Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Kseniu, rewelacja, to jeszcze w tym roku będziesz się cieszyć dzidzią :) gratuluję i życzę wszystkiego dobrego :) no i nie ukrywam ale ci zazdroszczę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wpadłam tylko na chwilkę. Kseniu to cudownie, cieszę się razem z Tobą no i oczywiście Ci zazdroszczę (oczywiscie pozytywnie:)jadę teraz do szpitala może zajrzę później, ale nie obiecuję. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula 76 mam ten sam termin porodu co Ty!! starałam się ok. 2 lata i za nic nie mogłam zajść. aż tu nagle, jak postanowiłam zmienić pracę okazało się, że jestem w ciąży!!!! wydaje mi się, że te starania były tak długie, bo moj facet nie był gotowy i bał się mi powiedzieć, że jeszcze nie chce dziecka. a teraz nie może się doczekać dzidziusia i ciągle gada, że był głupi, że tak z tym czekał. głowy do góry dziewczyny! wyluzujcie trochę, a zobaczycie jak szybko będziecie mamusiami:) pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie , nowe rowniez :D Trynitko, po pierwsze ladnie schudlam, ale ja mialam i nadal mam nadwage. Wtedy latwiej. I juz pomalu zauwazam, ze przestaje chudnac, a raczej to chudniecie idzie bardzo wolno, duzo wolniej niz na poczatku. Organizm sie przywyczail. Z cwiczeniami tez mam problem, leniuszek ze mnie straszny...Nie wiem ile masz wzrostu, ale ja o 5 z przodu to moge sobie tylko pomarzyc, jak narazie celem jest 6. Nikolo, \"dziurawe\"jajniki. Masz na mysli wiele pecherzykow, charakterystyczna struktura dla pco. Cociaz samo usg nie wystarcza do stwierdzenia tej choroby. Ja mam takie jajniki, a raczej mialam. Teraz przy stymulacji owulacji juz sa normalne. Kseniu, bardzo sie ciesze :D Jak przenosisz 3 dni to sie urodzi jak moj mezus, jak 10 tak jak ja :D Tak czy siak, strzelec to dobry znak :D A mnie strasznie boli brzuszek i piersi, mam nadzieje, ze w koncu przyjdzie @. Moglaby sie zlitowac..Pozdrawiam i dla wszystkich pan 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmka - gratuluję, a co sprawiło że twój facet w końcu się przekonał, bo mnie się wydaje że mój mąż wolałby poczekać do bliżej nieokreślonej przyszłości i to mnie też martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co czujesz
mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Surfitko, patrząc na tabelkę to u ciebie @ pewnie się już zbliża, oby szybko przyszła, to rozpoczniesz znów staranka :) co do wagi to ja mam 6 z przodu a chciałabym 5, tak wogóle to z 5 kg chciałabym zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu naprawde masz 6 z przodu???az niemozliwe....te zdjęcie co wysłalas wcale na to nie wskazuje :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia, głupio się przyznać, ale tak mu marudziłam i marudziłam..... zawsze mówiłam sobie, że do 30tki muszę mieć już dziecko. a stuknie mi w lipcu, więc już od grudnia miałam jazde i zaczęło się bardzo psuć między nami, nawet wyjazd do francji nic nie pomógł. tak sobie nawet zaczęłam myśleć, że może lepiej było by skończyć ten związek, bo nie mam już zamiaru w nim tkwić kolejne lata (w czerwcu minie 10 lat razem). nie wiem, może on coś przeczuwał, a może Bozia tak chciała? jak się dowiedziałąm o ciąży - byłam w szoku na początku, ale potem to już wielka radośc! trzeba brać sprawy w swoje ręce, bo większość facetów nie jest w stanie podjąć samodzielnie decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DMKA, dasz rade :D I maz tez z dzidzia sie bedzie cieszyl. Akasiu, poczytalam cie na innym topiku i naszlo mnie pytanie czy mialas robiona droznosc? Ja tez mialam owulacje a dzidiza brak, wiec teraz ide na droznosc, pewnie juz za tydzien, brrrr..... Karolciu, a rzeczywiscie nie wygladasz okruszyno na wage z 6 na przedzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam jeszcze na chwilke i poprawie Tabele Ksenia gratulacje !!!! i spowrotem do pracy ;( Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. ....... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ........ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ..15.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............12............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............9......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............7....... .... ........02.12.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suficiu drożnośc czeka mnie w maju :-) :-) z tym,ze ja nigdy nie mialam problemow z przeziebieniami i infekcjami ( no ale roznie to bywa) ..Fakt dzisiaj sie udzielam na topikach ...:-d chyba zarazilam sie od mezusia - bo gardelko i glowka boli.Dlatego wole nie wychodzic z domciu.Tym bardziej ze jutro czeka mnie ciezki dzien :-( no tak zamiast pracwac to ja sie tu rozpisuje....ale leniuszek dzisiaj ze mnie potworny...ze az strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane dziewuszki i te "nowe" i te "stare", dawno sie nie odzywałam. Święta były i minęły. Mam nadzieję, że humorek Wam bedzie codziennie dopisywał i żadna nie będzie miała smutasków (trini ty też - a praca sie nie przejmuj). Tylko przykro mi bardzo z powodu dziadka Lenki, ale jak mówiła babcia jedno światełko gasnie a drugie sie zapala. Więc może za pare dni nastepna z was spadnie niżej. :D Ale by było bosko. Widzę, że sie zawzięłyście na poświąteczne odchudzanie. Ja nigdy nie miałam do tego cierpliwości, bo zawsze cos dobrego i oczywiście kalorycznego wygrywało z moimi zamierzenia, ale to juz chyba taka nasza uroda kobiet, że jestesmy łasuchami i żeby nie wiem co zawsze jakieś małe ciacho poprawia nam nasze samopoczucie. Co do łasuchowania to za mną 2 dni "chodziły" zapiekanki, u nas na dworcu są po prostu pyszne i mój kochany mąz pojechał po pracy pojechał i mi kupił - oczywiście obżarłam się jak świnka zamiast obiadu - ale warto było. DMK-a cieszę sie bardzo, że twój partner zaakaceptował nowa sytuację i chyba będzie dobrym tatusiem. Ciekawe która z nas będzie pierwsza :D Troszkę poprawiam tabelkę, bo Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. ....... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ........ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ..15.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............12............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............7....... .... ........02.12.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę poprawiam tabelkę, bo Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. ....... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ........ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............18............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............12............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............7....... .... ........02.12.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Kochane, ja po świetach znów ostro do pracy ruszyłam:) ale mam jej tyle, ze ojej:( aż mi się nie chce...POzdrawiam WAs bardzo serdecznie, Kseniu gratuluję, Lenuś...rozumiem co czujesz, moja babcia leży też umierająca, już w domu, nie chce być w szpitalu, dziadek też ma problemy ze zdrowiem..ech wszytsko się wali w rodzinie..ale takie jest życie. Szkoda, ze nie mamy na nie żadnego wpływu...Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś gdybym była w ciąży to myśle ze bym się obżerała wszystkim co pyszniutkie :) mniam Dziewczynki dziękuję wam za miłe słowa co do mojego wyglądu ale mam 170 cm wzrostu to i 6 z przodu musi być, dokładnie to 62 ważę od kilku lat, chociaż chciałabym choć na chwilkę poczuć się jak w liceum w ważyć 55-57 kg :) dmka - ja tez swojemu marudzę o dzidzi non stop, nawet imiona mu podsuwam i on akceptuje lub odrzuca, chociaż w sumie tylko odrzuca, nie trafiam w jego gust :) mówi mi że jak będzie dzidzia to będzie i już, w sumie jak rozmawiam z młodymi mamusiami koleżankami to rzadko której mąż mówił na głos że też pragnie, a teraz to się opiekują ze ho ho, kąpią, przebierają, spacerują, taka pewnie konstrukcja mężczyzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo i Akasiu nad czym wy tak pracujecie o takiej porze??? Ja właśnie zjadłam pyszną sałateczkę wiosenną, aż połowe mąż mi zjadł, gdyby ktoś chciał to podaję: twarozek wiejski - małe pakowanie pół ogórka pół czerwonej papryki kilka rzodkiewek szczypiorek warzywka kroję w kosteczkę, mieszam z twarożkiem, doprawiłam przyprawą Kamisa FIT do twarożków, jajek i kefirów, pyyyychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu tez uwielbiam taki twarozek-i z truskawkami na słodko rowniez, posypany brązowym cukrem.... ja mam projekty do wykonania :-( hm...musze przyznac,ze prawie nic dzisiaj nie ruszyłam ( zajmowalam sie wszystkim tylko nie tym co trzeba !! )i pewnie bede slęczec w weekend zeby nadrobic zaleglosci... a co do męzczyzn to niestety ale budowa ich psychiki znacznie sie rozni w checi posiadania potomstwa.Karolciu26 moj maz rowniez nie pala na codzien entuzjazmem - zreszta nie chce juz zapeszac ..twierdzi,ze dziecko przyjdzie w swoim czasie i musimy byc cierpliwi,nie panikowac.Wiem,ze pragnie miec dzidziusia-ale juz nie wspomina o tym tak czesto ( by sie nie zadreczac) i nie pyta czy juz jestem ...i nie glaszcze po brzuszku myslac ze to juz to...a tak było na samym poczatku naszych staranek.....oboje myslelismy,ze to takie proste.....dopiero niedawno dotarło do niego ze jest problem.....i nakazuje nam spokoj - wiadomo ja troszke panikuje ( niepotrzebnie) no ale tak to juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to już bywa, a tekst: \"przyjdzie w swoim czasie\" to jakby znam z domu :) takie i inne w tym stylu, aha i np. \"po 30 bedziemy się martwić\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuuuuuuuu
hej laski sorki ze wam pzreszkadzam ale czy moglibysci emi jakoś pomuc;/ znacie jakiś @ do gin. bo naprawde niewiem co jest zemna grane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuuuuuuuu
no niewiem nic mi niebyło a dzisiaj tak patrze a "pusie" a ja mam opuchnięty "dzyndzel" niewiem zcemu i z zcego to jesst spowodowane;/ strasznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuuuuuuuu
ok spoko:( chyba bede musiała udac sie do gin. jak mmi nie pzrejdzie za jakis czas. pa i thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do wyrka moje miłe panie - na dobranoc przesyłam 🌻🌻 🌻🌻 🌻 i duzo duzo ❤️❤️❤️ buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochena .Dziś dzień pogodny słoneczny i wszystko by było ok gdyby nie wredna @ powoli b.powoli sie rozkreca . A ja mam prośbe do Was !! w sobote robie imprezkę w domu dla znajomych bo przyjechali z londynu na święta . Muszę cos przygotowac do jedzenia .Może wy mi podpowiecie coś nowego innnego , co jeszcze niej adłam. Prosze o propozycje - wiem ze swietnie radzicie sobie w kuchni - napewno cos podeślecie .Dziękuje papa miłego dnia . Juz czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... widze ze wieczorkiem rozgorzala dyskusja na temat chcecia zostania tatusiem ... u mnie zawsze bylo tak ze ja bardzo pragnełam dzidzisia ... jeszcze przed slubem - chodzilam z \"usmiechem przygłupa\" jak tylko widzialam malutkie dzieciaczki w wózeczkach ... mój niuniuś - tak samo karolciu jak Twój -\" wszystko w swoim czasie\" tak mnie to wkurzało ... ale pobraliśmy się i na poczatku bylo nam troche cięzko - splacanie kredytu za mieszkanie ... w sumie chcialam juz próbowac od samego poczatku ale miniek - mówił ze na razie nie mozemy bo lezymy finansowo ... tak mineł 2 lata naszego malzeństwa i zaczelam juz bardziej go napierac kiedy ... kiedy dziecko ... mielismy po 28 lat i chyba juz najwyzsza pora by sie zaczac starac ... moje kochanie oczywiście zgodziło się ale jakby bez przekonania ... i dopiero jak zaczeły sie problemy chyba moj maz dorósł raptownie - zacząl się wszystkim interesowac - swoim i moim zdrowiem - pytal co i jak i dlaczego ... jeżdzi ze mna do lekarzy i jest na bieżaco, wie kiedy mam @ i owu .... w sumie weszło mu to juz w krew - oczywiście u niego wszystko odbywa się ze stoickim spokojem i opanowaniem ... jak dostaje @ to jest smutny ale i tez trzyma się za nas dwoje - pociesza mnie ze niedługo na pewno się uda i że bedziemy najcudowniejszymi rodzicami - bo to czekanie pozwala nam w pelni dorosnac ... nie wiecie jak go w takich chwilach kocham ... imiona tez juz mamy powybierane ... teraz tylko nam czekać ... uzbroic się w cierpliwosć ... moze to juz niedlugo ? kto wie ? u mnie dziś tez piekna pogoda - słońce świeci ...wczoraj tak wiało ze brrr ... przez o boli mnie glowa bo jak jechalam do W-wy ..to wygwizdało mnie na peronie ... mam nadzieje ze jakis bakcyl mnie nie załapie .... na rzie jednak zmykam na kawke - bo lepek mi puchnie ... buziole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. ....... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ........ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............18............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............15............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............7....... .... ........02.12.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 pozdrawiam wszystkie panie i wszystkiego dobrego po swietach, mam lenia jak ta lala i malo co przy kompie siedze bo w pracy nonstop! powodzonka w starankach! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX❤️ trinity mam nadzieje ze niedlugo bedzie tak jak w twoim nicku! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justi jestes kochana :) wiecie przyjezdza dzis do mnie kolezanka ze swoim miesiecznym synkiem ... na poczatku chciałam go zobaczyc i dopiero mu cos kupic ale nie wytrzymalam poszlam do miasta i kupiłam misiowi sliczne spioszki i kaftanik - taki zółciótki jak pastelowy kurczaczek z wychafrowanymi kotkami w kolorze oliwki i pomarańczu - cudowne mowie Wam - jak bede miec swoje baby to chyba bedzie najpiekniej ubranym bobaskiem na swiecie ... do tego skarpeteczki oliwkowe i zołciotkie z abs -ami ... juz nie moge się doczekac fasoleczki ... na swiecie jest tak pieknie - swieci slońce do tego tak ciepło ... jak wyszlam ze sklepu od razu zadzwonilam do mojego meza ...ze takie piekne rzeczy kupilam - i malo sie nie popakalam bo on mi mowi ze moglam tez kupic dla naszego przyszłego maluszka skarpeteczki - 2 pary takie dla dziewczynki i chłopczyka ... kurcze ... dziewczyniki ciekawe ktora z nas bedzie kolejna - chcialabym abysmy na raz się cieszyły ... :) pozdro ... Wasza ześwirowana Trynia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zlądowałam w domciu....biegałam od 7 :-D ....na 13 byłam u gina.i takie wiesci niosę: umowilismy sie na hsg ( dostalam juz skierowanie do szpitala).Czyli to bedzie gdzies na poczatku maja - mam zadzownic w pierwszym dniu @ i umowic sie juz konkretnie na zabieg.....to sie robi w 8-12 dc ?! paziu-a TY w ktorym mialas? dostalam rowniez adapter ( takie rurki plastikowe ) zeby mi metalowym nie podraznili-moj doktor twierdzi ze takim mniej boli. Smigusiam teraz robic jakis obiadek.pap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×