Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Elizuniu ja nie mam Twojego maila :-(..... Wyślij mi fotkę na maila podanego w moim opsie...wtedy Ci odpowiem, ok ? :-) Martiko podaj nam ile masz lat... ile miesięcy się starasz o dzidzię..i termin spodziewanej miesiączki, to jak któraś z nas znajdzie chwilę to Cie z pewnością dopisze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
oki, mam 23 lata, o dziecko staramy sie juz 13 miesięcy, ostatni okres mialam 21 kwietnia a terazniejszego brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
aha cykle mam okolo 32 do 36 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTO i TABELKA ;-) Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18............... ..... 05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37.....................15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30....................11.04 .07 kukusia ......................25...............6.................ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ............12 ................ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ..... ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........ok 01.05.07 Martika-2327...............23..............13..................14.04.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............6.............. .koniec stycznia zmykam już...papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
oki kobietaki zmykam bo mężus zraz wraca i ide zaserwowac obiadek :0 do jutra :) papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
dziekuje za tabele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :-D ale tu gwarno dzisiaj :-) :-) Lenko - zdjecia super,a na tym pierwszym wygladasz tak młodo jak dziewczyneczki !! Diano - promotorzy czasami specjalnie tak straszą,zeby przypilić studentów !! zobaczysz,ze następnym razem powie Ci ze masz jednak szanse na lipiec :-) witaj nowa koleżanko ! tylko dlaczego piszesz duzymi literami?? bardzo się zle czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
witaj, przeraszam ze dużymi ale robilam dokumentcje formy i zapomnialam wylaczyc caps lock. obiecuje ze to sie juz nie powtorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wykończona- dosłownie padam..ciągle coś sie dzieje- zaliczenia...egzaminy...projekty....a mi zapału brak :-( tak jak pisałam wczesniej zaczełam szukac pracy....no i wstępnie podjęłam jedną by dorobic do domowego budzetu ( bo to tylko 4-godziniki dziennie)ale nie wiem czy podołam z dodatkowa praca?! w kazdym razie spróbuje.W piatek pierwszy dzien. 🌻 co do motorów to moj maz nie zachwyca sie ani ciut-ciut:-) ja zresztą tez nie mialam ciągotek w tym kierunku.Ostatni raz jechałam na Mz-ecie mojego brata w tamte Boze Narodzenie! i tylko sobie gardło przewiałam ...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko podzielam zdanie Akasi co do twojej bużki. śliczna jesteś Ja już mykam Lenko wysłłałam ci zdjęcia ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa.....komputery owszem szkodzą --ale najbardziej urządzenia typu kserokopiarki ( te wielkogabarytowe).....moje cztery znajome pracują w ogromnej firmie na wykanczalni - w pomieszczeniu z malymi oknami ,gdzie znajduje sie kserokopiarka wielkosci małego samochodu !!! i pełno urzadzeń ....nawet bindownica jest automatyczna.Jedna z nich poroniła,druga urodzila dziecko z wadą,a tamte chorują nagminnie.Siedzą tam po 10 godzin.Myslę,ze komputer to małe zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko chyba rzeczywiście za dużo dzis przy kompie siedziałaś :) poprawiam termin Martiki bo kwiecień to już był :D Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18............... ..... 05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37.....................15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30....................11.04 .07 kukusia ......................25...............6.................ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ............12 ................ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ..... ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........ok 01.05.07 Martika-2327................23..............13........... ........14.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............6.............. .koniec stycznia Fotki cudowne, to mnie zrobiłaś z tym poprzednim zdjęciem, gdzie byłas w okularach, myślałam że masz niebieskie oczy :) no i teraz masz grzywkę, piękne, piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz zdolalam się dopchac do kompka bo miniek nie chciał mnie za nic puscic taki był zapracowany - wena - no coz - musze się z tym pogodzic - ładnie nam szło to dzisiejsze pisanie - topik znowu ożył :) martika - poprzesyłaj nam swoją fotke - obiecuję ze swojej strony rewanż :) zmykam do lóżeczka - bo miniek czeka! dziś 9 dc a wiecie co juz jajniki kłuja jak szalone i zauwazyłam dzis sluz i to taaaaki ze szok :D ... mykam robic dzidzie ;) pa pa dobranoc kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Trynitko....:D :D :D Akasiu, a ja sie tragicznie czuję przy jarzeniówkach....Oczy mi wysiadają. Ale mam obiecane osobne biuro, tylko że to było parę mieisęcy temu i dalej cisza. A co do komputera, to chyba najgorsze były te stare monitory, drgające i świecące. Teraz słyszałam, że te płaskie nie maja tak silnego promieniowania. Z reszta wszystko na nas działa - nawet zwykły prąd w ścianie...Z jakiegos powodu co piąta para na świecie ma problem z płodnością. Mój e-mail Martiko jest po nickiem. Odwdzięczę się. :) Lenko, dziękuję :D Ślicznie wyglądasz. Zastanawiam się jak wy to robicie, ze na każdym zdjęciu wyglądacie inaczej...ja tez tak chcę. A ja zawsze taka sama...No oprócz tego, ze ostatnio żadnych zdjęć nie robię bo nie za bardzo lubię się ;) No i poprawię tabalkę skoro juz jest na wierzchu...ze mnie to taki leniuszek i nigdy nie chce mi sie jej szukać. Po za tym chyba juz ze dwa razy ją zmieniałam...teraz już wiem czemu wciąż wraca do punktu wyjścia, po prostu moja @ będzie kiedy będzie. :) Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18............... ..... 05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37.....................15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............31..................ok.11.06 .07 kukusia ......................25...............6.................ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ............12 ................ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ..... ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........ok 01.05.07 Martika-2327................23..............13.......... . ........14.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............6.............. .koniec stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu, czy ty zawsze taka sama czy nie, to nie możemy stwierdzić, no bo 1 zdjecie mamy, ale juz kolejne obiecane to czekam :) teraz to już sie kładę, przytulanek dzis nie będzie bo mąż już spi, zmęczył się za bardzo w pracy, ktoś musi pracować, żeby odpoczywać mógł ktoś - czytaj Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 dziekuję sufitko za odpowiedz- chyba masz racje.Ale do laparo nie będę dążyc - jesli nie wyjdzie przez rok to odrazu in-vitro./ zmykam na zajęcia - buziaczki dziewczynki ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane:) Lenus dziękuję za cudne zdjęcia-laseczka z Ciebie:), mały jest boski! Karolciu, prześlę Ci zdjecia ślubne jak wrócę z ajęć, Tobie Leniu tez, ale te inne bo ślubne masz:) Co do podbieństwa Tryniu, hmm czasami tez mam takie wrażenie, chociaż ciekawa jestem jak bysmy w realu wyglądały obok siebie:) Całuję Was...i trzymajcie za mnie kciuki na zaliczeniu. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słonka... Ja przez staranka ostatnio też chodzę nie wyspana :-P hihihi... Cieszę się że fotki sie Wam podobały, mnie wasze też bardzo....szczególnie slubne są ....ale i te pośród przyrody.. :-) Karolciu ja wczoraj zastanawiałam się jak wpisac ten termin @ Martiki.... :-( i tak wymyśliłam... heh... Fatk bylam juz zmęczona. Dziękuję za foteczki raz jeszcze i czekam, czekam na pozostałe :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko trzymam kciuki za zaliczenie, pewnie będzie 5 :D Lenko, dobrze że z takiego powodu jesteś zmęczona, może w ciagu dnia się rozkręcisz :) zmykam na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem. Już po kawce ale muszę nadgonić czytanie, bo ostatnio szalejemy z wpisami , ale to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki kochane ... dzis znowu chłodno i sennie - wypilam kawke ale nadal ziewam ;) Leneczko wysłalam CI zdjecia ślubne - tylko pod koniec wysylania była przerwa w zasilnaniu pradem i nie wiem czy sie wysłało czy nie - napisz kochana - czy zdjecia doszly - jezli nie to jak wróce z urzedu wyślę ci ponownie ... umówiłam się we wtorek na bajejaż - teraz będę miec wreszcie włoski takiego koloru jak chcę - bo te farby domowego użytku - po kilku myciach wypłukuja się i sa takie blee ... zmykam .... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
Cześć dzewczyny! dostałam okresu... :))))) ciesze sie bo to oznacza ze od tych upałow sie opuznił i nie jest tak tragicznie. bałam sie ze bede musiała leki brac na wywołanie. Jutro lece na badania hormonalne i jak tylko skonczy mi sie okresik to lecimy z Misiuniem do lekarza i wiec nie musze znowu czekac miesiacami, moze jakos szybciej sie dowiem co mi jest i jak to leczyc.:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziękuję bardzo za zdjęcia. Niezmiennie twierdzę, że laseczki z Was jak się patrzy. Dianko powodzenia na zaliczeniach, oczywiście musi być 5, bo jakżeby inaczej. Dziwię się tylko twojej pani promotor ma dziwne podejście, chyba, że po prostu sama nie ma dzieci z własnego wyboru (to wtedy jej postawa mnie nie dziwi). A z wielkością brzusia to bywa u każdej kobiety różnie. Na przykład moja siostra w 7-8 miesiącu miała bardzo mały brzuch wyglądała jakby lekko przytyła (jest tęższa ode mnie) i lekarze obawiali się, że córcia za mała więc leżała 1,5 miecha w upale w szpitalu. A brzusia jej \"wywaliło\" dosłownie 2 tygodnie przed porodem i mała urodziła się w wymiarach książkowych. Z kolei koleżanka w pracy w 4 miesiącu wyglądała jakby była już w 8 a zawsze była bardzo szczupła. Także wielkośc brzusia to indywidualna sprawa. Cieszę, że pojawiają się nowe forumowiczki. Ale wam dziewczyny zazdroszczę, że sobie jedziecie na kilkudniowy odpoczynek też bym sobie pojechała a najlepiej połazic po górach. Hmm marzenie ściętej głowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ze złości mi się chyba ciśnienie do 200 podniosło. Pisałam Wam, że podczas burzy kompik się spalił. Mój mąż myślał, że to zasilacz, więc kupił nowy i co i dupa. Stwierdziła, że to mógł się spalić twardy dysk spalić. I wtedy mnie trafiło, bo wszystkie zdjęcia jakie miałam były na kompie. A ze 2 miesiące go prosiłam, żeby na płytę wszystkie nagrał. Osioł jeden bo już tak muszę powiedzieć. Myślałam, że się najpierw poryczę a potem go ukatrupię. Martika cieszę się, że wraz z @ poprawił ci się humorek i nowe nadzieje w ciebie wstąpiły, trzymaj tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
Dziewuchy nie przejmujcie sie ze dzis brzydka pogoda. u mnie tez i brzuch bolki znowu okres jest a chcialabym juz miec dzidziusia pod serduszkiem. jakos dzis mam dobry humor. Ja pracuje w tym komputerowym z samymi chlopakami, jak wychodze ze stanowiska pracy zawsze musi mnie ktos zastapic, a chlopaki jak chlopaki nie rozumieja babskich spraw wiec chyba dzis troche na nich pokrzycze :) Dzis zajrzy do mnie kolezanka ktora jestw 3 miesiacu ciazy, boje sie ze doła po tych odwiedzinach dostane, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×