Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć Słonka:) Wpadłam się póki co przywitać i zacząć ładnie, miło i przyjemnie dzionek:) jadirka - życzenia dotarły - dziękuję:) Tak sobie liczę i liczę i skoro Twój ślub 29.03 jest dokładnie tydzień po Twoich urodzinach to wychodzi na to, że nie dość, że mamy tak samo na imię i nasi mężczyźni tak samo;), to jeszcze urodziny obchodziłybyśmy tego samego dnia (22.03) ??? Chyba, że źle policzyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirka - i za zdjęcia również Ci dziękuję 🌻 - nie ma to jak szczęśliwa rodzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszeczki .... mój maz tez ma tak samo na imie jak Twój voltare i jadirki :) ja dzis od rana wziełam się za siebie ostro i juz prawie wygladam jak człowiek :P depilacja, paznokietki u stóp i rąk mam pokryte odzywką jutro końcówka malowania, zrobiłam tez peeling całego ciałka i buzi ... dawno tak nie siedzialam dłuuugoooo w łazience - bo przed świętami niestety nie mialam na to czasu :( jadirko - zyczenia doszły oczywiście - bardzo dziękuję - ja jutro wszystkim złożę noworoczne życzonka :) własnie się wziełam za obiadek a po nim pedze do mojego przyszlego podopiecznego - muszę przejsc małe szkolonko :D miłego dnia zyczę wszystkim ! buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za cisza? czyżbyści już wszystkie świętowały od dzisiaj? No cóż - mam nadzieję, że po Nowym Roku wszystkie wrócicie tutaj w pełnej formie i topik nabierze znowu życia! Rany - piszę do Was i łapię się na tym, że zaczynam sadzić karygodne błędy ortograficzne! Dobrze, że przeważnie udaje mi się je na koniec wychwycić... Ale już widzę teraz, że w ten sposób objawiają się moje zaniedbania w czytaniu książek - czytam ich o wiele mniej niż kiedyś... Kiedyś nie do pomyślenia byłoby, żeby mi choć przez myśl przeszło napisać "nabierze" przez "ż", z ortografią nigdy problemów nie miałam, a tutaj coraz częściej zastanawiam się co jak się pisze... Hmmm - więcej lektur! Może jakieś postanowienie noworoczne sobie w tej kwestii zrobię....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - ja jestem w domku - ale skoro nikt nie pisze to przeciez nie bede uskuteczniać monologów :P co do orografii - u mnie też czasem jest krucho i musze zagladac do słownika internetowego bo nie jetem pewna jak sie co pisze - czytam ksiażki ale fakt niekiedy z głowy wszystko wylatuje ... martyniu a co tam u Ciebie jak sie czujesz słonko ? akasiu - a ty paskudko dlaczego do nas nie zagladasz czesciej ... juz nie wspomne o Pauli ... co sie dzieje Natalka daje w kosc ? zmykam bo mamy gości ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sylwestrowe laseczki 🌻 mam laptopa w szafie i nie chce mi się go nosić do pokoju,żeby podłączać internet :-) taki ze mnie leń....ale to tylko jak jest wolne - normalnie cały czas stoi na stole :-p Dzieczyny jak pomysle o egzaminach pod koniec stycznia to az mnie wzdryga....stałam się takim obibokiem,ze nawet czytac mi sie nie chce ;) najchętniej to leżałabym już do konca ....do góry brzuchem ogladając tv i jedząc smakołyki. No,ale coż :D Martyn--ia w szpitalu ...po 11h skurczy pojechała ...zahamowali je by poczekac na cesarke w polowie stycznia...mała ma już 3150 :) jutro prawdopodobnie wyjdzie. buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aksiu - ciąża to taki piekny stan ze nawet Twoje leniuszkowanie nie jest niczym złym ... :) myslałam o martysi - Leneczka sie pcha na swiat - ale niech posiedzi jeszcze w brzusiu ... to niesamowity cud - nasza martynia tyle przeszła ale jest silna i za to ja podziwiam ❤️ własnie przed chwilką wyszli od nas znajomi z \"moim\" Kubaskiem - dostałam instrukcje dotyczace karmienia - zreszta całe 2 godziny zajmowałam się malutkim - jest taki cudny - ehhh - tak starsznie teskni mi sie do swojego dzidziusia - juz się nie moge doczekać - tylko kiedy nastanie ten cud - czasem ogarnia mnie wielkie zwiątpienie ... :( voltare tak sobie ostatnio myslalam o tym co napisałaś ile nam jeszcze starczy siły na walkę z naszym problemem - ja nie chcę się poddawać ale jezeli do 35 roku nie bedzie dziecka w naszym domu - zaczniemy poważnie zastanawiac się nad adopcją ... pragne kochac malutkie dziecko i cieszyc się ze je mam - jezeli takie rozwiązanie bedzie jedyną alternatywą trzeba bedzie to zrobić ... troszke przysmucialam ale jakos tak mnie naszło ... przesyłam buziaki i życze miłej nocki - wilekie całus dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba rzeczywiście Lence spieszy się do mamy:) Miejmy nadzieję, że jeszcze troszkę uda się ją powstrzymać w odpowiedniejszym dla niej jeszcze przez te kilkanaście dni miejscu 🌻 Tryni - ja też niby zdaję sobie sprawę, że może nadejść chwila, że podejmowanie przez nas kolejnych działań może się okazać bezcelowe. Tylko obawiam się, że nie będę się potrafiła z tym pogodzić. Póki co staram się o tym nie myśleć... Bo ja już taka jestem, że nawet jakby mi się i 10 in vitro nie udało, to nie mogłabym spokojnie spocząć na laurach, bo miałabym jeszcze chorą nadzieję, że może ten 11 raz akurat by się powiódł...:O No ale póki co - nie ma co czarno krakać - w styczniu kolejna inseminacja - miejmy nadzieję bardziej owocna od poprzednich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszeczki :) mam nadzieję ze jeszcze tu dzis zajrzę - grafik mam troszke napięty bo chcę zrobić ciasto na Nowy rok i ze dwie sałatki do tego szykowanie i malutie zakupy - ładne rajstopy do sukienki i jakas spinke do włosów ... nie szaleję sama sobie zrobię włosy - wymodeluję i jakoś upnę ... voltare - nikt tu \" czarno nie kracze \" po prostu takie jest życie ze niesie ze sobą wiele niespodzianek - i niekoniecznie sa to miłe rzeczy ... mozliwe ze jestem czasem pesymistka i chandra mnie dopada czesciej niz innych moze dlatego ze moje życie nie było usłane rozami ? oczywiscie zamierzam walczyć o to co wazne a dziecko na razie zajmuje pierwsze miejsce :) wiele jeszcze zabiegów przede mną i jeszcze nic nie jest powiedziane - kitus wyniki ma prawie idealne także szanse są ... tylko bedę to robić z głową bo czasem nasz upór moze być ślepy ... a zyc także trzeba ! kochane : Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Nam się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni :) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy Wam - Trynia :) ... 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!!! CHCIAŁAM ZYCZYC WAM!!! I SOBIE ABY TEN ROK 2008 BYŁ ROKIEM W KTORYM SPEŁNI SIE NASZE NAJWIEKSZE MARZENIE, MYSLE ZE TO NAJWAZNIEJSZE A RESZTA RZCEZY PRZYJDZIE SAMA. DUZO SZCZESCIA :) :) :) ja wlasnie ije kawke i jem wuzete :) zaraz lece po projekt domu a potem biore sie za szykowanie kolacji bo mij Miniek wrca wieczorem i robie romantic kolacje, lodowka pełna browarkow szampana a sylwestra spedzam sami, ak jak sobie to wymarzylismy :) buziaki dla wszystkich kobietek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrociłam z miasta - oczywiscie uznaję ze jestem uzależniona od forum bo musiałam tu zajrzeć :P kupiłam sobie opalizujace rajstopki z bezszfowymi palcami bo bede miec na nogach sandalki i chciałabym aby nozki ładnie wygladały ... do tego srebrną opaske i ładna spinke na kiteczkę - zobaczę co da się wymodzic ale mam pomysl na nowy imege :P porobimy na pewno zdjęcia także porównacie - mój mino mówi ze jestem jak kameleon - bo potrafię się przeistaczać :P - ale kazda kobieta tak ma jak się umaluje i zrobi włoski ... zmykam ide zrobic sobie maseczke na dekolt i buzkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[k🌻🌻🌻w🌻🌻🌻iat][kw🌻🌻🌻iat]🌻🌻🌻🌻 Kolejny Sylwester lecz ... zyczenia te same: Byscie w przyszlym roku wszystkie zostały MAMAMI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Tryni pisząc o \"krakaniu\" miałam raczej na myśli siebie, bo ja przeważnie wszystko widzę w czarnych barwach i lubię się na zapas wszystkim przejmować. Ok - odezwę się później - dopiero wróciliśmy z zakupów - uciekam do kuchni upichcić jakiś obiadek... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare wiem ... 👄 ale ja mam podobnie :P ja już upichcialm obiadek i przygotowąłam mięko na jutro ... mezulek wlasnie wrocił z pracy i wcina ... do tego skończyłam ciasto i sałatki ... idę troszke polezeć ... buziole dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć!!!!!!!!!!! Ja też uzależniona od forum musze zerknąc.Szykujcie sie dziewczyny na bale ,prywatki i białe sale przed telewizorkiem. Życzę super zabawy i dużo zdrówka i spełnienia marzeń na Nowy Rok 2008!!!!! Dziękuje za życzenia Wam Wszystkim i jeszcze raz dziękuje ,że jesteście. Martynia w domku ,odezwie się później .Dla Ciebie Martyniu spokojnej i bezbolesnej nocy Sylwestrowej.Odpoczywaj i ściskam mocno❤️ Jeszcze raz Najlepszego W NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) dziękuje za torskę w sms-ach i na forum, naprawde to wiele dla mnie znaczy, jestescie kochane.Jak juz wiecie po 11 godz skurczy pojechałam do szpitala, ale w związku z tym ze te skurcze nie powodowały rozwarcia ani skaracania szyjki dostałam jakies rózne zastrzyki na zatrzymanie ich i po godzinie ustały, niepotrzebnie tylko tyle w domu się meczyłam. Lekarz powiedział ze chyba sama bym nie urodziła nigdy ze mam dysplazje (czy cos takiego) macicy bo tak silne skurcze powinny prowadzic po tylu godzinach do rozwarcia i ze czeka mnie cesarka, nie wiedział ze ja juz mam oi tak umowioną.Zreszta wcale mnie to nie zdziwiło bo to dziedziczne nikt u mnie w rodzinie nigdy nie rodził naturalnie. Lenka jest juz duza wazy 3150- troche załowałam ze moj lekarz mnie wypuscił i nie chciał zrobic juz teraz cesarki no ale trudno, czas mam nadzieje szybko zleci.A z okazji Nowego roku życzę Wam kochane::::: \"Niech taneczny lekki krok będzie z Wami cały rok. Niech prowadzi was bez stresu, od sukcesu do sukcesu! Szczęśliwego Nowego Roku. \" no i oczywiscie tego największego marzenia aby wreszcie się wam spełniło, a wierze ze tak bedzie. całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 06.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............37.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........19................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) 😘 W tym nowym roczku życzę Wam wszystkim żebyście zawsze były radosne i uśmiechnięte, mamusiom zdrówka dla nich i ich maluszków, a całej reszcie (w tym sobie) - aby każda z nas mogła przyszły roczek powitać już z rozkosznym bobasem w ramionach! 😘 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w NOWYM 2008 ROKU!!!!!! Ja również chciałam życzyć Wam by obecny roczek ,Był nasz :)by wszystkie dziewczyny z pierwszej tabelki spadły do drugiej z wielkim hukiem ,Nasze mamusie i przyszłe mamusie -radości ,uśmiechu,zdrowia i cierpliwości dla swoich szkrabów🌻❤️🌻❤️... Stary Rok miną, lecz marzenia zostały, niech one się Wam wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Wam się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni, aby każdy następny rok przynosił Wam wszystko to, co w życiu najpiękniejsze.❤️🌻:)❤️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane w Nowym 2008 roku :D Jeszcze raz wszystkiego najlepszego by Wasze marzenia sie pospełniały! bal sylewstrowy się bardzo udał - szalelismy do białego rana - wczoraj stóp nie czułam bo zadko chodze na szpilkach i niestety nogi ucierpiały - ale zabawa była przednia także warto było :) a dzis od samego rana mamy Kubaska w domu - moja kolezanka powiedziala ze jakby przeczuwał ze bedzie w innym domu bo całą noc niespokojnie spał - a jest z reguły złotym dzieckiem do spania ... pierwsze karmienie i przewijanie mam za sobą ze ze był niedospany to juz się ukołysał i śpi jak mały susełek :D dzisiaj nie bede chyba z nim wychodzić na spacer - bo tyle emocji na raz to chyba za duzo ... jutro jednak pomyslę - park mam 5 minut drogi od domu ... zmykam i odzywajcie się czesciej .... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ciesze sie ze zabawy noworoczne \\wam się udały, ja prawie całą noc sylwestrową przespałam:) Trini to pewnie słodko miec takiego maluszka w domku, przyzwyczajaj się niedługo bedziesz miała swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Skarby w Nowym Roku :) Na początku chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia i spełnienia marzeń (tych najskrytszych :) ) w Nowym Roku. I żebyśmy miały dla siebie wiele więcej czasu niż w zeszłym roku (no chyba że pochłonie nas macierzyństwo :) ). Na wyjeździe było cudnie napawde, a imprezka w Sylwestra wyszła nam super :) Poźniej Wam powysyłam zdjęcia, mężuś musi je przerobić. Martyniu buziaczki szczególnie dla Ciebie i maleństwa. Lenka widzę niecierpliwa :) Jak Wam koleżanki moje minął sylwester ? Piszcie :) Z Olą mojej szwagierki co urodziła pod koniec roku, były problemy. Przez ciężki poród, jak dzidzia się przeciskała, zrobił się krwotok w główce.Ale już wszystko dobrze. I mamusia z dzidzią, dzisiaj góra jutro wychodzą ze szpitala. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w roku 2008 :) Zdrowia szczęsci pomyslności i spełnienia wszystkich marzeń aby Nowy Rok był tak dobry jak ten albo jeszcze lepszy :) Ja sylwestra spedzałam na stoku Było super przez 3 dni nic nie robiłam tylko smigałam na nartach , super wypoczełam i wyszalałam sie . NAwet wstrętna @ mi nie zepsuła zabawy :) Jeszcze raz wszystkiego naj naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - słodki jest taki bobas - ale kto powie ze bycie z dzieckiem w domu to wypoczynek to mu nie uwierzę ... chodzi mi tu o zdanie niektórych mezczyzn - mam taka jedna kolezanke jej maz ciagle ma do niej pretensje ze nic nie robi - a to nie prawda - bo opieka nad dzieckiem to też rodzaj pracy - szczegolnie jak maluch jest na tyle duży ze nie chce sam lezec w łóżeczku bo ciekawi go wszystko do okoła ... Kubus taki jest - ma juz skończone 7 miesiecy i jest ślicznym małaym wiercioszkiem :D ... dzis był troszke nieswój bo na nowym miejscu i bez mamy - dalismy jednak radę - moj minio ma teraz urop także malutki miał opiekę na piatkę - powiem Wam dziewczynki moj maz bedzie cudownym tatą ... kołysal malego , zabawial go i niosił, do tego bawił się z nim na kocyku - aż serce mi z dumy pekało ... :D rodzice Kubusia jednak podjeli decyzję ze : moja kolezanka weżmie sobie 3 miesięczny bezplatny urlopi posiedzi przez zime z malutkim w domu - troszke mi smutno ale ją rozumiem - ja tez chcialabym byc z dzieciem jak najdłużej - trochę ten system polski jest zwichrowany bo mama z dzidzią powinny min. rok byc razem ! mi zostały jednak jeszcze dwa dni z malutkim - bo znajoma musi pozalatwiac formalności w pracy ... ale się rozpisalam - ale to takie ekscytujące przezycia ... :)dziewczynki dziecko to cud który powinien zagościc w kazdej kochajacej sie rodzinie ... Dianko, Paulisiu, Ansiczku, Justynko m. wiecie o czym piszę :) naszym przyszłym mamusiom zyczę samej radości w oczekiwaniu na to szczescie ... a nam staraczkom nadziei ze nasze marzenia wkrotce sie spełnią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam dodać że mnie też @ nawiedziła, nawet dzień przed czasem, ale cóż, spodziewałam sie jej prawde mówiąc NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 06.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............37.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........19................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martyniu, no to miałaś przygody pod koniec roku, dobrze że Lenka wytrzymała bo tak byłaby najmłodsza w klasie, a tak to będzie jedna z najstarszych :) Akasiu, nie dziwie się że nic ci się nie chce, bo ja w ciaży nie jestem a mam tak samo :P Trini, super masz zajęcie, napewno się oderwiesz teraz, zwłaszcza przy takim maluszku tyle pracy jest, napewno sobie świetnie poradzisz i na przyszłość (mam nadzieje ze najbliższą) będzie jak znalazł. Jadirko dzięki za smska z zyczeniami i innym dziewczynkom za maile, martyni i akasi za fotki, bo chyba nie dziekowałam - świetnie wyglądacie dziewczyny 👄 Martt i Eliza pewnie szalały na nartach jak ja :D Voltare, jakie wasze dalsze kroki??? Martika - zazdroszcze tej budowy domku, też bym już chciała, a tu u nas deficyt z działkami :( Całuski dla wszystkich mamuś 👄 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie i poprawiam tabelke bo zapomniałam NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 06.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............37.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........19................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Karolcia a ty gdzie byłas na nartach ? Warunki dopisały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapmniałam powiedziec ze za kilka dni zmieni sie jeszcze cos , bede mała 31lat :) ale mara Nie spoko jakos jescze sie tym nie martwię Mój misiaczek jak zwykle mnie pociesza ze 30stka to kobieta najbardziej seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dodac ze od kilku dni zauwazyłam ze jak sie cos wpisze to nalezy sie wylogowac .Dawmo to jest czy mniejwięcej od tygodnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka!:) Ufff padam dzisiaj na twarz! Ale po kolei... Sylwester się nam udał - tak jak chcieliśmy spędziliśmy go razem we dwójkę i było słodko;) a dzisiaj do pracy - brrrr:P a po pracy narobiliśmy sobie smaka na naleśniczki z serkiem (mniam;) ), więc nastałam się w kuchni a potem się jeszcze okazało, że trzeba pozszywać pokrowiec do autka, bo coś tam pękło i dzionek zleciał w mgnieniu oka! Ale teraz już za to się byczę aż do pójścia spać. Chociać nie - jak wytrzymam, to mam zamiar oglądać dzisiaj Elizabeth - nie pamiętam gdzie to leci, ale uwielbiam dramaty kostiumowe, jutro wprawdzie będę półprzytomna, ale co tam - do weekendu niedaleko - odeśpię;) Tryni - a ja już myślałam, że opieka nad Kubusiem to zajęcie na dłużej... A z drugiej strony rozumiem koleżankę - sama też chciałabym kiedyś posiedzieć z dzidzią jak najdłużej w domku... Nie wiem tylko czy mój szef podzieliłby moje zdanie co do długości urlopu! U nas w pracy - standardowo - nie ma komu pracować i wszystko jest na wczoraj!;) karolcia, martt, elizka - cieszę się, że Sylwestrowe imprezki wyjazdowe się udały:) Eliza - z tym wysyłaniem postów u mnie to samo - po prostu pamięta z którego konta się pisało i nie trzeba się wylogowywać - po prostu nie trzeba za każdym razem klepać hasła;) karolcia - co u nas dalej? ano kolejna inseminacja - jak dobrze pójdzie to wypadnie gdzieś tak pod koniec 4 tygodnia stycznia. Boję się bo jak mi się cykl wydłuży choć o jeden dzień to termin wypadnie mi na weekend, a moja klinika w soboty nie pracuje, a w poniedziałek to już będzie za późno... Tak, że jak nigdy modlę się o to, że o ile @ ma zamiar się pojawić, to niech przynajmniej pojawi się \"przepisowo\" 13 stycznia. U nas niby działek budowlanych też nie ma, a co się gdzieś człowiek obejrzy to jakiś nowy domek się buduje... jadirka - Tobie dziękuję za telefon i życzenia;) (O mało co a nie zdążyłabym go odebrać;) ) Ale co to się z Tobą dzieje, że Cię jeszcze tutaj dzisiaj nie było? Meldować się proszę i zdawać relację zSylwestrowych szaleństw;) Dla całej reszty po wielkim noworocznym 😘!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×