Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześc!!!! Jestem,czytam i pozdrawiam. Kafe mi się wieszało ,gg coś szfankuje może też mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja zmieniam suwaczek. Mam nadzieje,że się uda i się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się nie udaje chciałam inny i nie moge dać rady,Martyniu zrobiłam suwaczek na tej stronce co ty i coś mi nie wkleja,a robie to samo co w poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wysylam Wam 3 zdjęcia - te dwa pierwsze sa troszke nie ostre bo z komórki mojego meza ... ostatnie z kolezankami z wieczoru babskiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zajrzalam do skrzynki i wysłałosię tylko jedno zdjęcie ... zaraz spróbuje nastepne - chyba mają za duza pojemność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni -własnie przyszłam robiłam tf3 i tf4 zobacze co dalej jak pójde do endokrynologa.Jeśli karze zrobić reszte badań to zrobie,a narazie to strasznie krucho z kasą. Ja tez prosze o zdjecia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się wysłały - tylko trzy na razie nie mam aparatu ... te z chrzcin będą później ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni slicznie wygladasz i fajnie Ci w takiej fryzurce. Ale mnie łapska bolą,kuła mnie w obie ręce bo nie -mogła żyły znalesc - ukłuc w sumie 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trini, dzieki za super fotki :) pięknie wyglądasz w tej fryzurce, no i piękny ten szary sweterek - lubię taki kolor :D Jadira daj znać jakie wyniki Martynia to już tylko miesiąc został i będziecie we 3, ale fajnie :) Martika, nam też sie marzy domek; ale nawet działki jeszcze nie mamy, moze kiedys... spadam coś zjeść bo dopiero wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - kiedys Wam pisalam o tym sweterku - kupiłam go na wyprzedaży za 25 zł ... jadirko - posmaruj sobie ukłucia maścią z areniki - szybko ci zejda siniaczki - w aptece masc kosztuje chyba 5 zł ... zmykam kochane - ide na drugą cześć Tytanika - a potem mam obiecane przytylanki :P pa pa - buziole 102 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu jutro o 18 bede mieć wyniki i jutro też dzwonie do endo. Tryni podejde i zapytam o masc bo mnie zaczynają łapska boleć. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiscie taniocha sweterek - kocham takie kolorki :) jadira to napisz wieczorkiem jakie wyniki 🖐️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - czy na ból ona pomoze to nie wiem ... ja ją stosuję na stłuczenia, ukąszenia i użądlenia ... ładnie też siniaki schodzą ... zmykam do lóżeczka życzę wszystkim spokojnej nocki - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) hmm jadira nie wiem czemu Ci się nie wkleja ja tez zanim doszłam do tego jak go wkleic to troche czasu mineło a potem sama nie wiem jak go wkleiłam skopiowałam i jest:) Życzę powodzenia i trzymam kciuki za badanie. Trinity- sliczna fryzurka:) Ja na noc o 22 nazarłam sie słodyczy pół worka bleeeeeee i mała pierwszy raz!!!! od 4 szalała, nie wiem czy to przez to czy to przypadek, ale zawsze wstaje o 7-8 więc dzis dałą mi popalic i nie śpie juz od 4:) Dziś postanowiłam zaszaleć i ide do fryzjera:) Fryzjera mam naprzeciwko domku to mysle ze jakoś dojde i nic mi nie bedzie:)do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jadirko jak wyniki ? Wiadomo już coś ?? Trini dziekuję za zdjęcia, ślicznie wyglądasz i sweterek rewelacyjny :) martyniu jeszcze się Ciebie nie pytałam gdzie będziesz rodzić ? W Legnicy ? A u mnie spokojnie, choć w zasadzie się z mężem pochorwaliśmy. Od paru dni głowa mnie boli i mam dreszcze. Mąż podobnie, więc codziennie po pracy się leczymy aspirynką i rutinoscorbinem. Od 3 dni mierzę sobie tempkę rano i ciągle mam 36.76/78 (bo mierzę 2 razy jeden po drugim żeby się upewnić że dobrze mierzę :) ) @ ma przyjść jutro pojutrze, spodziewam się dużego spadku jutro ;/ Już nawet jakoś nie smucę się na myśl że @ przyjdzie. Powoli przygotowuję się do wyjazdu do Wrocławia (znowu zjazd), jadę jutro. pozdrawiam wszytskie kochane koleżanki razem 👄 i 🌻 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Matt-ja wynik bede mieć dopiero po 18. I znów wyjazd-wracaj do nas biegusiem :) Martyn-iu / przedtem nie mogłam wkleic suwaczka ,z żadnej stronki,a teraz wkleiły się dwa.Już nic nie zmieniam bo znów coś sknoce.Bedą dwa i tyle. Może za dużo tych słodyczy,a małej się to nie spodobało. Czekamy na fotki z piekna fryzurka. Tryni-ja skarbie dostałam tylko 2 zdjęcia,a mówiłaś chyba o 3-ch.:( Dianko jak po chrzcinach????? Paula-co u Ciebie i reszty rodzinki????? Martika-super ,że będziecie mieć własny domek,gratuluje podjecia decyzji:) Całuski dla Was wszystkich-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja ciągle niemoge wchodzić na kafe. może teraz Ide do lekarza dzisiaj więc wieczorem napiszę co i jak. oczywiście jeśli uda mi się wejść. Martiko musimy się zgadać na temat domku bo my też budujemy. Trinuś dzięki za zdjęcia ale na razie niemogę ich uruchomić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia daj znac jak na wizycie:) jadira zdjec z fryzurką nie bedzie bo przeceniłam swoje mozliwosci i po zrobieniu paru kroków straciłam z bólu siły i wróciłam do domu a fryzjerka przyjdzie do mnie w piątek to zrobie zjdęcia za tydzien bo mam wizyte i wyslę:)ale u mnie to sie nic w fryzurce nie zmienia zanczenie bo ja co jakis czas scinam tak samo i farbuje:) MArtt u mnie to długa historia, ja całą ciąże do 7 miesiaca jezdziłam co 3 tygodnie do Wrocławia ale w 6 mieisącu instynkt mojej mamy sprawił ze zaczełam jezdzic do Wrocławia i chodzic tez do lekarza w LEgnicy pracujacego w szpitalu i dzięki Bogu bo jak nagle tu trafiłam przynjamniej nie czułam sie obco, a krótko mówiac wrocławski lekarz nie za bardzo się wykazał. Więc zostaję tutaj, ale mam już umowioną cesarkę z moim lekarzem takze mysle ze nie bedzie tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku muszę się z wami podzielić dobrą nowiną:))) Mój mąż chyba znalazł lepszą pracę :)))))))) W Dominet Banku, będzie miał robić kosztorysy inwestycyjne :))) Suuuuper :) Do piątku ma się wszystko wyjaśnić. Tzn. dostał dokumenty do wypełnienia z kadr. Więc chyba go przymą nie ?? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt - super by było - ale może warto jeszcze nie zapeszac ? lepsza praca - wieksze mozliwości -życze Wam z calego serca - by sie powiodło ... martyniu - dbaj o siebie słoneczko ... ❤️ ja zmykam na śniadanie bo od rana siedze i obrabiam zdjęcia na prezenty ... ale jazda - czas się wziaść za obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka kobietki :) Kukusiu jak cos zagadaj do mnie na gg to pogadamyo tych budowach Jadirko jejku ja jak byłam ostatnio z noga na pogotowiu to mnie sie 7 razy wbijały w zyły bo nib kw w zylach nie mam a one poprostu nie umiały sie wbic, ale co sie ucierpialam :( martyniu dbaj o siebie, jejku juz nie moge doczekac sie zdjec twjego malenstwa jak sie urodzi Katia100 trzymaj se i nie poddawaj Dla reszty moich drogich kolezanek moc buziakow moga byc juz Mikołajowe :) Ja wlasnie wrocilam z zakupow i kuplam drobiazg dla mojego Kochanego meza :) zrobilam mu dzis pyszny obiad a od 6 rano gotowalam bigos :) oki zmykam bo zaraz z pracy przyjdzie, wpadne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wreszcie się udało!:D (chyba;) ) no więc... jestem już po kolejnej próbie nr 2! IUI gładko poszła - tak więc teraz mam nadzieję, że dobry święty Mikołaj posłucha moich próśb i podrzuci mi ten mój malutki prezencik;) Teraz już nie podchodzę do tego z taką euforią jak do pierwszej próby - po prostu spokojnie czekamy;) I powiem Wam, że cieszę się, że trafiłam do tej kliniki i żałuję tylko, że tak późno, bo być może jakbym nie zmarnowała tyle czasu na opychanie się tabletkami i słuchanie bajek poprzedniego gina, to już dawno bym tuliła swoje maleństwo... mychass - nie miałam okazji Cię opierniczyć wcześniej, więc czynię to teraz - nie ma czegoś takiego jak smuty i marudzenie, że nikt nie chce z Tobą tutaj gadać! Jak już tutaj raz trafiłaś, to wpadaj i nawijaj co Ci na duszy ciąży. I wiesz co - może warto w starankach podjąć jakieś bardziej radykalne kroki? Może masz w swojej okolicy jakąś specjalistyczną klinikę do której warto się zwrócić... A wiek? Trzeba szukać we wszystkim jakichś pozytywnych stron - po 35 roku życia część badań masz refundowanych, tych za które my musimy płacić. Wiem, bo sama się o to dowiadywałam - tylko już nie pamiętam, o które to badania chodziło. Popytaj lekarza - może coś się uda z niego na ten temat wydusić. martika - a Wam gratuluję dycyzji o budowie domku. Jejku jak ja bym chciała mieć coś takiego całkiem swojego... Nie wiem czy kiedykolwiek uda się nam zrealizować to marzenie... Narazie marzymy o jednym, a co będzie potem czas pokaże. I wiesz co - życzę Ci, aby takie \"wrzucenie na luz\" właśnie teraz sprawiło Ci niespodziankę - czasem to pomaga:) martt - a u mnie w pracy wszyscy pracownicy dostają na święta po tyle samo, żeby nie było scysji i uważam, że to jest ok. A u mojego K. kazali dostarczyć zaświadczenia o zarobkach od współmałżonka, więc siłą rzeczy oszukać nikt nie próbuje. Trzymam kciuki za męża - ale trafił mu się prezent imieninowo-mikołajkowy;) Stawiam na to, że jak już ma papiery, to w zasadzie już jest przyjęty;) Martynia - o proszę domowa fryzjerka;) No tak - musisz wyglądać extra na przybycie maleństwa - zresztą i tak wyglądasz extra, więc nawet bez fryzjera na pewno się córci spodobasz;) Kukusia - dawaj znać co tam lekarz wybadał;) jadirka - i Ty tak samo - pisz jak tam Twoje wyniki - na pewno coś się rozjaśni, bo samo TSH to troszkę mało. Tryni - no jak wyglądała wizyta mojego K. w castoramie to już wiesz, bo Ci napisałam, a dzisiaj w drodze powrotnej zrodziły się jeszcze kolejne zakupowe plany:P - normalnie nie wytrzymam! Z połowy z tej graciarni nie skorzysta w życiu więcej niż kilka razy. Karolcia - i próbowałam go zaciągnąć na bardziej kobiecy dział - były tam już śliiiczne dekoracje świąteczne, bombki, mikołajki, świeczki, choinki i inne takie cuda - wizyta wyglądała tak, że złapał pierwsze z brzegu pudełko z bombkami cyt. \"popatrz-nawet ładne\" i w tył zwrot, bo zapomniał o jakiejś lampie:P Lubię sobie pochodzić po takich sklepach, ale po wszystkich działach, a nie tylko po wystawie złomu warsztatowego!:P O - i dzisiaj kafe ładne śmiga, to myślę, że jeszcze tutaj zajrzę;) Dla wszystkich niewymienionych po 😘 - ale mi Was brakowało przez te kilka dni serio!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, że wreszcie się udało tutaj wejść (żeby ktoś opatrznie nie zrozumiał;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Potem poczytam co tam napisałyście a póki co sie odmeldowuje.Wróciłam od mamy,sama nie sądziłam ze aż tyle tam posiedze ale fajnie było a musiałam wrócić na badanko krwi i moczu. Pozdrówka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki :) Voltare gratuluje drugiego podejscia niech bedzie lepszy od mojego :) A juz trosze odpusciłam musze odpoczac ale dziewczynki te które buduja własny domek ,ja jestem na nerwie bo nasz majster obliczył wstępny kosztorys i stan surowy zamknięty wycenił na 230tys zł .A miałam nadzieje ze w 160tys sie zmieścimy . Podobno drogi będzie nasz dach :( no cóż tak wyszło jak sie chciało miec inny dom. Papiery mamy wszystkie załatwione i tylko czekamy na pogodę i deszcz pieniędzy z nieba :) Tak więc coraz bardiej sie zastanawiam czy nie co zwolnic ze starankami o dzidzię . To tak narazie sobie głośno mysle ale jak znam życie to długo nie wytrzymam , w tym miseiącu nie mam zadnej wizyty i tak dziwnie sie czuje Matt (3mam kciuki ) za prace męża :) Wszystkie laseczki pozdrawiam PS ale kiepsko wchodzi sie na forum pół dnia próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza - trzeba wierzyć że za którymś razem się uda! Nie teraz to następnym razem, ale bez tej wiary w powodzenie to nie byłoby sensu, aby do tego podchodzić... Wszak to jedyne 15%... Ale te 15% to jest o 15% większa szansa od tej, którą mieliśmy do tej pory, a więc to dużo. Może jak na chwilę wyluzujesz to będzie to to, czego Wam akurat potrzeba. Ale nie odpuszczaj całkowicie - czasem aby zdarzył sięc cud trzeba mu odrobinę pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki - super ze się budujecie - u na na razie zostało na tym ze podjeliśmy taką decyzję -ale na razie nic poza tym - jesteśmy na razie za slabi finansowo by się na takie coś porwać - ja dodatkowo nie pracuję to mój miniek musiałby z pracy nie wychodzić - byśmy cos mieli a tak poczekamy troszke moze za jakies 2-3 lata sprawa nabierze rozpedu ... Elizko -160 tyś. to wydaje się dużo ale żeby wybudowac dom - to chyba zbyt mało ... Ty pisalaś o stanie surowym - moj brat ostatnio liczył nam taką chatkę - 115 m2 z garażem - nie oszczedzająć na materialach i technologiach - wyszło 280tyś . ehhh jak widze tą kwotę to juz mi sie słabo robi - bo tak naprawde to trzeba nieżle się narobić by zdobyc te pieniądze ... w większości ludzie korzystaja z kredytow - ale mnie ta perspektywa przeraża ... voltare - caly czas trzymam kcukaski ... pozdrowionka dla Wszystkich ... zmykam na razie - pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×