Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Karolciu-odpisałam ci. Martika - troche mi mulił komp przy wysyłaniu ale jest zapisana w wysłąnych wiec powinna dojść. Trinu - nie dostałam twojej ostatniej fotki więc poproszę. A co do wagi to sie ciesze ale wolałabym zeby to był skutek diety i ćwiczeń a nie pobytów w szpitalu i stresu,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kseniu - juz wysyłam fotkę :) ...wiem co innego spalać kalorie - a co innego sie stresowac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trin dostała fotke, śliczna z Ciebie blondyneczka :) eh ale wy macie ładne figurki a ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam karolciu - ok,zmykam troche dom ogarnąć,zjawię się później,papatki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - figura figurą - ale serce to jest najwazniejsze - na tym forum moge powiedziec otwarce ze mamy wszystkie dobre serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mykam bo zaczelam lodówke myć i na razie tylko wystawiłam jedzenie ... a i obiad muszę zrobic - dziś krokiety ! na razie do wieczorka ... choć tez bedzie ciezko - meżulek cały czas pisze program - a ja niestety na dochodne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini - no niezła lasencja z ciebie. A co do figury Martika - to sie nie przejmuj,ja też zgrabnością nie grzeszę. dobra,już naprawde zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spadam, sterta prania czeka na prasowanie, wstępnie musze rzeczy naszykować, które będe zabierać na wyjazd :) dobrze że tylko same letnie, bo nawet jadąc nad morze zawsze trzeba swetry i polary zabierać, a tak to 1 bluze, 1 spodnie długie i tyle z cieplejszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ....moje kochane znów się rozpisałyscie tak ze cięzko nadażyc :-D :-D ja mam cała masę roboty....:-( buu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam bo musze sie wziasc za dokumenty, bed wieczorem to rezesle wam fotki, ma maile do dziewczyn ktoremi wysaly swoje wic komu mam jeszcze wyslkac to nmiech mi napisz maila to odesle wieczorem buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale sie rozpisałyście witam cię Martika fajnie że do nas dołączyłaś i życze jak najszybciej zafasolkować. Karolciu ale fajnie że już jedzież ja jeszcze 28 dni i też jade wkońcu już nie moge się doczekać pomału robie zakupy na wyjazdtzn nowe letnie ciuszki, kremy, balsamy itp uwielbiam to. Tylko szkoda ze te 2 tyg. tak szybko miną. Mam troche taki dylemat bo kończe prace pod koniec czerwca i niewiem czy się starać czy nie a jak się uda i zostane bez pracy to co wtedy z męża pensji tak troche ciężko będzie. Kurde ale z drugiej strony i tak się tyle nie udawało więc teraz i tak się nie uda więc po co uważać. Jak myślicie kochane? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, ja jeszcze 7 dni czekam, ale powoli kwalifikuje te i inne ciuszki do walizki :) A z tym planowaniem to nie ma co, nie myśl o tym, wszystkie tu dobrze wiemy że żadnej, jak cos sobie umyśliła to się nie udało, pozatym jak Ci się uda to wtedy to będzie najważniejsze. Moja koleżanka starała się ponad pół roku, gdy zmieniała prace powiedziała sobie że teraz nie może zajść bo jej nie przedłużą okresu próbnego - jak się domyślasz ostatni raz bez zabezpieczenia i się udało, nawet ona nie wiedziała że jest w ciąży, spóźniającą się @ traktowała jako stres, koniec starej pracy, rozmowy w nowej itd. potem wszystko sie ułożyło, trafiła na dobrego pracodawcę, przedłużyli jej umowę, za niedługo wraca do pracy. Ja już staram się tak nie myśleć, bo pewnie nie zdecydowałabym się na lot samolotem, bo gdybym była w ciąży ....., takie gdybanie nie ma już sensu, co ma być to będzie i już. Nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pracę zacząć od wrzesnia, ale wogóle się nie przejmuję tym, jak już pisałam będzie co ma byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karolciu zrobie masz racje i jak zajde to to będzie najważniejsze z kasą damy rade a dzidzia najważniejsza. Ale z tym wyjazdem to fajnie ci bedziesz kąpała się w morzu cieplusim i opalała ja jeszcze troszke i też. Zero stresu, obliczeń niczego wakacje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia, nie staraj sie ;) Jak sie nie bedziesz starac to pewnie ci sie uda :D I bron Boze nie uwazaj....kochaj sie tyle ile sil starczy :D Alez tych wakacji to tylko pozazdroscic. moje wakacje beda w Polsce, a ja bym chciala plackiem lezec, albo raczej pozwiedzac cos, zobaczyc....a moj to by tylko ryby lowil :( Martiko, postaram sie ci wyslac cos wieczorem, a tak wogole sukces bo zdjecia slubne mam dzis w pracy i sa gotowe do skanowania. Tylko ten sprzet jakis dziwny i musze kolezanke zmusic by mi pomogla. jak tylko bede je miec w postaci cyfrowej to wam wysle. A ja sie dzis dziwnie czuje...jajniki mnie kuja, tempka troche sie podniosla...cos sie dzieje w kazdym razie. Pozdrawiam. Akasiu, jak dostane dofinansowanie to in-vitro moze jeszccze w tym roku :) Chyba ze stanie sie cud i uda sie wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he kochane jesteście Ja podjęłam taką decyzje że w przyszłym roku w styczniu ide na inseminacje chyba że coś się zmieni to jeszcze w tym roku się skusze a co mi tam i tak tyle kasy wydałam na lekarzy że na inseminacje też będzie mnie stać ale to już jak zaczne nową prace. Ja będe leżała plackiem na wakacjach ale też zwiedzała jedziemy na 2 dniowe safari żeby coś zobaczyć a wiadomo czy kiedyś jeszcze polecimy. Martika wysłałam tobie swoje zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku, ja też plackiem będę leżeć, ale troszkę też chcemy pozwiedzać, piramidy napewno, moze Gora Mojżesza, dowiemy sie na miejscu o wycieczkach, no i quady obowiązkowo, pozatym opalanko i kąpiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko namów ładnie koleżankę do pomocy, powiedz że wirtualne stado psiapsiółek czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy chcecie abym z zazdrosci z zieleniala do reszty. :p I tak straszny bladziuch ze mnie, musze sie w weekend troche opalic. Karolciu namowie, zaraz jak wroci z przerwy na lunch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko zdążysz się jeszcze opalić całe lato przed tobą. No i namo koleżanki, namów czekamy na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu to ty uważaj na słoneczko o ile wogóle można tam uważać bo czy się chce czy nie to i tak słońce łapie żebyś się nie poparzyła. Ja już troche opalona jestem więc sie tylko dopale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie ladnie powiem o niej, ale jesc by nie musiala i nikt by nie zauwazyl. Ona malezy do tych \"malenkich\" amerykanek ktorych rozmiar siega zenitu ;) Nie przesadazm ale ze 200 kg to ona wazy :) Ale taka mamy sekretarke w firmie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, musze uwazać, już odpowiednie kremiki kupiłam, do piramid to długi rekaw i długie spodnie trzeba bo w słońcu to 50-60 stopni jest, mam kapelusz który mi całą twarz zasłania :) ojeju 200 kg, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu i uwazajcie na wode...moja kolezanka egipcjanka powiedziala ze tam nie wolno pic ani nawet sie myc woda z wodociagow bo ma jakies bakterie. Z reszta moj wujek byl tam ostatnio i tez stwierdzil ze z tygodnia to mu 2 dni zwiedzania zostalo - tak sie biedak pochorowal bo dopadla go klatwa faraona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak słyszałam że woda tylko butelkowa, ale że z myciem tak samo to nie wiedziałam, tylko w morzu mam sie kąpać ?? :) oczywiscie będziemy się znieczulać, żeby wszystko było OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×