Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dzięki Surfitko więc wezme od dzisiaj ten duphaston, też mi się wydaje, ze nie bedzie miał wpływu w końcu bedę badań inne hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy któraś z was miała robione badania na przeciwciała antykardiolipidowe IgG, IgM oraz przeciwciała przeciw plemnikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczynki niby z usmiechem ale czasem to chce się po prostu wyc do księzyca - jak kojot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni, czasem powyc tez trzeba. Calkiem ciekawy dziwek ;) Ja juz swoje wywylam i gardlo mnie rozbolalo i zrobilam sie obojetna. Moze los mi cos w koncu przyniesie i dostane cos od zycia. Wiadomo, ze trzeba mu pomoc. Wiec pomagajmy dziewczyny. Fiona nie robilam tych badan i nie mam pojecia co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko co do hormonó, bo lekarz kazał mi zrobić fsh 7 dc, a wszędzie czytam ze najlepiej jest zrobic 3 dc i bądź tu madrym, w jakim dniu wy robiłyscie fsh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martniu, zadzwon do niego, od czegos przeciez jest. To twoje zdrowie i twoje cialo. A ja nie pamietam kiedy sie robi te hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też nie bardzo wiem co to za badania, przeczytałam że to pierwsze powinno robić się w przypadku kiedy są poronienia a to drugie sprawdza czy mój organizm nie \"morduje\" plemniczków. Myślałam, że może któraś z was wie coś więcej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowa. Postanowiłam napisać, bo nikt z mojego otoczenia mnie nie rozumie...Może Wy?? Pewnie są tu dziewczyny, które starają się dłużej o ciążę, bo ja dopiero trzy miesiące. Ale właśnie- dla mnie to \"już\" trzy miesiące. W grudniu zaliczyłam tzw. ciążę biochemiczną, czyli, że była, ale za chwilę już jej nie było. Wiecie na pewno o co chodzi. I problem w tym, że już zaczynam świrować. Zamiast cieszyć się świeżo upieczonym mężem, to się dołuję. Mam jednak już trzydzieści lat (nie trafił się przedtem odpowiedni kandydat na ojca...) i myślę, że coś jest nie tak. Nikt z rodziny i znajomych mnie nie rozumie, wszyscy bagatelizują ten problem, w tą ciążę biochemiczną nikt za bardzo mi nie chciał uwierzyć. Miałam wrażenie, że myśleli, że kłamię i to sobie wymyśliłam. Dziewczyny z mojego środowiska są na etapie \"posiadania\" chłopaka i nie szykują się do ślubu, jedna za to się rozwodzi, więc ich głównym tematem rozmów jest narzekanie na facetów. Mój problem ich nie obchodzi. Na przykład dzisiaj kiedy powiedziałam, że podobno o adopcję można się starać dopiero po pięciu latach małżeństwa (nie wiem, czy to prawda) powiedziały, że słusznie, bo to jest dla dobra tego dziecka. Rozumiem, ale jak się czuje ta osoba zainteresowana na przykład adopcją (rozważam na razie teoretycznie) jak jej się powie, że ma czekać pięć lat ? Czemu nikt mnie nie rozumie? Mąż bagatelizuje i mówi, że na pewno się uda (no co ma zresztą mówić). Czy tylko ja mam świra już po tak krótkim czasie, czy to wina mojego wieku ? Nic mnie nie cieszy. Może ktoś tu mnie wysłucha. Pozdrawiam Was, pokrewne (być może) dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki fiona tak własnie czytam na różnych stronkach medycznych ze robi się w 3 dc, nie wiem czmu mój lekarz powiedział że w 7dc. Gdybym zrobiła w 3dc to mogłabym już w przyszłym miesiacu zaczać leczenie clo. i badź to mądrym. Maryna witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja robiłam fsh to na wynikach były podane różne normy w zalezności od dnia cyklu i trzeba było wiedziec samemu, w którym dniu było badanie robione, żeby potem dopasowac wynik z normą. Tak więc chyba nie ma znaczenia, w którym dniu zrobisz, bylebys wiedziała, że to było np. akurat 7 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wam wszystkim, zrobie tak mysle w 5 dc, a duphastonu jednak nie będę brała, poczekam dłuzej, poza tym przypomniało mi sie ze w marcu jedziemy z mężem na wycieczkę na 10 dni, wiec to lepiej że leczenie zaczne za 2 miesiace, bo i tak bym nie miała jak isc na moitornig. dziękuję wam jeszcze raz za wszytsko - dobrze, ze was mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałyście dużo, aż nienadążam czytać. witam nową koleżanke. my cię tu wszystkie rozumiemy bo też mamy ten sam problem.więc pisz co ci leży na serduszku. zawsze to lepiej jak można sie wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Hej dziewczyny,wkoncu dostalam sie do komputera i przeczytalam wszystko co pisalyscie.2 godziny temu wrocilam od dentystki,nie bylo zle,nic nie bolalo. Paziu mi tez jest przykro ze twoje badanko sie dzis nie odbylo,ale trzymaj sie,bedzie dobrze... martyn--ia bierz duphaston by skrocic cykl bo szkoda czasu,moim zdaniem on nie mam wplywu na badanie fsh i testosteronu,ja testosteron robilam dzien po odstawieniu duphastonu i gin mowila ze to nie ma wplywu na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maryna, czy lekarz zlecił Ci jakieś badania, czy wytłumaczył co mogło być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu pochwal się gdzie sie wybieracie żebyśmy miały czego pozazdrościć :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Ja tez jestem ciekawa gdzie martyn--ia sie wybiera ze swoim mezusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem jak ja wytrzymam bez was tyle czasu, mój mąż to sie śmieje, ze się od Was uzależnilam, matko nie wiem co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no matryniu, nie bądź samolubem, chyba weźmiesz ze sobą przyjaciółki ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
martyniu a poza tym to sie ciesze ze bedziesz stymulowana clo,to rzeczywiscie jakas nadzieja ze wkoncu owulacja wystapi.Ale ja chyba jednak zmienie gin,ja pytalam moja o ten clo a ona nie,uparcie ze mam przyjmowac duphaston pol roku,przeciez to nie lek na owu.Jej nie zalezy na czasie a mi tak! Dlaczego mam tracic nastepne pol roku skoro wczesniej mozna wywolac owu,a wy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a ja to nawet niebyłam badana czy mam owul. powiedzcie mi żeby to zbadać to musi mi zrobić usg czy jak? czy mam sobie kupić te testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu ja od 11 dnia cyklu co 3 dni chodziłam na usg, dzis mam 22 dc i pęcherzyki mają 5 mm(żeby miała być owulacja to muszą mieć minimum 20-25) wiec u mnie nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam duphaston i już nie bede więcej sie zastanawiac, zostało mi 9 tabletek wiec wezme te 9 i poczekam na @, potem w ok 5 dc zrobię fsh i testosteron , pojde do gina i poczekam na nastęopną @ i zaczne leczenie, ale zamieszałam co. Wybaczcie że dzis wam tak truje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko, nietrujesz. ja dzięki wam to już cokolwiek wiem, bo wcześniej to byłam zielona. teraz w sumie jeszcze też ale zaczynam kapczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Kukusiu poza usg to mozna sprawdzic po tempce:jest niska przez caly cykl,noi oczywiscie brak sluzu plodnego ,po tym tez teraz poznaje ze znowu nie mialam owu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×