Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Wpadlam na chwilke życzyc wam dobrej nocki. Voltare mi każdy mówi że będe miała dziewczynke, zresztą moj mąż to już się tak nastawił na babeczke;-) że niewiem ale ja mam rożne odczucia więc czas pokaże aby zdrowe było. dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Surfitka/Kraków..............28............40........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........12............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............8..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki :-) Odzywa się dopiero dziś , bo jestem chora i miałam dwa dni wolne w pracy i niemogłam pisać - ale dziś juz jestem :-) :-) Jadirko - nie przepraszaj - przecież wszystkie wiemy , ze jesteś ekspertką w tej dziedzinie i ja bardzo sobie chwale twoje rady !!!! Wiem - ze nie powinno sie sćiagać tipsów na silę - ale one i tak juz były strasznie poniszczone i ww prawie wszystkich podeszło powietrze. Pazia - to dzidzia jak sie patrzy , 5 cm - to juz coś :-) 🌻 , najważniejsze , ze wszytko jst dobrze. Tryni - dobrze , ze w pracy pomału wszystko się układa ... Akasiu - dużo zdrówka dla małej Hanusi ❤️ Voltare, Karolciu, Marto , Olawd, Madziara - i dla reszty wymienionych i nie wymionionych kobitek po dużym buziaku !!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! U mnie po staremu bez większych zmian. Martyn-iu-całuski dla Ciebie i Lenki👄 Paziu-twoja cera na pewno sie poprawi,ja pamiętam na początku ciąży tez tak miałam ,a potem juz nie wiedziałam co to wypryski. A co będziesz robić z włoskami,jakieś zmiany??? Karolcia26-czekam z nie cierpliwością na foteczki. Już niedługo i będziesz odpoczywać wakacje tuż, tuż.🌻 Trryni-początki są zawsze ciężkie,ale z czasem sie przyzwyczaisz i przestawisz na inny tok dnia.Powodzenia❤️ Akasiu-co u Was?Mam nadzieje,że z Hanusią jest już dobrze.Ściskam Was mocno. Voltare-gratuluje podjętej decyzji,niebawem będziesz mamusia. Elizko333-co z tobą skarbie daj jakiś znak życia martwimy się tu o Ciebie??????? Martt-❤️ Surfitko-a jak tam u Was????? Całuski dla reszty koleżanek i naszych maluszków👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko-ciesze sie,ze odebrałaś to właśnie w taki sposób. Wracaj do zdrówka🌻 Olwad-a co u Ciebie? xxmadziaraxx-jak się czujesz myszko??? Poprawię tabelkę i mam nadzieje,ze nikt nie będzie miał mi tego za złe. Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Surfitka/Kraków..............28............40........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........12............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............8..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....-------..........----------------------??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko - a ty czemu skarbie nie wpisze się do tabelki !!!??? :-) :-) :-) Dziewczynki - ja nie dostalam zadnych zdjeć od Kseni i Kukusi , jak by któras mogła to podeślijce mi - z góry dziekuję 🌻 ( justynkaa24-24@o2.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko fotki poszły,ale z chrzcin nie mam,więc wysłałam wcześniejsze. Na razie sie nie wpisuje do tabelki,bo nie zanosi sie by coś z tego było. A jakoś nie mogę bez Was zżyłam się z Wami i ciężko tak odejść i zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko mam nadzieje z tą cera:-) Będe robiła tylko balejaż jak zawsze. Dzisiaj mnie coś dół brzucha pobolewa, kłuje, ciągnie, mam nadzieje że to wynik powiększającej się macicy a nic złego. Dobrze że jutro do gina lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Jadirko - fotki doszły :-) To chociarz pisz jak najczęściej , a nie musisz sie wpisywac :-) :-) :-) A jak suknia ślubna ?? - znalazłaś coś ciekawego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przesłałam wam kilka fotek z wesela :) Akasiu pozdrowienia dla Hani 👄 Paziu to sobie odpoczniesz na L4, no i na urlopie wkrótce :) Trini nie smuć się, ja teraz też sama, mąż od rana w pracy, musi coś skończyc i tyle to trwa, a nie jest to jakiś wyjątek, często tak wraca. Voltare trzymam kciuki, oby 1 podejście do in vitro było tym ostatnim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka staram sie czytac was na bierzaco ale cos sie zle czuje - boli mnie tak z boku nisko :-( ide w piatek rano do ginka na kontrole i znow na usg - niech zobaczy czy dzidzia rosnie...i czy wszystko jest ok buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka staram sie czytac was na bierzaco ale cos sie zle czuje - boli mnie tak z boku nisko :-( ide w piatek rano do ginka na kontrole i znow na usg - niech zobaczy czy dzidzia rosnie...i czy wszystko jest ok buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) karolciu dzieuje za zdjecia pienie wygladałas:) pazurki tez śliczne voltare trzymam kciuki musi się udac akasiu buziaczki dla ciebie i Hanusi olawd nic sie nie martw taklie bóle są zazwyczaj normalne na pewno wsyztsko bedzie dobrze daj od razu znac po wizycie u mnie wsyztsko ok uciekam bo mała sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziękuje Karolciu za zdjęcia, ślicznie wyglądalaś i paznokietki śliczne:-) Olawd nie martw sie bo to normalne, mnie wczoraj strasznie bolał doł brzucha po lewej stronie nie non stop ale tak co jakiś czas, nic nie pomagalo i też się martwie czy wszytsko oki ale dzisiaj ide do gina prywatnie więc pewnie zrobi mi usg. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka mnie to tak pobolewa co jakis czas , wiec mam nadzieje ze to tylko tak ma byc ... paziu - daj znac jak tam u lekarza postaram sie dzis siasc i skopiowac te zdj z usg to wam wysle buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że dam znać jak wróce a mnie dzisiaj znowu mdli, już myslalam że te mdłości przechodzą a jednak są. Dobra nie marudze bo większość z was i tak ma większe problemy odemnie. Dzisiaj troszke chlodniej na dworku i szkoda bo ja jednak lepiej się czuje jak są upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za zamięszanie - fotki dostałam :-) ( były na gmeilu a ja patrzyłam na tlenie ) Karolciu - ślicznie wygladałaś - jak zawsze !!!! , pazokcie tez super !!!!!! buźka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivett0
wpiszcie mnie do tabelki:] w czesci dla starajacych sie, rocznik 82 nie wiem jak liczycie wiek rocznikowo czy miesiacami urodziny 20.10.1982 ;) juz nei wiem co myslec, co robic, daje sobie 5 miesiecy, pozniej pomyslimy o konkretnych badaniach;p pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett - dopisz ile miesiecy sie starasz i kiedy masz dostac @ Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 ivett...........................26............?...............................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Surfitka/Kraków..............28............40........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........12............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............8..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....-------..........------------ ----------??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna dzidzia:-) Ja też wkleje ale najpierw mąż mi zeskanuje bo ja nie pamiętam. Ja mam swojej fasolki 3 zdjęcia i chyba kupie jakiś album żeby się nie niszczyły. Olawd ale ramka też mi się podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe słowa :D Olawd super fotka Dzidzi :) a słyszałam ze te fotki bledną z czasem takze poskanujcie sobie dziewczynki na pamiątkę. Paziu też nam zeskanuj i wyślij :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Się tylko dzisiaj melduję - za dużo wrażeń jak na 1 dzień - głowa mnie boli przeokropnie - wysłałam K. bo jakieś tabletki, bo ledwie na oczy patrzę, a jeszcze mecz by się przydało dzisiaj pooglądać;) Dzisiaj wizyta nr 1 w klinice - dostałam zestaw badań do zrobienia i za miesiąc z wynikami do p. doktora:) Jak będzie wszystko ok - zaczynamy protokół - ten dłuższy, no i gin zaproponował ICSI (jestem za). Trzymajcie kciuki, jak wszystko będzie ok, to w sierpniu transfer:) Wybaczcie że tak ogólnikowo do wszystkich, ale wrócił K. z tabsami - idę je jeść:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare trzymam kciuki i wysyłam mnóstwo wirusków dla każdej z was ************************************************************************************* ************************************************************************************** *************************************************************************************** Wróciłam od gina. Te bóle pleców prawdopodobnie mam od nerek lub korzonek a bóle brzucha od rozciągającej sie macicy. Skarbek ma już prawie 6 cm:-) skacze jak na trampolinie ąz pan doktor nie mógł wiercipęte zmierzyć:-) widziałam jak uźke otwiera, jak skacze rączki miało przy buzi ach super:-) Jestem już na L4. Jutro lub w sobote zeskanuje wszystkie fotki malca to wkleje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane paziu super ze wszystko ok:) , olawd zdjecie tez super niech te wasze dzidzie szybko rosna, voltare na pewno sie uda:) ja wczoraj swietowałam rocznice slubu bylismy na pysznej kolacji buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka01
Witajcie kobietki:) przepraszam nie odzywalam sie chodz czytalam co jakis czas co u Was!!mialam troche nerwow i spraw do zalatwienia! ja nadal nie dostalam @ czekam i czekam..? na 9 lipca mam wizyte u gin.specjalisty i on tez zajmuje sie nieplodnoscia,zobaczymy co mi pomoze? synek juz sie lepiej czuje, w poniedzialek juz zmyka do przedszkola:) olawd- super zdjecie dzidz:) mi jeszcze nie wyblakly a maja juz 5 lat. ale moze zeskanuj bo to roznie bywa a szkoda zeby stracic takie zdjecia,ja chyba tez tak zrobie ze swoimi! paziu- super ze dzidzia Ci ladnie rosnie i tak sie rusza zdrowy dzidzius:)a teraz niech sie rusza poki ma jeszcze miejsce bo juz nie dlugo bedzie mu ciasno a i ty odczujesz to mocniej!! karolcia26- ja nie dostalam meila ze zdjeciami:( podaje adres ( aneczka013@onet.eu) a moze ktoras z Was moze mi podeslac? hmm koncze bo musze na zakupy pojechac:) odezwe sie pozniej a paziu lapie twoje wiruski 🌼 voltare- ja 3mam tez za Ciebie mocno kciuki napewno sie uda zobaczysz za pierwszym razem!!!!!!!!!!!! dla Wszystkich po 😘 😘 😘 😘 🌼 [ kwiatek] 🌼 do pozniej papapa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj przepraszam to bylam ja Cytrynka2o tylko cos mi sie nick zle wpisal ale dziwne ze sie wpisal bez hasla??hmmm nno coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×