Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie myszolki ... witam i zmykam bo mam dziś trochę ganiania ... po urzędach ide też na ryneczek po pieczarki , suszone moreli i chipsy bananowe - bo umysliłam sobie zrobic miseczkę ze orzeszkmi laskowymi , figami, daktylami, morelami i bananami ... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻❤️🌻 miłego dnia dziewczynki 👄 MARt moje GRATULACJE dla męzusia i dobrego rozpoczęcia kolejnego roku - oby tak dalej ! muszę pochwalić swojego męzusia zamówił pyszne ciasta - mniam mniam ... ale wczoraj jak zmieniał żarówki zbił lampę :-( buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Niech te Święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie wszędzie, no i radość wokół będzie. 🌻 ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIAT !!!!!!! 👄 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynia , Karolcia , Jadira - wysłałam wam zaproszenie z \" naszej klasy \" - mam nadzieję , że poznacie , że to ja :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ... na rynku tlok , w urzedach też :( pieczarki skoczyły o całe 2-3 zł na kilogramie :( ehh - dobrze ze został mi do kupienia tylko chlebek ale to wponiedziałek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane psiapsiółki!!! Ja też pragne złożyć Wam Wszystkim życzenia świąteczne; Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wigilia, Piękne rodzin zbratanie, kiedy nas bliscy otoczą w krąg, kiedy się kruchy opłatek łamie, wśród dobrych życzeń na cały rok wesołych świąt życzy...Edyta z rodzinką I jeszcze raz Wam podziękuje,że jesteście.🌻❤️ ps.Tryni fotki ci wysyłam,i reszcie też ,ale troche później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko a ty już do nas nie zajrzysz przed świętami ? na razie nie mam żadnych zdjątek w skrzynce - ale czekam :P Wszystkim dziewczynkom które nas odwiedza dopiero po swiętach życzę : Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni -mam nadzieje ,że zaglądne ,ale mam jeszcze troche biegania i składam zyczenia póki mam chwile. I jak doszły zdjęcia???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jakoś mi się dziwnie kafe otwiera... Ale nic to - grunt, że się otwiera:) Widzę, że jesteście już na półmetku z robotą, a ja się dopiero rozkręcam:P Zaraz śmigam do roboty, ale musiałam tutaj przecież wcześniej zajrzeć, bo bym nie mogła normalnie w kuchni działać, nie wiedząc co tutaj u Was słychać:) Jadirko nadal nie dostałam pazurków - może mi któraś z Was podrzuci? Plisss Tryni - oj to z takimi smakołykami to masz rodzinkę na następne święta na bank znowu u siebie:) A ja do pracy idę dopiero po świętach:) Dzisiaj już się wszyscy ze wszystkimi wycałowali, wyżyczyli sobie czego się da, teraz tylko reszta przygotowań i można świętować;) Dobra uciekam póki co! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A ja zandych zdjec paznokci nie dostałam;( MArtt moje gratulacje dla męża:) justynko zaproszenie zaakceptowane, akasiu a co z Tobą wysłałam ci dane...? dziękuje wszytskim za zyczenia ja jeszcze Wam pozycze w niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne rzeczy sie dzieją na kaffe nie zapytało mnie o hasło tylko od razu po pseudonimie pojawił się wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powysyłałam wam meile jeśli ,któras nie dostała pisać szybciutko prosze. Martyniu,Voltare -wysyłam jeszcze raz pazurki. Tryni -do Ciebie tez jak dojdzie dajcie znać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jadirko! dostałam maila od Ciebie tego z życzeniami - i bardzo Ci za nie dziękuję:) Jeżeli wysyłałaś coś innego, to nic innego nie dostałam i pazurków również nie dostałam od Ciebie (czyżby nie dochodziło? A nie wracają Ci te maile z powrotem? ), ale Tryni mi już podrzuciła (jeszcze raz dziękuję:) ) - bardzo ładnie to wszystko wygląda. Czasem jak takie dzieła oglądam żałuję, że nie mam bardziej \"babskiej\" pracy, żeby sobie czasem na takie coś pozwolić... A tak to zaraz po kilku godzinach w zakładzie było by po całym efekcie!;) Ale na jakieś \"wyjście\" to co innego!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie doszedł z zyczeniami świątecznymi i aniołeczkiem ... zmykam juz bo ogladamy z miniem fany filmik ... dobranoc kochane moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyneczki ... od rana leniuchuję - czytam opowiesci muminkuów, pije kawkę i lezę w łóżeczku! straznie mi dobrze :) mnio pojechał do W-wy załatwic sprawe z klientem ... powoli jednak musze sie rozkrecic i rozplanować sobie wszystkie czynności - które mi zostały do zrobienia ... dziś ubieramy choinkę, zrobię też kruche ciasto na szarlotkę ... jutro biorę się za \"pichcenie\" , pieczenie i robienie słodkosci! w wigilię całe przedpołudnie bede sama w domku bo kitek pracuje do 14-stej i musze się jakoś zorganizwać by zdążyć wszystko porobic na czas! prezenty juz dawno mam zrobione i popakowane - także może jakoś to wszystko bedzie! jadirko dzięki za pomysły malowania paznokietków :) pozdrowienia dla wszystktki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Rzadko tu ostatnio bywam ale to ze względu na chorobe teścia - wykryto u niego raka płuc w zaawansowanego, ale często Was podczytuje. Napiszcie prosze co mam zrobić. Od sierpnia biorę luteine- powinnam brać 10 dni po 2 tabletki ale zawsze czyli od 16 d.c. do 25 d.c. a 26 już pojawiał mi się okres. Dziś mam 24 d.c. i już dostałam okres. Dlaczego oraz wcześniej dostaje @ i co powinnam zrobić?? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Wam z mężem najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym :) Żebyście z rodzinką spędziły ten czas najpiękniej jak sobie tylko wymarzycie. Marta i Andrzej Buźka Ps. Jadirka ja też chcę paznokietki !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarbeczki!!!!! Tryni ciesze się ,że doszło ,bo słało chyba z 30 min. Voltarko-właśnie nic mi nie wraca od Ciebie na poczte.Sama niewiem o co to chodzi. Zuziu13-nieumie Ci nic doradzić,przykro mi z powodu teścia.Trzymaj sie i WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! martyniu-ciesze się,że się podobało i doszło:) Pozdrawiam Was i zmykam na kawke,oglądnać Na Wspólnej i do ubierania choinki i reszty pracek ,które jeszcze zostały. Zagladne wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:)ja dzis zrobiłam sobie wstęp do Wigilii zajadam własnie kutie, tylko musze wydłubywac rodzynki bo nie znosze, ale mama dała ich mało, jest tak potwornie słodka ze wreszcie choc troche sie zasłodziłam, do tego zjadłam troche bigosu który sie własnie robi na świeta,trudno ale nie moge sobie poradzic z moim obzarstwem ostatnio:) a poza tym to jak zwykle zanudzam się na śmierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 : Starające się NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............35.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........19................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Kochane moje niemam teraz zbytnio czasu na pisanie ani czytanie. Będę mieć zaległości. Życzę wszystkim Wesołych Świąt i żeby Nowy rok przyniósł to upragnione , długo wyczekiwane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurko.
Dla Tryni i wszystkich starających sie dziewczynek Spokojnych,Radosnych Swiat Bożego Narodzenia.od Jurko@buziaczek.pl..obyscie wreszcie zaciązyły z BOŻĄ pomoca oczywiscie.Powodzenia.Hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć nowo narodzoną miłość... do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt!Szczęśliwefo NOwego Roku zyczę Ja z moimi bliskimi. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Witam dziewczyny przedświatecznie!!! Przesłałam Wam kilka zdjęc mojego słoneczka, mam nadzieję ze dojdą. U nas ok,chcociaż mała dalej nie chce cyca:(. Nocki śa różne, raz ładnie śpi, a raz nie bardzo i wtedy nie jest lekko:( Nie wiem czy Wam pisałam, ale w piątek bylismy u lekarza na kontroli i wszystko jest ok. Kamień spadł mi z serca. Ze mna tez coraz lepiej, moge juz siadać, a wczoraj byłam z meżem na zakupach i od razu humor mi sie poprawił, mimo nieprzespanej nocy:)Nie ma to jak nowy ciuszek:) Chciałam Wam wszystkim życzyć Wesołych i pogodnych świat Bożego Narodzenia oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nowym 2008 roku. Staraczkom wytrwałości w dążeniu do celu, jakim jest słodki dzidzius. Nie poddawajcie się, a zobaczycie ze Wasza wytrwałośc zostanie w końcu nagrodzona. Ciężarówkom a przede wszystkim Martyni, bo to Ona teraz jest następna w kolejce, łagodnego i w miarę bezbolesnego porodu, a mamuśkom cierpliwości i dużo miłości:)))))) Trzymam kciuki za was wszystkie! Trini, Voltare, Jadirko, Karolciu, Surfitko, Matryniu dla Was specjalna buzka:) Karolciu Tobie nie wysłałam zdjęć bo pogubiłam wasze maile, a Ty nie podałaś na kafe swojego:( Jęsli będziesz chciała to na pewno dziewczyny ci wyślą. Pozdrawiam Jeszcze raz wszystkiego dobrego na święta i w nowym roku. Odezwe sie po świetach , kurcze przy małym dziecku naprawdę na nic nie ma czasu:) Bużka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ... sorki ze wczoraj nie zagladałam za wiele na forum ale dziś tez nie bedzie lepiej ... musze jakoś ogarnąć to wszystko - także od rana siedzę w kuchni ... widze tez ze Wy rownież zamieniacie się w pracowite mróweczki ! dzisiaj rono powiedzialm do męza - \" wiesz nie wiem co mi do głowy strzeliło zeby zorganizować tą wspólną wigilię - tyle pracy\" - a on na to : \"a nie mówiem \" ... jednak pomimo dopadającego zmeczenia - czuję w sercu radosć ... zmykam kochane - miłego dzionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja też na chwilke by się z Wami przywitac ,zaraz pędze na cmętarz do mojej kochanej mamy i równie kochanych dziadków.Nie moge o nich zapomniec choć ich z nami już niema.Postaram się Wam przesłac piekna piesn,kolede dzieki której podczas Świat czuje ,że są z nami . Trtni-trzymam kciuki ,by wszystko poszło jak sobie wymarzyłaś z Wigilią. Pozdrawiam i dziękuje tym dziewczynom ,które przez meila składaja mi zyczenia .Mam tylko nadzieje ,że do Was doszły moje .Wysłałam do Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania.\" Ja na pewno do Was bedę zagladać cały czas bo Wigilię mam na 17 wiec cały dzień przede mną, dziękuję za kartki i zyczenia swiateczne na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×