Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

wiecie co ? mam znajomych - ale takich nie za bardzo bliskich - wiem ze starali sie o dzidzie całe 6 lat ... nie zabezpieczali sie - badania mieli ok ... obydwoje strasznie pragneli dziecka - chyba zblokowali się psychicznie ... ta dziewczyna ma teraz 33 lata jej maz duzo wiecej chyba z 37 ... 1,5 roku temu zaszla w ciazę - i tak się cieszyła - straciła ją w 8 tygodniu - potem juz przestała myslec o dzidzi - i po 4 miesiącach znowu była w ciązy- teraz ma piekniuchne bliźniaki - chłopczyka i dziewczynkę :) cuda się zdarzaja - naprawdę ! obiecuje ze w wolnej chwili napiszę do Was wszystkich na e -maile - musze sie tylko zebrac troszkę ... na razie zmykam do robienia zapiekanki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - nie martw się na pewno doczekacie się maleństwa ... a takie robienie bejbuska na wiariata - nic nie da - bo przeciez sama wiesz nic na siłę - daj sobie troszke czasu - albo pojedz do minka i badzcie - razem - to i bejbus pojawi się szybciej 5 prob to cholernie mało ja tam wogole jeszcze nie mysłałam ze cos jest źle ale 17 to dopiero wynik co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Witam rowniez Fione! To dziwne ze masz regularne cykle i potwierdzona owu a mimo to nie mozesz zajsc w ciaze.U mnie calkiem odwrotnie:wlasnie cykle sa nieregularne i brak owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 prób nie świadczy o niczym złym, będzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest najgorsze, że nie wiadomo co jest nie tak. Ostatnio miałam robione HSG, przy pierwszej próbie nie poszło w prawy jajowód, ale przy drugim podejściu udało się. Strasznie się cieszę, że drożność jest w porządku ... i może teraz się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie te próby właśnie są ważne, bo wcześniej też sie specjalnie niezabezpieczaliśmy, tylko na wyliczanie dni i ti tak na oko.dziwie sie że nie wpadliśmy. Trini niemogę narazie do niego jechać, bo niemiałabym gdzie spać, a w jego firmie dziewczyn nie ma, i sami faceci mają mieszkanie firmowe.ze znalezieniem czegoś też niełatwo, a ceny koszmarne, więc na razie gnije w domku.ide na kawke, resztke familiady i złotopolskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, fiona i mała jak planujecie narazie z nami pozostać to dopiszcie sie do tabelki, jest na stronie 133 z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Moja siostra miala regularne cykle i owu i sie martwila bo nie mogla zajsc w ciaze odrazu ale w czwartm cyklu prob jej sie udalo.Teraz jest w 5 tygodniu ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
witam nowe koleżanki. Fiona kochanie powiedz cos więcej na temat hsg tez mnie to czeka i jestem bardzo ciekawa czy mialaś robione ze znieczuleniem i ile placilas i czy bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
dziewczynki spadam na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
kukusiu dzięki za list jak tylko znajde nadchnienie to tez coś napiszę Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu, hsg miałam robione w szpitalu, dostałam skierowanie od lekarza i poprostu przyjęli mnie na oddział, więc nie płaciłam. Najpierw dostałam znieczulenie i po ok. 45 min zaczęło się badanie, trwało ok 20 min. Badanie jest bardzo nieprzyjemne ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fiona miałas szczęście, moja kolezanka jak chciała zbadac hormony to ją lekarz połozył na jeden dzień do szpitala żeby nie musiała płacić, mój gin niestety wszystko kaze mi robic prywatine. Mała widzę ze wiele mamy wspólnego, nieregularne cykle, brak owulacji..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z hsg to naprawdę mi się udało. Z tego co wiem to ceny są bardzo zróżnicowane od 800 do 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nasza pazia ma robić chyba jutro o ile dobrze pamietam i pisała, że bez znieczulenie 200 zl a ze znieczuleniem chyba 600 czy 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez znieczulenia??? nie wyobrażam sobie tego badania bez znieczulenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_26
hej:) a powiedzcie mi, czy laparoskopia tez jest płatna? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia, może to głupie pytanie ale w jaki sposób można dopisać się do tej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, to lekarz może dać skierowanie do szpitala i wtedy jest bezpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, witaj, musizz otworzyc sobie stronę z tabelką, zaznaczyć tekst, potem kliknąc prawym klawiszem mysy i skopiowac albo wsciśnąć Ctrl+c, a potem na ostatniej stronie kliknąć odpowiedz na ten temat i w swojej wypowiedzi wkleić tablekę - prawy klawisz myszy - wklej albo Ctrl+v i po bólu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
No wlasnie ja tez nie wiem jak mam dopisac sie do tej tabelki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dokładnia tak jak wyjaśniła omega, apropo, omego a ty sie niewpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_26
ja tez nieśmiało pytam czy mogę do was dołączyć i tez się wpisać?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak niewiecie jak sie wpisać to podajcie swoje dane te o które w tabelce chodzi a ja was dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............15................ ......05.03.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............18................ok.26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica......26..............4............... ......???????? Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....26............ 22........................ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8............... .......08.02.2007 Paula76/Olsztyn.............31...............5.......... ...........20.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 kukusia.......................25.............6.......... mala_25.......................25.............6...................ok 18.02.07 Udalo mi sie dopisac do waszej tabelki i mam nadzieje ze wkoncu dolaczymy do tabelki nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wyjaśnienie! myślę, że teraz sobie poradzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, mnie to już raczej nie wypada się wpisywać;) spójrz na mój suwaczek i wszystko jasne, choć nie do końca. Ja wam tutak raczej matkuję, doradzam wtrącę swoje trzy grosze, ale się nie staram o dzidzię, teraz bardziej czekam na wnuka,brrr;) Ja już dawno postarana i to dwukrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............15................ ......05.03.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............18................ok.26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica......26..............4............... ......???????? Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....26............ 22........................ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8............... .......08.02.2007 Paula76/Olsztyn.............31...............5.......... ...........20.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 kukusia.......................25.............6.......... mala_25.......................25.............6.......... .........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków..............30............24....................17.02.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×