Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witak Trinity to moze i jak kupię sobie ten wiesiołek, a jaki bierzesz? mam nadzieje, ze to nie bedzie za dużo jak będę też piła tą mieszankę ziołową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maleńkie..ja tez łykam wiesiołek-zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka firmy GaL...i zaobserwowałam, że po nim nie mam bóli miesiączkowych...chociaż w tym cyklu to nie mam nic:( i wogóle poprawiła mi się cera i włosy i paznokcie:) same plusiki:) u mnie @ nadal nic, pobolewa mnie podbrzusze, nada często siusiam, i ciągle JEM! jeszcze trochę a będe grubasek:) u mnie humorek dziś średniawy - zaliczonko co prawda poszło dobrze, ale zato zaliczenie przedświateczne..do tyłu - buuu, ale na 100 osób na roku nie zal. 40!!to dopiero średnia!! a wogóle taka pogoda kiepska...i jestem jakaś zmęczona, bo miałam zajęcia od 8 do 16!!!całusek P.s Martniu, Trinity..dołączam do grona miłośniczek chipsów bananowych!!-PYSZOTA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Dawno sie nie odzywalam bo zastanawialam sie co robic dalej i postanowilam nie brac zadnych lekow w tym miesiacu kochac sie kiedy mam na to ochote a nie kiedy dni plodne.Zobaczymy co bedzie zmieniam nastawienie psychiczne bo zaczynam swirowac i planujemy jakos wycieczke z mezem jak mam nic nie wyjdzie moze wtedy nie bedziemy mieli zmartwien i klopotow :-) ale to tylko na razie takie marzenie.Czytalam ze nie jestescie zadowolone ze swoich lekarzy ja tez chodzilam caly czas do jednego ale teraz zmienilam bo rok czasu staram sie i dziecko i nic wiec zobaczymy co mi powie moj nowy gin. Juz przepisal mi puregon to sa zastrzyki w brzuch troche sie boje zastrzykow ale chyba nie mam wyjscia. Mialyscie taki lek czy po nim ktoras zaszla w ciaze czy nie? powiem wam ze mialam robione chyba juz wszystkie z mozliwych badan nawet sama zdecydowalam sie polozyc do szpitala na laparoskopie zeby tylko wiedziec dlaczego nie moge zajsc niby wszystko ok ale dalej nic. Czy sa tu osoby z bialego u kogo sie leczycie czy macie jakiegos dobrego lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze cichutko dzisiaj ... ja dopiero wrcilam z pubu ... bylismy ze znajomymi - tak jakos niepodziewnie do nas zadzwonili ..to serdeczny przyjaciel mojego meza ... 2 stycznia skończyl 30 lat :) więc dzis zaprosil nas na pizze i piwko ... posiedzielismy i porozmawialiśmy jego zona jest teraz w 18 tygodniu ciazy ... to ich drugie dziecko ... mała Oliwka ma 4 latka a o to drugie strali się przeszlo rok - takze moze dla mnie jest jakas nadzieja ?? licze na to ... dzis po pracy byłam w kosciołku ... weszlam sobie do bocznej nawy i w ciszy sie modlilam o spokoj ducha i dziecko ... moze wreszcie Pan Bóczek uslyczy moje blaganie? kończe skarby ... dobranoc - milych snów -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
witajcie !! ja mam dzisiaj tyle pracy przy kompie,ze glowa boili :-( najgorsze jest to ze nie moge sie zabrac;chyba zaraz pojade do laboratorium na badania krwi ( w zwiazku z tarczyca;minęło juz 1,5 miesiąca wiec mus to mus...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja własnie wstałam i pije poranną cafe - fajnie tak miec wolny dzień od pracy - zaraz przyjeżdza do mnie mamuśka i jedziemy razemy na zakupy:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz ...ale za chwilke znowu wychodze ... kupiłam juz jedzonko teraz musze isc do bibloteki ... kupic wiórki mojemu chomisiowi ... cały dzień biegania ... juz jestem troche zmeczona - to chyba przez ta nadchodzaca @ - cały czas czuję sie senna ... do tego wypluta jak przepuszczona przez wyzymaczkę ... buuu nie chce mysleć o tym ze ta wiedzma się pojawi - ale to pewno nieuniknione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, własnie weszłam do domu i zajadam się pysznymi czipsikami, kurcze coś ostatni jem i jem, ale do lata jeszcze daleko:)tak poza tym to u mnie bez zmian dziś 24dc, czekam tzn nie czekam na wstrętna @.A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
hej brzuszek mnie boli jak na @, ale mam metaliczny posmak w ustach, co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki martyniaczku ... ja mam dziś 25 dc ... czarno to wszystko widzę ...ale 1% nadzieji jest ... własnie koleżanka z pracy napisala mi eska ze musimy pogadać ... za chwilke wejdzie na gg ... boze jeden dzien mnie nie było w pracy a juz cos się dzieje .... nie wytrzymam tego ... to już - sprawia ze mam nerwice - na tym punkcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Trinity spokojnie nie denerwuj się tak wszystko bedzie dobrze. Pamietaj, ze stres nie pomaga nam w staraniach! Ja właśnie dostałam pocztą moje ziółka, ale tego dużo aż 8 paczek, kupiłam sobie też olej z wiesiołka w tabletkach firmy oeparol i od nowego cyklu zaczynam pić zioła i zażywać wiesiołek:) Może to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma jesczze pytanko do Paziulka, bo ona piła ziółka. paziu jak je zaparzasz, bo na tych co ja zamówiłam to w \"instrukcji\" pisze: \"zalewamy średnią łyżkę szklanką wody i ogrzewamy w naczyniu pod przykryciem nie doprowadzając do wrzenia- najlepiej trzymając naczynie z ziołami w większym naczyniu z gotującą się wodą. czas naparzania - 30 minut.\"Nie rozumiem skoro pisze że ogrzewamy zioła w większym naczyniu z cieplą wodą to co ja mam nie zalewać och wrzatkiem tylko letnia czy ciepłą wodą. Wybaczcie za moze smieszne pytanie, ale ja zawsze ziółka zalewałam wrzątkiem i parzyłam w szklance pod przykryciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ...ale wlasciwie zagladam bo gotuje na taty imieniny ... jestem pomiedzy salatką a robieniem kremu do rafaello ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć właśnie dopireo teraz weszłam na kafe. Martyn--iu już ci odpowiadam. Ja robie tak do szklanki wsypuje całą nie czubatą łyżeczke od herbaty i wrzącą wodą zalewam, przykrywam spodeczkiem i czekam 30 min, później pije.Ziółka zaleca się pić przed snem . Ja je czasami pije wcześniej a dopiero za godzine lub 2 ide dopiero spać. JA też mam tego dużo pije i pije i końca nie widać. Wszystkie ziółka zmieszałam i wsadziłam do jednej dużej torby papierowej i tyle. Wiesiołka narazie nie biore a dzisiaj mężusiowi kupiłam androwit a jutro jeszcze polece po prenatal dla siebie. Dziewczyny pamiętajcie żeby wiesiołka brać do owulacji bo później może powodować jakieś kurcze macicy. A jeszcze polecam wam omege 3 jest dobra na włosy, paznokcie i pomaga odbudowywać endometrium i możecie ją brać przez cały cykl. A i jeszcze Martyn--iu nie zdziw się jak po ziółkach zaczniesz latać do kibelka co pięć minut bo są moczopędne ale to dobrze bo przy okazji oczyszczają pęcherz. Dobra kończe jutro jeszcze zajrze do was. Pa Dobranoc i całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka wiesiołek
odstawcie te wszystkie g...a i zacznijcie żyć normalnie tzn. bez polepszaczy, uzdrawiaczy, witaminek. Jak poczytałam co i ile łykacie to nic dziwnego, że przemysł farmaceutyczny kwitnie, a wy nie możecie zajść w ciążę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żyjcie normalnie, odżywiajcie się normalnie, bez wspomagaczy tabletkowo-kapsułkowo-herbacianych (ziółkowych). Co za dużo to niezdrowo! Mamusia was tego nauczyła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w sobotni ranek;) Paziulku dziękuję bardzo za odpowiedź, taż tak bedę zaparzać ziółka, bo według tej \"instrukcji\" to jak dla mnie a duzo roboty:) A co do odpowiedzi powyzej-TO POZOSTAIWĘ TO BEZ KOMENTARZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... własnie wstalam ... upieklam mieso dla taty - i za chwilke jade z mamcią do cukierni ... zrobilam jedno ciasto ale mama pracuje - takze kupi resztę - teraz robia takie pysznosci jak domowe ... Paziulku moze ja też zacznę z ta omegą 3 - choc poczekam jeszcze do wizyty u gina w W-wie - zobaczymy co on mi powie ... trochę sie zaczynam martwić ... dziś 26dc - rano bolal mnie lewy jajniczek ... w nocy miałam koszmar - snilo mi się ze udrażniali mi jajowody i to tak starsznie mnie bolalo :( ale schizy - nie mozna juz śnic o niczym przyjemniejszym? buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Trinity:) Co za okropny sen miałaś, mi wczoraj śniło się ze byłam nad morzem i nagle fale zaczęły być takie wielkie, że zaczęły zmywać ludzi z plaży do morza:)Ale mamy okropne sny:) Jakbyś później już nie miała czasu zaglądnąć do nas, to życzę miłego wieczoru na imininach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Ja też właśnie przed chwilą wstałam Ale macie koszmary minie natomiast ostatnio śnił się bardzo płodny śluz hihi szkoda że w rzeczywistości takiego nie mam. A tak pozatym mi kiedyś babcia powiedziała że sny z piątku na sobote najlepiej nad ranem się sprawdzają. Mojej mamie sen taki się sprawdził w przeciągu roku. Ale nie chce was straszyć tylko może przyśni wam się kiedyś mała dzidzia i się sprawdzi :-) Trinitki ja też tobie życzę miłej zabawy imieninowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega3
to jest na zbicie i uregulowanie poziomu cholesterolu i trójglicerydów! Jakbyście usłyszały, że g...o pomaga zajść w ciążę, też byście jadły? OPAMIETAJCIE SIĘ DZIEWCZYNY! W TEN SPOSÓB SZKODZICIE SOBIE I DZIAŁACIE WBREW NATURZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
hej dziewczyny. Mam tyło zgięcie macicy, to podobno utrudnia zajście w ciaże, czy wiecie cos o najleprzych pozycjach w tej sytuacji. staram sie drugi cykl, ale brzuszek mnie boli taj jak przed @ więc chyba sie ni eudało tym razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach własnie wróciłam i zaglądnęłam do was.Paziu ja słyszałam znów że sny z czawrtku na piątek się spełniają:) do to tylko ja:moja koleżanka też ma tyło zgiecie macicy i lekarz zalecił jej pozycje od tyłu, udało jej się za pierwszym razem zajsć w ciąże, ale nie każdy ma takie szczeście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
martyn--ia Dzieki bardzo za ta informacje. Trzeba bedzie tak spróbować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem w domku ... własnie sprzątam ... i zarazi dę umyc klatke schodową ... potem musze umyc wloski i zrobic paznokcie ... juz jestem zmeczona ... uff jutro zmaierzam leniuchowac na maxa pewnie i tak przyjdzie @ więc nie bede miec innego wyjścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też po zakupach i obiadek mam ugotowany teraz czekam na męża jak wróci z pracy. My dzisiaj też gdzieś wyskoczymy bo będziemy żegnać siostre męża bo jutro niestety wylatuje z Polski. Martyn--iu a ty od kiedy zaczynasz pić ziółka od nowego cyklu czy już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nadzieja matka glupcow ... @ przyszla niespodziewanie - bo nawet momentami nie bolal mnie brzuch ... i juz się łudziłam ze a noz sie udało ? chyba zaczynam następny cykl ... NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31.01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............25.............18.............. .......31.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 3.....................ok.28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....26............ 20........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 ......................01.12.06 myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ......22.12.06 ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.15.01.07 ... zobacze .... co bedzie dalej ... bo na tescie jest druga bladziutka kreseczka ... na razie ... nie schizuje ... bo kazda z nas przeżyla to rozczarowanie związane z nakręcaniem się ! papatki ... plakac mi się chce ... i juz nie mam humoru na ten dzisiejszy wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitki nie denerwuj się narazie poczekaj czy @ się wogóle rozkręci. Ale robiłaś test ciążowy dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku ja zaczyman pić ziólka od nowego cyklu, dziś mam 24dc, więc poczekam jeszcze pare dni i zacznę od 1 dc. Trinity skarbie bardzo mi przykro, mam nadzieje, ze się trzymasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×