Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie skarby ... dziękuję za pochwały zwiazane z obróbka zdjęc - to nic wielkiego ale schodzi sie bardzo - bo ja nigdy nie robiłam takich rzeczy i to początki mojej zabawy z fotografią - wciąga to bardzo ... w sumie zaczeło się od Jadirki która przerobiła moje zdjęcia z Egiptu ... ściągnełam sobie z netu Picasa 7.0 ... póżniej poszperałam w gratach mojego meza i znalazlam Photoshopa i tak juz dalej poleciało ... w jednym mozna robić proste rzeczy a w drugoim to już wyższa szkoła jazdy ale robiłam jak umiałam ... jadirko faktycznie potrzebny jest klucz do Photoshopa ale mój maz ma jakis kod dostępu i z niego korzystam :) Martt - Jula jest przeslodka - kocham ją bardzo - jest bardzo mądra - czyta od 4 roku zycia, pieknie rysuje i ma super pamięc - układa 80 elementowe puzle bez zadnych problemów, ostatnio jest na etapie wróżek i księzniczek oraz koników ! mam do niej niesamowitą słabosc - wystarczy ze się do mnie przytuli a juz miękna mi kolana ! Jadriko - faktycznie zabiegana jestes - ale chyba troszke mozna przed świętami i sylwestrem więcej zarobic ? wiadomo cos kosztem czegoś - ale pamiętaj po wytężonej pracy przyjdzie odpoczynek a i pieniążki się na cos przydadzą ... trzymam kciuki za Michasia - niech zdrowieje ❤️ akasiu myszko - zagladaj do nas czesciej - bo tak jak pisala voltare - my pamiętamy tylko Ty zapominasz :P Volatre - przykro mi ze się nie udalo - ale pamiętaj nie poddamy się i uszki do gory ... teraz mozesz troszke poszaleć przy przygotowaniach do świąt ... pozdrowioka dla wszystkich dziewczynek : naszych mamusiek ich okruszkow, naszych zabrzusiowanych i nas staraczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja własnie wróciłam z wyników brr ale zimno oj akasiu dostaniesz w tyłek, pisałysmy ze sie nie odzywasz na gg tez ci zostawiłam wiadomosc a ty nic cisza, odzywaj się częściej zaraz wysle dane do restzy dziewczynek MArtt nie denerwuj się tylko wez sie za tego meża;) Elizo masz racje to wszytsko jest takie drogie, ja tez jak sie leczyłam to wydawałam setki pieniedzy w jednym cyklu ok 7 razy monitoring kazdy po 100 zł takze szło mi po ok 1000 zł miesięcznie. Teraz w ciązy też nie lepiej bo 3 wizyty po 100 zł plus leki to jakies 700 miesięcznie, ale cóż tak to juz jest w tym kraju:( jadira duzo zdrówka dla miśka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh - martyniu masz rację - nic nie jest za darmo - jestem tym przerażona - na razie jakos sobie radzimy ale co potem bedzie nie wiem ... my tez wydajemy ok. 500-800 zl miesięcznie - wizyty, badania nie objete refundacją i leki dla nas obojga - koszmar - ale póki co na razie walczymy - oby nie byo gorzej ... własnie zrobiłam stroik świąteczny ... w naczyniu z przeźroczystego szkła poukładalam orzechy włoskie i laskowe w skorupkach, do tego gdzieniegdzie muszelka i jarzębina a w środek tyci stroiczek i swieczka ... mam tez pomysł na serwetki - chce je ładnie ułozyć i obwiązać słonkową ozdobą ... będą tez wysokie świeczniki a do nich bawiełniane swiece ... no i pomarańcze ponakluwam gożdzikami - daje to super zapach :) - to moja pierwsza wigila i chce by był fajny nastrój :) zmykam bo wlasnie porzadkuję meżusiowi biuro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane mówię,ze zapomniałyscie bo żadnych maili nie dotawałam :p upominam się o zdjęcie Oli gdyby któras mogła przesłac ;) uuff....mamy przerwę świąteczną - jakże się cieszę....teraz to dopiero będę bimbać razem z brzusiem oczywiście :D :D nie odzywałam się bo zachorowałyśmy - infekcja gardła i musiałam swoje odleżeć wdychając paskudny areozol ..bblle, pózniej nadrobić szkołe i same wiecie jak ten czas leci.... a co do egzaminu to jeszcze nie wiadomo czy zaliczony,ale ważene,że już jeden za mną ;) trzymać kcikaski! 🌻❤️🌻❤️ całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 : Starające się NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............35.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........17................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej akasiu zdjecia poszły :) może odezwę się później, trzeba ruszyć d*** i coś zrobić przed świętami, bo jak was czytam to mi wstyd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gwiazdeczki!!!! Ja od rana gonie jak kot z pęcherzem ,ale nie moge nie zagladnać na topik. dziękuje Wam za pozdrowienia dla Miska ,kazał podziękować wszystkim ciociom👄👄👄. Martyn-iu /zaproszenie wysłane,znalazłam jeszcze Karolcie i Surfitke ,Voltare.Reszta jesli co to prosze o meile. Voltare zdjęcia moich paru prac pazurkowych zaraz Ci podesle. Zmykam kochane i wszystkie Was gorąco pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Wam wysłałam dwa zdjęcia - pośmiejcie sie trochę - to ja bylam mała ... najfajniejsze sa miny - uwielbialiśmy z braciszkiem się szczerzyć :P zaraz zmykam jedziemy z miniem na zakupy a potem do mojej mami ufarbowac jej włoski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale świetne te zdjecia, nic się nie zmieniłaś :D tylko brat jakby pozbył sie kręconych włosów :P a mnie sie nic nie chce robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój braciszek - najpierw był blondaskiem ze spręzynkami ale pożniej włosy mu sciemniały - ale loki pozostały szkoda ze nie mam jego zdjec ze szkoły sredniej - miał taka fryzurę jaką niejedna dziewczyna by chciala miec dosłownie spręzynki do ramion - potem mu przeszło a ściął włosy na krótko i do tej pory dba o to by nie były za dlugie bo mu sie naturalnie kręcą - szkoda ze mi tak nie chcą bo mialabym przepiękne loki ... a tak sianko na głowie i co mycie włosów to prostowanie ... zmykam bo już za chwilkę jedziemy ... tylko się skończą alternatywy i mykamy do sklepu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Tabelka nr 1 : Starające się NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............35.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........17................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Tryni - dziękuję za fotki:) Buźka ta sama, tylko trochę urosłaś;) Wigilia w takim wykonaniu - na pewno będzie super i w super oprawie! Rodzince jak się spodoba (a pewnie tak będzie) topotem każde kolejne święta będziesz musiała u siebie sprawiać;) akasia - egzamin zdany = prawie zaliczony!:) Zresztą kto by się odważył oblać kobietę w ciąży! Elizka - ja pisałam, że u mnie dzięki Bogu ceny póki co nie są kosmiczne. Tyle co u normalnego gina lub niewiele więcej. Sam monitoring 50zł, zresztą ja staram się jechać przed samą owulką, jak wiem, że pęcherzyki mają ok 20 mm i dzięki temu kończy się na jednej wizycie z USG a potem 2 od razu z IUI. Acha i znalazłam aptekę w której ovitrell kosztuje 90zł z groszami (prawie wszystkie apteki są to w stanie sprowadzić na zamówienie - kwestia ceny tylko - trzeba podpytać i można troszkę taniej trafić). I odpukać do tej pory podchodziłam bez stymulacji, ale teraz się zastanawiam, czy nie spróbować kolejnego podejścia na clo - może chociaż z jedno dodatkowe jajo wyrośnie. Już to kiedyś łykałam i rosło ich więcej. Muszę przemyśleć sprawę. A i tak - jak pisałam - z paliwem (2 jazdy x 170km) + USG + zastrzyk + duphaston --> jedna inseminacja to koszt 900zł. (i nie ma zniżek przy kolejnych podejściach) Martt - bez nerwów! Od nerwów to tylko prolaktyna niepotrzebnie skacze!:P A tak serio to może mężusia trzeba nieco do pionu postawić! Jakiegoś \"nastroja\" przygotować tak, żeby mu przez myśl nie przeszła ochota to wychodzenia z domu w czasie staranek!;) jadirka - śmiało - podsyłaj \"portfolio\" swoich prac z pazurkami - chętnie pooglądam:) karolcia - oj, żeby się tak dało teleportować w czasie, to cofnęłabym się nie o kilka godzin, tylko o kilka lat i wtedy przynajmniej przy okazji inaczej pokierowałabym moimi starankami! Buziaczki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu kafe sie wiesza - do tego cofamy się w czasie :P buzki dla Wszystkich i zmykam do minia :) dobranoc kochane moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak późno a ja dopiero tu wpadam Voltare tak to jest z tymi staraniami ale musi sie nam wkońcu uidac. Jadirko Ja tez poproszezdjecia pazurków moze cos podpacze i zrobie sobie :) Tak póżno a ja dzisiaj tylko zrobiłam stroiki na stoliki i mini choinke .W Dużym szlanym wazonie dałam suszki i tam powtykałm swiatełka od choinki a na sama gurę gąbke do której powtykałam 3 rodzaje choinek srebrny swierk sosna z długimi Igłami i cos jeszcze i to wszystko przybrałam czerwonymi bąbkami i czerwwone swiatełka .w sobote oddadzą mi aparat to zrobie fote :P PAPa moje drogie Padam z nóga jutro wstaje o 6,30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć!!!! Ja dzis pierwsz widze,zaraz zmykam na ryneczek i chce wam zyczyć miłego dzionka🌻 Tryni i Elizko-poprosze o zdjęcia tych stroików i wogóle pieknie ubranego stołu ,zwłaszcza Trynia Ciebie. Tryni -fotki cudne. Martyniu-ty na ;Naszej klasie: tez masz fajne zdjęcia:) Mychasku-pisz co u ciebie ???? Elizko-zaraz wyśle ci pazurki. Całuje Was goraco👄 i lece na miasto,później zaglaadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie malutkie ... szaro buro za oknem ... ledwo się zwlekłam z łożka - bez kawki na rozruch sie nie obedzie ! jadirko ja też poprosze zdjęcia paznokietkow - sama robię rózne wzorki moze coś nowego mi podsuniesz ? przed wigilia zrobię kilka fotek stołu - to Wam poprzesyłam ... buzkiaki dla wszystkich na dobry poczatek dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Akasiu pięknie wyglądasz :) też chcę takie super spodnie :P Martyniu - wszystko będzie dobrze, jeszcze kilkanaście dni :) Mychass, widzisz, nic ci nie grozi, a w nowym roku wszystko musi się udać - dla wielu 2007 nie był szczęśliwy, ja nie mam co narzekać, ale podobno ta 7 na końcu niekorzystnie wpływała, więc 2008 będzie dużo lepszy :D jadira, też chce fotki paznokci, lewus jestem ale chociaż popatrze :) Trini, wigilia napewno super wyjdzie, pod twoim dowództwem :) ja zmykam na jakies zakupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wczoraj Wam nie pisalam ale mój minius ma o niebo lepsze wyniki - jupi :D - wczoraj był u lekarza i jest spora poprawa liczba wzrosła do 50 mil w 1mil. w w całym ejakulacie ma ok. 200 mil. ruch tez ładny 50 % w ruchu szybkim , w powolnym 40% ; najważniejsze ze plemniki o nieprawidlowej budowie z 75% zmiejszyły się do 30% także jestem w miarę zadowolona ... lekarz cały czas próbuje wyeliminwac patologię budowy - po świętach niuniek jedzie na kolejne badanie posiew i cytologię nasienia - najwazniejsze ze chociaż u jednego z nas sprawa drgneła do przodu ... :) karolciu poczytaj moje posty swojemu mezowi - mam nadzieję ze go to zmotywuje :) elizka a ja to jest u Was z leczeniem męza - nadal trwa ? napisz coś więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z miasta zamiast kwiatów kupiłam przyszłej tesciowej stroik na stół + srebrny łańcuszek z zawieszka.Musze to jakos połączyć bo to Wiktoria imieniny z prezetem pod choinke mysle,że dobrze to wyjdzie. Tryni-zdjęcia wysłałam.I GRATULUJE!!!!!!!!!!!!poprawy wyników to naprawdę super wieść:) Akasiu-ty i grubas ,ja to wyglądam grubo ,a nie jestem w ciąży .Ty wyglądasz kwitnąco,przeurocza przyszła mamuska z Ciebie. Zmykam do robienia tipsików,narazie . Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku i nasze topikowe małe skarby👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - fajne pomysły na prezent - ja lubie takie drobiazgi - wogóle to gadżciara ze mnie i pełno mam w domu bibelotów : zdjęcia w fajnych rameczkach ... świeczniki , świeczki i latarenki - mój maz sie złości ale myslę ze to dodaje naszemu domowi uroku ... co do srebra - zawsze na topie i na miejscu :) pomysły na paznokcie calkiem całkiem - szkoda ze to wszystko tipsy bo niektóre dżety umieszcza sie w akrylu lub żelu ... na normalnych paznokciach to nie wychodzi - cyrkonie sa za grube i szybko odpadają ... także czasem kupuje cekinki i robie sobie wzorki chociaz ostatnio mialam sliczne naklejki i tez wszystkim sie podobało ... na święta robię sobie francuza ukosnego ze srebrną kreseczką ... zmykam na śniadanie bo jeszcze nie jadłam ... wyszłam na chwilkę do sklepu po kabanoski , moją ulubioną suchą krakowską i salami w serze ... nic więcej nie kupuje bo teściowa robi pasztet do tego kupuje wiejska szynkę - to mi da ... wczoraj z nia rozmawiałam i nic nie kazała kupowac - ehh te mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc juz jestem po wizycie i doktor powiedzial ze jeszcze troche pozyje. Kariotyp OK a od stycznia ruszamy z USG Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity akasiu- dzięki za zdjęcia, akasiu wygladasz slicznie a ty Trini nic się nie zmieniłas:):):) JA odebrałam wyniki niestetym wszytsko mam odwrócone do góry nogami ach za tydzien wizyta to zobacze co mi powie lekarz. Zmykam do łózeczka Trinity ciesze sie ze meza wyniki lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko - czyżbyś zapomniała o mnie ???????? , ja też poproszę o zdjęcia pazurków :-) :-) Ale z was pracusię - ja jeszcze nic nie mam porobione , dopiero myslę w sobote zrobić sałatkę i upiec jakieś ciasto - dotego musze jeszcze jechać wczesniej na zkupy , a w sobotę czuje , że bedzie cięzko ..... szał świąt !!!!!!! Pozdrowienia dziewczynki dla wszystkich !!!!!!!!!!🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jadirko ja też chcę zdjęcia pazurków !! Kochane moje, piszę do Was żeby się podzielić super nowiną :) Mój mąż dostał tą pracę o której Wam wcześniej pisałam, w banku :) Od 2.01. ma zacząć tam pracę :) Mówię Wam jak się cieszę. Teraz to już może być tylko lepiej :) Wszystko się na pewno ułoży :) Piękne zakończenie roku :) Buziolki , odezwę się do Was jutro, bo dzisiaj z mężem świętujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Jutro wyjeżdżam do mamy i w związku z tym chciałabym złożyć Wam życzenia świąteczne. Życze Wam spokojnych,rodzinnych świąt,pełnych wiary nadzieji i optymizmu,nowy Rok niech bedzie łaskawszy ja ten co mija i coby Was jak najwięcej do drugiej tabelki się przeniosło. Przepraszam że tak rzadko pisze ale nie zapominam o Was,dziekuje za zdjęcia od Trynitki i Akasi. A u nas chyba dobrze,od kilku dni czuje delikatne ruchy,dziś jakoś słabo ale pare razy poczułam:-) Trzymajcie sie dziewczynki i Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze tabelke poprawie,19 tc zaczyna sie co prawda jutro ale długo mnie nie bedzie więc już tak poprawie Tabelka nr 1 : Starające się NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............35.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........19................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Kukusia - czas uaktualnić tabelke,nie wspomne o destination.... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze cichuko na topiku ... voltare - pewnie szaleje z porzadkami - bo nawet do nas dziś nie zajrzała ... ja tez zmykam - na filmik - dobranoc kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Tryni - no jednak zaglądam;) Trochę trzeba było podgonić z robotą;) Jutro po pracy pranie i przygotuję sobie tylko farsz do uszek, a potem już będę z Wami do samego wieczora:) A teraz chociaż pomacham Wam na dobranoc;) 💤 🖐️ PS. Acha - Jadirko - pazurki nie doszły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek i coraz blizej święta :) w końcu odpoczne :) Jestem juz strasznie zmęczona nawet oczy juz nie mogą wytrzymac ciągłej pracy i mam całe czerwone jak królik :( Wszystkim laseczkom dziekuj za zdjecia : Tryni, JAdirce , Akasi Pazurki super :))))) a co się dzieje u Mychass ? Napisała krótka wiadomosc i koniec .MYCHASS odezwij sie 3mamy kciuki A teraz uciekam do pracy wpadne wieczorem -może, bo mam dzisiaj motocyklowa wigilje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×