Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ojj przepraszam to bylam ja Cytrynka2o tylko cos mi sie nick zle wpisal ale dziwne ze sie wpisal bez hasla??hmmm nno coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) Ale tu pustki dziś !!!!........ Martyniu - wysztkiego naj naj najlepszego z okazji rocznicy !!!!!❤️🌻 Paziu - fajnie że z dzidzia wszystko ok i że jest tak ruchliwa , to pewnie za niedługo juz bedziesz czuc ruchy dziecka w brzuszku - super , napewno przeżycie nieporuwnywalne do innych !!!! Voltare - czyma kciuki z całych siły aby udało się za pierwszym podejściem. Musisz nam tu zadawać relacjie co i jak - bo jesteś pierwsza na naszym topiku , która zaczyna działania w kierunku in vitro. A tak z ciekawości - wiesz juz jaki bedzie mniej-więcej koszt ?? Cytrynko - super , ze synus czuje sie juz lepiej 🌻 A z tym @ - to faktycznie dziwna historia , ze tyle go nie ma - ale będzie dobrze , zobaczysz !!!!! ❤️ A ja miałam tydzień snów o dziecku. Ostatnio śniło mi się , że byłam u mamy i moja siostra miała na rękach takie malutkie dziecko i okazało się , że to dziecko jest moje - ale wogóle nie czułam sie jak matka i nie zachowywalam sie tak, dotego byłam zdziwona , że nie karmię sama tylko butelką - jakies takie paranoje. Wczoraj mi się z kolie śniło , ze byłam u mojego byłego chłopaka - tez z takim dzieckiem ok. pólrocznym , ze to jest niby jego i że przyjechałam mu pokazać....... A tej samej nocy - śnilo mi sie też , że moja siostra jest w ciazy i śmiałam sie z niej - bo ona ma juz jedno dziecko ( połtoraroczne ) i ostatni zapierała sie , że nie wyobraża sobie mieć drugiego w tej chwili - a wtym moim snie sobie właśnie wpadli z drugim. Niezłe schizy no nie ??? , ale to pewnie dlatego , ze zbilża mi się @ i nakrecam się , że moze nie przyjdzie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46374c10243aa42c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18468d2000ebf52e.html bylam dzis u lekarza i dzidzia ma juz 29mm , serduszko pieknie bije ale mnie troche wystraszyl , bo powiedzial ze od pierwszego dnia ostatniej @ wychodzi 9 tc a na usg wychodzi ze 8tc , kazal mi przyjsc za ok 2-3 tyg . niby wszystko w porzadku ale juz sie znow boje ze cos jest nie takl , tylko dziwne bo tamtemu lekarzowi wyszlo dobrze ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Cytrynko biedna troche sie wymęczysz przez ten brak @ ale moim zdaniem powinni wywołać. Justynko mi jak się przyśnila bratowa że jestw ciąży to okazało się że jest ale to bylo później jakieś pare m-cy po śnie, mojej koleżance też wysniłam miałam takie prorocze sny co do innych bo sobie nigdy nie mogłam wyśnić. A jak tylko przestałam śnić o testach i dzieciach to zaszłam ale to nie było od razu. Olawd nic się nie martw, to tylko tydzien, dzidzia nadrobi najważniejsze że serdunio bije i się zagnieżdziło maleńtwo i tak mu tam dobrze w brzuszku u mamusi więc ciesz się i o nic sie nie martw. Ja też już się tego ucze tych wszystkich pozytywnych myśli zwłaszcza że pan doktor powiedział że z dzieckiem jest wporządku. brzuszek już ci wyskakuje????;-) Ja zaraz jade po spodnie ciążowe bo niestety albo stety już się nie mieszcze w żadne dzinsy a musze mieć długie spodnie bo może być zimno a ja mam wszystkie krotkie i jedne białe długie . pozdrowka i miłego dnia Dziewczynki nieobecne odezwijcie się, napiszcie chociaż że żyjecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd- pazia ma racje przestan juz myslec negatywnie tylko zacznij sie cieszyc ciaza i ze nosisz w sobie dzidziusia:-) bo te 9 miesiecy minie tak szybko ze nie zdazysz sie obejrzec:) a co do @ nigdy nie myslalam ze bedzie mi jej brakowalo?!!!:) ale teraz wiem ze jakby sie pojawila to wiedzialabym ze chociaz z tym jest ok!! a tak wszystko sie po komplikowalo!!martwia mnie te cysty na obu jajnikach,ale teraz musze czekac do 9.07 na wizyte u specjalisty! :( a wywolac lekarka niechce poniewaz to moze tylko zaszkodzic w tym co zaleci ginekolog. i sama niewiem co robic, chiciaz mam jeszcze 2 opak. duphastonu ale jej zdaniem on raczej mi zaszkodzil niz pomogl poprzednim razem!? no i jak tu sie nie stresowac?!!! 🌼 🌼 karolcia_26- wyslalas mi zdjecia na meila bo nic nie dostalam?:( moj meil ( aneczka013@onet.eu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej 🌻👄,buziaczki,pozdrawiam,pa. Wczoraj bylam na sciagnieciu szwow,od razu lepiej bo sie poluznilo a tak to kulo czasami i bolalo.We wtorek ide odebrac wynik z tego zabiegu.Kupilam juz bilet do M.na 20czerwca,jestem bardzo szczesliwa,w koncu spotkam mojego skarba,bardzo sie ciesze. Dziewczynki ja tez bym chciala dostac od Was zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1 : Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Surfitka/Kraków..............28............40........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........12............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............9..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....-------..........------------ ----------??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem!:) Ale rozmowne jesteście!:P cytrynka - duphaston raczej pomaga w podobnych sytuacjach niż szkodzi. No ale to jest jednak lekarz i trzeba wierzyć, że wie co robi. Tryni - a Ty się pewnie weekendem relaskujesz? Jadirka - a u Ciebie jak przygotowania do ślubu? Na GG widzę zjawiasz się z samego rana;) a do nas nie zaglądasz;) ola, pazia - 😘 dla Was i Waszych maluchów:) dla całej reszty po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszcie aż tyle bo nie nadażam czytac;-) Cytrynko jestem tego samego zdania co voltare o duphastonie. Madziarku trzymam kciuki za pozytywne wyniki:-) Trinity,Lenko,Sysiu,karolciu,elizo,marto,justynko,katio,martiko,martt,mychas,kkarolino i nasze topikowe mamusie co tam u was? odezwijcie się i dla każdej dziewczynki po 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---sliczne malenstwo!!!!!!! bardzo ladne , wyrazne zdjecia ( - nie to co moje 😠 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje w imieniu fasoleczki:-) Olu ale to dlatego że zeskanowalam jakbym zrobiła zdjęcie zdjęcia to też by troszke mniej wyraźne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, ojej ale pusto:( dzuieuje dziewczynki za zyczenia:) paziu sliczny dzidzius widzę chłopca hihi:) surfitko daj znacz czy jest juz dzidzia na swiecie:) a wy dziewczynki gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hehe martyniu juz mi się w glowie miesza czy to chlopiec czy dziewczynka?? juz mi wszystko jedno aby zdrowe było:-) Ale mialam sen, najpierw że maly sebastianek który ma 3 latka(niby moj brat) zaginąl, uciekł z domu:-( a później że mialam dziewczynke już taką starszą i ona wogole mnie się nie sluchała tylko mojej mamy i wózek na środku ulicy mi się rozkraczył i ona ciągle pić a ja nie mialam co:-(. Chyba ten sen to przez to że coraz częsciej zastanawiam się nad tym czy dam sobie rade jako mama i czy będę dobrą mamą. teraz ide do fryzka na balejaż, jutro raniutko jedziemy do rodzinki męża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) karolcia- jzu wyczyscilam troszke skrzynke mozesz sprobowac jeszcze raz wyslac, bo faktycznie mialam pelna:( paziu- napewno bedziesz cudowna mama,ja w ciazy mialam same koszmary ze ktos chcial mnie zabic,albo moje dziecko, albo ze sobie nie poradze z wychowaniem? ale to byly tylko koszmary:) ostatnio mi sie snilo ze jestem na porodowce i ze rodze moja coreczke ale niestety w 7 miesiacu:( i tak bardzo sie balam, ale zajrzalam sobie do sennika i porod oznacza spelnienie marzen a dla mezatek rychle powiekszenie rodziny:)ale jak to moze sie spelnic jesli ja niema @ przeciez jest to nie mozliwe, a niestety teraz musze czekac do 9 lipca i zobaczyc co zadecyduje sama niechce sobie wywolywac..?poczekam jeszcze,bo i tak niemam innego wyjscia? zycze Wam milego dnia i buziaki dla wszystkich 😘 😘 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sloneczka dla was zdrobilam dwa zdj ale kilka dni temu a wydaje mi sie ze juz mam wiekszy ten brzusio.. :-P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a60f8882fee385c6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e924a6f1decc7bd6.html paziu - napewno bedziesz cudowna mamusia zobaczysz !!! a co do moich zdjec z usg to on mi takie dal niewyrazne i jestem zla bo nic nie widac a jak bylam u tego specjalisty w olsztynie to piekne wyrazne mi zrobil .. nie wiem moze ma szprzet do d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczynki za pocieszenie, chyba takie wątpliwości to normalne a i tak za dzidzie mogłabym już teraz oddać życie:-) tak bardzo je kocham. Cytrynko przez ten czas co nie masz @ to możesz mieć jeszcze owulke więc starać sie, starać:-) Olu widać już troszke brzuszek:-) u mnie już też coraz większy od 2 dni swedzi mnie brzuch chyba szybciej rośnie ale zdjęcia wyśle wam jak wróce czyli w przyszłym tyg. I musze się pochwalić że prawie wszystko moge jeść chociaż perfum i jakiś perfumowanych rzeczy nie moge używać jak narazie. A Ola, jak niuńka urośnie troche więcej to będzie wszystko na zdjęciu ładnie widać bo te pierwsze zdjęcia to takie kropeczki;-) Ja ide w 15 tc. do gina i już usg będzie mi robil przez brzuch więc i te zdjęcia będą mniej widoczne. Dobra lece się pakować, odezwe się później. Już jestem blondynką znowu mam jasne wlosy że aż mnie razi-odzwyczaiłam się. buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam już tabelke na przyszłość tzn. pare dni wcześniej Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Surfitka/Kraków..............28............40........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........13............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............9..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....-------..........------------ ----------??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyki przeczytałam na topiku Justynki , że Surfitka urodziła !!!!!!!!!!! Surfitko - moje gratulację ❤️🌻❤️ Wszystkiego Naj Naj Najlepszego dla Ciebie i Córuni - buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Surfitko - gratulacje 👄🌻❤️ Paziu życzę udanego wypoczynku, no i porób fotki, żeby nam wysłać :) Ola - super brzuszek :) Cytrynko, zaraz spróbuje znów wysłać fotki. Martyniu ty też nie zapomnij wysłać nam zdjęcia w nowej fryzurce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko----GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!daj znac szybciutko co i jak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd- super brzusiu:)tak jak pazia mowi kolejne zdjecia juz beda wyrazniejsze!! paziu- to chyba malo prawdopodobne bo jak robilam miesiac temu badania to moj progesteron byl bardzo niski i owulacji brak,wiec chyba musialby sie cud wydarzyc:) mnie tez brzuszek w ciazy bardzo swedzial i to prawie przez cala ciaze:( ale nie bylo to az takie straszne! surfitko- moje gratulacje !! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×