Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Ja również witam moją imienniczke i pozdrawiam !!! I co dziewczynki dostałyście zdjecie ???? Trinity - ja również prosze o fotke , bo od Martusi24 już dostałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko 24. Dostalam juz zdjecie. Pieknie wygladaliscie. Dziewczynki i jak tu sie nie mozna zarazic skioro Justynka M znowu porcje wiruskow wyslala. Lapmy i zarazajmy sie. Justynko M jestes nasza dobra duszyczka. Dziekujemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna24, Marta 24, inne kobietki - ja też chcę zdjęcia:( justyna24 - a mój mężuś sam biegusiem poleciał na badanka - oj ale byście go musiały widzieć jak z nich wrócił - bo u nas nie ma absolunie warunków aby na miejscu postarać się o materiał do badań no i potem na wyniki ma wpływ dodatkowo jeszcze stres, a do szpitala mamy za daleko żeby wieźć wszystko z domu. A teraz po domku grzecznie biega w samych bokserkach, tak na wszelki wypadek, żeby nie było za ciasno i za gorąco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare🌻 wasze pozytywne mysli zadzialaly🌻 jeszcze raz dzieki serdeczne🌻 juz nie moge sie doczekac kiedy tabelka ciezarowek sie powiekszy i bedzie wieksza od oczekujacych, wtedy sie zacznie:) a jak brzdace sie wykluja to prawdziwe internetowe przedszkole bedzie:) i rozmowy o nieprzespanych nocach, kolkach, kupkach, ciuszkach, kremikach itd:) no dziewczyny do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - przesłałam Ci juz :-) Mój mąż też by zrobił - ale najblizej do szpitala mamy jakieś 80 km - i tak zawsze sie to odkłada , pozatym jest cały chory , że bedzie musiał zrobić to w szpitalnej łazience :-) Ale nich cierpi : -) ( żartuje oczywiście ) . Wczoraj czytałam , że są takie test do zrobienia w domu na sprawdzenie ilosci plemnikow - próbował ktos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie A ja becze dzis od rana, oczy jak szklanki, mam wszystkiego dosc. dla mnie 13 nie jest powodem do zadnej radosci....:( 😭 Skrzynke udalo mi ise otworzyc rano po 20 min prob. Zobaczylam maila od voltare, ale do zdjec to chyba caly dzien trzeba poswiecic. obiecuje cos wyslac, moze z mojego drugiego mala. Pewnie od Justynki tez cos jest, ale moze sie uda otworzyc pozniej. Ostatnio cierpliwosci do zycia mi brakuje, nic mnie nie cieszy...:( Widzisz justynko, mowilam ze z Adrianka bedzie kawal chlopa. I tak trzymac. Co do czasu, dziewczyny nie zwlekajcie z niczym...czas w naszym przypadku to zloto. Justyna, do lekarza. I to juz. Moj tez zwlekal z badaniami. I bardzo tego zaluje. Bo teraz czym pozniej ze mna jest gorzej, czym bardziej sie lecze, tym gorzej sie czuje i mam mniejsza nadzieje. Czas ucieka mi miedzy palcami. od poczatku roku jedna @ !!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Misiek ciągnie mnie na spacerek. Lecę biegusiem powiesić pranie i po spacerku zaraz tutaj wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna 24 - fotki poszły - fajna z Was para:) uciekam już (ależ ten mój mąż jest marudliwy:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko, nie mam twojego zdjecia :( Voltare, odeslalam ci. trynitko, chcialam ci tylko napisac zebys sie nie martwila. Na pewno zrobia ci to hsg, i bedzie juz tylko z gorki. Szybciutko zostaniesz mamusia. Pozdrawiam a i ktos pytal o karolcie. Karolcia sie przeciez jeszcze wczasuje :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko , nie wiem czy o mnie Ci chodziło , czy o druga Justynke :-)- w każdym razie podaj swój adres e-mail to Ci wyslę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko 24 wysle ci zdjecia jutro - bo dzis mezulek okupuje komputer na swoim hasle i nie mam dostepu do swoich zdjec ... mój kitek tez cierpial ze musi zrobic do w lazience przychodni lekarskiej - teraz juz tak nie płacze jak za pierwszym razem a bada sie średnio raz na 1,5 miesiąca ... niestety zeby dowieśc chłopakow potrzeba nam wiecej niz przepisowe 15 minut ... także wolimy dostarczyc swierzy \" towarek\" i tobic to na miejscu .... kiedys to nawet zgłosilam sie a ochonika ze pojade z nim i mu pomoge - ale stwierdził ze sobie poradzi ;) mykam - bo miniek pisze program - na razie kochane - zajrze jeszcze do Was poźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adres mam pod nickiem. I o ciebie chodzilo :) Zaraz jak dostane to sie odwdziecze :) Z druga Justynka juz dobrze sie znamy, a nawet juz kiedys widzialam Adrianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu jestes kochana - wszystkie na pewn doczekamy się swojego kochanego maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, przeciez u nas dopiero pora lunchu, wiec gdziezbym miala byc. Mnie to robota tylko lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka oj znamy, znamy i opr cie nie ominie! co to za smuty??? mi wciska pozytywne myslenie a sama??? smaruj dupke cebula! nadchodze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko przesłałam - mam nadzieje , ze dojdzie. Prześlij mi tez swoje !!!! Trinity - mój mąż znowyu stwierdził , że będe musiał jechac mu pomóc :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - moj pierwszy usmiech od rana :D No moze drugi, bo sie usmiechnelam ze z Adriankiem wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuff...justa super !! ale będzie chłop ! :-D ❤️ justyno24 tez poprosze o fotke. sufitko a myslałas o gonadotropinach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Surfitko - własnie doszły zdjecia . Widze , że królują dzisisaj zdjecia ślubne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko M dziekuje za zdjecia . Slicznie wygladasz. I jak bedziesz miec juz zdjecie z brzuszkiem to prosze o przeslanie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko 24 podaje mail do akasi bo akurat mam pod reka, mam nadzieje ze sie nie obrazi akasia70@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×