu do zdrowia i wspanialego seksu oczywiscie;))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
up up up...odswiezam temat;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trishko kochana...ja bralam zastrzyki - gynatren, potem wszystko, wlasciwie to w miedzyczasie to bylo: gynalgin, betadine, sterovag, polseptol...jejku az sie wypalilam ....serio.... Na koniec jak bakterii bylo juz malo (tak wykazala bakteriologia - bo bez tego uwazam leczenie za bezsensowne) zazywalam furaginum trzy razy dziennie przez 10 dni. Teraz juz jest oki...na koniec przez 10 dni dopochwowo kwas mlekowy. Zycze Wam zdrowka!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Trishko, ze nadal tak cierpisz....:( Trzymam kciuki za Ciebie 👄 Ilez mozna sie meczyc..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
mnie tez dawno nie bylo bo juz nie chce mi sie ciagle o tym mowic;((no ale coz chcialam zobaczyc co tam u Was...ciesze sie ze sie wyleczylas czosneczku a reszcie dziewczyn zycze powrotu do zdrowia,ja niestety musze jeszcze troche powalczyc i sie pomeczyc;/ehhh...pozdrawiam,trzymajcie sie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Mnie rownież tu dosyć dlugo nie bylo, ale stale zaglądam i czytam co tam u was nowego. Czosneczku gratuluję, mam nadzieję że niedlugo do Ciebie dolączymy :) Jeśli chodzi o mnie to dalej faszeruję się lekami, zmieniłam lekarza, teraz leczę się u przesympatycznego pana doktora, ktory jest niezwykle delikatny i cierpliwy. Spytany o moją nadżerkę stwierdził że jest to niewielkie zaczerwienienie i powiedzial że wg niego moje dolegliwości nie sa przez nią spowodowane.Ale tak mowil na przedostatniej wizycie. Miałam przepisany flumycon i końska dawkę clotrimazolu 500 mg, ale niestety nie pomogło. Na ostatniej wizycie przepisal mi gynoxin krem, stwierdzil że trzeba zrobić biocenozę i jeśli dalej będę się tak męczyć to wymrozimy. Przez pierwsze 3 dni gynoxin aplikowalam sobie do środka i zauważyłam że podczas tych aplikacji zaczęlam wydzielać śluz razem z krwią, co mnie mocno zaniepokoilo. Ale teraz przez 4 dni mam sobie nim smarowac tylko na zewnątrz i juz na szczęście moj śluz staje się normalny. Zobaczymy jak to będzie dalej. Życzę szybkiego powrotu do zdrowka wszystkim schorowanym kobietkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane tak mi szkoda Was bardzo,ze jeszcze sie meczycie :(:(:(::(:(:(:( Nikomu nie zycze takich problemow bo to naprawde dolujace.... Ja Wam polecam te szczepionke GYNATREN Mnie ona w sumie wyleczyla.Zastrzyki byly bolesne ale pomogly.Za rok jeszcze jeden zastrzyk.Polecam naprawde...pisalam pare stron wczesniej jak to kupic. Trzymam kciuki za Was I ZYCZE DUUUUUUZO ZDROWKA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was dziewczyny pytanie. poradźcie mi otóż od dłuższego czasu leczę się na grzybicę. dostałam globUlki MACMIROR i czekam na okres,a wraz z pierwszym dniem zaczynam yasminelle. no i zastanawiam się czy nie zacząć już przyjmować tych globulek bo nie wiadomo jak będzie z tymi plamieniami. czy mogę je wtedy przyjmować? zaznaczę że okres będę miała za dzień lub 2. a w ulotce nic nie pisze żeby nie przyjmować w czasie okresu. pomóżcie bo zapomniałam zapytać ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) tabletek sie nie przyjmuje gdy ma sie okres bo to nie ma sensu,cala zawartosc wyplynie a poza tym sluzowka jest tak wrazliwa ze mozesz ja podraznic. Ja bralam kiedys serie tabletek (kolo 10) wzielam 5 potam mialam okres wiec zrobilam przerwa i jak mi sie skonczyl wzielam reszte.TAK KAZAL MI ZROBIC LEKARZ. Ale jesli masz wiac 1 tabletke i robic przerwe to lepiej poczekaj az okres ci sie skonczy.A nie mozesz zaczac brac pigulekjak sie wyleczysz z grzybicy??Te plamienia faktycznie beda sie pojawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkk
hej, ja os jakigos czasu - niemal dwoch miesiecy mam ten sam problem! U mnie jednak doszlo pieczenie w tylnych okolicah i juz sobie nie daje rade. swedzenie bywa nie do wytzymanie! moj ginekolog sadzil ze to moze byc od infekcji w pochwie i przepisal mi antybiotyk ale ten nie pomaga wiec to pewnie nie to! zwiem, ze nie sa to ani owsiki ani hemoroidy a jedyna rzecz jaka usmierza to cholerne swedzenie to clotrimazol w kremie, dziala jednak tylko pare godzin i pozniej to znowu powraca. czy ktos moze wie co to moze byc? jestem niemal pewnaze to nie grzybica bo jesli by to byla grzybica antybiotyk by sie jej pozbyl. ponadto mialam zrobione badanie krwi ktore nic nie wykazlo. Prosze POMOCY! czy ktos moze cos mi poradzic!!!!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveqqqq
Do wszystkich! Dziewczyny wczoraj wydrukowalam wszystkie 10 stron tego forum zeby sobie poczytac i czegos sie dowiedziec, moze znalezc odpowiedz jak walczyc z tym cholerstwem - oczywiscie nie znalazlam - ale dowiedzialam sie bardzo duzo za co wam strasznie dziekuje. Ja zmagam sie z G. ponad 2 lata w roznych nasileniach :-( u mnie zawsze pojawia sie grzybica po stosunku bez prezerwayty nigdy gdy jej uzywamy :-( a tak bardzo chce miec dzieci...przestalismy sie wiec kochach bez i teraz tylko z....coja gadam - teraz w ogole nie!!!! Myslalam, ze moze moj chloopak ma rowniez cos tam (zwlaszcza po tym jak naczytalam sie tutaj) ale skad on by zalapal...zreszta to samo bylo z poprzednikiem :-( szkoda ze juz nie odwiedzacie tej strony bo bardzo chetnie bym z kims pogadam...odezwijcie sie jak mozecie...!! dzieki pozdrawiam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,dziewczyny. powiedzcie mi,prosze,czy laktovaginal trzeba koniecznie trzymac w lodowce?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eveqqqq : na Twoim miejscu szybciutko bym biegla do lekarza i oprocz lekow dla siebie poprosiłabym go o leki dla partnera to konieczne , bo inaczej bedziecie się zarażać nazajem puff : tak, lactovaginal trzymamy w lodowce, niestety jest ciepło i nie ma innej możliwości a co tam u mnie ?? :( nadal bez zmian, zmienilam lekarza, biorę coraz to inne leki, a że nie działają to dostalam skierowanie na biocenozę , zobaczymy co tam w sobie wyhodowalam... Pozdrawiam i życzę duuuużo zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveqqqq
Do ZOsia 006 Zosiu, dzieki za odpowiedz....trudno zliczyc liczbe moich wizyt u lekarzy wlacznie z wizyta u ginekologa na wakacjach :-( wlasciwie mam pewnosc ze to grzybica - wszystko na to wskazuje - to swedzenie odbytu mnie troszke zmylilo ale z tego co czytam to dosc charakterystyczne dla niektorych dziewczyn...straszne..... Dostalam fluctonazol ktory nie pomogl - strasznie mala dawka moim zdaniem - zaledwie 50g dziennie....ide znowu w piatek i zobaczymy. dzis znowu swedzi mnie wszedzie. odechciewa sie zyc :-( mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie poprawa chociaz. pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety poprawy nie ma :( , ostatnio zaczęłam brać tabletki anty, i w ten sposób okres już trwa 11dzień, strasznie sobie nimi tylko wszystko skomplikowałam bo przecież nie zrobię biocenozy mając okres :( Stwierdziłam ,że biorąc je odwlekam leczenie więc od wczoraj już ich nie łykam, czekam teraz aż mi to krwawienie przejdzie i może uda mi się w ten piatek zrobić biocenozę . Bardzo bym chciała, bo w ten sposób wynik miałabym na początku następnego tygodnia, podskoczyłabym z nim do mojego lekarza i przepisał by mi leki, a potem już myślę tylko poprawa :) Eveqqqq ja rowniez mam dośc tych ciągłych wizyt u lekarzy :( Chciałabym mieć już spokoj, a przez tą chorobę czasami czuje się jakaś ułomna, no bo ileż to można, ja już 3 lata tak chodzę i końca nie widać :( Ehhhhh ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×