Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość mala_25
Witajcie dziewczynki. Chcialam sie z wami przywitac:) Weekendu tym razem nawet nie odczulam,bo moj maz nawet w niedziele musial isc do pracy:( ale nastepna niedzielke sobie odbijemy.Ja niedlugo ide do dentysty, jak wkoncu zafasolkuje to musze miec wszystkie zabki zdrowe.Zycze milego dzionka.Caluski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gorąco jak ja się boję dentysty, brrr ;( ale wiem że wkrótce i mnie to nie ominie, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześc dziewczynki wlaśnie dowiedziałam sie ze moja kumpela jest w ciązy i nie byloby moze w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt że bardzo dlugo sie starali i nawet niecały rok temu urodziła dwie dziewczynki na początku szóstego czy piatego miesiaca i niestety nie przezyly wie teraz pwiem szczeże że bardzo sie ciesz że znowu jest w ciąży i mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko ok czego naprawdę jej zycze. Wiecie co ten rok chyba naprawdę bedzie szczęsliwy dl nas. Mam taka nadzieje i że nam tesz sie uda kochane trzeba w to wierzyć niema beznadziejnych przypadków kiedzy sie iwerzy Pozdrawiam icaluje was wszystkie mocno . Mam prośbę trzymajcie równiez za nią kciuki z góry dziekuje Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Hej Karolcia! Nie ma sie czego bac,ja tez sie bardzo balam ale odkad chodze prywatnie do mojej stomatolog to ide nawet z przyjemnoscia,daje mi dobre znieczulenie(winogronowe) i nic nie boli takze luzik.Wieczorkiem tu wpadne,dowiedziec sie jak tam pazia po hsg i co tam gin powiedzial o wynikach martyn--i.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
a gdzie podziewa sie nasza kukusia?? coś jej dzisiaj nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Czesc sysiu.Oczywiscie trzymam kciuki za twoja kolezanke,wierze ze bedzie dobrze.I ja tez mam nadzieje ze nam sie wkoncu uda i oby nastapilo to w tym roku.paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sysiu cieszę sie bardzo i oczywiscie trzymam kciuki, musimy wierzyć w to że nam również się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki, ale mam bardzo dużo nauki i unikam kompika, bo miałam tyle czasu na kucie ale wolałam siedzieć z wami a teraz zdałam sobie sprawe że będzie mi ciężko wszystko naraz pojąć. mam ostatnie 4 egzam ale takie najgorsze i nauki wbród.najgorsza matma, robie zadania i robie ale nic nie kapcze.jestem lewa z matmy. sysiu ja też trzymam kciuki, bo uważam że stracić urodzone dziecko to jeszcze gorsze niż go wogóle niemieć.to chyba bardziej boli.moja kuzynka straciła 2 dzieci, pare dzni po porodzie ale naszczeście teraz ma córeczke i jest ok. uciekam do rycia.może zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie bójcie sie dentysty.bo to musi byc zrobione i tyle no chyba że chcesz byc szczerbata.to go unikaj.ja ide w czwartek.tez sie troche obawiam ale wiem że muszę i co mam zrobic.zreszta zależy co bedzie miało byc robioone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide za tydzień z ostatnim ząbkiem i spokój nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Dziewczyny dzieki wam wszystkim. Spokojnie z tym dentysta dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! ja tylko na chwilkę bo zaraz lecę do gina to wam wszytsko opowiem jak wróce, sprawdzam tylko co pisałyscie, zeby nie miec potem za dużych zaległosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, na chwile. ciekawi mnie co tam u paziulki, nic niepisze, może jeszcze nie wróciła? Martyniu ty też daj znać co tam. Paula a co ty sie ostatnio nic nieodzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu odwołali z powdu zepsutego sprzętu:-( już się tak naryczałam że oczy mam zapuchnięte. Na szczęście mąż zapisał mnie na jutro do lekarza przy szpitalu i prawdopodobnie będę miała hsg w przyszłym cyklu w szpitalu i to za darm. Jutro coś więcej napisze bo dzisiaj jestem tak zdenerwowana że nic mi się nie chce pisaać ani nic pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz coś z innej płytki, tak na wesoło.skopiowałam z innego topiku. WYPOWIEDZI DZIECI 1. Wiewiórka żywi się orzechami bardzo twardymi, bo gdyby nie jadła twardego pożywienia, to by jej zarosła paszcza. 2. Porażonego prądem należy przede wszystkim wyciągnąć z kontaktu. 3. Poznać, że koń jest chory, po tym, ze traci swą naturalną wesołość i jest zamyślony. 4. Las ten był tak brzydki, ze wcale nie miał drzew. 5. Najczęściej spotykanym ssakiem górskim jest góral. 6. Znanym drapieżnikiem leśnym jest drapichrust. 7. Szkielet utrzymuje nas na nogach. Gdyby nie było szkieletu, to mięso ciągle spadałoby na ziemię. 8. Ptaków nie należy potępiać. 9. Ludzie nie maja ogonów, bo do odpędzania much wynaleźli packi. 10. Źródłami mineralnymi nazywamy źródła, w których rozpuszczona jest sól, cukier, mleko i inne lekarstwa. 11. W zimie należy dokarmiać leśne zwierzęta, aby były smaczne na wiosnę. 12. Człowiek rozmnaża się nie przez pączkowanie, tylko przyjemniej. 13. U mrówki wyróżniamy nóżki, brzuszki, różki itd. 14. Jaskółka jest zwierzęciem, tylko że w powietrzu. 15. Gdyby nie szkielet, to człowiek byłby workiem z mięsem i ze smalcem. 16. Aby się nie zarazić, to trzeba myć wszystkie owoce i nie jeść na tej samej misce co pies. 17. Kogut różni się od kury tym, ze ma ostrogi, jest bardziej spadzisty, pieje i nie znosi jaj. 18. Po skończonym wdechu odkładamy nasze usta na bok. 19. Zając ma cztery nogi. Tylne ma dłuższe, a przednie krótsze i gdy leci to skacze. 20. Krowa jak urwie koniczynę, to żuje i połyka, a owca odwrotnie i taka jest miedzy nimi różnica. 21. Porodem nazywamy wydalenie organizmu na powierzchnie ziemi. 22. Ludzie pierwotni żywili się łonem natury. 23. Grzyby są jadalne i trujące, mając przez to dużo do powiedzenia w gospodarce. 24. Opiszę psa. Ma nogi i głowę przyczepioną do tułowia. 25. Ptaki bardzo różnią się od gadów - lataniem i budową gęby. 26. Wilki zaliczamy do zwierząt zębatych. 27. Błony komórkowe spełniają bardzo ważną funkcję w życiu komórki: wiedzą kogo wpuścić, a kogo wypuścić, czyli funkcję celnika. 28. Białe motyle, których dzieci jedzą kapustę, nazywają się kapuśniaki. 29. Do chorób zawodowych zaliczamy: pylicę, gruźlicę i rzeżączkę. 30. Układ oddechowy służy do wydalania płuc z organizmu. 31. Dziedziczność pozwala wyjaśnić, dlaczego - skoro dziadek i ojciec nie mieli dzieci - także i my będziemy bezdzietni. 32. Ja nie wierzyłem w bociany, ale one są naprawdę, co widziałem w locie. 33. W puszczy żyje dużo drapieżników, które mogą człowieka pożreć, zadusić i zostawić. 34. Najmniejszą częścią organizmu jest palec. 35. W lesie rosną różne drzewa, a mianowicie wysokie, średnie i małe. 36. Temat lekcji: oglądanie ryb wodnych. 37. Higiena polega na pomnażaniu dzieci w internatach i szkołach. 38. Pingwiny nie mogą latać, bo nie mają śmigieł. 39. Ślimak ma jednocześnie płeć żeńską i męską, ale z tego nie korzysta. 40. Dorsz jest to ryba wędzona. 41. Królik składa się z głowy, nóg, brzuszka i kożuszka. 42. Człowiek zjadłszy mięso z wągrem, przekształca się w tasiemca. 43. Niedźwiedź staje na tylnych łapach i rzuca nimi we wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu tak mi przykro. ale masz ten plus że będzie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dianko, ciesze sie ze z babcia coraz lepiej. Paziulko, przykro mi, ten stres i na dodatek strata cyklu i ciagle nic nie wiadomo. Ale dasz rade. Glowa do gory. Kukusia, z matma to trzeba od poczatku. Jak zgubisz jeden dzial, to potem cala reszta szwankuje. Jak nie rozumiesz czegos to nawet wroc do liceum do podstaw, postaraj sie zrozumiec i wtedy sprobuj z tym co teraz masz. Jak przypomne sobie swoje studia, brrr, na drugim roku mialam w sumie 22 godz. w tygodniu tylko scislych przedmiotow :/. Ale i tak to chyba lepsze od wkuwania regulek :) Dziewczyny, dentysta tez czlowiek :) Ja tez sie boje, szczegolnie jak juz dlugo nie bylam. Jak potem wejde w trans to moge chodzic codziennie. Ale i tak podobno mezczyzni sa gorsi ( plemniczku ;) ) . Ich \"bardziej boli\", zawsze. Kukusia, dobre te teksty, dzieciaki sa kochane :) A u mnie wszystko OK. Tempka dalej wysoka, @ nie ma. Wszystko sie totalnie poplatalo. :) Ale wcale sie nie przejmuje. Za tydzien znow to poukladam. A teraz sie swietnie czuje. Nudnosci ustaly, bole jajnika tez, zreszta tak dobrze to sie dawno nie czulam. Na razie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - przykro mi naprawdę. ja wróciłam własnie od lekarza. A więc już wam wszystko opisuje. Jeśli chodzi o progesteron to 3,5 - nie jest źle, tak powiedziała pani doktor, ale estriadolu mam za mało. Pęcherzyki dalej mają 5 mm wiec owulajci na pewno nie będzie. PO nastepnej @ - w 7 dniu mam zrobić fsh i testosteron, i przyjsc z wynikami. Zaczynam leczenie Clostilbegyt(o ile dobrze napisałam tą nazwę) ale dopiero za 2 miesiace, gdyż w przyszłym cyklu lekarz nie chce zaczać, ponieważ njapierw musi mieć wyniki z fsh i testosteronu, które mam zrobic w 7 dc, a Clo chce zaczać od 5 dc, wiec w przyszłym miesiacu nie będzie to możliwe bez reszty wyników. Powiem Wam kochane że wstapiła we mnie nadzieja, te 2 miesiace jakoś zlecą a wtedy pani doktor mnie pocieszyła, ze po Clo owulacja powinna wystapic na 99% i z zajsciem w ciaże nie powinno być już dużego problemu. Żałuję tylko że wcześniej nie zrobiłam wszytskich hormonów bo wtedy leczenie by sie zaczęło od nowego cyklu a tak muszę czekać jeszcze 2 miesiące, ale jestem jakoś pozytywnie nastawiona- chyba tym, że trafiłam na odpowiedniego lekarza!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu i paziu wiem, że wy leczyłyscie sie Clo możecie mi cos ięcej napisać na ten temat. Tak sobie teraz mysle, że zapomniałam zapytać lekarza czy moge wziąść teraz duphaston, aby skrócić cykl, generalnie bym mogła bo mam dosć mało progesteronu, ale nie wiem czy ten lek nie bedzie miał wpływu na wyniki z fsh i testosteronu? Może wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka ... własnie wsuwam rybke po grecku - dopiero wrocilam do domku Paziu - strasznie mi przykro - oni nawet nie wiedza ile stresu musi przezyc kobieta która nastawia się na to badanie - osły i juz ... z tego co wiem to jak bedzie trzeba - to i ja mam miec to badanie - od razu skier. do szpitala - bo lecze się przez NFZ ... zobaczymy jednak co bedzie - jutro wizyta u gina - ciekawe co mi powie - pewnie bede miec robione usg - a jestem w trakcie stranek takze nie wiem - moze to nie zaszkodzi - jak myslicie ? pooglada sobie moje pecherzyki - w grudniu miałam 3 - jeden 23 mm dwa pozostałe troszke mniejsze ... także może ta niedrożnośc wszystko psuje - bo kiedys czesto miałam rózne zapalenia - a po tym o zrosty łatwo chyba ? nie znam się ale teraz I grupa cytologi - nie mam więc żadnych stanów zapalnych - wszystko wyleczone i po braniu tych dwóch antybiotykow o których Wam pisalm strasznie bolał mnie zoładek - teraz pije siemie lniane i juz jest lepiej - no tak na jedno pomaga na drugie szkodzi :( jestem jednak dobrej mysli i tak jak martynia - nastawiam sie na leczenie - by moje baby miało przyjazdne warunki do osiedlenia się we mnie i było po prostu doskonałe :) tak sobie tłumacze - by z usmiechem przetrwac wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, zadzwon do lekarza i zapyytaj o ten duphaston. Ja mysle, ze nie ma wplywu. Zawsze dostawalm skierowania na badania a w kazdym cyklu bralam duphaston. Ale lepiej sie dopytaj. Trzymam kciuki, aby po clo ci sie udalo. Nie tylko owulacja, ale przede wszystkim ciaza :) Ja to musze jednak byc strasznie pechowa. Na mnie clo nie dzialalo jak powinno. Ale na wiekszosc kobiet dziala. Wiec zycze ci bys byla w tej wiekszosci :) I na pewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Paziu, wielka szkoda, że badanie sie dzis nie odbyło, ale głowa do góry - będzie dobrze!:) Surfitka - ta stała wysoka tempka raczej dobrze rokuje...:):):) nic nie mówię, żeby nie zapeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, nie dziekuje, bo sie nie uda :) I sie nastawiam bo z moim organizmem wszystko jest mozliwe. Juz mu wogole nie ufam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko rozumiem, że biorac duphaston robiłas badania hormonów, tak? Nie chcę dzwonić i zawracać lekarzowi głowy, też mysle, ze to nie bedzie miało wpływu bo nie robię przeciez wyniku z progesteronu tylko fsh, także od dzisiaj zaczne brać duphaston, wtedy za ok 10 dostane pewnie @ i nie będę musiała czekać do 40-50 dni, szkoda mi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak martyniu. W kazdym cyklu bralam duphaston, i czasem robilam rozne hormony. W sumie duphaston to progesteron, ktory powinien naturalnie wystepowac w organizmie w drugiej fazie cyklu w zwiekszonej ilosci. Chyba nie powinien miec wplywu, zwlaszcza, ze na badanie pojdziesz dopiero z 10 dni po odstawieniu. Chociaz pewnosci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Jak ja nie lubie poniedziałków... dopiero dotarłam do domu i zamiast zabrać się za sprzątanie, gotowanie i wyjść z psem na spacer to ja do komputerka i sprawdzam co u Was słychać :) Paziu bardzo mi przykro, że nie udało się dzisiaj zrobić hsg, ale głowa do góry - nie ma tego złego ..... Miałam robione to badanie całkiem niedawno i wiem jaki to stres Sysiu, trzymam kciuki za Twoją koleżankę i za Was (Nas) wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×