Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam moje drogie bardzo dziekuje za słowa otuchy :) Sądny dzień coraz bliżej i blizej, ale tak jak wam pisałam chyba nie zdecyduje się na test troche odczekami .Dzisiaj rano wziełm ostatnia tabletkę duphastonu, więc jak nie jestem w ciąży to za dwa dni mogę dostac @ (oby się nie sprawdziło ) Tak bardzo chcę byc w ciąży i doświadczyc tego cudu życia :) musi byc w końcu słońce . A planowo @ powinnam dostac koło 28-29.11, ZOBACZYMY A teraz pozdrawiam wszystkie topikowe maleństwa i mamuśki, wszystkie ciężaróweczki niej dzielnie znosza trudy oraz wszystkie starające sie -Kochane w końcu musia sie nam udac :) Doskonale wiemy dzieki temu topikowi ze takie cuda sie zdazaja .Buźka Tryniu ale masz fajnie ze masz ostatni takie przyjemne imprezki :P Spada na obiadek bo w brzyszku burczy Smacznego dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Witam w to niedzielne popołudnie. Jeszcze niezdąrzyłam doczytać do końca tego co napisałyści podczas mojej nieobecności, więc pewno narazie wszystkim nieodpiszę.ale tamtą stronę przeczytałam i cieszę się że już wracamy do porządku dziennego. Umnie niedziela jak każda, nudna gdy męża niema , ale cóż trzeba jakoś to znieść. Byłam już w kościele i się śmiałam bo moja myszeczka jak tylko zagrały organy albo zaśpiewała scholka to dawała znaki, czyli mrówki chodziły pod skórą. Zdarzyło mi się to pierwszy raz tak wcześnie, bo zawsze to wieczorem. Dzięki kochane za wyjaśnienie mi że krew z nosa to normalne, nie stresuję się tym skoro tak uważacie. a lekarzowi zaznacze jak pójdę. Życzę wszystkim udanej niedzieli. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie❤️ Ja od wczoraj miałam dzieciaczki Krzyśka ,teraz pojechali do rodziców Krzyska więc moge już zasiaść przed komputerkiem. Jutro dzwonie jak wyszedł mi wynik na te paskudne przeciwciała we krwi -stracha mam jak nie wiem.Ide tez zrobic badanko -jak tylko bede miec wyniki dam Wam znac i cos mi poradzicie bo ja jak zwykle nie mam o tym zielonego pojecia. Matt-udanych zakupów,a firanka śliczna:) Martiko-wracaj do nas i pisz niech będzie jak dawniej,myslę,że teraz nawet będzie lepiej po tych wyjaśnieniach.Szkoda marnować czasu na kłótnie,wracaj do Nas i zdrowiej🌻❤️ Tryni-udanej zabawy!!!!!a co do ubran to u mnie to samo\"nie mam co na siebie włożyć\'-to u nas wszystkich podejrzewam standard. Dziękuje za to,że modliłas sie w naszej intencji❤️ Voltarko-życze Ci z całego serca tego prezentu na Boże Narodzenie❤️ A i niema za co dziękowac-myśle ,że wszystkie wiecie,że jeśli mogę w czymś pomóc to pomogę-jeśli tylko potrafię. Akasiu pozdrawiam i pogłaskaj maluszka od cioci🌻❤️ Masz więcej zdjęć z brzusiem?? Elizko333-trzymam nadal kciukasy:):) Martyn-iu-pozdrawiam i wysyłam Ci zdjęcie od Matt. Dla maluszka102👄a dla Ciebie🌻🌻 Kukusiu-gratuluje tych pierwszych ruchów to super uczucie:) Dla malenstwa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 05.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............32.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............21.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........14................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Witajcie kochane:) jadira dziękuje za przesłanie zdjecia- śliczne firaneczki:)i trzymam kciuki za Twoje badanka Elizo trzymam kciuki za testowanie:) \\trinity jak tam zabawa? JA dziś mam wizytę wieczorem to dam znac co i jak, mam nadzieje ze te cholerne nocne skurcze nie powodują nic złego. Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie i znowu poniedziałek :( i do pracy Ja na razie nie testuje poczekam PS A ja nie dostałam zdjecia z firankami wiec jak któras z was ma to jak zwykle prosze o podesłanie a teraz uciekam do pracy papa i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja też nie dostałam firanki, a chciałam zobaczyć i też proszę kogoś o podesłanie mi Jadiro i Martyniu jak coś się dowiecie to dawać znać od razu. Eliza trzymam kciukasy ❤️ Dla pozostałych 🌻🌻 na nowy tydzień. u mnie pogoda się już popsuła. Jest szaro i pochmurno. A w tamtym tygodniu tak pięknie słońce świeciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka i kukusia, podajcie maila, to wam wyślę firankę :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... zabawa super - ale wróciliśmy bardzo umeczeni takze o 22 spaliśmy jak borsuczki ... mam mnóstwo zdjec - jak zgram to Wam powysyłam - jednak musicie uzbroic się w cierpliwość bo pozyczylismy aparat mojemu braciszkowi ... dzidziuś śliczny i taki maleńki - ubrany w super garniturek z muszką - pieknie sie spawowal bo ani razu nie zapłakał ... takie dzieciątko to sama radosć - bo tylko cycuś i spanko :) było duzo gosci z dzieciaczkami w sumie chyba z 6 maluchów sie uzbierało - także wybawiłam się co nie miara - a Jula córeczka mojego brata przyrodniego jak chcieliśmy juz wychodzić to tak sie do mnie \" przyssała\" ze nie obyło sie bez łez ... Martt - dzieki za firankę - wyglada całkiem przyjemnie! na razie zmykam bo minius ma dziś wolny dzien i tak dobrze nam razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Witam serdecznie wszystkie dziewczynki! Dziękuję za pozytywne komentarze odnośnie mojego brzuszka. No cóż, juz jest 13 kilo do przodu, ale przestałam sie tym przejmowac. Napiszę w skrócie, co u mnie. W piątek byłam u lekarza , na razie nic nie wskazuje zebym miała urodzić. Ale w piątek odstawiam leki definitywnie i lekarz ostrzegł mnie, ze mogę zacząc rodzic na drugi dzień. Muszę być juz spakowana. Tak więc weekend będzie dosyc nerwowy:)Moja córcia ma już 2800 g, więc wagowo jest juz bezpiecznie. A termin przesunął mi sie na 23 grudnia, więc jeśli dotrwam to całe święta spędzę w szpitalu :((( zobaczymy jak będzie;) Voltare, bardzo mi przykro, nie poddawaj sie do 3 razy sztuka:) Eliza - trzymam kciuki! Kukusiu gratuluje ruchów, ja miałam uczucie jakby mi mała rybka machała w brzuchu płetwą:) Kseńka- gratuluje:) Mam łzy w oczach, jak wchodze Was poczytać i czytam ze kolejna dziewczynka jest w ciązy. Za Was wszystkie trzymam kciuki, ta pierwsza tabelka naprawde maleje systematycznie:) Martyniu jak się czujesz? Pozdrawiam Karolcię, Trinitkę i Jadirę i wszystkie pozostałe staraczki.Mocno trzymam za was kciuki!!! Zyczę Wam zeby nadchodzące święta przyniosły dla Was najpiękniejszy prezent pod choinkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Aktualizuję tabelkę: Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 05.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............37............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............32.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............21.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........14................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Mam malutka prośbe , jeśli możecie przyslijcie mi zdjęcia naszych forumowych dzieciaczków, chciałabym oko nacieszyć:)Pozdrawiam serdecznie , mam nadzieję ze jeszcze coś zdąże napisac przed godzina zero.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anasiku jak miło cię czytać. Super że już masz tak niedaleko. trzymaj się dzielnie, my tutaj wszystkie będziemy trzymać za szczęśliwe rozwiązanie. Podaje maila do firanek kukusia@vp.pl Trini ja też jak gdzieś idę w gości a są dzieci to nie siedze z dorosłymi tylko bawię się z brzdącami, tak mi lepiej. Tzn. jak nie byłam w ciąży to je podrzucałam nosiłam i tp. bo teraz to nawet rocznych dzieci nie noszę bo wolę być ostrożna. Kocham małe dzieci, a najbardziej takie 2 letnie, jak prubują mówić, ale nieza wyraźnie im to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarbeńki !!! Eliza i Kukusiu-wysłałam Wam fotke ślicznej firanki,napiszcie czy dotarło? Elizko-nadal trzymam kciuki:) Martyniu-z niecierpliwością czekam na relacje jak tylko wrócisz od lekarza.Jestem pewna ,że wszystko jest dobrze,a nawet i lepiej❤️ Matt-🌻 Martika2327-🌻 Tryni -no czekamy na foteczki napewno slicznie wyszłas:):) Anisik-witaj!!!pisz cześciej🌻 Co do twoich 13 kg.to po tobie naprawde tego nie widac,ciaża Ci słuzy. Ale czas leci zaraz będzie następny śliczny maluszek na swiecie i naszym Forum.Ja Ci życze porodu lekkiego,i byś w Święta Bozego Narodzenia była juz w gronie rodziny ze swoim największym światecznym skarbem. Napisz koniecznie co tam po wizycie u gin.,a i postaram wysłać Ci fotki naszych 2-ch super chłopaków i małej królewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D U nas od rana pada śnieg, jest mokro i szaro :( i do tego mocno wieje. Anisik, może córeczka przyjdzie wczesniej i w święta bedziecie w domku, albo poczeka do Nowego Roku??? Różnie to bywa :P Kukusiu, fajnie że czujesz już ruchy, napewno niesamowite uczucie Trini to się wyimprezowałaś, my też byliśmy w sobote u znajomych, a w niedziele u rodziców na obiadku i do kolacji się przeciągnęło. Przysyłam czymprędzej fotki :) Martyniu trzymam kciuki, napisz po wizycie do nas. Martt dzieki za maila \"firankowego\", ciekawa jest; ja też będę do kuchni kupować. Jadira pisz o wynikaCH. Voltare, współczuję z powodu przyjścia @, może następny raz będzie łaskawszy dla was. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek, narazie spadam na obiad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro zdjęcie doszło tylko coś mi się komp wiesza i jeszcze nieotworzyłam. ale dzięki. a co tu takie pustki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:-) Anisik - no już końcóweczka i bedzie następna dzidzia:-) Martyniu napisz koniecznie jak po wizycie,mam nadzieje ze wszystko ok. Kukusiu,ale ci zazdroszcze tych ruchów,mam nadzieje ze tez sie wkrótce doczekam. Trini no to miałaś imprezowy weekend,ja mam straszną ochote pójść gdzieś na jakąś impreze ale jak na razie nie ma okazji i możliwości:-( Pozdrowka dla reszty dziewczynek ❤️ No i tabelke uaktualniam,najchętniej to co 2 dni dodawałabym tydzień do przodu Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 05.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............37............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............32.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............21.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........15................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - dzisiaj wpadam się tylko przywitać i od razu uciekam. Dzisiaj miałam pracowity dzień - zleciał jak z bicza strzelił! Jutro napiszę więcej:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisik a ja nie dostałam żadnych twoich zdjęć bo domyslam się ze wysyłałas skoro dziewczynki piszą ze nic po Tobie nie widac:(Pocieszyć Cię ja mam 14 kg na plusie - 3 kg w ciągu 10 dni no ładnie, ale co tu zrobić jak objadam się słodyczami a nie moge wstawac z łózka więc nie mam jak spalać trudno brrr Po wizycie ok tzn leki i lezenie pomaga bo szyjka sie nie skraca juz i nie robi sie rozwarcie. A z bólami mam się pogodzić już do końca. Lenka waży 1800, lekarz sie śmiał co to za skoczek mały, na przedostatniej wizycie lezała bokiem w miednicy na ostatniej - dwa tygodnie temu juz główką w dół a wczoraj główka do góry - głowe miała dokłanie na moim żołądku:) Stąd te potworne bóle przy siedzeniu i chodzeniu bo uciska mi na górne narządy. NAstępna wizyta za 2 tygodnie, a po swiętach lekarz zmniejsza mi dawke leków zeby na początku stycznia je odSTawić i jakieś 2 tyg przed terminem cesarke, ufff musi tylko zlecieć ten grudziń. FluidkiXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki kochane ... wczoraj był totalny dzień leniuszka - razem z miniem prawie nie wstawaliśmy z lożeczka ... ogladalismy filmy i dużo rozmawialismy - uwielbiam takie dni - jestem wtedy przeszczesliwa ... wieczorkiem bylismy z moim braciszkiem ogladac mieszkania - za 10 miesięcy biorą ślub i zaczynają się rozgladac za swoim gniazdkiem - ummm ceny sa porazające ale co zrobić trzeba mieszkać samodzielnie i zyć po swojemu :) matyniu juz masz bliżej niz dalej - mam nadzieję ze wszystko się ulozy pomyslnie - malutka rosnie jak na drozdzach - także tylko się cieszyć , a kilogramy zżucisz - bo praca przy takim maluszku to niezła gmnastyka ;) ansiczku - trzymam kciuki za Ciebie i maleńką - ani się obejrzysz bedziesz ja miala przy sobie ❤️ elizo ❤️ oby sie udało ! u mnie 10 dc i nabieram sił na staranka - na razie podchodze do tego z dystansem - żadnych obietnic ze na Boze Narodzenie fajnie byloby miec taki pezent - co ma byc to i tak bedzie ... przesyłam buziaki dla naszych mamusiek 👄 , dla zafasolkowanych 🌻 i dla nas wytrwale czekających na cud poczecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza . .
W roku 2006 w szpitalu pozostawiono 826 noworodków. Adopcja ze wskazaniem to taka, w której matka zrzeka się praw do dziecka, ale wyraźnie wskazuje (z imienia i nazwiaska) parę, która ma dokonac przysposobienia . W przeciwieństwie do adopcji, która się opiera na tzw. zgodzie blankietowej, NIE jest anonimowa. JESTEŚMY GRUPĄ KOBIET KTÓRE ODDDAŁY DZIECI DO ADOPCJI . ZNALAZŁYŚMY IM RODZINY, WIEMY ŻE SĄ KOCHANE I SZCZĘŚLIWE . POMAGAMY SOBIE I WSPIERAMY SIĘ NAWZAJEM . ODDDAJEMY NASZE DZIECI W POSZANOWANIU UCZUĆ I LUDZKIEJ GODNOŚCI ,ZGADNIE Z PRAWEM , DO ADOPCJI ZE WSKAZANIEM . JESLI NOSISZ SIĘ Z ZAMIAREM ODDDANIA DZIECKA I POTRZEBUJESZ WSPARCIA . SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI --MY JUŻ PRZEZ TO PRZESZŁYŚMY . TEL KONTAKTOWY 0 508 177 509 kalina1@gazeta.pl gadu-gadu 6199174''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to, topik świeci pustkami i chyba ja go najczęściej odwiedzam. Kobietki, no odzywajcie się. Kseniu napewno niebawem doczekasz się ruchów maleństwa. Ja dużo przytyłam i może dlatego zaczęły się dopiero w 20 tygodniu. Chociaż jak tak myśle to chyba już wcześniej były tylko jeszcze słabsze i nawet niepomyślałam że to było to na co czekałam. Ale dziewczynki miały wcześniej więc ty też możesz poczekać jeszcze 2 tygodnie i już. Martyniu ja się zastanawiam jak to będzie u mnie bo moja mama to od 6 miesiąca leżała plackiem bo już się jej ujście rozwierało. Na razie jestem dobrej myśli a zobaczymy co będzie. Ale u ciebie Lenka już duża więc bliżej niż dalej i napewno będzie dobrze. Jejku, ale Ci fajnie, już tak niedługo i będziesz mieć dzidziusia na rękach. Trini dosyć tych przytulanek bo jestem zazdrosna, ja tez chcę się przytulić z mężem, tak poleżeć cały dzień w łóżku ale niestety musi pracować, a ja muszę spać sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - my takie śwęto mamy raz na pół roku - w wekendy przeważnie robimy zakupy, nadrabiamy zaległości w porządkach i pracach domowych a niedziela dla mojego meza przewaznie jest pracująca - także raz na jakis czas potrzeba troszke oddechu - szczegónie jemu ! co do przytulanek to dopiero się zacznie :P na razie to tylko taki wstęp :P własnie zaczełam robic obiadek - potem mam troszke prasowania! dziewczynki czynicie już jakieś przygotowania do świąt ? chodzi mi o zakupy prezentów , porządki i ustalanie menu ? ja na razie nie wiem ale powolutku kupuje bakalie i soczki, i inne napoje ... nie robie za dużych planów co do jedzenia bo zawsze święta spedzamy u rodzicow ... ale amierzam upiec serniko- makowiec - nigdy jeszcze nie robiłam ale to moje postanowienie ... zrobię salatke z suszonych pomidorow i moze jescze jedną bo mój minius lubic cos na słodko ... czekam na propozycje - moze podpowiecie mi cos ? akasiu - Ty tak pysznie gotujesz - może masz jakis fajny przeis na ciasto , salatkę lub inne danie ? co do prezentów - ja chyba zacznę powoli planować i w na początku grudnia wezmę się za to - bo nie lubie na ostatnia chwilę - robic tego- wtedy w sklepach jest tak tłoczno, do tego i ceny juz sa bardziej świąteczne ... a u Was jak z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co właśnie sobie zdałam sprawę że to już drugie świeta Bozego NArodzenia które \"spędzamy\" razem:) A wydaje mi się, ze to dopiero niedawno było. Trinity ja Ci nie odpowiem na to pytanie bo ja nie gotuje wcale a co do zakupów to niestety w tym roku ominie mnie chodzenie za prezentami a szkoda bo tak to uwielbiam:) Jeszcze raz trzymam kciuki za Was wszytskie aby Mikołaj was w tym roku wyjatkowo obdarował na święta małymi Mikołajkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nasz roczek razem przemknął jakos niezauważalnie - ale to się czuje bo więzi są bardzo silne - mam tyle siostrzyczek :D matryniu - nic Cię nie ominie - przecież Twoja Leneczka jest dla ciebie największym prezentem ;) a Ty dzieki niej możesz poczuc się jak królowa :) osobiście uwielbiam kupowac prezenty - jeżeli mam na to czas i chęci a kogoś kocham - jak jest w przypadku moich najbliższych - to zakupy to jedna wielka radocha - no tak rozkręciłam się troszke - bo jeszcze jest jeden podstawowy aspekt - pieniażki - ummm - w tym roku - moze byc troszke inaczej ale może nie bedzie az tak źle ...?? w tym roku z mezem nie robimy sobie prezentów - musimy wymienic telefony a to juz spory wydatek ... no i idziemy na sylwestra - chyba Wam nie wspominałam ale moj kitek przyszalal i kupil mi sukienke - także uznalam to za wcześniejszy prezent - jest śliczna - skromna ale elegancka a co najważniejsze nie tylko na taka okazję jaka jest sylwester ... na mikołaja - juz upatrzylam mezowi drobiazg w Yego - bardzo praktyczny - poniewaz ostatnio zamawial do naszej firmy wizytówki - zdecydowalam się na piekny wizytownik - myślę ze mu się spodoba - a do tego nie jest drogi ... rodzicom mysle by kupic jakies witaminki , dobre kawy i herbaty, moze zestawy słodyczy w puszkach ... pomysli się ... najgorszy problem zawsze mam z chrześnica mojego meza - ma już 11 lat i prawie wszystko - także ? nabiegam się pewnie zanim cos mi wpadnie w oko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochane 🌻 Co do zakupów w tym roku to tylko prezęt Mikołajkowy jak i pod choinke bedzie miał mój Michał. Przez wydatki na badania- brak kasy,na Wigilje jedziemy do rodziców Krzyśka. Poza tym w 1dzień św.Bożego Narodzenia przyszli tesciowie robią razem imieniny bo on Andrzej ona Wiktoria trzeba coś kupić,a w 2 dzień Sw.ma mój tata Szczepan.Nie wiem jak dam rade[:( Prosze o porady -co by mozna kupic??? Martyni-iu-zdjęcia Ci wysłałam,a zdjęcie Sysi 111 zaraz podeśle. Ciesze sie,że u Was wszystko dobrze ,a mała to niezła kręciołka.Dobrze,że jest taka ruchliwa.❤️ Dzięki za fluidki:) Wczoraj nic nie pisałam o badankach,bo dziś odebrałam zaraz wam napisze,ale chce nadmienic co wczoraj z moim Miskiek byłam w południe u lekarz[ma zapalenie oskrzeli]tydzień siedzenia w domu,on szczęśliwy bo do szkoły iść nie trzeba,ale ja jestem pełna strachu,bo u niego każda infekcja grozi wyjazdem do szpitala.Na razie jest ok,bierze antybiotyk ,a ja truchleje. Co do moich wyników Estradiol-robiłam w 10 dc. 94,82pg/ml faza folikularna pg/ml 18 - 147 owulacja pg/ml 93 - 575 f.lutealna pg/ml 43 - 214 menopałza o -58 Lh-robiłam 14 dc. 12,85mlU/ml f.f mlU/ml 1,6 - 9,3 srodek cyklu ...... 13,8 - 71,8 f.l ....... 0,5 - 12,8 po menop. .......15,0 - 64,o progesteron-robiłam 21 dc. 19,11ng/ml f.f ng/ml 0,00 - 0,54 s.cyklu ....... 0,00 - 6.22 f.l ....... 1,50 - 20,0 po menop. ....... poniżej 0,41 Co do testu z krwi na przeciwciała przeciwplem. mam dzwonić dopiero w przyszły poniedziałek,a czystość p.wyszła xle sa bakterie i grzyby wiec musze zrobić Hlamydie,mycoplasme i ueroplasme,wynik z TSH bede mieć w ten czwartek. Ja się na tym nieznam może Wy coś z tego zrozumiecie. Z góry dziękuje. Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku i maluszki te urodzone i te w brzuszkach🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki witam serdecznie Dzieki ze 3macie kciuki JAk na razie nic konkretnego tylko powoli zaczyna pobolewac mnie brzych robi mi sie taki pełny -pewnie na @ :( Tak sie boje ze dziś rano pobiegłam zrobic tą cholerną betę i może jutro popołudniu albo w czwartek będą wyniki :( Szkoda gadac z tym szpitalem Tak się boje miałam przestac łykac duphaston ale w nocy wpadłam w panike i wziełam jedna tabletkę. A jak się teraz nie uda to musze iśc na przymusowy odpoczynek, na jeden miesiąc z dala od kliniki tak zadecydował Misiek -Tylko się boje czy taka przerwa nie spowoduje znowu rozregulowania w moim organizmie :( Zobaczymy A co do prezentów to jak zwykle problem co do teściów to bez problemu bo oni sami podają liste co by chcieli (toche dziwniwe) no cóż .Dla moich rodziców to podpytam mamcie to cos napewno od niej wyciągne, Dla mojego miśka juz mam w tym pomógł mi jego przyjaciel. A najgorzej to chrześniak który ma 7 lat a wymagania takie ze hoho Bo przecież komórki to mu nie kupię jeszcze nie oszalałam Ale jak bedziecie miały pomysły to wpisujcie .JA tez będe podawac propozycje A teraz do garów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro a co do twoich wyników to jak zwykle nie mam pojęcia jak to interpretowac :( Ale musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - o hormonach najwięcej wie akasia ... kiedyś też Surfitka bardzo dobrze sobie radziła z tym tematem ... ja jestem laikiem - ale chyba nie wygląda to żle ... co do posiewu - \"masz ci babo palcek \"- u mnie tez nie byo za wesoło - a najgorsze jest to ze jak zaczniesz się na to leczyc to Twój Krzysio też bedzie musiał - bo inaczej bedziecie zarażać się nieskończoność ... my wybraliścy całe serie antybiotyków ... teraz też łykam flucanzole , misiek też tylko raz dziennie , do tego globuki dopochwowo ... o dezynfekcji mieszkania - a szczególnie łazienki ... zmianie pościeli i zmianie diety nie wspomnę ...a nawet jak posiew wyjdzie dobrze to te paskudy powracają za kilka tygodni - także strasznie to trudne ale ja się zawziełam i mam cała baterie leków - byle mnie dopuścili do hsg ... najgorsze ze te wszystkie lekarstwa na bakcylki i grzyby sa drogie a trzeba je brac minimum przez tydzień ... na chlamydię sumamed - lekarze przepisuja go profilaktycznie - bierzesz dawke uderzeniowa i po kłopocie - ale też nie jest to tania sprawa - ale taniej cie to wyjdzie jak np. test na tą zarazę i potem w razie czego leczenie ... szkoda ze ci nie zrobili posiewu bo od razu bys wiedziala co za paskudztwo cię nęka - czystosc to tylko wstęp do dalszych badań ... w posiewie robią 3 testy na bakterie tlenowe, beztlenowe i grzyby ... jak cos wyjdzie to sa nazwy i wiadomo do czego się zabrać ... to by byo tyle - bo i tak się rozpisalam.... trzymam kciuki za Twojego Michasia - niech zdrowieje! Elizko - oby beta wyszła pozytywnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze wogóle nie mam listy prezentów bo wogóle nie mam pojęcia co wymyślić. ale jak tak będziecie pisać co wy kupujecie to może coś odmałpuję Elizo trzymam mocno kciuki. a co do dań to też nic jeszcze nie wiem. wogóle to niby ciągle o czymś myślę ale chyba o niczym, albo o dzidzi bo taka jakaś rozkojarzona jestem we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni -a moge wiedziec co ma do tego dieta??? -powiedz mi jeszcze czy te bakterie tlenowe, beztlenowe i grzyby ; to jak zrobie hlamydie i te dwie pozostałe to jest to samo??? A jeśli możesz to porozmawiała bym z Tobą na gg. Dziękuje za troske o Miska w moim i jego imieniu.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
jadirko - nietety to nie to samo ... ja nigdy nie miałam chlamydii ale dostałam - sumamed zapobiegawczo - tak samo jak kiedys akasia ... tych pozostałych tez nigdy nie mialam ale w posiewie wyszło mi cos zupełnie innego - jest tych wszystkich bakcyki od groma i dlatego musze byc przeleczona bo nie chcieli mnie dopuścic do hsg ... jeżeli wyszły Ci grzybki - to prawie na 100% Twój partner też je ma także leczenie tylko wtedy ma sens kiedy przeleczycie się obydwoje ... a grzyby lubia cukry i inne pożywki drożdzopodobne - także ja unikam zarówno cukrów jak i drożdzy - czyli chleba , makaronów i wogole - nie wiem czy to jest sens - bo i tak to dziadostwo powraca - nie bede się przecież katować całe życie dietą - mam jeszcze jeden antybiotyk w zapasie - wezmę go przed posiewem - wtedy na !00 % bede chociaz chwilowo czysta ... pisalam CI o tej emulsji Lubex - jest dość droga ale pomaga w higienie intymnej - kupilam ja i korzstamy z niej obydwoje - dosc oszczednie bo jest jej malo 150 mil. ale jest wydajna ... aha ja juz a to się weźmiesz to naprawde lekka dezynfekacja w domu jest konieczna , domestosem bo zabija wszytko , pozmieniaj reczniki ,posciel, piżamy , klamki odkaź - to tyle co mi podpowiedzial lekarz ... niestety nie mam dostępu do gg - bo na razie cały czas siedzę na laptopie , tamten komputer jest do przeinstalowania - w razie czego pisz na e-mila jeżeli bedziesz miec pytania ... zmykam robić miniowi kanapeczki - buziole po czole dla wszytskich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×