Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość mk1984.84@o2.pl
Częstochowa i okolice :) że tak ogólnie napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk1984.84@o2.pl
A to już mieścinka, nie miasto :) Więc jest malutka i może się okazać, że się znamy :) Jeżeli chcesz zapraszam do napisania e-mail , adres jak wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk1984.84@o2.pl
Ludzi co nie mieszkają długo tutaj, też kilku znam :) Ale są to wszystko znajomości powierzchowne :) Tak jak napisałam wcześniej, w razie czego zapraszam do korespondencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Szukam osoby, która tak jak ja potrzebuje przyjaciółki na dobre i na złe, na pogaduchy, na wyjście na piwko, zakupy itd. Jestem osobą, która potrafi słuchać, może niekoniecznie lubi bardzo dużo mówić. Cenię sobie szczerość i jestem bardzo tolerancyjna :) Słucham ciężkiej muzyki, nie jestem zwariowana, a raczej leniwa ;) Mam 27 lat, chłopaka, pracę i psa. Piszcie piszcie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soleli
Rusa Wisienka skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario 20
oh i ja szukam . . ale chcę poznać tą jedyną w odpowiednim co do wieku, chętnie z dzieckiem . . . i na zawsze - wspólny czas, wspólne życie . . ah jestem po pięćdziesiątce z okolic Zawiercia pow: śląski moje G-G 2805296 Pozdrawiam serdecznie ! ! ! -:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia1755
czesc czy naprawde nie ma nikogo z poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia2028
poznam kolezanke z ktora bedzie mozna po rozmawiac,zartowac na pic sie kawy moje gg37228781 poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska4112
Jest ktoś z okolic Olsztyna??Chętnie poznam koleżankę taka na dobre i złe możne przyjaźń??pisać. mój GG 25418703 email goska4112@wp.pl. Pozdrawiam. Mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , ja rowniez poszukuje przyjazni ale innej , prawdziwej i lojalnej , zostalam bardzo skrzywdzona przez najblizsza mi osobe , mam 3 dzieci , jestem u kresu wytrzymalosci , nie chce mi sie zyc , mam problemy , jedyna nadzieje na lepsze sa moje kochane dzieci , jak ja podolam wszystkiemu sama to pojecia nie mam zielonego ...zawiedziona zyciem i ludzmi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dag.
@up no wlasnie... najgorzej kiedy rani ktos najblizszy.... :/ "wariatko" jesli chcesz sie wygadac, wyplakac, cokolwiek - keia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna26
Czesc,ja rowniez szukam kolezanki do wyjscia na kawke,zakupy czy na impreze.Mam 26 lat i mieszkam w Gliwicach.Chetnie nawiaze kontakt,zapraszam do rozmowy na meila olar555@o2.pl pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna szczera
Kto mieszka koło Chrzanowa? Pisać GG 37296074. Wiek 17 wzwyz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka24
hey ja też szukam przyjaciółki za pół roku sie wyprowadzam.szukam z okolic pleszewa ostrowa wlkp.mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka24
jestem mezatka i mam jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czystarzeka
hej szukam przyjaciolki o podobnych zainteresowaniach do moich. Mam 20 lat z checia z kims pogadam . Czuje sie bardzo samotna zwlaszcza w te deszczowe i smutne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie123u
hej, jestem z Siedlec, rowniez poznalabym bratnia dusze z Siedlec okolic, badz Warszawy w ktorej czesto bywam :) gg:4880390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie123u
aaa, i mam 19 lat, zapomnialam dodac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzi_nastka
Hej. Mam 18 lat i jestem z Olsztyna. Chętnie poznam miłą i szczerą dziewczynę, z którą będę mogła od czasu do czasu spotkać się. Lubię chodzić po sklepach, słuchać muzyki, chodzić na plażę i wiele innych. Mam kilka koleżanek z klasy, ale one są tak drętwe, że nie idzie się z nimi spotkać. Czekam na poważne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzi_nastka
Moje GG 13596390 lub mail alicja2205@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birusia
Witam serdecznie! Poszukuję przyjaciółki, najlepiej z Katowic, Mysłowic, Sosnowca, Jaworzna, Chrzanowa.Jestem osobą bardzo wesołą, optymistycznie nastawioną do świata, także dobrze jeżeli trafiłaby się podobna osóbka do mnie. Ciężko jest znaleźć kogoś wartościowego, ale wierzę, że tutaj się znajdzie jakaś dziewczyna, która tak samo jak ja potrzebuje szczerej przyjaźni na dobre i na złe. gg: 35389664 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska29
Jestem z Bialegostoku szukam kolezanki/ przyjaciolki do wspolnych wypadow na miasto, winko do rozmow, mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMORSKIE
szukam koleżanki do wspolnych spotkań, rozmowy,zakupów,spacerów,imprezy :) województwo Pomorskie !! :) moje GG: 13232789 pisszcie smiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik18
Szukam kolezanki z poznania lub okolic mam 33 latka ..........gg 10274580 PILNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×