Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jadira- masz racje mogli jej pomoc jak zyla!!!!!a ten medal to jej teraz nie pomoze ani jej rodzinie!!! a z tym meilem to spokojnie jak bedziesz miala chwilke to napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:):):):) Trinitko===== dziekuje za zdjecia.....mieszkanko masz bardzo ladne....a kuchnie masz nawet na taki sam kolor pomalowana jak u mnie:):):):) Super wszystko wyglada i kuchnia tez ladnie sie prezentuje:):):) Paziu ====== wszystkiego najlepszego z okazji Waszej..... rocznicy slubu, duzo milosci , szczescia i przedewszystki zdrowia, a reszta juz jakos sie ulozy👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Jadirko ===== dziekuje za meila z danymi na nasza klase👄 Zycze Wam wszystkim milego dzionka i dla niewymienionych dziewczyn przesylam po 👄 i po 🌻, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - samych szczęsliwości z okazji rocznicy slubu i oczywiście jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiego szczęsliwego, zgodnego małżeństwa życzy ci babcia Omega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu - ale piękniejszego prezentu nie można było sobie wymarzyć 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ Ja dziś wysiedziałam się u fryzjera ponad 2 godziny, robiłam balejaż, jutro paznokcie :) Jadiro ja też proszę o krótkie opisanie diety, np czego nie możesz jeść itp :) Trini, z tymi badaniami wstępnymi tak jest, ja spędziłam 3 dni, żeby wszystko pozałatwiać, naszczęscie za darmo, bo szkoła mi płaciła. Pozdrawiam i idę cos zjeść bo zaraz sie przewróce. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!!! jutro mam usg i nie moge sie doczekac bo cos sie martwie bo czesto mnie brzusio boli i to tak nieciekawie.... paziu---wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!!!samych szczesliwych i slonecznych dni !!! a nastepna rocznice spedzicie juz w trojke!!! trinity---mieszkanko sliczne!! dla was wszystkim kochane duza buzka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki za pochlebne słowa ... mieszkanko jak mieszkanko, wazne by bylo czysto a reszta to kwestia gustu i oczywiscie możliwosci finansowych .... karolciu mnie tez za badania zwroci firma ale tak to jest jak się robi badania poza miejscem pracy ... myslałam ze ta firma ma podpisana umowe z jakaś przychodnią i badania zrobię w w-wie ale im wszystko jedno także dostana rachunek a kaskę pewnie dostanę przy wypłacie ... własnie czytam sobie kurs excela - kurcze dziewczynki jutro moj pierwszy dzień pracy trzymajcie za mnie kciukaski ... ale nie stresuję sie za mocno bo przyanjmniej mam tam jedna znajoma duszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja poczta narazie nie działa i nie mogę podziwiać zdjeć :( Trini trzymam kciuki za 1 dzień w nowej pracy :) napewno będzie ok. Ola nic się nie martw i napisz nam jutro jak dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Tryni dziękuję za zdjęcia - śliczne mieszkanko - od razu widać dobry gust i to, że majster od remontu tam chyba nie miał za wiele do gadania - nad wszystkim trzymałaś pieczę jak się patrzy!:D Powodzenia w pracy! paziulku - wszystkiego najlepszego i słodkiego miłego życia u boku kochanego i kochającego mężczyzny jeszcze przez wiele, wiele długich latek!:) 🌻 karolcia - ale szalejesz! Tydzień piękności widzę:P Ale co tam - kobietą jesteś a jeszcze jak okazja się trafia, to nic tylko korzystać i to jeszcze z nawiązką jeżeli jest to tylko możliwe:D jadira - a propos urzędów - mój mężuś ostatnio chodził przez 3 dni żeby coś tam w urzędzie zapłacić, a skończyło się tym, że ożenił z tym moją mamę jakby była w okolicy "przy okazji":P Czas i sposób załatwienia tam czegokolwiek najwyraźniej go przerastają:P martyniu - witamy z powrotem:) buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu i Justynko ( spoznione :) ) : Szczęśliwej podróży Do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz! Trynity, powodzenia w pracy. karolcia, na pewno bedziesz wygladac pieknie. Czekam na zdjecia. Ja nadal w dwupaku, chociaz to juz ostatnie chwile. Jesli nic sie nie wydarzy wczesniej 15 czerwca jade na wywolanie porodu. Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............39........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........10............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............7..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszytskim za życzenia, jest mi naprawde bardzo miło ❤️ Trinity ładnie masz w mieszkanku, mi się podoba:-) Olawd nic się nie bój i nie stresuj, wszytsko będzie dobrze zresztą sama zobaczysz jutro. Ja jeszcze 1,5 dnia i też usg i powiem ci że też się boje, ale wiem że jest wszytko oki, brzuszek rośnie pomalutku, mdłości są chociaż juz nie takie upierdliwe i zachcianki już sie pojawiają na dobre. Lece jesć i spac dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............39........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........11............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............7..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki :-) Jadirka - ślicznie dziekuję ❤️ ❤️ ❤️ i skarbie wpisuj sie do tabelki !!!! Karolcia - to czekamy na jakieś fotki :-) :-) Tryni - mieszkanie superowe , mi si bardzo podoba !!!! Ach , ja bym tez już chciała jakies zmiany , jak mieszkałam u mamy to czesto przemeblowywałam swój pokój - a teraz ma tak pukładane , że nic prawie nie da się zmienić i tak mi troche nudno juz :-( jedyne co zostało , to właśnie przemalować ściany - ale to jeszcze nie teraz.... Surfitka - super , ze sie odezwałaś , to teraz tylko czekamy jak wpadnie sz do tabeliki nr 3 . Ale ten czas przeleciał - szok !!!! Jak jeszcze Ksenia i dastination - się przepiszą do 3 - bo juz zapewne urodziły , ta taka skromniutka nam zostanie ta tabeleczka nr 2. Dziewczyny musimy cos zaczac działać !!! ( wiem, wiem , żeby to takie proste było ..... ) Pazia, Voltare , Marta, Cytrynka - po 🌻 i ❤️ Olawd - pisz koniecznie jak po usg i co Ci gin powiedział !!!! Pozdrwienia dla wszystkich wymienionych i nie wymienionych !!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie. czy ktoras z was mierzyla sobie temperature w ciazy?? ja wlasnie dzisiaj mierzylam bo nie wiem czy jestem i mam 37st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd to zrób test bedziesz wiedziała czy jesteś w ciąży czy nie. A co tu tak cicho dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to temperatura w tym momencie i tak niewiele mówi musisz niestety czekać, chociaż wiem że to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie najgorsze jest to czekanie przynajmniej tydzien. wydaje mi sie ze moglo dojsc do zaplodnenia bo biore tabletki ale zapomnialam 14 dnia cyklu i wszystko wskazywalo na owulacje bo mialam niewielki bol brzucha jak przed braniem tabletek i duzo sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka!!! wrocilismy wlasnie z olsztyna z usg . dzidzia ma 18mm , serduszko pieknie bije!!! 7 tc . dostalam zdjecie i plytke . poprzesylam wam dopiero w przyszlym tyg jak juz bede u moich rodzicow bo tam mam wszystkie kable itd. buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olwd mam pytanko. do jakiego chodzisz lekarza w olsztynie bo ja wlasnie musze zmienic i moze podsuniesz mi jakiegos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bylam pierwszy raz bo pod olsztyn przeprowadzam sie dopiero za okolo 2 miesiace . bylam u dr tomasza hoppe - super gosciu , bardzo mily , no i dobry specjalista .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mozesz to podaj mi jakies namiary na niego bo moja babka to nie wiem czy kiedys miala cos wspolnego z ginekologia a sama nie wie czy nie bede miala teraz dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd skoro podejrzewasz ciąże to koniecznie odstaw pigułki ale moim zdaniem to wątpliwa sprawa żebyś była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka:) u mnie dzis nawet slonecznie wiec od rana pranie robie. ale moj maly sie rozchorowal od wczorajszego wieczora ma goraczke 39st. i siedze z nim i ogladamy bajeczki i podkarmiam go zupka:) nie biegne do lekarza bo on ma tak czesto ze lapie go taka goraczka 2- 3 dniowa:( no ale jak do jutra nie spadnie to pojde z nim do lekarza! olawd- super ja rowniez ciesze sie bardzo razem z Toba i ze z dzidzia wszystko wporzadku teraz tylko czekamy na zdjecia:) wiem ze napewno sie bardzo denerwowalas przed pierwszym usg, ale teraz juz mozesz byc spokojna:) ja pamietam tez ze jak chodzilam na wizyty do gina to zawsze chcialam miec robione usg zeby zobaczyc co u mojej dzidzi:)wiem ze za czesto niemozna robic ale w moim przypadku i tak byly czesciej robione ze wzgledu na odklejone lozysko!! trinity- czekamy na wiadomosc jak pierwszy dzien w pracy?3mam mocno kciuki sloneczko🌼 dla reszty wspanialych kolezanek pozdrowienia sle gorace 😘 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Trini super mieszkanko, podoba mi się bardzo, no i nie mów że takie skromne :) Jadira, dzieki za maila, ale wczytam sie kiedy indziej bo teraz nie mam czasu ani głowy nato :P na diete i tak za późno. Może do wakacji coś poprzestawiam sposób odżywiania, choć i tak powiem wam że prawie wogóle nie jem słodyczy, coś mnie nie ciągnie, a to dziwne jak dla mnie :) Ola fajnie że z dzidzią ok, teraz musisz się oszczędzać a napewno tym razem będzie dobrze. Pazia a u was już 11 tc, ale to leci szybko :P Oczywiście powysyłam fotki ze ślubu :) Znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... ufff przepraszam ze tak pożno ale miałam zakręcony dzień ... praca chyba będzie bardzo poważnym wyzwaniem dla mnie - kurcze dziewczynki nie wiem czy podołam - takie cuda ze nie moge ogarnąć tego myslowo - może dlatego ze mam w głowie natłok informacji i po prostu ciutke mnie to przeraża ... na razie jednak spróbuję sie z tym oswoic a potem bedę myslec co dalej ... ogolnie atmosfera bardzo przyjemna tylko praca dosyc odpowiedzialna i trzeba nie lada skupienia by to wszystko pojać ... no dobra skarby moje późno jest a jak juz padam - także spokojnej nocki Wam wszystkim życzę i przesyłam po wirtualnym buziaku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja już mam nowe pazury, dziwnie mi się pisze :P ogólnie podobają mi się, ale podczas robienia zastanawiałam się po co tam przyszłam i że już nigdy więcej nie pójde. Trwało to 3,5 godziny, najgorsze było piłowanie, ja to mam zawsze szczęscie i zaczęły mi skórki krwawić, potem szczypało i tak na zmiane :( ehh. Mam szeroką płytkę, a to przez ogryzanie paznokci w dzieciństwie, i przez to tak długo to trwało. Dziś już zapomniałam o tym :) teraz już mi się podobają. Trini napewno sobie poradzisz, excel nie jest taki trudny, poduczysz sie i bedzie ok. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) Trini dasz radę zawsze to co nowe wydaję się trudne, ale na pewno podołasz, a czym się zajmujesz bo chyba nie doczytałam:) a mieszkanko masz urocze:) karolcia pazurki na pewno piękne ja byłam w górach a w sierpniu jedziemy jeszcze nad morze, juz nie moge sie doczekac justynko 24 ja nie wracam do pracy wziełam wychowawczy, na szczeście mój mąż dobrze zarabia i mimo naszych kilku kredytów damy radę z jednej pensji, mysle ze wróce w styczniu jak mała będzie miała roczek, oddam ją do żłobka w sumie kiedyś byłam przeciwna żłobkom , ale nie mam jakieś zaufanej osoby zeby oddac Lenusię pod opieke, a obcej bym sie nie odważyła, zreszta kazdy mi mówi ze w żłóbkach dzieci się szybciej rozwijają:) paziu moje spoznione zyczenia rocznicowe🌻 co kupiłas mezusiowi? my mamy za tydzien rocznice i nie wiem co kupoic. ja juz dostałam piersiconek z białego złota, troszkę wczesniej ale sama sobie wybrałam bo mi sie spodobał:) surftiko normalnie szok, pamiętam jak dopiero pisałas ze jesteś w ciazy a tu piszesz już o porodzie , niesamowite jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Surfitka/Kraków..............28............39........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........11............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............7..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy.....................30.05.2008 Hej kochane. Wpadłam tylko poinformować ze urodziłam synka w piątek tydzień temu. Po 15 h nieudango porodu siłami natury miałam cesarke i powoli dochodze do siebie. z małego kawał kloca - 4180 g i 60 cm wysłałam wam fotki Jeszcze zastanawiamy sie nad imieniem.....jakby 9 mcy nie wystarczyło :-) Mały daje do wiwatu,krzykacz straszny,mam troche problem z karmieniem więc sie dokarmiamy butlą niestety ale walczymy o to mleczko z piersi,no i oczywiście smoka juz ciągnie,ech jak życie weryfikuje wszystkie plany. Uciekam.... Pozdrawiam i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×