Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ufff ... wreszcie mam wolna chwilę ... sałatki prawie zrobione tzn. skladniki pokrojone ale nie przyprawione ... pieczarki udusilam w winku czerwonym - pyszne :) ryba marynuje się w ziołach w lodowce ... sernik na zimno i szarlotka choć goraca bo przed chwilą wyjełam ją z piekarnika - już gotowe ! dziewczynki padam na pysk - do tego zrobiłam dzis pysznego kurczaka w masełku i na wieczór planujemy z miniem zapiekanki ... własnie umyłam głowę i mam pół godziny dla siebie ... potem szykujemy się do kościółka ... i do rodziców - bo nie mam zastawy na 12 osob - także musze pożyczyć ... dziękuję za życzenia wszystkim - to takie miłe - kochane - będe jeszcze tu zagladać więc zyczenia złożę w ostaniej chwili ... buzki - zmykam do wanny - pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisik ja nie dostałam zdjeć:( proszę niech mi któras z dziewczynek podeśle. I dziękuje za zyczenia- cesarka na pewno bedzie bezbolesna gorzej potem, ale to nic chętnie dałabym się pokroić juz dzis a tu jeszcze 2 tygodnie:) Trini odpocznij w kocnu bo jutro bedziesz zmęczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wpadlam Wam wszystkim zlozyc zyczonka: \"W wigilijna noc, gdy sniegu rada moc, Niech Mikolaj Swiety przyniesie wymarzone prezenty, a na Nowy Rok same wspanialosci, a przedewszystkim- Morze Milosci tego zyczy Wam Marta z mezem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Uff - prawie się odrobiłam:) Jeszcze tylko przygotować sobie jakieś ciuszki na jutrzjszy wyjazd i można świętować;) Ponieważ prawdopodobnie jutro już nie zdążę tutaj zajrzeć, a wrócę dopiero chyba w I dzień świąt wieczorem - chciałam Wam wszystkim podziękować za życzenia - te topikowe i te na maila:) Mam nadzieję, że moje świąteczne maile podocierały do wszystkich - to są moje pierwsze święta z Wami - cieszę się, że mogłam Was poznać:) Jeszcze raz dla Was wszystkich i dla wszystkich zaglądających i podczytujących nasz topik no i dla samej siebie;) - życzonka - Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą nam wszystkim wiele radości, Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na naszych twarzach, Niech miłość dotyka nas delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się... :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie okruszki .... już jestm na nogach - zaraz pedze do sklepu po chlebek i ser zołty na sałatkę ... a potem smażę rybkę ... dziś musze rosze zadbać o siebie i celowo wczoraj porobiłam więcej - paznokcie i skóra az się prosi o to by się nimi zająć ... do tego pękł mi jeden paznokieć i nie wiem co zrobić na razie go podkleiłam ale chyba bedzie do scięcia :( wychodzi próżność ze mnie :P zajrzę w wolnej chwili do Was złożyć zyczenia świąteczne a teaz juz mykam do sklepu ,,, na razie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ja też dzisiaj mam jeszcz dużo pracy w czoraj dośc duzo zrobiłam ale same wiecie ze nie da sie wszystkiego zrobic od razu . Jeszcze musze kupic chlebek i dorbe na prezent dla mamuski bo w nic sie nie zmiesi :) U nas pierwsza Wiglila o 15 a póxnie na drugo o 18,30 ale sie objemy . Nie wiem czym jeszcze tu dzis wpadne wiec moje drogie Życzę Wam i Waszym Rodzina Wszystkiego najlepszego , zdrowych spokojnych świąt, dużo odpoczynku i aby kolejne święta były juz z Naszymi kruszynkami :) Jeszcze raz Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane na początku jadira, voltare dziękuje za zdjecia malutka jest boska taka czarna pyzunia mój mąz się nia zachwycił:) Ja jak zwykle sie nudze i czekam do 17 ale czas mi stoi w miejscu, wiec bede do Was jeszcze zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 : Starające się NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............36.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........19................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Ach zapomniałam dziś zaczynam 9 miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na chwilke,musze się z Wami przywitać w tak szczególnym dniu. Martyniu-już nie moge się doczekać tego twojego maleństwa❤️ Tryni trzymam kciuki by Wszystko się udało jak sobie wymarzyłaś🌻 Napiszcie w wolnej chwili czy moja koleda do Was dotarła. Jeszcze raz dla Was Wszystkich kochane moje psiapsiółki,i dla naszych topikowych pięknych dzieciątek 100000👄 i WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ja tylko na chwilke poprawiam tabele bo vos zle wczesniej obliczylam ;/ NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 06.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............35.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........19................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Juz jestesmy wyprasowani, ja sie wlasnie maluje i wybywamy na swieta :) Wesołych Świąt jeszcze raz kochane moje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 06.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............36.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........19................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martt wkleiłas starą tabelkę, poprawiłam juz jadira ja tez juz nie moge sie doczekac Lenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki dziewczynki - juz po wigilii - wszystko się udało wyśmienicie ... jedzenie i nastrój - po prostu bardzo rodzinnie ! do tego rozdawanie prezentów - było tak smiesznie :) jestem szczęśliwa i zadowolona ! Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. całuski myszki - zmykam do zmywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak tam święta? ja objedzona ledwo żyję, z prezentów tez jestem zadowolona, najbardziej z tego od rodziców bo sotalismy kamerę i bedziemy mogli kamerować nasze maleństwo. A Wy chyba dalej swiętujecie bo tu tak pusto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... witajcie malutkie ... świętujemy - oczywiscie - ja jestem juz tak objedzona ze wymiękam :P własnie jestesmy u tesciów - uff - nie wiem co jeszcze menu przewiduje ale ja chyba podziękuję ... trzymam sobie miejsce na lakocie ... martyniu - to mikołaj szczodry był - kamera - ho ho - super prezent :) Pozdrawiam wszyściutkie dziewczyneczki i ide wpic toast - moze przetrawię szybciej te wszystkie pyszności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)dziewczynki przesłałam Wam zdjecia- wczoraj robiłam, to chyba juz ostatnie z brzuchem jakie Wam wysyłam, mam nadzieje ze doszły do wszystkich:) a jesli kogos pominełam to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVINYRRAL
W jakim wieku można zajść w ciąże tak żeby było bezpiecznie dla zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... martyniu - super foteczki - świetnie wygladasz - nie powiedziałabym ze to 9 mc ... :) my własnie szykujey się z miniem na obiadek u mami ... wcześniej spacerek - nie jadłam jeszcze śniadania - bo wczoraj u tesciow troszke przesadziłam i bolał mnie wieczorem brzuch ! zmykam kochane i udanego świętowania - cmokaski dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceśc!!!!! Pozdrawiam Wszystkie kolezanki w 2 dzień świąt. Nasze mamusie i ich aniołki ,przyszłe mamusie,i reszte oczekujacych na maleńki cud pod serduszkiem🌻❤️i 10000👄. Wigilia u nas była super ,ja dostałam od mojego Krzysia piekne srebrnr kolczyki z wisiorkiem z cyrkonijką w środku ,zresztą dużo było by pisac o wszystkich prezetach.Wczoraj byliśmy u siostry K.i dalsza posiadówka i duzo jedzenia,będzie co zrzucać po świetach!!!!! Martyniu dostałam zdjęcia i bardzo dziekuje .Ślicznie wyglądasz,szkoda ,ze podesłałas tylko dwa,ale mysle ,że niedługo podeslesz więcej ze swoją małą kruszynka.A prezet piękny dostaliście :) Ciekawe jak u reszty dziewczyn-teraz mam nadzieje ,że wymiana zdjęć ze świątecznego czasu będzie niebawem. Tryni -ciesze się,że wszystko poszło jak sobie wymarzyłaś z Wigilią. To duże wyzwanie Gratuluje!!!!i czekam na fotki. Jeszcze raz pozdrawiam babolki i życze udanego świętowania!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVINYRRAL
W jakim wieku można zajść w ciąże tak żeby było bezpiecznie dla zdrowia? proszę niech ktoś odpisze bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEVINYRRAL - życie niesie ze soba zbyt wiele niespodzianek i czasem nie da się pstryknac palcami i byc w ciazy w takim wieku jak by się zamarzyło ... myslę ze do 40-stki mozna w miarę bezpiecznie rodzic pierwsze dziecko - zresztą wszysko zalezy od wieku organizmu ... najlepiej jednak poczynić odpowienie badania kontrolne uniknąć poźniej rozczarowań ... u mnie już troszke wiecej luzu ... niedawno wrócilismy od rodziców i leniuchujemy w lożeczku ... w sumie to czas kolejnych staranek - więc nie tracimy czasu :P jadirko - nie wiem jak to będzie ze zdjeciami - jest ich dosłownie kilka - w tym całym ferworze przygotowań i przejęcia - jakoś wyleciało nam z głowy by sie tym zająć ... mój miniuś spisał się na medal - naprawde pomimo ze to ja zrobiłam wiekszość potraw - to bardzo mi pomagał - zajął się robieniem herbatek, noszeniem dań, i zmywaniem naczyń - kocham go bardzo mocno ! co do prezentow to dostaliśmy piekną pościel i kosmetyki od teściowej, od mojej mamusi: ja - bielizne a minio śliczną koszulę ... braciszek poszedł w kierunku relaksu - bo zostaliśmy obdarowni zestawem do kapieli - kuleczki musujace, sól z algami i żel morski w pieknych karafkach ... a od szwagra wina portugalskie w skrzynce ! zmykam do minia - bo wieczor jeszcze się nie skończył ... pa myszki moje! bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVINYRRAL
ale chodzi mi kiedy najwcześniej. ja jestem chłopakiem żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale tu pusto mam nadzieje ze dzisiaj ruch sie zapełni:) JA zdycham bo miałam cieżka noc, cały czas dokuczały mi jakies skurcze i bóle kręgosłupa, nie wiem moze to te przepowiadajace, ale dziś mam wizyte to zobaczymy co i jak. A wogóle to żołądek mnie boli z obżarstwa, dobrze ze juz po swiętach tylko cholerka w lodówce pełno jedzenia jeszcze ufff. A co tam u Was piszcie cos bo się nudzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Wstawac misie polarne i meldować się :P U nas mrozek a ja siedze w pożamce i rozkoszuję się serniczkiem - w sumie nie pojadłam nawet swoich ciast - bo nie było kiedy ... lodówka tez pełna - nie wiem ale to troche bez sensu - bo nie zrobiłam wiele jedzonka a tu jeszcze przybyło :P martyniu trzymaj się kochanie - niedługo Twój skarbulek bedzie na swiecie ! NEVINYRRAL - piszesz jakbys był z innego swiata - po co Ci rozwijanie tematu skoro sam nie potrafisz ocenic co i jak - wiadomo ze nie w podstawówce i gmnazium - wtedy jest się dzieckiem i nie ma do tego głowy ... myslę ze po dwudziestym roku zycia jak ktos jest dojrzały emocjonalnie można miec dziecko ale na to też się składa wiele aspektów - bo zrobienie dziecka nie jest alternatywą kiedy nie ma się odpowiednich warunków i przygotowania na to wielkie wydarzenie - to trzeba czuć i chcieć \\obydwoje rodziców\\ - lekarz oczywiscie konieczny - powodzenia - cokolwiek planujesz rob to z głową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ziewczyny przepraszam ze nie pisąłam al sama na wita szykowlaam wzystko pomagadalam mamie i tesciowej wiec prawie sie roztroiłam :( mialam dosc a w pierwszy dzien swiat mielsmy gosci na mieninach a w drugi zien m imprezowalismy u rodzinki i wrocilism bardz pozno a Miniek dzis umiera, wziął wolne na telefon. Nie zdrazyłam przeczytac co tam naskrobałyscie ale nadrobie, za 2 godziny lece zamowic projekt domu mam nadzieje ze uda mi sie Minka z lozka wyrzucic a jutro jedziemy do Novomedica w Mysłowicach , ciesze sie badzo ze zaczyam leczenie w typowej klinice :) biore sie do akcji bo skoro mi owulka powrocila to jest nadzieja w sumie to ja jeszcze okres nie dostalam ale nie czekam jade do kliniki :) odezwe sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!!!!! W ferworze Swiąt spóźnione ,ale szczere życzenia Martiko dla Ciebie i męża. Ewo-🌻 Z okazji imienin życzę Ci: - marzeń (żeby się spełniały) - przyjaciół (żeby pamiętali) - życia (żeby było kolorowe) - miłości (żeby przyszła) - szczęścia (żeby nie opuszczało) - okularów (żeby były różowe) - wakacji (by mogły trwać wiecznie); życzę Ci, aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałeś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień.kwiat]❤️ Adamie-🌻 Z okazji Twoich imienin składam najlepsze życzenia: bądź zawsze zdrowy, ciesz się życiem i bliskimi, niech ludzie sie do Ciebie uśmiechają, a szczęście czy los niechaj Ci zawsze służy.🌻 Tryni-choc jedna foteczka się znajdzie dla koleżanek,teraz odpoczywaj bo masz po czym:) Martyniu-z tymi lodówkami to fakt zapełnione po brzegi.Ale mnie już nie ciągnie do tych pyszniści przejadło mi się chyba.A te bóle to moze coś znacza?????Czyżby bobasek chciał wyjśc wcześniej:) Pozdrawiam reszte psiapsiółek-oddzywajcie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira a widzisz mi sie nie przejadło, dalej sie obżeram ach szkoda słów:) Te bóle to pewnie skurcze przepowiadajace ale od nich do porodu moze minąć nawet za 2 -3 tygodnie tylko sa nieprzyjemne.Zresztą ja bym mogła mieć tą cesarkę juz dzisiaj ale lekarz mówi ze to za wcześnie, a tak wogóle to coś dawno żadna nie spadła do drugiej tabelki:( MAm nadzieje ze wkrótce to się zmieniXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilke - bo robie pranko koszulek minia ... dostalam propozycje od mojej dobrej koleżanki - będę opiekować się jej 7 miesięcznym synkiem - to chwilowe rozwiązanie \\jakieś 1,5- 2 miesiące\\ ale chcę im pomoc - bo ich opiekunka nie może na razie podjac się tego zadania ! także kochane przyjaciołeczki za jakieś 10 dni bede mieć w domu ślicznego kawalera - hmmm - mezuś się smieje ze nabiorę wprawy i wreszcie moje instynkty macieżyńskie znajda gdzieś ujście - bo taki bobas to tyle miłosci i piekna w malutkiej osobce ze tylko tulic i całować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam po świętach :) Dziękuję wszystkim za życzenia :D nie miałam czasu pisać w trakcie przygotowań a poźniej jeździliśmy do rodzinki, wczoraj pobalowaliśmy u znajomych od 13 - 24 :P dzis już małe porządki - pranie i prasowanie, bo w sobote wyjeżdzamy w góry, a jutro koleżanki ide do endo - trzymać kciuki, Martiko powodzenia w klinice, ja też mam endo w mysłowicach :P Trini super że wspólna wigilia się udała, jakby mogło być inaczej, fajne prezenciki. Martyniu, oj kamerka wam się przyda, będą piękne filmiki z córeczka w roli głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, melduję się po świętach. Ciężie były, ale mam nadzieję, że Nowy Rok będzie lepszy. Ja dzisiaj cały dzionek sama w domku. Mąż z racji tego, że odcodzi do innej pracy, w starej musi zrobic inwentaryzacje i bedzie dzisiaj siedzial do pozna. Ja juz poprala, teraz czeka mnie prasowanie. I o 17 jadę z bratową męża i koleżanką na zakupy. Druga bratowa męża właśnie rodzi więc już jutro nasza rodzinka będzie powiększona pewnie :) Pozdrawiam Was wszystkie i najprawdopodobniej odezwe sie już po Nowym Roku, bo w górach nie będę miała neta. Więc chciałabym Wam jeszcze raz życzyć Szczęśliwego Nowego Roku i spełnienia tych najskrytszych marzeń. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×