Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Paulko tylko sie nie denerwuj teraz, wiem łatwo powiedzieć ale mnie w takich chwilach slag trafia, mąż niby informatyk, powienien robić kopie kopii i wogóle nawet co miesiąc, ale zapomina, a wiadomo że dysk siada w najmniej oczekiwanym momencie np kiedyś padł nam w niedziele o 23 i nocka z głowy, na szczęście większość rzeczy udało sie uratować :) Martika, widzisz może z upałów może ze stresu sie opóźnił, ale teraz juz nowy etap przed wami :D powodzenia w pracy - ty to musisz się znać na kompikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
Nie wiem sama czy sie snam. Doradzam klientom jaki procesor do jakiej płyty głownej, jaka pamiec operacyjna, chodzi o to zeby to wszystko dzialao. moje zamowienia dopiero idzie na serwis a tam chlpaki fizycznie to składają. Jak zaczełam tu pracowac nie mialam zielonego pojecia o tym a jestem z zawodu technikiem informatykiem :) dopiero wzieli sie tu za mnie i nauczylimnie wszystkiego. teraz prowadze zamowienia doradzam przyjmuje towar, prowadze cala dokumentacje firmy i wypisuje umowy kredytowe. Czasem jest ciezko i nerwowo ale daje rade. MOj Maz tylko jest złyze pracuje od 10 do 18, mowi ze co toza rodzina jak mnie wogole w domu nie ma :( tez chcialabym mic prace do 14 czy 15 ale nie moge takiej znalesc. a tu zarabiam dobre pieniadze i mam jeszcze druga umowe z bankiem na umowy kredytowe. zawsze troche grosza wpadnie ale meczy mnie to czasem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
sorki za błedy ale ja byki dzis robie ale dlatego ze tak szybko pisze i klientow ovbsluguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedsiębiorcza z Ciebie kobietka - podziwiam, ja nie wiem dokładnie co mam w komputerze, co do czego pasuje itd. mąż się tym zajmuje, raz za jakiś czas coś wymienia na lepsze, ja jestem tylko użytkownikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika to na razie się lepiej skup na pracy, bo jeszcze klientom za małe kwoty na umowach powypisujesz :D Wiadomo, że jak sie idzie do pracy to człowiek \"zielony\" a potem z praktyką doświadczenia nabiera. Dobrze chociaż, że trafiłaś na ludzi, którzy chcieli cię wszystkiego nauczyć, bo czasami to się trafia tacy, że szkoda gadać. Karolciu jeżeli rzeczywiście podczas tej burzy się spalił dysk to chyba raczej nie będzie co odzyskiwać a ja się chyba wtedy \"pochlastam\" i męża też za to, że się mnie nie słucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulko, sa firmy które się zajmują odzyskiwaniem danych, mojemy M się udało, ale kiedys to straciłam różne materiały, testy, dokumenty do pracy. Na szczęście nie były niezbędne, poprostu jak znajdowałam coś w necie co mogłoby mi sie przydać to sobie zapisywałam, ale ciężko było, zła byłam jak niewiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
Tylko ze taka firma co odzyskuje dane bierze strasznie duzo kasy. To raczej nieopłacalne bo chodzi o fotki wiem ze wazne ale ludzie zazwyczaj jak musza to odzyskuja dane bo to kupe forsy trzeba miec. A ja juz mam luz, mało ludzi pije kawke i moze ciacho przegryze, zreobie sobie taryfe ulgowa jak mam @ a co do chlopakow to nie tak ze mnie chcieli nauczyc, jeden sie taki znalazł a reszta mnie cisneła od poczatku, sama dochodzilam do całej reszty a teraz to marze zeby byc w ciazy i siedziec w domciu :) Na bank ide na zwolnienie jak bede w ciazy bo czasem ta praca niesie za soba duzo stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2327
Lenka, sliczna fotka, bardzo ładną dziewczyna jestes. Ja o sobie tego nie moge powiedziec :( sama sie przestraszysz jak ci wieczorem podesle fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to czekam na fotki, sama moje wysle wieczorkiem :) Kochane, jak robi sie te sówaczki i serduszka i tym podobne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze prosze jak ktos bedzie miał chwilke, czy mozna monitorowac cykl zeby lekarz mi powiedział kiedy mam owulacje i ile to kosztuje?? Chcialabym o tym pomyslec czy moze to jakos by dało rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko, o cenę musisz swojego gina spytać, bo różnie to bywa, zalezy czy chodzisz prywatnie czy na NFZ, wysłałam Ci już zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę prywatnie bo na kase chorych to szkoda gadac. Mam problem bo musze jeszcze jakies 45 min dojezdzac do lekarza ale jak trzeba bedzie monitorowa owu to bedziemy jezdzic, w tej chwili to juz desperacja, kazdej metody sie trzymac bedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - ja też chce zdjęcia i to już,prosze wysyłać,Lenka,Martika- podaje jeszcze raz maila ksenka2@o2.pl Ja już po pracy-ale mi ciężko,na szczeście jutro z okazji dnia dziecka ognisko bedzie a potem tylko do środy i koniec roku zbliża sie wielkimi krokami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrócilam z miasta - zalatwilam wszystkie sprawy i zrobiłam zakupy ... stargalam się jak głupia ... ale teraz siedze - pije kawke z amaretto - polecam pyszna i zajadam kinder bueno :) swiat bez slodyczny byłby smutny - strasznie ;) martiko zaraz puszcze Ci swoja fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu ja wysyłam do Ciebie wszystkie zdjecia, acha zapominam Ci zawsze napisać że byłam w Twoim mieście 2 lata temu na 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Trini, byłoby smutno i ponuro, to nic że trochę sadełka za dużo :) ja wcinam moją ulubioną czekoladę Schogetten - z karmelkiem, pychota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseńka mnie tez przyslij fote ja wam rezesle wieczorem, moj mail to rew69@interia.pl a słodycze, hmmm uwielbiam ja wsunełam dzis pare Jeżyków :) pychota jak mam @ wlasnie na słodycze mnie nachodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Karolciu - jaka niespodzianka:-)Pewie ci chodzi o tę miejscowość gdzie do lekarza jeżdże i byłam tam w szpitalu- a ja mieszkam jeszcze 30 km od tego miasteczka - ale i tak miło że tam byłaś- jednak to nie jest koniec świata.... Wiem że twoje zdjęcia mam wszystkie ale innych dziewczynek nie mam,ja na razie nie mam nic nowego,jak znajde płyte ze ślubnymi to powysyłam wam. Trini - słodycze,hmmm....chyba zaraz tez sobie kawke zrobie i poszukam czegoś do niej...JA w ciągu tego miesiąca poleciałam na wadze 4,5 kg i obiecałam sobie ze w wakacje zaczne ćwiczyć i chce jeszcze troszke zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dołujcie mnie dziewczyny z waga, ja mam te cholerne problemy z hormojami moge nie jesc nic i tyje, w rok przytyłam 10 ,kg i jestem załamana. mam ochote p[rzez swoja wage wylaczyc sie z zycia publicznego :( Cały czas ostatnio słysze ,,wesz zie za siebie, schudnij, ile ty musisz jesc\" grrr wkurza mnie to bo jem tylko sniadanie i obiad o 14 i nic wiecej juz w ciagu dnia, wieczorem jakis owoc i co ja mam z tym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu ja chyba CI wysylalam swoje ostatnie - takie kolo drzewa ? jeżeli nie daj znac - to Ci poślę ... oj 4,5 chcialabym tyle wazyłabym tyle co powinnam czyli - 54kg na razie faszeruję sie soczkami warzywnymi i innymi - ale jak mnie coś najdzie to niestety kinder i milka z chrupkami ... Schogetten tez uwielbiam - tylko trilogię :) niestety martiko - jak hormony wariuja to się tyje nawet jakbys zyła powietrzem ;) ja ostatnio przez duphaston 2 kg do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Martiko, napewno wszystko sie ustabilizuje :) Kseniu wysłałam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×