Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

również dołączam się do urodzinowych życzen !! przede wszystkim spełnienia pragnienia macierzyńskiego! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 tak sobie myślę,ze kukusia rzeczywiscie mogla pojechac do większego miasta aby sie pozadnie przebadac! Oby nam przyniosła same dobre wiesci. ja kiedys mialam takie krwotoki (nieustające)ale to przez tab.anty...zle dobrane i wyladowalam dwa razy w szpitalu...nikomu nie polecam-bynajmniej u mnie w miescie (strasznie obskurny szpital).Nie mowiac o fotelach gin.z lat 60-tych...fffuujjj,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę wszystkiego najlepszego spełnienia wszystkich marzeń a w szczególności tego jednego..:-) Kukusia odezwij się jak tylko będziesz daj nam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na chwile zobaczyc co z kukusią ale jeszcze nic nie wiadomo? odezwij się do nas jak tylko bedziesz mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusi dalej nie ma, ciekawe co sie dzieje, oby wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Oj ta kukusia, ciekawe co u niej. Ale nie zapominajcie o tym, ze kukusia przed myciem okien robila test ciazowy i o ile mnie pamiec nie myli wyszedl negatywny. Mi tez test wychodzily pozytywne ( co drugi) a w ciazy nie jestem. Ale trzymam kciuki, zeby u niej bylo na odwrot. HAPPY BIRTHDAY KAROLCIU 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu kochana : Zycze Ci szczescia tak wielkiego jak ogrom nieba. Slonca, ktore pomimo zla i okrucienstwa tego swiata Dzien po dniu wstaje i obdarza nas cieplem swoich promieni. Duzo wzlotow i szalenstw, Dobrych madrych i oddanych przyjaciol, Cudownych uczuc ktore zawsze trafiaja w odpowiednie miejsce i do Odpowiednich ludzi. Wytrwalosci by kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego Oraz aby nieosiagalne cele staly sie zdobyczami codziennosci I jeszcze jednego : fasolka pieknego :) :) :) martwie się kukusią - ale mam nadzieje - ze wszystko jest oki ! ja dopiero wrocilam do domku - dzis dzień wyplaty - a do tego super wiadomosc - mój miniek dostal extra podwyzke - rzędu mojej pensji :) także jutro jak nie załatwie pewnych spraw z szefem - moze się wszystko rozwiaże ?? poszalelismy troszke po sklepach - kupilam mężusiowi - 2 pary pieknych sztruksow - orzechowe i jasny beż do tego t-shirty i 2 eleganckie koszule .... wpadliśmy do Rossmana - i obkupilam się w kosmetyki :) w sklepach gatty w rajstopki i super wzrokowate podkolanówki ... oj - cudownie - nie myslcie ze jestem materialistka - ale ostatnio było troszke krucho - przez ta splate samochodu - teraz troszke odzyjemy - szczególnie ze moj minius niepróżnuje i juz dwoch klientow ma na napisanie aplikacji - także - znowu super bonusy ... podjelismy decyzje - we wrzesniu lub pażdzierniku - jak oczywiscie nie bede w ciaży wyjeżdzamy do cieplych krajow - Egipt , Grecja - odpoczac - bo nawet nie mielismy swojej podroży poslubnej - a w końcu w czerwcu mija nam 4 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z Kukusią?. Czekam i czekam i znaku życia nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity to suupeerrr :-D bardzo się cieszę Twoją radoscią !! :-) byłam z m.u babci po oponki letnie do autka a pózniej na zakupkach -wpadłam na chwilę zobaczyc co z kukusią - a tu dalej echo ,,,, jutro na 7 do pracy,wiec trzymam kciukasy :-) zajrze w miare mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...plamienia mam okropne-w sumie to juz dawno takich nie miałam.buzialki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jestem ciekawska,ze musialam jeszcze zajrzec...męza wysłalam do sklepu po piwko:-)....a tu na topiku pusto :-( karolcia pewnie torcik zajada i szmpanka pije ;-D pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dopiero teraz miałam czas aby przeczytac wiadomosci :?/ Smutno tu Kukusia Jak się słońce życzę aby wszystko było OK . Widze zę dziewczyny szybko zareagowłay i dawały dobre rady . Kochane zawasze można na was liczyc . Dobrej nocki Zycze i powodzenia KUKUSIA Wszystkiego najlepszego dla Pauliny :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Długo mnie nie było,ostatnio nie najlepiej się czuję,nie mam ochoty na nic nawet na posiedzenie przy komputerku,wszystko jakieś takie dziwne.Pamiętacie jak pisałam Wam że moja koleżanka po 9 latach starań w końcu zaszła w ciążę,niestety kilka dni temu dowiedziałam się że poroniła:(to był 11 tydzień ciąży:(tak strasznie to przeżyłam razem z nią,czuję się jakaś rozbita po tym wszystkim,opowiadała mi jak to się stało,a ja nie mogłam powstrzymać łez tak było mi źle,organizm odrzucił ciąże:(Tak strasznie się cieszyła,uważała,dbało o siebie nosiła dzidziusia 11 tygodni a teraz nie ma już nic,nawet nie wiecie jak ciężko mi,nie wiem jak mam ją pocieszyć,co powiedzieć,bo żadne słowa nie zwrócą tego co czuła przez te 11 tygodni,teraz jest na zwolnieniu,mówi że fizycznie czuję się nie najgorzej ale psychicznie kiepsko:(Nie wiem ale po tej wiadomości ja całkowicie zrobiłam się inna,nawet mój misiek zauważył u mnie zmiany,mówi że jestem od kilku dni jakaś inna,nieobecna,a mi tak strasznie źle na sercu...Kochane trzymajcie się cieplutko,postaram się zaglądać do Was na bierząco,no i muszę nadrobić zaległości w czytaniu bo widzę że się troszkę stron narobiło. Całuję Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu Wszystkiego Najlepszego,dużo zdrówka,szczęścia i wszystkiego tego o czym marzysz niech się spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w sobotni ranek, ja czuję się już troszkę lepiej, Monika bardzo mi przykro z powodwu Twojej koleżanki- Boze jak ten świat jest niesprawiedliwy!!!! Kukusiu co z Tobą odezwij się wreszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka ! PIEKNA DZIŚ SOBOTA .... mialam dziś porozmawiac z szefem i pol nocy nie spalam tak sie stresowalam - a nie ma go dziś w pracy - kurde - tak więc sprawa zostaje nie rozwiązana do poniedziałaku ... planuje dzis uprac dywaniki i przebrac posciel ... zobaczymy o której wyjde z pracy ... na razie robaczki Kukusiu odezwij sie bo zwariujemy z niepokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj trinity ty to masz nerwy z tą swoją pracą - współczuje. Ale coś tu pusto dziś na naszym topiku, pewnie spacerujecie w taką piękną pogodę, ja niestety nie mogę wychodzić z domu wiec siedze przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane pogoda piekna ALe Gdzie nasza KUKUSIA !!!! Kukusiu odezwij sie słońce Poprawiam tabelke NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... .ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30............ 7............ ........ok13.04.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ..15.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............12............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............9......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28...........???????....... .... ........?????????? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryniu - niestety - taki moj los- jeszcze dzis jak na zlosc wszystko tak idzie ze nie moge wyjśc wcześniej - w sumie w soboty mam nienormowany czas pracy - chciałm dziś to omowic z szefem ale nici - bo go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyleciałam z pracy i odrazu do kmputera,,,,,a tu dalej zadnych wiesci od kukusi.:-( moj ukochany juz na działce kopie :-) tak a\'propos działek to szczerze ich nie lubię i uwazam za głupi komunistyczny wymysł-szpecą miasto i zajmują ogromne polacie terenu ( zwlaszcza te w centrum miasta) my mamy dzialeczke na obrzezach...obok dziadka domku,ale trzymamy ją tylko po to,poniewaz prawdopodobnie miasto bedzie chciało odkupic te grunty pod budowę :-) a narazie trzeba \"cos\" robic,zeby rada dzialkowiczow nam nie odebrała :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. ....... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok13.04.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ..15.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............12............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............9......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28...........???????....... .... ........?????????? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 wklejam tabeleczkę - bo rano przyszła @ .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki co z wami ? własnie ogarnęłam troszkę domek - i zaraz smigusiam na działeczkę kukusi klapsa w tyłek za to nie odzywanie !! ja się denerwuję o jej zdrowie a ona ani zanku zycia nie dala od wczorajszego ranka... głowka mnie boli przez @ i stwierdzam,ze znów jest bardzo skąpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć akasiu ja cąły czas zaglądam ale jakoś tu dziś pusto, przykro mi z powodu@:( kukusiu odezwij się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szaleje w domku z pracy wyszlam cudem o 13 - bo nie dostarczono nam towaru na podstawie którego mielismy wykonać dana uslugę ... przyszłam do domu - niby mezulek posprzatał - ale wiecie jak te chłopy sprzataja - tylko to co widac - nigdzie nie zajrza - tak wiec wzielam sie za kuchnie i odstawianie kuchni gazowej - a tam szok - dziada i baby tam tylko brakowało ;) sprzatałam ajax - em i szorowałm aż wszytsko błyszczało :) taki ze mnie swirek ze teraz po prostu padam na pysk - do tego firany - prałam - posciel zmieniałam i teraz mam góre prasowania - ale po prostu mi się nie chce - lapki mnie trak bola i szczypią ze za chwilke ide sobie zrobic maseczke - bo sa suche jak wiór od tych detergentów - a w rekawiczkach jakos nie lubię ... KUKUSiu - co z toba słonko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze kukusia dalej się nie odzywa. Mam nadzieję, że jak sie odezwie to powie, że wszystko jest w porządku. Musimy po prostu na nią poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie w tym roku chyba daruję, przedświąteczne porządki typu mycie okien i generalnie sprzątanie. Będę leniuszkiem i sprzatnę tylko \"dla oka\", żeby nie było widać. Zresztą coś mi od wczoraj jajnik dokucza. Tak sie rozlewniwiłam na L4, że chyba sobie przedłuże do świąt. Normalnie nie wierzę co piszę, chyba mi motorek nawalił, bo zawsze zasuwałam jak dziki osiołek, a teraz mam takiego lenia że az wstyd. Ale trudno sprzątanie nie zając nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie !! dalej puchy - martyn--iu zdrowiej szybciorkiem :D Trini to sie narobiłas-ja juz kuchnie mam za sobą na całe szczescie - i dobrze ze mam plyte elektryczna - w poprzednich mieszkaniach gazówka to rzeczywiscie była katorga na czele z czyszczeniem palnikow!! ide sie szykowac bo robimy maly wypad do miasta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jakims cudem mi internet zadziałał.Posprzątałam, rozprawiłam się z podatkami i zmykam robic pranie. Też mam pracowitą sobotę. Ale duże sprzątanie zostawiam sobie na piątek, mam wolne. Martwię się o Kukusię, dziwne że nie daje znaku życia. Zeby nic złego jej się nie stało... Eliza strasznie mi przykro, aż się łezka w oku zakręciła. Ja też się boję, że jak juz w końcu po tych latach walki zajdę w ciąże to ją poronię. A najgorsze jest, że nie mam żadnego wpływu na moje hormony ! Akasiu, a liczyłam, że może tym razem zaskoczy...Nastęnym razem będzie lepiej :) Udanego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pięknie dziekuje za wszystkie życzenia od was :) w piątek świętowaliśmy z mężem, a wczoraj przygotowywałam imprezkę dla rodzinki, było 10 osób, torcik i inne pyszności, ale wieczorkiem nie miałam siły poczytać co u was mężuś zabiera mnie w czerwcu do Egiptu, ale będzie zabawa :) kukusia dalej sie nie odzywa, mam nadzieję że nie została w szpitalu na obserwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ale tu pusto od wczoraj, no tak taka ładna pogoda się robi wiec pewnie mniej czasu bedziecie siedziały w domu.Ja niestety nie mogę wychodzic na dwór wiec zagladam czesto. Wiecie co mi też wydaje sie ze kukusia (odpukac) została w szpitalu, bo myślę, ze w innym razie nie pozwoliłaby nam sie tak denerwować, no chyba ze coś ma z internetem nie tak. Oby to była ta druga wersja. całuję was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×