Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

No właśnie oby, oby jak najszybciej. Surfitka to rzeczywiście długo się staracie, niewiem jak ja bym sobie poradziła (poradze) ale pewnie znajdą się na to siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dianka bardzo długo się starała. Ja staram sie dopiero 3 cykle tylko jeśli wziąść pod uwagę długosć moich cykli to staram się już prawie pół roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dołączyć do Dianki żeby jej smutno nie było;-) tak samej w tabelce 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula76
Ja bym bardzo chciała, tylko najgorsze jest to, że jak mam dni płodne to mój mężuś albo na popołudnie do pracy i wtedy do 1 w nocy albo na noc. Strasznie trudno nam się zgrać. Ja czasami myslę, że to jakaś kara, bo chciałam mieć wszystko poukładane, praca, mieszkanie a potem dzidzia. Trzeba było iść na żywioł a nie odcinać bileciki. No tak mądry polak po szkodzie. Ale to nic nie dam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula76
czemu ja się pojawiam na pomarańczowo a wy na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym wiedziała że nie będzie nam się udawać zajść to zamiast antyków to bym się wzieła do roboty 2 lata przed ślubem. Ale kto wiedział:-( że to dla nas takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Paula ja też zwlekałam bo najpierw chciałam mieć \"dobra materialne\" i teraz mam. Żałuję tylko że tak długo brałam tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula bo my mamy zrezerwowany nick. Na pierwszej stronie forum można sobie zaczernić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku skończę 28 lat Pochodzę z Koszalina Od prawie 3 lat mam cudownego męża. Wiem, że zawsze moge na niego liczyć. Staramy się o dziecko od maja 2006 - jak dla mnie to długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
Uuuu...własnie wróciłem z kwesty Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy.zmarzlem troszeczkę ale co tam pomoglem raczej symbolicznie, ale zawsze jakis swój udział mam.no i serduszko dostałem a dziewczynki też były?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpiszcie się do naszej tabelki. Ja nie byłam, niestety mój mąż cały dzień przespał, ostatnio dużo pracował więc szkoda mi go było ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn--ia moja koleżanka zza biurka też brała tabletki i to chyba przez 8 lat i zaszła w ciąże, fakt że nie za pierwszym razem ale udało się po kilku miesiącach. Nie ma reguły - znam osoby, które odstawiły tabletki, odczekały kilka miesięcy i ciąża jak na zawołanie. Tylko my jesteśmy jakieś takie pechowe nieudane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem myszko, że nie ma reguly ale ja od 8 miesiecy po przerwaniu tabletek nie mogę wyregulowac @. MAm co 40-50 dni:( i to jest mój duzy problem bo nie wiem kiedy mam owulację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazia o jakiej tabelce mówisz i jak się do niej wpisać? strasznie u mnie wieje za oknem światło gaśnie co chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wybitnie durna bylam.....harmonet lat 6!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( staramy sie moze i nie az tak dlugo (choc juz mi sie dluzy) a od ponad roku tabsow nie biore...do wrzesnia nasze jedyne zabezpieczenie to stosunek przerywany..czyli metoda anty zadna..a dzidzi nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31 .01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 .......................? myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ...... ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 myszka123/Koszalin.........28............. ?.......................? Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............5................. .....15.09.2007 Wpisz sobie ile cykli się staraszi kiedy masz dostać @. Tabelke kopiujesz, póżniej wklej i dopisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--ia rzeczywiście Twoje cykle są strasznie długie. U mnie cykl trwa 25-26 dni. Tylko na tydzień przed @ zaczyna mi się plamienie - pójdę teraz do lekarza z tym - mam nadzieję że pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cilest 2 lata to w sumie niedługo a tak mi namieszały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też długo brałam tabletki, odstawiłam w lutym 2006, a od września próbujemy i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31 .01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 .......................? myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ...... ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 myszka123/Koszalin.........28............. ?.......................? Paula76......................31...............5.....................ok.11.01.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............5................. .....15.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfitka
Ja tez bralam prochy, w sumie cztery lata na Cilescie. Przed okres byl w miare regularny (35-37 dni) a po odstawieniu to moglam szukac wiatru w polu :) Chyba tez bym sie chciala wpisac do tabelki ale nie wiem ile cykli sie staram. W sumie zaczelam od nowa sie leczyc po rocznej przerwie i jest to trzeci cykl, to tak wpisze. Przez pierwsze dwa lata mialam tylko Duphaston na regulacje miesiaczek, ale nie mialam owulacji, czyli jakbym sie nie starala. Mowia, ze jak sie nie starasz to zajdziesz - nie ja. Pozniej zaczelam brac closilbegyt ale dalej nic z tego nie wyniklo. Te proby trwaly pol roku. A pozniej znow byl rok przerwy, a teraz zaczelam od nowa. Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31 .01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 .......................? myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ...... ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 myszka123/Koszalin.........28............. ?.......................? Paula76......................31...............5....................ok.11.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3.................ok.30.01.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............5................. .....15.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
dobry wiczor jest mi juz nieco lepiej - przezucilo mi sie natomiast na sluch-jestem glucha :-( ja nie wiem co za chorobsko mnie dopadlo.Mam nadzieje ze z Toba martyniu jest juz lepiej!!! Dianko-duuzoo wypoczywaj i rozmawiaj z lekarzem o swoich obawach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to podobnie jak ja. Też najpierw duphaston ale owulacji nie miałam i teraz 3 cykle clobestyget. Ten cykl mam przerwe i zmieniam gina. Tylko że ja w szybszym tempie przerobiłam te leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×