Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć:) Ale mi się dzisiaj nie chciało wracać do pracy po tak słodkiej labie! Zawsze powtarzam, że po każdym urlopie należy się jakiś okres adaptacyjny, a nie tak od razu myk na głęboką wodę i do roboty! Święta minęły mi szybko jak mało kiedy! Pojedliśmy troszkę u jednych rodziców, troszkę u drugich - no i jeszcze troszkę zostało w lodówce na "gorsze czasy";) Jedyny minus to fakt, że najpierw K. się przeziębił i teraz siedzi z gorączką i kaszle, a teraz ja czuję, że coś mnie zaczyna w gardle drapać i chyba skończy się podobnie jak u niego:( I jeszcze na dodatek ząb mnie zaczyna ćmić - wiedziałam, że trzeba to było załatwić przed świętami, a teraz to już w tym roku się nigdzie nie załapię! No nic - mam nadzieję tylko, że nie skumuluje mi się wszystko akurat na Sylwestra!:P Martyniu - dziękuję za fotki - wyglądasz super! Trzymam kciuki, żeby maleńka wytrzymała w brzusiu jeszcze tych kilkanaście dni do terminu CC:) anisik - Twoja dzidzia też śliczna - taka drobinka maleńka - nic tylko nie wypuszczać takiej słodzinki z ramion!:) tryni - super, że Wigilia się udała, no i że zadowoleni jesteście z prezentów:) Może to przysposobione;) maleństwo sprawi, że organizm spłata Ci takiego sympatycznego figla i w końcu doczekacie się swojej fasolinki:) Wszak organizm ludzki jest nieprzewidywalny - więc może akurat! martt - jak tam zakupki - udane? Oj u nas też niedługo bratowa rodzi - może więc uda mi się poza topikiem przechwycić jakiś brzuchal?;) martika, karolcia - trzymam kciuki za odwiedziny lekarzy - piszcie co i jak! Najtrudniej jest ruszyć z miejsca - potem to już się leci z rozpędu! Hmmmmm - karolcia - góry - piękne są prawda - patrzyć mogłabym na nie godzinami, ale jeżeli chodzi o klimacik - jestem zdecydowanie bardziej ciepłolubna;) martika - projekt domku wybrany? Na jaki metraż się zdecydowaliście? jadirka - dziękuję za kolędę - bardzo ładna - i w ogóle to ja bardzo lubię Beatę Rybotycką i w ogóle całą Piwnicę pod Baranami:) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh - napisałam się jak głupia i mi wszystko wcieło ... hrrrrr Voltare - super by było jak by się spełnio to o czym piszesz ... maluszek jest juz dosyć duzy - w sumie nalezy do tych większych dzieci - bo facet ze ho ho - ale zgrabniutki ... zaczyna siedzieć samodzielnie i sztywno trzyma główkę ... troszke sie martwię jak poradze sobię z przewijaniem, karmieniem ale pewnie nabiore wprawy ... karolciu, martt zazdroszczę Wam wyjazdu w góry my tez marzymy ale mamy wazniejsze priorytety - leczenie teraz to teraz sprawa numer jeden ! eliza pewnie tez szusuje po stokach ... :) martiko super ze wybraliście sobie projekt domu ... my tez mamy juz upatrzony nazywa się : Krab-2 pow. uż: 110,3 m2 jest to dom parterowy, z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z garażem ... mozna mu się blizej przyjzec jest na stronce : www.archeton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek :) I juz piatek a jutro wyjazd na narty i sylwestra , nie mogę sie doczekac. Tyle mam roboty , musze wszystko poprasowac , przygotowac paszteciki z pieczarkami , zrobic zakupy , nie wiem czy wystarczy mi czasu , bo jeszcze praca i odwiedziny znajomej która przyleciała z Londynu . Zawsze tak jest ze albo nudy albo zapieprz na całego .:) Jeszcze jutro do was wpadne zeby złożyc życzenia :) A teraz do pracy PS Za kolendy i zyczenia świąteczne bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!przepraszam ze sie tak zadko sie odzywam,ale praca dom i niemam sily.mam pewne watpliwosci i moze wy mi w tym pomozecie.otoz od 5-10 dc bralam clostilbyget od 11 dc-czesto stosunki 10 dni przed miesiaczka przez 5 dni luteina i teraz juz 14 dni minelo a ja niemam miesiaczki wczoraj robilam test ale negatyw!niewiem czy jest jakas jeszcze szansa ze moge byc w ciazy?po luteinie zazwyczaj mialam na 3-4 dzien max a tu 14 i nic to dobrze ze niemam ale czy jest szansa ze jest dzidzius?chcialam isc do lekarza ale musze czekac do nowego roku bo nigdzie nieprzyjmuje gin.to miala byc moja ostatnia szansa przed laparoskopia i jak sie teraz nieudalo to szpital!prosze dziewczyny piszcie co o tym myslicie?pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki betty - test jest raczej wiarygodny prawie na 100% jezeli chcesz to jeszcze raz sprawdzic to zrób ponownie - u nas każdej dziewczynce wyszły dwie kreseczki - jedna była czasem słasza ale zawsze cos tam widniało ...trudno powiedziec jak jest w Twoim przypadku zycze powodzenia :) martyniu faktycznie u nas zastój - ostatnio zadna z dziewczynek nie spadła do drugiej tabelki za to na topiku Justynki aż 4 w ostatnim czasie :) zmykam na kawusię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama niewiem!lekarz mnie poinformowal wczesniej ze niema sensu kupowanie testow bo nawet mial taka pacjentke co kupila z 3 testy i przyszla do niego bo nadal niemiala miesiaczki i na usg sie okazalo ze jest 8 tyg ciazy-niewiem musze czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzięki za komplementy ale wiecie kurde wczoraj na wizycie się wazyłam i mam juz 19 kg do przodu matko święta hahaha.Do tego jakby było mi mało zamówiłam pizze wczoraj a potem zjadłam duzo ciasta i dzis do 3 w nocy miałam atrakcje w wc łącznie z wymiotami, zaraz umre, a brzuch to myslałam ze mi rozerwie z bólu na 3 cześci i bardzo dobrze, mam nauczkę jak nie potrafie zjesc po troche. uff teraz pije juz 3 mięte bo dalej mnie mdli ale juz bez bóli hahaha u lekarza wszystko ok mała waży 2850, nie mam rozwarcia i szyjka tez przestała sie skracac, ironia losu wczesniej brałam tyle leków bo takie rzeczy sie działy a teraz kiedy by juz mogły nie dzieje się nic. za równe 2 tygodnie mam ostatnią wizytę i od razu dostanę skierownie do szpitala takze gdzies ok 15 stycznia mam cesarkę. Miało byc troszkę wczensiej ale lekarz mówi zeby mała po tylu lekach sobie jeszcze troszkę \"odżyła\" w brzuszku więc musze jeszcze troche przetrwać:)Gdybym donosiła do konca to by miała ponad 4 kg a tak bedzie ok 3500 Trinit fajnie ze bedziesz miałą takiego szkrabka w domku:) voltare duzo zdrówka dla waszej rodzinki:) MArtt miłego pobytu w góach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki chciałam Wam tylko powiedzieć, że bratowa wczoraj urodziła córcię. Imienia jeszcze nie znam, ale kobitka waży 4200 i ma 60 cm. Wielka nie :) Najważniejsze, że z mamusią czują się dobrze :) Buziaczki i życzę nam na Nowy Rok brzuszków. Ja w drugi dzień świąt zamieniałam się z Moniką kszesłami żeby trochę jej fluidki na mnie przeszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt - super pomysł z tymi krzesełkami ... hi hi ... ale gdyby to działało to juz dawno bym miala gromadke dzieciaków ... martyniu - wytrzymasz jeszczek kochana trochę - a mała przez te ok. 17 dni jeszcze nabierze ciałka :) z tym jedzeniem to tym masz - nasz głodomorku - ale takie sa uroki ciązy - ze są zachcianki roznego typu ... betty - jak chcesz to poczekaj - zycze Ci ciazy - ale u nas kazda z dziewczynek nawet w 5-6 tyg miala slabiutką kreseczke na teście ... oby u CIebie było inaczej i usg wykazało fasoke w brzuszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ... martt - gratulacje dla bratowej - pannica ze ho ho ... dal Ciebie, karolci i elizy udanego pobytu w gorach :) my z miniem wybieramy się w lutym na wyprzedaże i zamierzamy sie troszke obkupić w ciuszki na narty ... to bedzie wstęp do tego by wreszcie się zmobilizowac do wyjazdu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Dziekuję wszystkim za życzenia świąteczne oraz kartki i kolędy :-D Sama oczywiście nie miałam kiedy wejść na komputer i z góry przepraszam--dla wszystkich 👄👄 laptop schowany na okres ŚWiąt do szafy :p Bylismy na Wigilijnej kolacji u mojej Babci wraz z mamą i bratem.Posłałam zdjęcia.A pózniej już tylko nasz domek i łóżeczko :-) :-) :-) więc się wyleguję przed tv jedząc smakołyki. Muszę pochwalić męża - spisał się na medal ! Kupił sam wszystkim prezenty,robił zakupy a w domu posprzątał na \'prawie\' błysk :) Do tego -ja na siedząco przygotowywałam potrawy (t.j.kroiłam) farsz na pierogi z kapusta,warzywka na sałatkę,rybę po grecku,kutię,..itp...a miś kończył.Pierogi rewelacja wyszły ( takie to ma ukryte talenty mój męzus).Ciasto było kupne ale wyśmietnite :D aha...mięsa postanowilismy w tym roku nie robić--tylko ryby ...ale wczoraj dopadło mego męża na kurczaka z rożna i jezdził po całym miescie szukac kurcazków....teraz to ja nie wiem kto tu jest w ciąży ja czy on?! ;-) ;-) ;-) Dzidzia buszuje w brzusiu ❤️ Martyn--iu ale Ci fajnie mała już taka duża 🌻 niech się jeszcze wypływa w brzusiu ❤️ Trinci ale bedziesz miała odpowiedzialne zadanie--taki poważny kawaler..może już niedługo bedzię taki u Ciebie w brzusiu ... Dziewczynkom na nartach przesyłam buziaki /// proszę sie tez za mnie wyjezdzić ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po wizycie u endo :) mam niedoczynność, dostałam ten magiczny lek, który kilka z was tez bierze :P mam dawke 25, na początek. Miałam od razu usg robione, mam małą tarczycę i nieliczne guzki, ale jak lekarz powiedział są niegroźne. Oczywiście na początku był wywiad i większość objawów mi sie sprawdziła. uciekam na zakupy a jutro w góry :D dziewczynki a gdzie wy jedziecie??? może sie spotkamy na stoku. My będziemy śmigać pewnie w białce na kotelnicy lub na bani. Martt gratulacje dla bratowej, ale duża córeczka 👄 Trini a ty napewno sobie świetnie poradzisz z opieką nad chłopczykiem. A dziewczynki w ciąży - jedzcie to na co macie ochotę, bo później przez jakiś czas trzeba będzie zapomniec o pizzy, pierogach z kapustą itp :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarbeńki!!!! Matt gratulacje dla bratowej i całuski dla na prawde dużej pannicy:) Udanej zabawy sylwestrowej i posiusuj za mnie na nartach🌻 Elizko333-ty też śmigaj na stokach i baw sie wyśmienicie jak sobie wymarzyłaś w Sylwestrowy wieczór:) Nartyn-iu-niech malutka siedzi jeszcze troszkę pod serduszkiem u mamusi,nabierze trochę więcej ciałka i będzie silniejsza. Swoimi zachciankami sie nie przejmuj zobaczysz zaraz po porodzie wrócisz do formy jak wszystkie nasze topikowe mamuśki. Dianeczko-co u Ciebie ,jak Wigilie spędziliście,Odezwij sie co u Was. Całuski dla 👄Dawidka. Justynko M-ty tez się oddzywaj i pisz co u Was i Adrianka.:)Buziaki👄 Paula-a ty już zapomniałaś o koleżankach co u naszej topikowej księżniczki ?????Całuski👄 Anisik-czekam na zdjecia z Wigili i oddzywaj sie w wolnej chwili.Duża buzia dla Ciebie ,Oleńki i reszty rodzinki👄 Kukusiu,Kseniu,Surfitko,Destination,Katia-piszcie co u Was:)jak po świetach. Tryni -ale wyzwanie przed tobą,wiem ,że się wywiążesz z tak odpowiedzialnego zadania,bo odpowiedzialna i super dziewczyna.❤️ Akasiu-wyglądasz przeuroczo,pogłaskaj maleństwo od cioci przez brzusio🌻 Karolciu-ja jeszcze u endo. nie byłam ,ale mam podejrzenie w kierunku niedoczynności.Czy możesz mi napisać coś o objawach ,tak dla porównania.Sorki ,ze zawracam Ci głowę w takim czasie. Ciesze sie,że jesteś krok do przodu .Trzymam kciukaski za szybkie wyregulowanie tej przypadłości. I dla Ciebie też udanego Sylwestra z białym puchem wokół:) Martika-ciesze się,że zaczynasz nowy etap w swoim życiu,projekt domku i budowa ,leczenie w specjalistycznej klinice,teraz jak owulka jest to zobaczysz w Nowym Roku zaskoczysz nas piekna niespodzianka. Voltarko-dużo zdrówka!!!!! Pozdrawiam Was kochane i dziękuje ,że jesteście i ,że podtrzymujecie mnie na duchu i dajecie kopa jak mam chwile zwątpienia .Gdyby nie Wy nie zaszła bym tak daleko.I ciesze się,że dzięki Wam te święta były weselsze i z większą rodzinką topikową jaką tu tworzymy.🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane kolezaki :) dzieki za wspacie, az mi sie pyszczek usmiechnął :) :) mnie juz dopada @ ale jaks nie ubolewam, ani troszke bo moj czas widocznie jeszcze nie nadszedł ale na bank nadejdzie , ja to wiem :) My po swietach jakos nie mozemy dojsc do siebie, leniuchujemy na maxa. Projekt domk juz wybrany, jedziemy juz w poniedzialek zamowic a w niedziele biedziem robili pomiary jak i w ktora strone ma stanąć. Mozna go zobaczyc na stronie firm projektowej ARCHETON ma chyba 92 m wiec malenki a nazwa CALINECZKA-2 :) po nowym roku jedziemy po pustaki i drut, takze ruszamy juz na maxa ze wszyskim a zanim skonczymy jestem pewna ze nas przybedzie i do nowego domku wejdziemy juz we trojke a moze czworke ;) eh dobrze b było :) oki zmkam bo jedziemy na weekend do rodzicow a Misiek stoi juz w drzwiach. Buziaki dla WAS wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam od małego Kubaska - mały az piszczy jak jest na rękach u ciotki - tylko ciekawe co bedzie jak mamusi nie bedzie obok ... moze nie bedzie żle - zaczynam opieke od 2.01 - maja mi przywiesc wszystkie kalmoty - czyli łozeczko turystyczne, lezaczek i inne bajerki bym w domu miala namiastkę jego otoczenia Karolciu - szkoda ze tak długo czekalaś na wizytę u endo - tak to już bys miala poziom Tsh wyrownany - ja w domu chyba mam z 5 opakowań po 100 tabletek euthyroxu bo moja siostra pracuje w caritasie i mi przynosi od czasu do czasu jakies leki ... ja tez biore dawke 25 jakna razie taka mi wystarcza ... jadirko mnie tez jest lepiej jak mam Was - zawsze czuję ze są dobre dusze koło mnie gotowe mnie wesprzeć :) martiko - projekt Calineczka wyglada całkiem nieżle - taki domek to szczyt marzeń - jaki by on nie był - własny kąt to cos wspaniałego ... buziaki dla wszystkich dziewczynek 👄 dla wybierajacych sie w góry - udanego szusowania po stokach - wypocznijcie za mnie i nałapcie się głęboko w płuca górskiego powietrza na zdrowie :) Dianko , Paulisiu, Ansiczku, destination odezwijcie sie bo mi się za Wami tęskini ... Kukusia pewnie teraz mezusiem się cieszy także jej wybaczam ... Ksenia u mamusi ... ale reszta meldowac się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadiro - główne objawy to: (odpowiedziałam twierdząco na jego ankietę) -senność, zmęczenie, apatia, -suchość w ustach, kaszel, chrypka, -częste infekcje dróg moczowych, -obrzęki, ja mam napuchnięte oczy, może to być też obrzęk palców, dłoni, ogólnie całej twarzy, -jak tylko weszłam to powiedział mi że jestem blada :) ja zawsze byłam blada, ale myślałam że tak już mam, -sprawdził mi czy mam suche łokcie i kolana - chyba akasia o tym pisała, dobranoc wszystkim 🖐️ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... jadirko - karolcia ma klasyczne objawyniedoczynnosci ... podobnie jak ja ... senność,apatia i zmeczenie czasem mnie dopadało nawet kiedy nic nie robiłam ... chrypka i suchosć skóry także ... ja niekiedy miewam kołatanie serca - co nie jest objawem niedoczynnoscia ale nadczynności - ale taka moja uroda ... po leku troszke ustało ale nie wiem jak by było przy wysiłku - którego unikam - pod koniec stycznia jade na kontrolę - do tego mam namiar na fajnego lekarza od niepłodnosci który także ma specjalizacje w endykrynologii - moze to jest kolejna alternatywa ? nie musialbym jezdzić do dwoch lekarzy ! zmykam na kawusię ... voltare a co tam u CIebie słoneczko - bo się nie odzywasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Tryni 🌻 - odzywam się:) Wczoraj rozłożyła mnie gorączka - i to tak dokładnie, że nie miałam nawet odwagi żeby się w łazience rozebrać - czułam się jakbym stała nago na kilkustopniowym mrozie - zaraz po pracy zmyłam się do łóżeczka. A dzisiaj sprzątam szybciutko póki jestem w miarę na chodzie, bo czuję, że wieczorem będzi replay - nadal boli mnie głowa i czuję się jakoś nieszczególnie... Postaram się odezwać po zakończeniu prac porządkowych;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - jakas grypa teraz szaleje - kuruj się kochana byś Nowy rok przywitala w zdrowiu :) u mnie tez troszke porzadków robimy - potem biorę się za prasowanie - bo mam troszke koszul minia do prasowania ... buziaki dla wszystkich ... dziewczynki czy ktoraś z Was ma tak ze w okolicach owu i po az do @ bola ją piersi ? mne dziś strasznie bolą całe boki jak unosze ręce to czuje ból - mam juz tak jakiś czas i zastanawiam się czy to nie za wysoki poziom prolaktyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje miłe i sadam na nartki JEdziemy do Kluszkowców Ale sie ciesze ,Pogoda super więc wyjazd musi sie udac. I najważnejsze jak sie ma pecha to na całego miałam dostac@ 27 to dostałma dzisiaj , nawet raniutko robiłam test negatywny a póxniej sie zaczeło ale nic a nic mnie brzuchol nie bolał :( No cóż tym razem relax od lekarza przez miesiąc nic nie pomógł więc biore sie ostro do pracy i w piatek po nowym roku jade do nowej kliniki . A teraz życzę Wam kochane Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Spełnienia marzeń i dużo duzo zdrowia i siła alby w końcu nasz cel był osiągnięty i w NAszych brzuszkach pojawiły sie dzieciątka :) A dla Cięzarówek i Mamusiek Duzo zdrowia i radosci z pociech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po obiadku ... robiłam dziś krokieciki - miniek sie zajadł i mówi ze pyszotka :) ciesze sie bo po tych światecznych słodkościach miła jest jakas odmiana ... dziewczynki zakochałam się w piosence Lady Pank : \"Dobra konstalacja\" - uwielbiamy ją z miniem - to nasza piosenka na dobry i udany 2008 rok :) Elizko udanego wypadu w góry - śmigaj po stokach i zapomnij o wstrestnej @ która CIę nawiedziła - przykro mi ale u nie tez nawet zamomnienie o tym problemnie nie pomaga ... chociaż kochamy się ostatnio tak cudownie i jest nam niewyobrażalnie dobrze zawsze @ wszystko psuje ale może niedługo zła karta sie odmieni ? wysylam Wam tą piosenkę ... bo jest śliczna - całuję mocnutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje koleżanki i psiapsiółki,pragnę złożyć Wam dziś życzenia ,bo raczej zaglądnę po Nowym Roku. Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten rok uskrzydlił Was... Życzę Wam zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Wami w noworoczną noc, pamiętajcie też o mnie przez następny rok. Spełnienia marzeń w Nowym 2008 Roku!!!!❤️ Zyczy Edyta ps.Voltarko ,a tobie zdrówka🌻 Wysłałam Wam życzenia meilem dla wszystkich jeśli ,któras z was nie dostanie życzeń z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yta
Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i widzę, że niektóre z was mają problem z tarczycą. Ja też mam niedoczynność, leczę się od kilkunastu lat i muszę się pochwalić, że dwa miesiące temu urodziłam ślicznego i zdrowego synka. Zaszłam w ciążę już w trzecim miesiącu starań, tak więc głowa do góry - wam też się uda. Lekarz mówił, że jak się chce zajść w ciążę i ją podtrzymać, to TSH powinno wynosić nie więcej niż 1,5, tak więc zlecił mi badanie TSH przez całą ciążę co 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Już posprzątane, można teraz się troszkę pobyczyć!;) Nawet zaliczyliśmy dzisiaj z K. popołudniowy spacerek, żeby choć trochę rozruszać stare ;) kości i wykorzystać popołudniowe promyki słońca:) Kaszel mnie męczy niczym zawodowego gruźlika, ale przynajmniej gorączki już nie mam. Tryni - słucham sobie właśnie Twojej pioseneczki:) Każdy ma takie kawałki przy których \"robi mu się ciepło\" i które z czymś się kojarzą i napawają optymizmem... A ja mam takich parę piosenek - włoskich - jak mi smutno to one poprawiają mi humor, bo kojarzą mi się z wyjazdem do tego kraju i przywracają mnóstwo wspaniałych wspomnień. Będąc tam robiliśmy pamiętam ze znajomymi \"zrzutę\" aby w ostatni dzień kupić choć jedną kasetę tego wykonawcy, potem wszyscy przegrywali;) A teraz \"dorobiłam\" się kilku oryginalnych płyt - i jakość jest nieporównywalna. Wkleję Wam przykładowe linki: http://www.youtube.com/watch?v=rZHYtuGLhsI&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=RPv6MAz_HwY&feature=related niestety nie wiem skąd to było wklejane, bo teledyski nie są oryginalne, a i jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia... Normalnie słucham nieco innej muzyki, ale do tego wykonawcy mam jakąś słabość;) Acha Tryni - nie wiem jak z tym bólem piersi, ale ja mam prolaktynę podwyższoną - oscylującą blisko górnej granicy, ale nigdy mnie piersi nie bolały, więc nie wiem czy prolaktyna może być przyczyną bólu piersi - może inne dziewczyny coś wiedzą na ten temat. A swoją drogą muszę chyba niedługo powtórzyć to badanie - póki co łykam sobie na nią Castagnus - to jest preparat roślinny i powinien ją trochę zbić - nie mam jej zbyt wysokiej i wprawdzie gin na pierwszej wizycie powiedział, że on by póki co tego nie ruszał, ale skoro ten lek nie zaszkodzi, to trochę spróbujemy ją mimo wszystko zbić. Dziewczyny wyjeżdżające w góry - udanego szusowania!;) Wracajcie do nas w Nowym Roku w całości:P i w dobrym humorze:) karolcia - wizyta u endo=kroczek naprzód! Teraz przynajmniej wiadomo co czym leczyć;) Elizka - Ty też postawisz kroczek naprzód wraz z wizytą w nowej klinice:) Życzę słonecznej pogody, śnieżnych stoków i dobrej zabawy:) A życzenia noworoczne prześlę troszkę później - bliżej godziny \"zero\" - i tak pewnie będziecie tak rozbawione, że choć na chwilę zapomnicie o starankach (czego Wam życzę) i topiku (czego oczywiście nie życzę:P) - i przeczytacie wszystko dopiero po powrocie;) martika - projekt domku super! Gdyby nam się tak nie plątało z dzidzią pewnie też byśmy w końcu zaczęli myśleć o czymś podobnym, a tak to czuję się jak w próżni - nie wiem ile jeszcze będą trwły te nasze staranki i ile kasy na to pójdzie... Qrcze - tak się ostatnio zastanawiałam i tak naprawdę nie wiem czy kiedykolwiek w przypadku kolejnych porażek będę w stanie powiedzieć sobie \"stop - dalej nie walczymy, bo to bez sensu\". Chyba nigdy się nie pogodziłabym z takim obrotem spraw - dopóki zdrówko pozwoli będziemy próbować. A dzisiaj znowu się tylko niepotrzebnie naładowałam - poczytałam sobie kolejne mądre opinie na temat in vitro - i znowu mi ciśnienie skoczyło! Ech gdzie ci ludzie żyją!:O jadirka - czyżby się jakaś imprezka sylwestrowa szykowała, że już nas dzisiaj opuszczasz i wracasz dopiero w Nowym Roku?:) 🌻 akasia - dziękuję za zdjęcia - wcześniej nie miałam okazji - fajniutki brzusio - 🖐️ głaskanka dla brzdąca!:) martynia - wcale tych 19kg nie widać - jak już Lenka pojawi się na świecie dawna forma na bank wróci!:) a gdzie reszta topikowych koleżanek? Dianka - jak sprawował się Dawidzio na swojej pierwszej Wigilii? Po 🌻 dla każdej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja od dwóch godzin cierpie na mocne skurcze, szczególnie rozrywa mi kregosłup:(moze to przepowiadajace zobaczymy, pewnie przejdą jak zawsze voltare czy ja o czymś nie wiem czy ty mieszkałaś we włoszech?Bo ja mieszkałam jakiś czas w tym kraju i kocham wszystko co włoskie a twoje piosenki są cudowne:) akasia dzięki za zdjecia- slicznie wyglądasz:) Fakt nasze mamuski cos sie nie odzywają:( Triniy twojej pisoenki jeszcze nie odsłuchałam bo cos nie moge wejsc na poczte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - lubię piosenki włoskie - przyjemnie się ich słucha nawet gdy się nie było w słonecznej Italii :) ja tez mam kilka ulubionych piosenek i wykonawcow : uwielbiam Dido, Katie Melua, Kombi,Grechutę, Uniwerse - mam slabośc do tego wykonawcy bo to cala moja młodośc i pierwsze miłości przy tych piosenkach mineły ... ehhh - niektóre piosenki to tyle wspomnien :) voltare ja niby prolaktyne mam w normie - tylko pod obciazniem jakas dziwna także w styczniu robię powtorke i do endo - niech ocenia ... bo cycole bolą az mnie to wkurza - bo chciałabym zapomniec o starnkach a tu się nie daje! juz miałam się dawno spytać jadirko a co z Waszym slubem ? czyzyby nie miał być pod koniec roku ? nic ostatnio nie piszesz także sie pytam ... na razie zmykam bo minio znowu okupuje komputer i juz mnie przepedza ... zajrzę wieczorkiem ... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - niestety nigdy nie mieszkałam we Włoszech... Pierwszy raz pojechałam tam na 2 tygodnie na obóz (oj już 12 lat temu) i z miejsca zakochałam się w tym kraju, potem wszystko co włoskie było super - chyba wszystcy mnie mieli wokół dosyć - bo gadka była tylko o jednym i tylko jedną muzę było w kółko słychać w domu. No i jedno marzenie - żeby tam jeszcze raz pojechać. No i pojechałam w końcu jeszcze raz :) Od tego czasu niby upodobania mi się zmieniły, ale słabość do niektórych miejsc, rzeczy, potraw, melodii itp - została;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pisałam po Nowym Roku,ale gdzie tam muszę zerknać w wolnej chwili i poczytać co i jak[pozytywne uzależnienie]:) Tryni -mnie to piersi też tak bolaą i to przeważnie tak z tydzień przed @,właśnie zaczęły sie plamienia:(Ale Nowy Rok nowa nadzieja. Piosenka super bardzo mi sie podoba i dziekuje.Co do ślubu prosze zerknąć na moje dwa suwaczki,są dwa bo najpierw niechciał wejść ani jeden , a teraz 2 się uaktualniły. Slub jest tydzień po Wielkanocy 29.03.2008 o godz.12.30 Tydzień po moich urodzinach ,dlatego taka datę wybraliśmy hi hi:) Śmieje się ,że upływających latek nie będę liczyć tylko rocznice ślubu. Martyn-iu-nie wiedziałam,że mieszkasz we Włoszech .Jak dobrze zrozumiałam????Współczuje ,ze boli,ale taki nasz babski los,choć ja wolałabym byc w ciąży i niech mnie boli byle by maluszek był cały i zdrowy.Czego tobie życzę.Pomyziaj malutką przez brzusio od cioci bo to już niedługie przebywanie w tym cieplutkim miejscu sie skończy.❤️ Voltarko -ja nie zapomnę o Was o 24.00,do której ma tylko telefon spróbuje się skontaktować, pioseneczki extra.Ciesze się,że przeziębienie już ustępuje:)a spacerki wskazane jak najbardziej. Elizko -przykro ,że @ przylazła ,ale w przyszłym roku sie tak łatwo nie damy.🌻 Tryni ,Karolciu dziekuję za porady co do objawów tarczycy,ja walkę zaczynam od stycznia. Mychass-,Matt- .. My idziemy na prywatkę do znajomych i właśnie pichcę bigos i sałatkę z porów będę robić.A zaraz zmykam czesać koleżankę i jej siostrę bo mają dziś ślub i weselisko brata i makijaż muszę im szałowy zrobić. Uciekam kochane może wieczorkiem zaglądne podeśle pare fotek z Wigilii.Całuje Wszystkie dziewczyny❤️ ,dzieciaczki i maleństwa w brzusiach też,10000765👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce raz ja skleroz,to u mnie normalne.Mam pytanko --Czy podochodziły Wam życzenia bo wysłała?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×