Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Jeszcze raz przepraszam że zaśmiecam ale chce zobaczyć czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czeka mnie badanie - mój gin chyba przeoczył to badanie i bede musiala do niego zadzwonic ... ale to po wekendzie ... dzięki dziewczynki - na pewno bedzie super - chociaz patrzylam na prognoze i wszedzie cieplo powiżej 26 stopni - tylko nad morzem niewiele ponad 20 ... ale zobaczymy - wazne jest by nie padało ... własnie prasuje ciuszki - jak zwykle wszystkiego jest o wiele za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity jeszcze musisz się dopytać co jest potrzebne do hsg dokładnie bo np. u mnie w Zofii oprócz posiewu musiałam mieć grupe krwi nie wiem po co ale musiałam. Ja już pomału układam sobie w głowie co mam zabrać i dalej niewiem co pewnie zabiore dużo bluzeczek, spódniczek a i tak w 3 będę chodziła ale tak to jest że jak coś nie zabiore to akurat ta rzecz by mi się bardzo przydała:-) Tylko musze pilnować wagi bagażu bo moja znajoma wróciła z tunezji tydzień temu i miała 6 kg nadbagażu i musiała płacić chyba 7 dolców za kg a mi się nie uśmiecha takie coś. Karolciu ty też uważaj podobno teraz jest to bardziej przestrzegane niż kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja też prasuje i prasuje, końca nie widać :D Paziu - kupilismy wage to sobie poważymy przed wyjsciem nasze bagaze, faceci zawsze mają mniej, to coś swojemu dorzuce, bo mnie niby też wszystko się przyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skończyłam prasowanie ... ufff - zreszta nie tylko na podróż prasowałam - tylko wszystko co było w domu - niechcę miec zaległości - bo potem pełna szafa gnieciuchow - a po wyjedzcie pewnie pranie i znowu prasowanie :( taki juz nasz los kobiet - ciągle jest cos do zrobienia ... karociu - bedziemy za Toba tesknic -= bo 2 tygodnie to nie 4 dni - pewne mina jak z bicza strzelil - za to zdjec troszke bedzie :) u mnie chmurzy się i robi sie burzowo - cały dzień było upalnie - pewnie zaraz deszcz lunie :( Paziulku - jak zadzwonie do szpitala do wszystkiego sie wypytam i zrobie wszystkie potrzebne badanka! mam nadzieje ze zdaże - bo jak nie to dopiero w kolejnym cyklu! dzięki za rady - kochane jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Wysłałam zdjęcie Wam na poczte:) wróciłam z wydziału, pogadałam z promotorką. Oddałam już prawie całą pracę - nawet nie komentowala za bardzo;)ostatnie poprawki kazała mi przynieśc w pn...ech, mam już dosyć. Egzamin zaliczyłam na 4, a drugi na 5. Został ostatni ustny we wt. I koniec...Ja na nad morze też się wybieram, za weekend ale za tydzień lub dwa. To zależy od mojej pracy mgr. Jednak już się nie mogę doczekać. Całuski dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu to udanego wypoczynku i relaksuj sie . Pogoda musia wm dopisac ,życze dobrej zabawy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko - gratulacje, napewno ostatni egzamin równiez pójdzie tak dobrze :) fajne zdjątko - ale uwierz mi, ja mam większy brzuszek niż ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj
pisalam niedawno, ze nie moge zajsc w ciaze...ze czekam na okres i ze pewnie dostane...zrobilam test, cienitka, blada kreseczke...drugi taki sam i trzeci...ide do lekarza, az boje sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko sie cieszyc, oby to była upragniona ciaża, tego ci zycze. Ja mam juz doła, w pracy dzis tłok takie i nerowow bardzo, jak bede w ciazy to twierdze ze w tych warunkach długo nie pociagne :( nerwowo sie mozna wykonczyc, padneta juz jestem, zmykam dziewczyny za niedługo do domu i sie relaxuje bo jak nie to wybuchce. miłego wieczorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjjjjjjjjjjjjjjj no to gratulacje :) życzę Ci spełnienia tego marzenia :D Martika - w ciąży pójdziesz na L4, a co, niech sobie radza jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjj gratuluje super że ci sie udało. Dianko ale ty masz brzusio mikroskopijny jakbyś była w 3 m-cu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo a ty masz na dzis termin @ i jak? Kurna czekam na jakąś czerwcówke z naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko i Karolciu - udanego urlopowania. A ja czekam na @ i zaczynam sie pomału niepokoić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah a jednak przed wyjsciem tu zajrzalam. NO chyba tak bede musiała zrobic, jak tylko sie dowiem ide na L4 i mam ich gdzies. Pracuje z samymi facetami, jestem tu sama sierotka i juz mam tych chłopaków dosc. Gadaja cały zcas o motorach i piciu piwa. Zorganizowali grila na piatek na dzialce u szefa i zgadnijcie kto ma sie zajac przyrzadzaniem jedzienia?? grrr a oni tulko % kupią. I do tego bekają jak piją gazowane. Kurcze to juz juz wolne pracowac z samymi kobitami bo facet to dziwna jednostka :) Kurcze faktycznie urlop mi juz potrzebny ... Jutro pogadam z szefem i jade na morze jupiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. Co do bliźniaków to ja myślę że chyba bym nawet chciała dwa takie maleństwa od razu:) Oczywiscie po pierwszym szoku:) Trinity życze miłego wypoczynku, ale Ci fajnie ja tak kocham morze:) Paziu zdrowiej szybciutko. jjjjjżyczę ci abyś była w ciązy na moim pierwszym teście druga kreska też była bardzo blada, dopiero następna były takie same:)] dianko zaraz otwieram poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko - pięknie wyglądasz :) brzunio faktycznie jak w 3 miesiacu :) ja juz jestem spakowana - wszystko mamy załadowane do samochodu , oprócz jedzenia ... w sumie nie jest tego za duzo - bagaznik pomiesciłby dwa razy więcej :) więc spokojnie mozna powiedziec ze to rodzinne autko ... Paulisiu jak bedziecie kupowac samochód to koniecznie pomyślcie o dużym bagazniku - ma zmiescic sie wożek i jeszcze parę rzeczy ... to podstawa ... mój miniek jak kupowaliśmy autko patrzył pod tym kontem - samochodzik miałabyc rodzinny ... i jest bo bagaznik ma 470 litrow dziękuje Was sloneczka - za młe słowa - na pewno odpoczniemy sobie ... karolciu kochana Ty tez wypoczywaj i łap sloneczko za nas Wszystkie :) zdbajcie z mezem o siebie - by wrócic do nas cało! pewnie jutro przed wyjazdem nie wytrzymam i zajrzę z rana do Was ... tymczasem spadam ide się kapac i przytulac do mińka - a może się uda i bede czerwcówką ? marzenie sciętej głowy - ale watro pogdybać ;) zmykam skarbulki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjj
potwierdzone, ciaza:)jestem za geanica, wiec tu sie to troszke inaczej odbywa.dziewczynki zycze wam tez wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... zaspalismy :) ale za chwilke wyjezdzamy ... chciałam się tylko z Wami pozegnać ... u nas świeci Sliczne słońce ... mam nadzieje ze ten wekend bedzie sloneczny dla wszystkich ... karolciu kochana - milego wypoczynku - całuski :) Buziaki dla Wszystkich dziewczynek : Dianeczki, Paulisi, Martyni, Akasi, Kukusi, Kseni, Pazi, Leneczki, Surfitki, Martiki i wszystkich nieobecnych - Sysi i Moni :) Cmokalki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ❤️ korzystając z chwilki czasu chciałam sie z wami pożegnac na 2 tygodnie, trudno będzie tak nie pisać z wami bo troszkę się zżyłam :) ale po powrocie od razu się odezwę no i powysyłam fajne fotki do napisania 👄 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Przynajmniej łatwo zapamiętam gdzie ostatni raz byłam - 300 stronka, jeśli będzie możliwość skorzystania z netu, to może w trakcie się odezwę :D Pozdrawiam wszystkie moje przyjaciółeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, u mnie wlasnie po obiadu, Misiek lezakuje wiec ja w wolnej chwilce tu zagladam. bardzo sie denerwuje tymi wynikami ktore bede miała jutro i czy pojde w ponna to HSG niesadzilam ze tak sie tym przejme. zawse w zyciu mialam pecha i pewnie beda zle i koniec kropka zostane kolejny miesiac bez zadnej odpowiedzi, takie juz moje szczescie :( aha jak cos to mam swierzutka fotke to przesle wam w sobote, tylko prosze zarzyc wczesniej cos na uspokojneie zebyscie se nie przestraszyły. No to mamy nasza szczesliwa czerwcówke ktora okazala sie byc w ciazy. moj optymizm sie roszke wyczerpał ale ma nadzieje ze zis spowrotem nabiore sił do walki :) ide budzic Misiola i jeziem na lody, takie duuuuuze zbita smietana, zrelaxuje sie dzisiaj, zycze miłego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to topik umiera ? Rozumiem że świętujecie, ale gdzie wszystkie przepadłyście? Ja wiem tylko o Trynity i Karolci. Chyba z zazdrości tez sie na plażę wybiorę :p Ale tak na serio jestem . Dzis 5 dni po odstawieniu progesteronu i nie ma @. Szlach mnie trafia...Cycki bolą, brzuchal duży, nabrzmiały i bolący i nic...tylko sporo śluzu. Ciekawe co ze mną znowu. Juz mi się odniechciewa tej walki, bo mam wrażenie że walcze jak don Kichot - z wiatrakami... Miłego kolejnego długiego weekendu zyczę. Bawcie się dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczęta i jak wpadam jako kolejna burza gradowa właśnie wczoraj dostałam @ .:( Ale jestem zła :/ Szkoda gadac - cały czas się zastanawiam co to za @ bo ani cycki ani brzuch mnie nie boli -jakis bezbolesny i dobrze tak więc poprawiam tabelkę Miłego dnia bo będzie piekny co prawda w pracy ale cóż. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18............... ..... 05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37.....................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27.............31..................ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25...............6.................ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ............12 ................ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30.............10............ ..... ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........ok 01.05.07 Martika-2327................23..............13.......... . ........14.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............7.............. .koniec stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, chyba juz ostatni raz! Nie bede juz w wasej fajnej paczce bo rezygnuje, przestaje myslec o dziecku i przestaje je planowac. chyba narazie nie ma miejsca w naszym malzenstwie na dziecko. Jestem zła, zrozpaczona i rozzalona. Jedyne co zrobie to wylecze sie z tych zachwin chormonalnych bo oszaleje. moj maz nie zasluzył na dziecko i miec go narazie nie bedzie puki nie dorosnie. Nie chcialam tego pisac ale musze wam przeciez wyjasnic dlaczego. Narazie musze sie trzymac i dac sobie rade sama bo od niego nie potrzebuje łąski. Nie bede juz z wami bo przykro by mi było czytac o znanej nam dobrze tematyce. Narazie odkładam te plany i chyba tak bardzo nie rozpaczam z tego powodu, narazie. Pogodzilam sie wczoraj z pewnymi sprawami i chyba tak bedzie lepoiej. dziekuje wam za wsparcie i za pomoc. kiedys tam zajrze zobaczyc tabele i mam nadzieje ze bedziecie juz zacizone :))) pozdrawiam was dziewczyny i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko zawsze się tak zdarza że są gorsze i lepsze dni w małżeństwie ale napewno się wszystko ułoży. Wiesz czasami jest tak że odpuszczamy, niechcemy i zachodzimy więc nie zdziw się jak to ty nam niedługo napiszesz że jestes w ciąży. Zaglądaj do nas często pisz co u ciebie. Widze że teraz jesteś zła ale to przejdzie i będzie ok. wiem to sama po sobie. Elizo przykro mi że dostałaś @ może innym razem. Ja jeszcze mam brak @ ale dzisiaj rano powtórzyłam znowu test ( w sumie nie wiem po co) i nic 1 gruba krecha więc czekam na @ przez te moje przeziębienie się opóźnia. Ale narobiły mi się bolące krosty na twarzy więc już lada chwila. A w przyszłym cyklu byłoby mi nie na rękę żeby zaciążyć ale jakby się zdarzyło ryczeć nie będę chyba że ze szczęścia ale to by było poprostu złośliwość natury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taaaaaka cisza? Dziewczynki gdzie się podziewacie? Żeby nam topic i nie umarł bo gdzie my będziemy się żalić;-) Jak Trinity i Karolcia wrócą to znowu będzie ruch mam nadzieje bo będą opisywały swoje przygody na wakacjach. Kseniu jak się czujesz? A ty Surfitko jak z twoją @ przyszła czy nie? Może nie przyjdzie z wiadomych powodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×